|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 8:00:45   
Anoniman
Sve 4 bebice su dobro, smjestene su u inkubatore, jer jedna ima cak 800 gr. Zalosno je to sto su podstanari i roditelji bez posla. Vec su se javili iz opstine s nekom pomoci, nadam se da ce ovi ljudi i ova djeca dobiti podrsku i od nas.
Mozda sam ovo trebala postaiti na temu humanitarnost, ali sam namjerno ovdje upisala, jer ovo je ipak radost, dobiti cetvorke nije mala stvar
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 8:03:29   
bebacha
Jutros sam to citala.uh bas je to lijepo al zalosno je kako zive ti ljudi.nadam se da ce uz pomoc dobri ljudi moci biti potpuno sretni uz svoje bebe(tri djecaka i jedna djevojcicauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 8:10:56   
Leva
Gledala sam prilog na TV sinoc. Jadni covjek je izgledao kao da ce se rasplakati svake sekunde. user posted image
Nek im je dragi Bog na pomoci valja tu silnu djecu na put izvesti...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 8:17:19   
/MMK/
Pored sve njihove situacije, tako mi je drago bilo, kada sam pročitala ovo. Kada sam ležala u Vojnoj poč. jula ležala je i g. Emina, čekali su 12 godina braka na bebu-e.
Imala je dosta komplikacija na početku, tako da je super da je uspijela iznijeti trudnoću do pred kraj.
Želim im svako dobro.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 8:21:10   
samedi
Cestitam sretnim roditeljima,to je zaista velika stvar!!! Zelim  im sve najljepse!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 8:21:47   
riba78
IZVORNA PORUKA: /MMK/

Pored sve njihove situacije, tako mi je drago bilo, kada sam pročitala ovo. Kada sam ležala u Vojnoj poč. jula ležala je i g. Emina, čekali su 12 godina braka na bebu-e.
Imala je dosta komplikacija na početku, tako da je super da je uspijela iznijeti trudnoću do pred kraj.
Želim im svako dobro.



dragi Allah ih nagradio ,i sama sam čekalica 12 godina ,znam kolika je želja za user posted image user posted image
najvažnije je da su bebice zdrave ,za sve ostalo če se naći rješenje ,
ne kažu đaba, naši stari, da svako dijete ima svoju nafaku user posted image

najiskrenije čestitke sretnim roditeljima


< Poruku je uredio riba78 -- 14.1.2010 8:24:21 >


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 8:33:34   
Leva
Nakon toliko borbe najsretniji momenat u njihovom zajednickom zivotu je narusen borbom za golu egzistenciju. Ja bih sada plakala user posted image user posted image user posted image
Nek su oni njima zivi i zdravi user posted image user posted image Nadam se samo
da ce se naci neka dobra dusa koja ce gospodinu dati posao a robicu i potrepstine za bebe ce vjerovatno dobiti u skorije vrijeme kada se raja malo organizuje. Znam da ima jako puno mama koje bi im bile voljne pokloniti robicu koju su njihova djeca prerasla.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 8:36:42   
Amelaa RR
Od srca im cestitam...ali bas kao sto Leva rece..zalosno je to..sto su oba roditelja bez posla... A onda se kao drzava brine o natalitetu koji je svake godine u sve vecem opadanju...al jest njih briga..Nadam se da ce opstina se pobrinuti makar da otac dobije posao.. 

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 10:28:52   
shpagica
Zna li iko na koji nacin doci do njih? Kontakt broj, ime, bilo sta?


Hvala unaprijed!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 10:29:35   
bumbarica
Načelnik Općine Novo Sarajevo Nedžad Koldžo je obišao djecu i uručio im 5 hiljada KM. Kad bi se i druge Općine sjetile i ostale institucije bilo bi super. Treba pomoći ovu djecu. Čestitke majci!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 10:31:41   
škorpija
evo sad će mi prijateljica koja je radil priču s njima javiti broj moba oca

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 10:34:40   
škorpija
Evo broja, ne znam kako se čovjek zove zaboravih pitati, vjerovatno piše negdje 061 259 073

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 10:35:47   
shpagica
Hvala puno!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 10:36:23   
škorpija
Otac četvorki se zove Mujo Čimpo i svi koji žele pomoći se javiti njemu na broj  061 259 073

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 11:04:42   
veeseelaa
dobili su 5000 KM od grada

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 11:44:33   
mamma mumi
hajmo i mi se organizovati pa im odnijeti stvari, kupku, ko sta moze, bilo bi lijepo

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
14.1.2010 12:19:47   
škorpija
dobili su 5000 KM od grada
e

da li su dobili ili će dobiti, pitanje je sad, da ne bude kao ona mama što je rodila prvu bebu u 2010. godi, dobila nevažeći bon od grada

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
15.1.2010 16:21:03   
mama2009
Otac sarajevskih četvorki dobio posao u KJKP "Rad"

Mujo Čimpo će početi raditi kao vozač u zimskoj službi preduzeća

Otac nedavno rođenih četvorki Mujo Čimpo dobio je posao u zimskoj službi KJKP "Rad". Pomoć u pronalaženju posla pružio mu je načelnik općine Novo Sarajevo Nedžad Koldžo koji je jutros s Čimpom posjetio direktora KJKP "Rad" Selima Babića. Koldžo je u srijedu obišao četvorke (Dženita, Dženana, Lamija i Muhamed) i njihovim nezaposlenim roditeljima, koji kao podstanari žive u naselju Pofalići, uručio novčana sredstva u iznosu od 5000 KM. Načelnik općine Novo Sarajevo obećao je, tokom posjete, maksimalan angažman na pronalaženju posla Muji Čimpi. - Presretan sam, jer nije prošlo ni petneast minuta, a već su uslijedili pozivi od nekih kojima smo uputili apel za pomoć. Posebno bih zahvalio direktoru KJKP "Rad" Selimu Babiću koji je prvi reagovao, zatim premijeru KS-a Besimu Mehmediću i resornom ministru Abidu Jusiću koji su pružili podršku u rješavanju ovog problema i naravno svim dobronamjernim građanima koji su još jutros zvali našu službu i interesovali se o načinu na koji se može uručiti pomoć četvorkama i njihovim roditeljima - kazao je Koldžo. Direktor "Rada"  kazao je da će Mujo Čimpo početi raditi kao vozač u zimskoj službi preduzeća čim okonča potrebnu proceduru koju je neophodno provesti prilikom svakog zapošljavanja.
IZVOR D. AVAZ



_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
15.1.2010 17:25:38   
škorpija
eee vidiš od koldže je dobio 5.000 KM a ne od behmena, znala sam da je neka zvrčka, kako god super vijesti za njih user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
15.1.2010 21:10:46   
leli§
mashallah!!! sve najljepse bebicama i njihovoj obiteljiuser posted image user posted image user posted image

p.s. jedna forumasica je neki dan an forumu poklanjao krevetic za bebe...velikodusno od nje a ako jos nije nasla nekoga kome treba krevetac evo super prilike da kontaktira roditelje i da bebane dobiju jedan kreveticuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: U Sarajevu rodjene cetvorke.
15.1.2010 21:18:10   
nadam se73
masalla to je jedna lijepa vjest.cestitam novo pecenim roditeljima i sve najbolje u buducem zivotu

_____________________________

Znaj da pomoć dolazi nakon strpljenja, a izlaz nakon nedaće i uvijek reci:"Zadovoljan sam s onim sto mi je Gospodar moj propisao!"

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *