|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas svekar!!
19.1.2011 13:40:49   
Lulu_08
Moj je onako, kako kad! Malo je bučan, i jako tvrdoglav, svojeglav i pametnjaković!

Otežavajuća stvar je što mu ja ne ostajem dužna, već koliko on toliko i ja galamim hahaha.

Malena se pravo svađa sa njim, a voli ga inače!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Vas svekar!!
19.1.2011 16:00:01   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: ivanam28

hahaha mala1994 i kod meneje isti problem.moj svekar je stvarno fin covjek (za razliku od njegove zene) ali on je njih sve naucio da je njegova zadnja i kad je nesto bijelo ako on kaze da je crno svi to moraju potvrditi. ja sam na njega tako naucila i samo klimam glavom.mom filipu kad je rodjendan bio on se u sve petljao ko ce doci,koliko ce ostatiuser posted image , koju cu tortu ma sve zivo ja sizila.na kraju sam ipak uradila kako sam ja htjela i naumila jer sam imala podrsku mm (za zivo cudo). i zaista al zaista mrzim sto misle i on i svekrva da smo samo mala djeca koja se igraju mama i tata i da nas oni uce kako odgajazti djecu. opet ponavljam super je covjek ali brate kad mu moram svaki put reci jel kakio kako je kakio koje je boje ma daj... mislim da je to ipak puno


preslikano.
ja nekada mislim da on misli da je mm alikemal iz 1001 noci pa da ne zna nista sam nego da mu treba tata pomoci.
a kaze on meni danas kod vas mladih je problem  sto vi sve slusate ali ipak radite po svom (to je ono klimas glavom a radis kako si ti naumio)
ja sam naucila da sama donosim odluke, moji roditelji su mene tako odgojili i moze savjet i pomoc ali ne nametanje, to nikako ne volim.


< Poruku je uredio MALA1994 -- 19.1.2011 16:04:54 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Vas svekar!!
19.1.2011 16:28:44   
ivanam28
ja sam mu jako zamjerila kad sam trudna bila,ono meni stomak do zuba i slatko obozavala jesti,svekrva mm neku tortu napravila i ja sjela i jedem dolazi on i pita jel dobro..ja kazem ma jasta odlicna kaze ti on meni na to naravno da je odlicna kad je dzaba!!! ja sam samo tanjir spustila na sto i nisam vise zalogaja uzela. opet kazem to je jedna stvar u 5 godina od kako ga znam(svekrva je uzasne stvari radila i on to zna,ne komentarise ali zna) i ne mogu mu ja to toliko uzeti za zlo. a covjek je navikao da bude po njegovom i dzaba tu se ne moze nista promijeniti a i nekako je hladan tip ne pokazuje osjecaje.meni je tata umro sad ce u martu godina taman rodila i sretna bila da se moj tata igra s unucicem i eto vidio ga jednom i bas sam se nekako onda ponadala da ce svekar preuzeti tu njegovu ulogu al..sto se tice filipa pretjeruje nazove mm pita ga nesto nakon 5 min nazove mene i isto me pita i tako u krug onda njegova mama to uradi isto,ma ja cu posizit majke mi!!!

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Vas svekar!!
19.1.2011 22:11:16   
Anoniman
ja sam imala ok odnos s tim covjekom,ali se nesto zakacio sa sinom(ja nisam bila razlog)i ne dolazi skoro mjesec dana

ja sam mu porucila po sestrama(iako mi se nije svidio postupak zbog kojeg je doslo do njihove svadje) da uvijek moze doci da vidi unuka,medjutim uopce se ne pojavljuje iako mu je to jedino od troje unucadi koje je ovdje

i ako nista nisam kriva kad sam ga nazvala da dodje po neke stvari koje su ostale kod nas a mogle se pokvarit skoro pa mi je spustio slusalicu

(odgovor članu ivanam28)
  Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Vas svekar!!
16.7.2011 12:44:55   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Djana

Moj je onako, kako kad! Malo je bučan, i jako tvrdoglav, svojeglav i pametnjaković!

Otežavajuća stvar je što mu ja ne ostajem dužna, već koliko on toliko i ja galamim hahaha.



Ovakav je i moj, još bi dodala provokator..nekad bi ga covjek na ranu stavio, a nekad je bezobrezan da ne mogu da prešutim.Često jako egoističan, taj će otici 15 dana na more, uzivati gdje god stigne..a sina se nece sjetiti!

Imaju stancinu od 82 kvadrata, jako očuvane stvari baci, a kupi nove i onda se meni na leđe popne sa posudbama do penzije.

Upravo sam mu jutros odbila zajam do ponedeljka..rekoh imam troskove, a i planiram doktoru...kaze, pa neces valjda u ponedeljak odmah dokrotu..ali mi to rece sa podsmjehivanjem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

sram ga bilo, trudnu me provocira!!

hvala Bogu u svemu imam podrsku mm i mi sve dogovaramo

za ovo danas mm ne smijem ni da kazem..necu svađe i belaje bezveze.da se zamjeri sa ocem..ne treba mi to..

< Poruku je uredio gerberka -- 16.7.2011 12:48:16 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Vas svekar!!
16.7.2011 16:45:46   
mo girl
niko te nemoze povrijediti ko tvoji il njegovi svejedno.smatraju da imaju za pravo da ti sve kazu jer su stariji a glavna im je recenica:ova danasnja omladina nezna starije slusati kao da smo mi djeca pa cemo ono slijepo sljediti naredjenja.moj svekar je stariji covjek tih je nisam ga jos posebno upoznala nije nam se petljao u svadbu kad smo pravili za razliku od svekrve kojoj je glavna zivotna opsesija gdje ce otic i ko ce joj doc pa sam im ja nenormalna vjerovatno jer ne zelim da obilazim komsiluk.sreca ne zivimo zajedno pa to ni ne osjetim.nekad odemo kod njuh reda radi a i mm kaze neznam sta cu zasjedat sa njima nisam sjedio ni kad sam momak bio a ne sad da zasjedam.oh hvala ti boze na takvom muzuuser posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Vas svekar!!
16.7.2011 17:30:40   
jodi
Evo prvi put pisem,ali imam potrebu nakon jucerasnjih dogadjaja samo ovo napisati
eh kako bi voljela da sam se udala u normalnu porodicu....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Vas svekar!!
16.7.2011 17:47:20   
gerberka
user posted image user posted image user posted image user posted image nemoj da places..dobrodosla u nase carstvo...




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu jodi)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Vas svekar!!
16.7.2011 18:26:02   
ciciban26
Eh moja gerbo,vidim da smo u slicnoj situaciji.. Samo kod mene je svekrva u pitanju.. Danas me natjerala do suza,sva sam se tresla od huje.. A problem- to sto gospodja nikad nema para te se natovari mm na grbacu. Ne bi meni bilo zao ni krivo da ona nema, ali radi u drzavnoj firmi,ima platu vecu od mm ( jos ja ne radim ) i opet si da zapravo da nazove i trazi da joj posudimo. Djubre,nama sada svaki dinar znaci,jer se spremamo za user posted image a ona platu spicka na cascenje sebe,i za 1o dana dobijemo poruku udijelite staroj majci sa obaveznim smajlijem. FUJ DNO DNA.. Eto morala sam vam se pozaliti

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Vas svekar!!
16.7.2011 18:57:44   
gerberka
ej moja ciciban, dobro sam se isplakala i stavila tačku..djubre jedno staro..trudna sam i on svoje živce liječi na meni...

Kunem se Bogom da su u zadnja dva mjeseca kupili nove tepihe, šporet , LCD, novi monitor za računar ..okrečili, nabacivali one masne, skupe boje.. Čovek koji se javlja na svaku nagradnu igru, zove svaku radio stanicu i normala da dobije racun fiksnog oko 100 km..nije mi zao dati kada nema, ali ovako...doživim da mi oboje poturaju pod nos granoff odijela i kaput, jer zaboga treba uvijek lijepo biti obućen!! a dan kasnije zovu za posudbu...ma ne dam jarane. To su oni tipovi neka sve za raju blješti, ne mora se ni ručati, jer da im uđete u stan od 82 kvadrata ostali bi frapirani od ljepote. oni spavaju na jastucima firme royal..ona 100% vuna, jedan jastuk 300 km..i ja kazem nemam stvarno, ustekala za doktora kad on na mene kao "to ti ides tacno u ponedeljak doktoru "

i toliko ruznih rijeci mi uputi, vec sam pisala....

ali nije vrijedan !



_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Vas svekar!!
16.7.2011 19:00:59   
gerberka
IZVORNA PORUKA: ciciban26

Djubre,nama sada svaki dinar znaci,jer se spremamo za user posted image a ona platu spicka na cascenje sebe,i za 1o dana dobijemo poruku udijelite staroj majci sa obaveznim smajlijem. FUJ DNO DNA.. Eto morala sam vam se pozaliti


tako meni reće kao zar mi je sve pod konac raspoređeno???

halo matori, pa trudna sam, moram imati koji dinar više..ako mi naumpadne svaki dan pečenje hocu da ga pojedem...joj kako bih mu voljela razvaliti šamarcinu!

i moja svekrva radi u drzavnoj, on penzija i sad vidi..njih dvoje žive sami, a jednog sina imaju u americi..sve ce ti se samo kazati.

znam da ima kredite, al njihva stvar , imam ih i ja..


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Vas svekar!!
16.7.2011 23:32:01   
ciciban26
Sve vec vidjeno..I u potpunosti razumijem kako se osjecas..   Ja nema rijeci za takve osobe. Brate neka zive svoj zivot,meni od njih (nje) ne treba ni cucla za moju bebu a kamoli sta vise ali neka se i nama skine s grbace i nadje nekoga drugog da joj ispunjava hirove. Zivot na visokoj nozi dok ne sprci platu (koja je veca od plate mm) a onda udijeliteuser posted image user posted image user posted image . Ali vidim da nisam sama,stvarno ne razumijem takve roditelje,sta bi tek bilo da mi trazimo od njihuser posted image . Nemoj mi davati ali nemoj ni traziti. Opet ponavljam da je to staro,bolesno i nesposobno dijelila bih zadnji dinar a ovako....
Obecala sam sama sebi da sam danas zadnji put plakala i tresla se zbog takvih ljudi,necu da mucim ovu bebicu koja sve prozivljava zajedno sa mnom..Da mogu odselila bih na drugi kontinent. Stvarno se divim ljudima u zajednici.


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Vas svekar!!
17.7.2011 8:35:38   
mo girl
a mozes li onako nekad kroz salu (neznam kakav ti je muz za to)da im kazes:nevidim bas da am je pomoc potrebna dok god spavate na jastucima od 300km.ja znam da moj muz nekad njima gurne para al oni su stari i zive od jedne penzije od 300km,al mene izludjuje njegov brat kojem je glavne recenica imas li mi dat za benzina?hej molim te a ima 42 god koda je tinejdzer pa pita stalno.ja ovako kroz pricu cesto nabaim:lako je sve kad te drugi financira!neznam shvate li to al meni bude lakse kad kazem.a opet mene zivciraju mojkoji vazda kukaju ispade da nemaju sta jesti a naravno sestri nepada na pamet da radi nigdje,dama svaki mjesec stavlja umjetne nokte i ja im otvoreno kazem.dok god ona ima za nokte nefali vama nista!!!!sta od mi kupimo il odemo na more odma je komentar:a bogati sto se zivi vi neznate stacete od para! ja im otvoreno kazem:jok eto tebi cu dat platu da mi ti kazes kako treba ziviti.ma sita sam ja tih zlobnih i ljubomornih komentara uhhh kako sam odma ljutauser posted image

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Vas svekar!!
17.7.2011 11:05:51   
Anoniman
Uffffff svekar. Bože koji je to egocentrik i demagog, to svijet nije vidio. Toliko mi je muka od njegove šuplje priče, po čitav dan presipa iz šupljeg u prazno, ne radi ništa, glavna mu je zanimacija izaći pred kuću gledat kud ko ide, kad se vraća, šta nosi u cekeru, ko je dovukao komšijinu malu i takve gluposti. Žena mu se slomi radeći, da nije nje ne bi imao ni za gaće. U zadnje vrijeme je postao toliko perverzan, jarac stari upalio se ko kutnjak. On naravno ZNA SVE user posted image (ahhhaaaa user posted image ). Mrzim kad mi se petlja u život  (a petlja se redovno), on će da mi kaže šta ću da kupim za svoje pare, gdje ću da ljetujem, kako ću dijete da odgajam. Al ja mu ne ostajem dužna. Inače se baš i ne znam svađati, al kad je on u pitanju onda sam jezikara hehehe. Neki dan traži 150 maraka jer tobože nema smisla, njegova sestra je dužna nekom čovjeku te pare za nešta, pa da on kao vrati. Ja samo gledam kroz njega, kontam e moja drtino otkači se s mene user posted image user posted image .

(odgovor članu mo girl)
  Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Vas svekar!!
17.7.2011 12:37:52   
gerberka
mo girl, mm je hvala Bogu na mojoj strani, jer kako kaze poznaje svoga oca fantasticno i zna kakav je u principu čovjek.
MM mene samo moli da čuvam user posted image u pupi, ne nerviram se, a on će sve da riješi. Meni su odriješene ruke da kaze svekru sta hocu i kako hocu, ali nisam htjela, nekako sam mislila da nkada nece doci do toga da on mene vrijeđa jer nemam ili ne dam novac na posudbu.
Mo girl, uredu je kad tvoj muz dadne roditeljima na tako nisku penziju, ali se slazem za to gorivo 100% , to je bezobrazluk da se traži.

A kao potvrda kakav je svekar covjek je i to da je nakon moje poruke da se treba stidjeti svojih godina i da je bezobrezan..nazvao je moju mamu ( ovdje ne mogu da se ne smijem user posted image user posted image user posted image ), rekao prijo da ti procitam sta mi je snaha napisala i onda joj citao poruku.
Moja mama mu rekla da ne vjeruje da je bez razloga dobio tu poruku, a on se njoj zakleo majkom rahmetli da je poruka bez razloga stigla user posted image kako mi je mama objasnila procitao joj je dio poruke u kojoj ga nazivam bezobraznikom, a ne dio poruke gdje ga pitam kako ga nije stid da me zove i vrijeđa i maltretira?

Ja nisam iz porodice od tog posla, pa je mojima to sve malo čudno.
Mama mu rekla da ona nema ništa s tim i  zaželjela mu lijepo i ugodno poslijepodne. o ovome saznajem danas.

A šta je očekivao..da mama i tata dođu i da dobijem batinauser posted image

zove mi mamu ko da sam u vrtićuuser posted image

radim, zarađujem, zivim samostalno, udata sam žena, nosim user posted image i svekar mi zove mamu user posted image user posted image user posted image


cure, ja sam sa njim fino završila, nema javljanja na mob , niti odgovaranja na poruke. Imam jedan cilj..da fino i u miru, bez stresa, donesem svoju user posted image na svijet, začetu iz ljubavi i čekanu sa najvećom željom. Očito je budući dido poremećen i njega ćemo user posted image i ja da se klonimo. Necu vam reci koliko sam mu puta pomogla u svakom obliku, halal mu bilo.

Neka prođu i godine, neka se sve pokuša izgladiti, moje suze zbog provokacija i uvreda nikad nece biti oproštene.

idemo dalje user posted image
pusa user posted image



< Poruku je uredio gerberka -- 17.7.2011 12:39:21 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Vas svekar!!
17.7.2011 12:49:08   
mo girl
ma jasta najbolje se odmaknuti cim vidis da ti nesto ne pase tebi je tvoje djete najprece a zaljepi ga da ti se nemjesa u zivot i da je stobom zavrsio.meni kad neko ono pocne davat savjete ja jednostavno hladno kazem:nemojte mi se petljat u brak i oni usute.ja nikome ne sutim jer dok sam sutila svi su me gazili na sve nacine zato sad nedam vala nikome.a i taj ti je svekar supak cuj zvao ti majku koda si ti djete i sad ce te majka doc istuciuser posted image a boze sacuvaj stvarno kako sebi tako ljudi daju zapravo da svakom svasta kazu.ma nek je tvom muz uz tebe a njih ko j...be

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Vas svekar!!
17.7.2011 12:51:37   
mo girl

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Uffffff svekar. Bože koji je to egocentrik i demagog, to svijet nije vidio. Toliko mi je muka od njegove šuplje priče, po čitav dan presipa iz šupljeg u prazno, ne radi ništa, glavna mu je zanimacija izaći pred kuću gledat kud ko ide, kad se vraća, šta nosi u cekeru, ko je dovukao komšijinu malu i takve gluposti. Žena mu se slomi radeći, da nije nje ne bi imao ni za gaće. U zadnje vrijeme je postao toliko perverzan, jarac stari upalio se ko kutnjak. On naravno ZNA SVE user posted image (ahhhaaaa user posted image ). Mrzim kad mi se petlja u život  (a petlja se redovno), on će da mi kaže šta ću da kupim za svoje pare, gdje ću da ljetujem, kako ću dijete da odgajam. Al ja mu ne ostajem dužna. Inače se baš i ne znam svađati, al kad je on u pitanju onda sam jezikara hehehe. Neki dan traži 150 maraka jer tobože nema smisla, njegova sestra je dužna nekom čovjeku te pare za nešta, pa da on kao vrati. Ja samo gledam kroz njega, kontam e moja drtino otkači se s mene user posted image user posted image .

i sad bi ko ti trebala vracat tudje dugove????jao jao stvarno ja nekad pomislim znas u onim filmovima kad uzmu pusku i sve pobiju oko sebe e ja tako kazem kad mi jednom pukne film uzecu pusku i svi me ono gledaju cudnouser posted image ja nemam rijeci koliki ljudski bezobrazluk moze biti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Vas svekar!!
17.7.2011 12:55:27   
gerberka
user posted image user posted image user posted image pa ja, zvao mi mamu

hej ni ti nemoj da se sekiras...ja sam ovog svog matorog svekra zalijepila kao sto kazes

ako hoce neka i preko medija pokaze poruku kakvu snahu imauser posted image

imala sam jedan spontani i sad sam trudna..dovoljno je kakav je on čovjek kad me spreman vrijeđati. Upravu si, treba odgovoriti.

Znaš i sama, mnogo boli kad se lose stvari dozive od tvoga nablkizeg, sto sam ja do jucer smatrala i svekrom.

user posted image user posted image user posted image danas sam ok, mama i tata me nisu istukli user posted image user posted image nije sto su moji, ljudi su normala..malo tati bilo smijesno sto je prijatelj zvao , jer ja ne slušam user posted image user posted image user posted image ne daj Bože da smo u zajednici...evo razloga zbog čega bih danas bila na ulici.


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Vas svekar!!
17.7.2011 12:59:43   
gerberka
IZVORNA PORUKA: mo girl

[/quote]
jao jao stvarno ja nekad pomislim znas u onim filmovima kad uzmu pusku i sve pobiju oko sebe e ja tako kazem kad mi jednom pukne film uzecu pusku i svi me ono gledaju cudnouser posted image ja nemam rijeci koliki ljudski bezobrazluk moze biti
[/quote]

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Vas svekar!!
20.7.2011 8:37:39   
m.i.n.a.
Ova tema mi je draza od one vasa svekrva...:)))Moj je vala kad oce mehlem na ranu al zato kad ti sukne ostanes sa velikim upitnmikom...prije sam mislila sveki je ok al sam skontala da kod njih to funkcionise tako gdje on glavni a ona neka tamo uloga skoro pa da i nije u predstavi,builo mi je zao ali sam sabrala dva i dva i shvatim da se sama prepustila i dosla doklr je dosla...ja sam mu sutila na sve dok sam bila trudna ali sad kad bebacu krene nesto tu ga prekidam i onda sveki da se dodvori njemu krene nesto uljepsdavat a kad smo same meni se jadi na njega..naravno moja zaova koristi sve to i samo se ubaci babi u krilo a to sto sve ceka mamu,syo nece nista da prstom makne i na sve kuka je druga prica...
Da ne bude moji valjaju njegovi ne....imaju i moji mana..moja mama je tako tvrdoglsva i uporna a kad jojn se covjek suprostavi brzo s enaljuti ali moj svekar je neubjedljivo pobjednik...ako se nesto prica,mi svi mozemo reci jedno a ako on govori drugo pa niko njega ne komentarise on ce svoje p[onavljat makar mi izlistali pet tema jos...najbotnije kje pokazat sa kim je njegov sin bio od poznati licnosti,njegova nova kosulja ili lace se moraju povaliti,ma sve njegovo treba velicat..jesam prije to radila al kako mi je par puta u trudnoci znao uvalit i poslije sa bebom me nervirat sad mu ne sutim....ako ne odgovorim mu ironicno ondaga io ne slusam ili slusam i kad zavrsi samo ustanem ko da nista nije pricao....

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 345
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *