|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jeste li ikad grubi
8.9.2009 9:37:06   
Amelaa RR
Draga Dinka....svi imamo lose dane...dane kad sam se sve cini losije nego sto jeste...dane kada je nervoza na najcrvenijoj tacki zarista...a za sve uzrok postoji. Eto kod tebe je to vracanje na posao...zao ti je sto ces je ostavljati, sto neces vise provoditi cijeli dan s svojom mazom majom , ljuta si i zbog toga i zbog svega sto ce te koliko toliko razdvajati od nje. Eh sada...plus Naidinu nervozu, plus tvoju...tvoja reakcija je normalna i nema potrebe da se ti osjecas lose, jer nisi nista lose uradila..nisi je udarila il slicno tome...
Saljem tebi i maloj princezi velikii poljubac i zagrljaj.user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: jeste li ikad grubi
8.9.2009 10:01:24   
Dinka 79
Ma kakvi udarila,nedaj Boze,nadam se da i nikad neću..........

Hvala ti na lijepim riječima,mnogo mi znaći,ljubimo i mi tebi,hvala ti user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: jeste li ikad grubi
8.9.2009 10:05:40   
Dinka 79
Fartar,znaći mi i taj virtualni zagrljaj više nego što misliš,a sad ču se ja zagrliti sa svojom malenom pa će mi sigurno biti lakše,evo čekam da se budi,valjda nije sinoć pa jutros vidi do koje dobi spava,lopovica malena,a ja jutros oći ko filđani ,nisam mogla spavati,kad mi se sve vrti po glavi.

Prava ste podrška,u ovakvim trenutcima mi je pravo drago da vas imam,pusaaaaaaaaaaa


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu fartar)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: jeste li ikad grubi
8.9.2009 10:20:56   
Ex Yu
Draga Dinka bit ce u zivotu jos takvih situacija al meni vise pase okrenuti na tugu svu nervozu onda se isplacem i uzmem pilence malo ko da zna da mama place smiri se i zaspe mada je i to tuzno jer se sva nasa raspolozenja prenose na bebace ... al mora se covjek nekako ispuhati a kad dodzu te krizne minute onda odem kuhati ko sto sam sinoc u pola 10 pravila tortu koja jos nezavrsena stoji u zamrzivacu i tako histerisem i psujem po kuhinji user posted image al sve to prodze i dodze ... ja vec sad na samu pomisao da moram na poso rodila bi jos jedno djete user posted image user posted image a imam jos 9 mj trudnickog pa me opet uhvati depresija i panika ... bit ce to sve ok mama ce danas nadoknaditi svu ljubav i paznju sto je sinoc galamila nesikiraj se ti ...to je jednostavno zivot i okolnosti ... ali se trudi da se u tim situacijama sklonis od bebaca ... mene mm pokusava u takvim situacijama nasmijati i uvijek me jos vise provocira a ja mu onda kazem ja odo vani i ostavit cu ti djete a on me pogleda i smije se i kaze uhh Boga ti ... a gdje su brcici vidim ja da se vec smijes i gotovo ja onda neznam bil se smijala il vristala od huje sto me uvijek uhvati na isti fazon user posted image

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: jeste li ikad grubi
8.9.2009 11:36:30   
emma.L
Dinka, mislim da si sama sebi dala najbolji savjet- zovi TM da je preuzme, ti iziđi na balkon 5 minuta i bit će ok, izbistre se misli i dobiješ totalno novu perspektivu. Meni je pomagalo. Sad nam zna tako biti sa hranjenjem- dođem s posla, znam da treba jesti i hoću da je izvedem u šetnju, a ona udara kašiku, pljuje, otima se, ne da se obući... što je sve znak da joj nešto nije ok, ali ne, mama je odlučila da takav raspored mora biti user posted image . I onda je tata preuzme, a mama shvati da ništa ne mora- šetnja nije obavezna ako joj više godi da pužemo i valjamo se. Ako joj se baš ne jede, pa ne mora, dobit će flašicu prije spavanja i neće umrijeti od gladi.
Dakle, treba joj netko smiren, a ako se ti unervoziš, samo gore će biti.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: jeste li ikad grubi
8.9.2009 13:10:06   
Dinka 79
hvala vam svima na podršci,evo sad sam se dogovorila sa m,da slijedeći put ako dođe do takve situacije njega probudim da je malo čuva dok ja predahnem,i to bez prigovaranja.mislim da će biti redu,javim vam ako se opet desi da vidimo funkcioniše li,pozzzz

_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: jeste li ikad grubi
12.10.2009 10:12:55   
meme007
poz svima .Dugo nisam bila  sa vama ,ali evo da i ja nesto napisem.Imam sincica  koji jos nije napunijo 2 godine i starijeg 16 god.ja jos nikad nisam bila ljuta na njih pogotovo na ovog malog.uvjek sam nasla dovoljno ljubavi za njega pa cak i kad sam najumornija.Ali mi je onda problem  kada niko ne primjecuje iz porodice  da sam i ja na rubu zivaca ali da moram da sa njim budem raspolozna ipak on nije kriv sto je danas zivot potezak.Radim od 12 sati pa do 20.00 navece.kada dodem on je istog momenta uz mene  a mm po obicaju u spavacoj gleda vijesti , utakmicu  itd...user posted image on  ga cuva dok sam ja na poslu ali kada dodem to je gotovo .ako motam ves, perem sude,usisajem on je tu uvjek uz mene ,pa mi vise bude krivo na tog mog muza kako nekad ne vidi sam da sam i ja na rubu loma zivaca mada ja to ni na najmanji nacin ne pokazujem malisi niti da mu uskratim mazenje i igranje.Ali sta ostaje da na kraju budem ljuta na samu sebe sto sve to ne  mogu da postignem i kad legnem vjeruj da zaspim ko , klada,a sexsa vjeruj da sam oladila pa se cesto pitam sta mi se desava?dalije to u meni problem dali ko moze da mi pomogne!!!!

< Poruku je uredio meme007 -- 12.10.2009 10:15:27 >

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: jeste li ikad grubi
12.10.2009 11:42:28   
škorpija
meme007 ako sam dobro skontala ti imaš još jednog sina od 16 godina, a šta taj mladi gospodin radi dok si ti na rubu živaca, zašto ne pričuva mlađeg bracu. Znam da je velika razlika i da je on u najgorim godinama, ali sad trebaju da stvaraju porodične i bratske veze koje će trajati i kad vas ne bude.

Što se tiče seksa, ne znam šta da ti kažem, ja ima jedno dijete i ništa ne radim osim da brinem o njemu pa sam navečer toliko umorna da se samo izvalim i krevet, na seks ne pomišljamuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu meme007)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: jeste li ikad grubi
2.11.2009 23:50:14   
beba29
slažem se u potpunosti,ja imam bebu od 10mj ,cjeli dan sam uz njega,kuham pospremam i td. ne stignem ni na wc,hehehe,a sex joj ni ne pomišljm,umorna ko pas............tako da te draga moja " meme"   potpuno razumijem,još ti i radiš i sve ostalo..svaka ti čast,ja mislim da bi sve mi trebale odvojiti malo vremena i za sebe...Odi sa kolegicama na kavu dobro se istračaj i daj si oduška....meni to pomaže da toga nemam već bi poludila...24 sata sam sama sa djetetom,suprug radi po cijele dane,tako da sam već luda.......Vjeruj mi nije u tebi problem već si nezadovoljna kolotečinom života,svaki dan isti samo se vrti posao-kuća-djeca i obaveze....Prema tome neka muž saćuva bebu a ti mila malo vanka da se malo opustiš...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pusaa drži se

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: jeste li ikad grubi
2.11.2009 23:55:02   
milenium
IZVORNA PORUKA: meme007

poz svima .Dugo nisam bila  sa vama ,ali evo da i ja nesto napisem.Imam sincica  koji jos nije napunijo 2 godine i starijeg 16 god.ja jos nikad nisam bila ljuta na njih pogotovo na ovog malog.uvjek sam nasla dovoljno ljubavi za njega pa cak i kad sam najumornija.Ali mi je onda problem  kada niko ne primjecuje iz porodice  da sam i ja na rubu zivaca ali da moram da sa njim budem raspolozna ipak on nije kriv sto je danas zivot potezak.Radim od 12 sati pa do 20.00 navece.kada dodem on je istog momenta uz mene  a mm po obicaju u spavacoj gleda vijesti , utakmicu  itd...user posted image on  ga cuva dok sam ja na poslu ali kada dodem to je gotovo .ako motam ves, perem sude,usisajem on je tu uvjek uz mene ,pa mi vise bude krivo na tog mog muza kako nekad ne vidi sam da sam i ja na rubu loma zivaca mada ja to ni na najmanji nacin ne pokazujem malisi niti da mu uskratim mazenje i igranje.Ali sta ostaje da na kraju budem ljuta na samu sebe sto sve to ne  mogu da postignem i kad legnem vjeruj da zaspim ko , klada,a sexsa vjeruj da sam oladila pa se cesto pitam sta mi se desava?dalije to u meni problem dali ko moze da mi pomogne!!!!


ma kakav problem u tebi,radiš na poslu radiš kad dođeš,tako ti je i meni bilo kad sam radila 12-14 sati dođem kući,još nešto uradim i zaspem ko top,nekad i u robi.i takva više nisam dobra ni sebi ni čoviku ni ditetu.ali ne ne,tako više nije moglo,prestala sam radit i sad uživam.ako je ikako moguće prebaci se na neki drugi posao.

(odgovor članu meme007)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: jeste li ikad grubi
21.12.2009 2:12:37   
dana3
Pisala sma vec cini mi se da jesam gruba ali sad jos vise-neispavana i umorna,bolesna.zagalalmim itekako,po guzi pucnem isto tako!
Zaso sad kad kazem:dosta-prekine sa glupostima koje radi kad JA imam vaznog posla za kompjuterom.dopuze i ugasi komp i desilo se jednom da nisam mogla da vratim ama nista od napisanog i tad je pukla zica a njemu gu...ica i sad sma rahat

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: jeste li ikad grubi
21.12.2009 8:00:35   
Anushka
kad se jutros nisam naljutila, ne znam kad cu! osim sto sam i sama neispavana, umorna, ustala sam sa glavoboljom oko 5 ujutro(od sinusa) i sama sam sa djetetom vise od dvije sedmice 24h, jutros je uzeo otvoren tetrapak mlijeka iz frizidera - inace koristimo sa poklopcem ali smo ovo dobili, i prosuo ga po parketu, pa onda pljaskao rucicama i cicao od srece valjajuci se po njemu. U 5.15. i ja se uvalila od smjeha kad sam vidjela. neki dan se popeo na stolicu za kompom, uzeo solju hladne kafe i pije momak kafu. Sav se umrljao tozom, kafe svuda. on presretan. ja ga slikala, sta cu. i ne ispustam ga iz vida. Imam 24satnu zabavu sa njim. ljubi ga mama!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: jeste li ikad grubi
21.12.2009 8:53:05   
azraj
Anushka znam kako ti je ja sam vec 1,5g sama muz mi tu u Sarajevu radi.Hamza je isto tako bio i ostao dijete previse znatizeljno i dijete kojem jednostavno treba zabave.Tog prosipanja po kuci se jos uvijek nisam rijesila,sada je porastao pa moze dokuciti cesmu u kuhinji pa stalno prosipa vodu po kuci ne znam sta da radim sve cekam da ga prodje a ono nikako.Stan smo okrecili ljetos al zidovi su mi katastrofa,sve ispisano.Naspavana nisam nikada,prestao spavati po danu pa legne oko 9 ustane oko pola 7,7.Nervozna sam ne mogu reci stalno al vecinom a razlog je najveci taj sto non stop samo snjim provodim vrijeme jos sada ova zima pa se slabo izlazi vani.Zaboravila sam kako je kada ti muz dodje s posla pa negdje zajedno odemo kao prava porodica.Mislila sam ga na proljece malo upisati u obdaniste da se malo i ja opustim a da i on malo bude u drugoj atmosferi jer sam previse i ja nervozna ne bih volila da to utice na dijete eto dok sada ovo pisem on je izvadio odjecu iz svog ormara a ko fol gledao crtani hehehe.Eto odoh sada dok nije dalje poceo imam ja svasta za reci al Hamza je glavni.....

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: jeste li ikad grubi
21.12.2009 12:08:09   
dana3
azraj-tvoj sin  je velik i razumije dobro sta mu se kaze, moj je 14 mjeseci i ne dam da mrlja zidove,ima tabla ona a i dam papira da sara vise pojede bojicu nego sto pise ali se zabavi.Znatizelja je jedno ali pretjerivanje drugo-sad smo u fazi ucenja da se ne diraju stvari na stolu.nemam nista a,i kad gositi dodju samo ga sklanjam i govorim ne ovo ne ono tako kad svbe cujem sv epocinje s aNE-hahaha.zato zna d akaze:ne, nemoj, memode(ne moze),djidji(sidji),sedi(sjedi). kad se naljuti na mene ond aje to ovako:adi ne ne ne mamaaaaaaaaaaaa,bljubljusjakjs ,nemoj!(lijepo rukicama mase i ko biva ubi se galameci na mene)-tad naljutim jos vise hahaahah.ali ne dam da se pretjeruje ,ucim ga da zna sta je za igru sta ne!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 7:51:36   
marci
draga mirjana nisi jedina kojoj se tako nešto desi meni se to malo više puta znalo desit da se izderem na njega i onda ga malo udarim po guzici da se smiri.Akasnije kad ja dodem sebi pogledam ga i onda poćnem plakati al sam skužila da onda bude još gore kad sam agresivna prema njemu on još jaće plaće al bože dragi u tih par sekundi koda poludim od sveg što mi se nakupi, što sam i umorna i sva nikakva.I onda nakon tog si kažem više nikad a opet mi se to desi.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 9:52:11   
ivanak
Svakome se zna desiti da ima loš dan i nešto loše napravi.... Samo ne valja pretjerivati.
Ja iskeno nisam nikada da sam ga udarila, ili gurba bila prema njemu.... Ja to sve glasom riješim....

Kad ne sluša, povisim ton i smiri se.... a ako ne pali to - neka plače, šta će mu biti... Najbitnije je da je nahranjen, presvučen i da si sigurna da ga ništa ne boli.
Ja sam sa svojim djetetom sama po cijele dane, tako da ja više i znam šta mu je. Nekad me snerva, a to je najviše kad ga hranim, a on bi se igrao sa kašikom.... Ako se ne smiri nakon povišenog tona ( nije to galama kroz cijelu zgradu ), onda ti ga ostavim.... Pa nakon, recimo 5 minuta mu ponovno dam jesti i tako.

Možda bi bilo najbolje malo se odmaknuti pa onovno krenuti dalje....
ja smatram da djetetu neće ništa biti ako proplače par minuta...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 10:50:49   
škorpija
ja sma jučer svom snagom bacila njegovu plastičnu igračku u ziduser posted image , toliko me iznervirao, a on se jadan pravo uplašio i zaplakaouser posted image . odmah mi je bilo žao i uzela sam ga, ljubila ga i mazila, znam da nije on kriv. ali znala sam da iste sekunde moramo izaći iz kuće inače bi svašta moglo biti, tako sma i uradila i proveli smo divan dan napoljuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 12:02:12   
acudesa
Mene najčešće izbaci iz takta kad mi neko pametuje šta i kako trebam uraditi dok mali "bjesni" zbog nečega...ono, ja se koncetrišem da iznađem načina da njega umirim, sjednem na tutu, presvučem, .... (a, on je takav da u svemu zeza maxsimalno)...a neko mi stoji iznad glave i govori, nemoj ga tako, ne treba ti to, pa pusti ga malo, ja ću to odraditi, pusti meni, pucni ga malo......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...tad primjetim da mi tlak raste, raste, raste...user posted image , pa se okrenem "osobi" i kažem, molim te, treba mi mira, ne želim se na svom djetetu istresati radi tebe, OK? Kontam: popusti me, bogati
Tad pošizim, a kad smo ja i mali sami nikakvih problema nemam, a možda i on koristi situacije kad je neko tu, pa više zijani

< Poruku je uredio acudesa -- 16.1.2010 12:06:51 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 12:08:34   
marci
pa može bit da vidiš kako se moj mali ponaša kad neko dode to je onda prava mala faca zna se tako mali pravit važan a kad taj neko ode onda vrišti.user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 12:15:31   
Skvo RR
Ja sam misljenja da djeca vrlo pametno koriste svaku, pa i tu situaciju. I meni dodatno dizu pristisak odrasli oko nas, ali pokusavam da kada sam vec blizu da puknem, da puknem prema doticnim odraslima! 

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 12:19:21   
Hanady RR
ja definitvno nisma za metodrf tuče i uadarnja djeteta međutim jučer sam samu sebe iznenadila svojim postupkom da sam nakon toga plakala i cijelu noć spavala nisam. Naime, jučer sam išla sa svojom starijom djevojčicom do grada, odjednom je postala ne snošljiva, u svakoj radnji se bacala po podu, po ulici baca se strah me da glavom ne udari u pločnik, ma poludila sam. Kupila sam joj i šnale i štrample i dora loptu i sve...i obećala ćevape i kolač i koka-kolu čak dok obavim posao za koji sam pošla u grad, međutim njeno ponašanje je bilo daleko od normalnog. Ni sada mi nije jasno dali je problem nastao u tome što je znala da je krajnji cilj moga odlaska u grad bio kupovina sitnica potrebnih za rođendan njene male seke. Jednostavno šokirana sam, sa njom sam uvijek sve razgovorom rješavala i slušala me a li juče...
u jednom trenutku došlo mi da je na sred čaršije lupim po guzi pa pomislim hoće ljudi reć vidi ove zlostavlja dijete, a bolje bi bilo da sam to uradila jer do povratka kući nisam znala ko više plače ona ili ja. U autu...nedo bog nikome ja reko slomi staklo ...vjerujte mi razlog za ovo ponašanje nije mi jasan nikako...jednostavno nije bio njen dan. I dođemo mi kući uđemo mm gleda šta joj je, a ona onu kesu što sam joj svašta kupila baci na šporet u kuhinji i dere se ko VO, ni cipele ni jaknu ni kapu neskida a baca se po kući, hoće ona u šaršiju. Ja joj kažem da si me slušala mam bi te vidla ići ćemo drugi dan kad vidim kako me slušaš a ona fino cipelu skine i baci na mlađu, ja sam bila pored hodalice i kako me trznula rukom sam odmahnula u namjeri da je odgurnem od male al sam je udarila ispod oka. Zamislite, pomodrilo joj...tu mi je bio kraj....popila sam apaurin ona je u behutu zaspala...danas nema ništa ipod oka al kad posmislim da sam djete mogla osakatit jer se nisam sabrala dovoljno ...dođe mi da sama sebe išamaram.

I sad kad skontam...možda je bolje da je ponekad pucnem po guzi, jer razgovor očito nije jedino rješenje...očito kad nakupim toliko bjesa radi ljutnje i trvdoglavosti izgubim kontrolu. Neznam al ja ovakav još jedna dan sa njom u gradu nebih preživjela i samo da dodam otišle smo od kuće u 15, 11 h a vratile se u 16, 25h ...i sve se ovo desilo u tako kratkom periodu.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 12:19:26   
acudesa
Eh, šta sam sinoć vidjela u igraonici:
Igra se on, a je pijuckam kafu u merkatoru i naravno motrim ga pomalo. Ko je bio u merkatoru, zna kako se roditelji naredaju uz ogradicu, ništa se od njih ne vidi. Ustajem da vidim preko njih gdje mi je dijete...kad imam šta da vidim, ušpicio se i izvodi neke gluposti i gleda u ljude, pravi im predstavu...joj one male ufurane fačice, on misli svi njega gledaju, kad nisam umrla od smijeha, a niko ni ne obraća pažnju na njegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 16.1.2010 12:20:31 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 12:33:59   
škorpija
joj one male ufurane fačice, on misli svi njega gledaju, kad nisam umrla od smijeha, a niko ni ne obraća pažnju na njega


duša draga blesavauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 12:35:01   
Hanady RR
Čim mi niko ništa nepiše 100% me osuđujete...i neka osudite me grozna sam mama, evo sad plačem ko kišna godina sve se skupilo...a opet pomislim ona jadna djeca iz Goražda možda bi i ovako grozunu mamu volili imati. Joj ingnorišite me ...amo me sve stislo.

Volim vas do neba i nekada mi se čini da me samo ovaj virtualni svjiet razumije...ja ovdje sve napišem i kažem čak i ono što u sebi držim ....nebih smjela nikome pred oči sjesti i ispiračati jučerašnji dan pogotovi zadnji dio kako sam djete jako udarila.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: jeste li ikad grubi
16.1.2010 12:38:16   
škorpija
ženo nisi grozna mama, ja te razumijem 100 %, ti očigledno imaš konjske živce kad si to sve do kuće tako trpila, ja bih reagovala već u gradu pa nek misli ko šta hoćeuser posted image  a i reagovala si da zaštitiš mlađu , pa to je normalno, a vjerovatno je starija ljubomorna zbog sve te halabuke oko prvog rođendana, nemojte i vi pretjerivati, mala i tako ne konta ništa oko toga a hanady itekako konta

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *