|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Natjecanje beba...
3.10.2009 17:19:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni to ulazi u domen zlostavljanja dijeteta. 

user posted image user posted image user posted image
mala je medena, izgleda da je i njoj bilo stalo da pretrči.user posted image


< Poruku je uredio Shee -- 3.10.2009 17:20:54 >

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Natjecanje beba...
3.10.2009 19:07:00   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: teta berta



user posted image
user posted image
user posted image




Preslatkoo!!! user posted image user posted image user posted image
Bas mi je drago sto ste se super zabavili!
Bravo za nasu Niku! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Natjecanje beba...
3.10.2009 19:22:59   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Nika
najljepši viđeni sport do sada što se mene tičeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Natjecanje beba...
3.10.2009 19:28:04   
lely
Kako je nasa Nika medena,dusica draka....Kao sto neko vec rece izgleda mi kao da je i njoj stalo da prtrci....user posted image
Bravo Nikauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Natjecanje beba...
3.10.2009 23:50:40   
teta berta
Hvala vam svima punouser posted image user posted image user posted image A nije se ona "nastupala" u disciplini trcanja nego puzanja, jer je trcanje bilo za starije bebe, od 18 mj.pa na dalje... Ovo se samo pripremala za utrku, a nisam je uspjela snimiti kako puze s bebama, jer mi se fotic ugasio... Al cemo zato sutra po slike u foto blic, tamo su cike sve snimile....user posted image



_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Natjecanje beba...
3.10.2009 23:53:13   
neki
Evo ja tek vidjeh slike...Medic mali slatkiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Natjecanje beba...
3.10.2009 23:59:18   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: teta berta

Hvala vam svima punouser posted image user posted image user posted image A nije se ona "nastupala" u disciplini trcanja nego puzanja, jer je trcanje bilo za starije bebe, od 18 mj.pa na dalje... Ovo se samo pripremala za utrku, a nisam je uspjela snimiti kako puze s bebama, jer mi se fotic ugasio... Al cemo zato sutra po slike u foto blic, tamo su cike sve snimile....user posted image




ne znam jesi li vidjela pp

zamolila bih te da mi naspises neki svoj tekst o svemu i posaljes par fotki sa puzijade :)   bilo bi lijepo da to stavim na portal ...pa ipak je nasa Nika drugoplasirana (za nas najbolja) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Natjecanje beba...
3.10.2009 23:59:49   
gvendolina
kako smo astki,mali meduser posted image

gledala sam na tv-u i bas mi je preslatko,kako su slatke bebare.da se hoce i kod nas odrzati pa kad Ajdin propuze da idemo da se druzimo s rajomuser posted image
teta berta hoces li nam postaviti i te slikice plizzzz


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Natjecanje beba...
4.10.2009 0:11:08   
teta berta
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teta berta

Hvala vam svima punouser posted image user posted image user posted image A nije se ona "nastupala" u disciplini trcanja nego puzanja, jer je trcanje bilo za starije bebe, od 18 mj.pa na dalje... Ovo se samo pripremala za utrku, a nisam je uspjela snimiti kako puze s bebama, jer mi se fotic ugasio... Al cemo zato sutra po slike u foto blic, tamo su cike sve snimile....user posted image




ne znam jesi li vidjela pp

zamolila bih te da mi naspises neki svoj tekst o svemu i posaljes par fotki sa puzijade :)   bilo bi lijepo da to stavim na portal ...pa ipak je nasa Nika drugoplasirana (za nas najbolja) user posted image


Nisam vidila ja ti to zaboravim i da postoji... Moze sutra kad nadem vremena se javim... Pozzzz P.s.Nika je bila druga u svojoj skupini, a prva beba iz skupine je odlazila na finalnu utrku, koju smo mi propustili jer se strikanu(koji nas je dovezao) zurilo na posao....


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Natjecanje beba...
4.10.2009 0:46:46   
anitaMO
takmičila se i Laura tata je vodio u trčanju,ali je startala prije .nema kad ona čekati.haha user posted image
sutra stavim slike.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Natjecanje beba...
4.10.2009 23:31:43   
teta berta
ajd stavi da vidimo LAURICU

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Natjecanje beba...
4.10.2009 23:38:10   
tweety
IZVORNA PORUKA: teta berta

Zao mi je sto kako sam mogla upratiti niko od Herki nije pokazao nikakvo zanimanje za ovu manifestaciju!!! Zasto?????



Moja ima skoro 11mj a takmičenje je bilo od 12mj


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Natjecanje beba...
30.8.2010 13:21:17   
M kao Mama
Prenos postova sa teme : Izbori ljepote za djecu

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Mozda sam na pogrešno mjesto postavila temu i izvinjavam se ako jesam. No, imam potrebu da vam kazem svoje i da čujem vaše mišljenje o temi izbora ljepote za najmlađe. Kako se generalno uzasavam izbora ljepote necu objasnjavati, ali sama cinjenica da se svako malo organizuju izbori ljepote za djecu, te razna sponzorisana takmicenja koja traze !najsladje, najljepse, najumiljatije" i slicno dijete, osobno mi je strasna.
Prije svega zato sto je svako dijete ljudima koji ga vole najljepše, te njegov izgled u očima posmatrača nema ama baš nikakve veze sa uvriježenim standardima ljepote.
A i zato što mi se čini da takav  oblik prestiža nije nešto što bih željela da moja djeca smatraju bitnim i vrijednim ciljem u životu.
Osim toga, većina tih takmičenja nema apsolutno nikakve veze sa spontanošću, kao što svi znamo.
No, primijetila sam da većina roditelja s Foruma "zagrize" udicu i prijavi svoje bebe na ovakva takmičenja.
Zanima me da li sam samo ja protivnik izbora ljepote za male?!



IZVORNA PORUKA: shejla

meni je ovo sto ima kod nas OK...mislim ove neke slicice kako beba spava, ili kako izvodi neke vragolije...ili one zvjezdice u "bebe&mame" i sl. (dakle mama salje sliku i probere neku normalno, bez golih guzara i sl.) user posted image  Ja sam isto slala za to...

eh sad, toga kod nas nema, ali eto da spomenem, kad smo vec kod toga: na discovery travel&living ima takmicenje za djevojcice i uvijek vidim reklamu, pa sam jednom bas pogledala sta je to... I to je katastrofa! djeca sa ekstenzijama, full sminkom, kremom za samotamnjenje...paradiraju u kupacim....ma uzas :) A uz to sve djevojcice placu dok ih sminkaju i tapiraju i tako maltretiraju, a mame se kao vesele, navijaju, a sve neke debele iskompleksirane glupace....ali eto, to je kod glupih amerikanaca....kod nas je to sve jos uvijek primjereno, ja mislim.


IZVORNA PORUKA: Nanica Sarajevo

ekstenzijama


Čekajte, nisam razumjela, da li je pitanje da li djecu prijaviti na takmičenje (tipa Pampers, kako bebica spava) ili je tema o prijavljivanju djece na neka čudno/perverzno/bolesna takmičenja?
Ja mislim da nema ništa loše u tome da prijaviš svoju bebicu za takmičenje sa slikom kako tvoja bebica spava (sve dok je to jedna normalna slika)... a o ovom drugom neću ni da komentarišem jer se svi u tome slažemo jednoglasno - fuj...



IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Ja se slažes sa shejlom. Ne treba forsirati djecu na kojekakve izbore, i znam tu emisiju na discovery. Gledala sam i prije dokumentrce na tu temu, i to je jako žalosno i morbidno.
E sada, što se slanja slikica tiče, tu nemam ništa protiv, ali nisam za takmičenja tipa pampersa gdje svi glasaju za svoje, a postoje i načini da se glasovi sami pribrajaju - automatski, treba biti malo jači informatičar, ali je izvedivo (na nekom od hipp natjecanja).
Poslala sam slikicu u bebe i mame (naravno prikladnu) i dobili smo nagradu. To mi se ne čini kao nešto nemoralno ili pogrešno. Ne znam način na koji se biraju bebe, samo da se natječaj zove zvjezdice mjeseca. Kad bude veća, pokazat ću joj slikicu u novinama i reći da je kao mala beba bila zvjezdica, a sada je velika mamina zvijezda.
I da se osvrnem na nečiji komentar...da se kroz djecu ispoljavaju roditeljske ambicije...kod mene to nije slučaj.



IZVORNA PORUKA: Leva

Ja sam totalni protivnik izbora ljepote a narocito za djecu!
Pogledajte ovaj link pazljivo i razmislite koliko daleko ste spremni otici...
http://www.youtube.com/watch?v=WeGBFgNxewc&feature=related

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Natjecanje beba...
31.8.2010 21:49:16   
Anushka
ne znam kad je bebbe postavila ovu temu sto su postovi preneseni, ali se potpuno slazem sa njom. Za mene nije bezazleno slanje fotografija svog djeteta dok spava ili sta vec ne bi li je neki ziri proglasio ljepsom, sladjom, simpaticnijom i sl od ostalih beba. Samo je korak od toga do ovog sto nazivate bolesnim takmicenjima. Procjena "ljepote" cak i kad se ziri truditi biti neutralan je opet subjektivan i jos vaznije besmislen. Pobjeda na tako nekom takmicenju je valjda jos jedan "argument" u medjusobnom takmicenju majki, nena tetki i sl cije je dijete/unuce bolje, ljepse, pametnije.
Ovi puzavci-trkaci bi mogla biti zanimljiva igra za djecu da nije takmicenje. vidim da je i hanabanana dala dobar komentar u svom stilu i slazem se i snjom. nema sanse da bi svoje dijete dovela u situaciju da mu bude neugodno ili da bude natjerano na nesto ovako radi mog cejfa.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Natjecanje beba...
1.9.2010 0:04:11   
Anoniman
Što da ne?
Ja lično nisam nikad slala slike,ali zato što "nisam taj tip" ja ni struju na vrijeme ne stignem platiti user posted image ne kamo li ganjati slike za takmičenja,ali ne mislim o tome ništa loše.
A ova takmičenja za puzanja su mi baš super i tu bih vodila svoju djecu,ne radi svog ćeifa (ako ćemo tako,meni je veći ćeif sjediti kod kuće i piti kafu) već radi svoje djece.

I čisto sumnjam da iko može bebu od 1-1.5 god. natjerati na nešto što ona ne želi,da je tako ne bi postojale teme "Mali odbijači hrane " i sl. ili nije tako ?!

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Natjecanje beba...
19.9.2010 0:32:19   
sporty mamaa
Vidim misljenja su podjeljena, ali vjerujte da ovo natjecanje beba u puzanju i trcanju nije ni vise ni manje nego jako dobra zabava za malisane. Ma moja malena je bas uzivala, dvorana je bila prepuna djecice i balona, muzika ugodna... ma pravi mali djeciji discouser posted image user posted image
Niko nikoga nije tjerao niti da trci, niti da puze, bebe koje nisu htjele su ili ostale sjediti i igrati se na parketu ili su ih mame/tate sklonile sa podija.
Mi smo prosle godine bili "puzavci", a ove cemo biti "trkaci"user posted image mama i tata polazu velike ambicije u svoju curicu, mozda je neko prepozna kao talentauser posted image user posted image Sala, naravno, no svakako sudjelujemo...
Utrka je 2.10. ja mislim u dvorani na Bijelom Brijeguuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Natjecanje beba...
19.9.2010 6:20:29   
mala86
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Vidim misljenja su podjeljena, ali vjerujte da ovo natjecanje beba u puzanju i trcanju nije ni vise ni manje nego jako dobra zabava za malisane. Ma moja malena je bas uzivala, dvorana je bila prepuna djecice i balona, muzika ugodna... ma pravi mali djeciji discouser posted image user posted image
Niko nikoga nije tjerao niti da trci, niti da puze, bebe koje nisu htjele su ili ostale sjediti i igrati se na parketu ili su ih mame/tate sklonile sa podija.
Mi smo prosle godine bili "puzavci", a ove cemo biti "trkaci"user posted image mama i tata polazu velike ambicije u svoju curicu, mozda je neko prepozna kao talentauser posted image user posted image Sala, naravno, no svakako sudjelujemo...
Utrka je 2.10. ja mislim u dvorani na Bijelom Brijeguuser posted image user posted image



sporty mama jel se treba prije prijavit?

vidjet cu sa mm mozda bi dosli nije nam Sarajevo daleko,a bas bi volila tu biti!ne zbog bilo kakavog natjecanja nego da moj malac bude medju vrsnjacima user posted image ,a i super je zabava vjerujem

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Natjecanje beba...
19.9.2010 16:21:15   
sporty mamaa
Mala 86 moze se prijaviti i kad dodete, jer su neke zene prijavljivale bebe neposredno prije natjecanja(mi smo se prijavili preko neta)...
Ali nije natjecanje u Sarajevu, nego u Mostaru. Ajde nije ni Mostar dalekouser posted image user posted image


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Natjecanje beba...
28.9.2010 21:51:48   
sporty mamaa
Ove subote je "natjecanje", malena je malo prehladena, ali nadam se da ce ozdraviti i da idemo, prijavili smo seuser posted image user posted image Bit ce veselo, sareno iuser posted image zabavnouser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Natjecanje beba...
28.9.2010 22:00:42   
Visnja RR
sporty mama mozes li mi poslati par fotki i tekst o tom takmicenju? plizzzzz user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Natjecanje beba...
28.9.2010 22:06:39   
sporty mamaa
Pa ja ti posla i prosle godine pa nistauser posted image user posted image user posted image A poslat cu, nema problema, ovaj put sve biljezim i sve slikam svojim foticemuser posted image user posted image  

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Natjecanje beba...
28.9.2010 22:16:13   
anitaMO
moja se ne može više takmičiti ali može bar skakati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Natjecanje beba...
29.9.2010 0:26:17   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: anitaMO

moja se ne može više takmičiti ali može bar skakati user posted image user posted image user posted image


Bodrite nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *