|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zacenjivanje
7.11.2009 20:46:28   
manuela RR
Emiru se isto dešavalo kad je bio manji da se zacene na par momenata i onda dođe sebi.
Mi smo na zacenjivanje reagovali tako da smo ga uštipnuli za nos i on odmah u momentu prodiše.

Sad se rijeđe dešava da se zacene,a i kada se desi obično je zato što se jako udario pa od silnog plača,ali nikada mi se nije desilo da tako dugo ostane bez daha kao tvoj Imran.
Ne znam šta drugo da ti prepuručim osim tih metoda koje i sama znašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 7.11.2009 20:47:54 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: zacenjivanje
7.11.2009 20:47:20   
mamica
znate, sinoc sam ja odmah htjela da ga vodimo doktorici ali nismo posto se tek pojavila svinjska gripa u nasem gradu i u domu zdravlja je malo frka, svi su s maskama i tako pa smo odlucili malo sacekati...

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: zacenjivanje
7.11.2009 20:50:50   
mamica
nista, hvala vam, bar mi je malo lakse kad znam da nisam sama i da ima jos djece koja se znaju tako zacenjivati... molim dragog Allaha da se ovako nesto ne ponovi ni meni a i nikome drugom... strasno iskustvo

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: zacenjivanje
7.11.2009 20:52:43   
mamica
ipak ako neko zna provjerenu metodu koja zasigurno funkcionise neka je podjeli sa mnom... unaprijed hvala

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: zacenjivanje
7.11.2009 21:10:29   
DM
Svi bismo ti sigurno voljeli pomoći,ali nemamo baš svi iskustvo! Ja znam za slučaj gdje je upalilo prskanje hladnijom vodom-pa da pokušaš s tim naredni put pa da vidiš da li će i kod vas uspjeti?! Sretnouser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: zacenjivanje
7.11.2009 21:17:03   
mamica
hvala vam svima... ja bih najsretnija bila da mi vise ne trebaju nikakvi savjeti, da se to nikad ne ponovi, ali eto ako i  bude molim dragog Boga da ne bude tako strasno...

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: zacenjivanje
8.11.2009 1:03:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mama1

a za govance heheheh
sad me posjeti na moju malu ... ja je skinula prvi put bet pelena da hoda .. i nije to trajalo ma ni 3 min ... vidim ja ona se nesto blizu stola usutila .... Ja tamo ona se ukakila ... razmeljala sve  jojjjjjjjjjjjjjjjj kad sam vidjela .... Ja se odvalila smijati a muz mi kaze nisi ti bobro pa vidis li sta je uradil .. hehe pa vidim sta fali dijete je .. opra cu :)

sa djecom se svasta desava



ja bi u garant u ovoj situaciji uzela aparat i slikalauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: zacenjivanje
8.11.2009 1:11:43   
remzy
IZVORNA PORUKA: mamica

ipak ako neko zna provjerenu metodu koja zasigurno funkcionise neka je podjeli sa mnom... unaprijed hvala


beba kad se zaceni najbolje ju je okrenuti na stomak ili je uzeti za nogice i okrenuti je glavom prema dole,tj da visi ovako kako sam ja napisala bas ruzno zvuci ,ali vjeruj mi da upali!user posted image
ja licno ni sa jednim djetetom nisam imala tih problema ,ali moja snaha je sve moguce isprobala i ima iskustva s timuser posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: zacenjivanje
8.11.2009 1:23:33   
acudesa
mamice, sad čitam šta si prošla, ...nezgodno, mogu misliti sekiranja,...probaj ovo što je Remzi rekla, ali pazi opet da ge ne povrijediš, budi smirena..moraš ma koliko ti to teško bilo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: zacenjivanje
8.11.2009 8:48:44   
mamica
hvala drage moje, pokusat cu sve...hvala jos jednom

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: zacenjivanje
8.11.2009 11:58:11   
Chuchi
joj to je uuuuuuzasno ruzno iskustvo, razumijem u potpunosti! Ali vise se mi mame zabrinemo nego sto je zaista problem.
mom deckicu se to desavalo u toku kolika, dok je bio skroz mali, kad ga zaboli tibo toliko jako zaplace, ostane bez daha
po minut citav su mu usta otvorena, kao da place a nigdje glasa. sav se zacrveni, napuse, pa izmjenja citavu paletu boja,
tijelo mu se svo ukoci... uuu uzas uzas.. ne znam koji je najbolji metod da to prodje, osim samo od sebe. ali je bitno da
si u tom trenutku kraj djeteta. ja sam ga znala lupkati po ledjima da izadje iz pluca onaj zrak koji se ¨nabije¨ unutra, i zbog
kojeg djete bude zaista napuhano, i ukoceno... prsa mu budu toliko tvrda da se prepadnem kako bebica od mjesec dana moze
biti toliko tvrda, cvrsta... uzas! ponekad ni lupkanje nije pomagalo, te ga okrecem, prevrcem, treskam... ma sve zivo, ali nista.
sve dok sam ne ¨prokine¨ i zaplace normalno, tj. dodje do daha i zacujem mu glas. Imam osjecaj da bi i sada sa 8 mjeseci
bilo isto da ga pustim da place kad se naljuti. jer i on je jedna ljutica, i zacas drekne ... samo sto ga ja stisam odmah, ali ako ga
pustim da place on pocne da ostaje bez glasa. i odmah se prepadnem i prekinem ga... user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: zacenjivanje
18.12.2009 0:19:42   
cokolino_79
Mamice,je li se Imran presto kocenuti?Ja sam prvi put za Lejlu mislila da je ne daj Bože umrla,trčala sam u potkošulji i šorcu,bosa u susret hitnoj da ne gubim na vremenu.i mimoišla ih:-( I drugi put je bilo strašno,ali odmah smo joj ugurali klizmu i odmah je došla sebi.A treći put u panici nisam mogla naći klizmu iako sam znala da sam je ponijela u tašni-nigdje ne idem bez nje.Strašno skoro kao prvi.Prestrašno.Mi smo večeras išli kod šefa neuropedijatrije(nakon prvog puta ležali u bolnici 4 dana i obavili sve moguće pretrage,sve uredno hvala Bogu) i on je rekao da se to mora ignorisati i ostati miran jer ako su svi nalazi uredni djetetu neće ništa biti i samo će prodisati.Kaže da to rade inteligentna djeca i tako manipulišu nama.Ma kako miran biti,oduzmem se od starha i samo Allaha prizivam kad ništa drugo ne pomaže(ni puhanje,i to jako jako,ni voda,ni šamar što smo u panici uradili zadnji put iako smo se grozili takvih savjeta,ma ništa.Lejli pomaže samo klizma dijazepama 5mg. dok je na lijevom boku.Tek nakon klizme se povrati ali i tada je izgubljema i dezorjentirana bar 20-30min.Svaki put nas hitna vozila na Koševo,ne daj Bože nikom ovakvih prizora.
Večeras mi je laknulo kad sam saznala da joj to ne može oštetiti mozak ali i dalje se bojim.Neka od vas ima u potpisu strpljen-spašen.Ako Bog da sve će biti dobro.

< Poruku je uredio cokolino_79 -- 18.12.2009 0:23:58 >

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: zacenjivanje
23.1.2010 22:12:47   
scarlett
Drage moje zamolit ću vas koje ste u mogućnosti da se na FB uključite u grupu ZAKOCENJIVANJE I FRASOVI KOD DJECE na http://www.facebook.com/group.php?gid=292075687753&ref=mf i podijelite svoje iskustvo i savjet. user posted image
Hvala unaprijed user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *