|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hipotireoza - letrox i dojenje
5.5.2010 22:58:53   
delfin
Ja sam pokušala naći nešto na ovu temu na forumu ali bezuspješno. Ja ću usjoro aBda roditi i namjeravala sam dojiti bebu, ali sam danas čula od jedne žene da joj je dr rekao da kao piej letrox ne smije da dojiuser posted image

J ainače pijem letrox zbog hipotireoze, i unotmali je pod terepaijom. Molim za vaša iskustva.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hipotireoza - letrox i dojenje
6.5.2010 9:50:48   
Majčica
Draga moja, to su ciste nebuloze. Letrox je cisti hormon koji tvoja stitnjaca ne moze da proizvede, ne unosis nista sto tvoje tijelo ne bi proizvodilo da stitnjaca radi normalno, svaki doktor ce ti to potvrditi. Kod mene je ista situacija, a mom sinu je skoro 18 mjeseci i jos ga dojimuser posted image . Letrox pijem svaki dan i nema ama bas nikakvih problema. A i ja sam imala slicne strahove kao i ti prije nego sto sam rodila. Jedini lijekovi koji su za stitnjacu, a koji su kontraindicirani za dojenje su lijekovi za hipertireozu, sto kod tebe nije slucaj.
Zato se opusti i uzivaj u iscekivanju bebiceuser posted image .


_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hipotireoza - letrox i dojenje
6.5.2010 10:00:00   
bubuli
ja sam pila Letrox oko 2god kad sam ostala trudna...ludilo...
ginekolozi su govorili da nesmijem piti a endokrinolog da smijem i da pijem i ja sam pila...
isla sam na kontrolu hormona svaka 3 mjeseca i sve je bilo ok...
porod ok,beba zdrava...
dojila nisam ustvari vrlo malo jer beba nije htjela a rekli su da smijem dojiti i pored letroxa...
na kontrolu trebam 6 mjeseci nakon poroda(za mjesec)
opusti se i uzivaj letrox je ok


_____________________________



(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hipotireoza - letrox i dojenje
6.5.2010 12:54:45   
D_K
IZVORNA PORUKA: delfin

Ja sam pokušala naći nešto na ovu temu na forumu ali bezuspješno. Ja ću usjoro aBda roditi i namjeravala sam dojiti bebu, ali sam danas čula od jedne žene da joj je dr rekao da kao piej letrox ne smije da dojiuser posted image

J ainače pijem letrox zbog hipotireoze, i unotmali je pod terepaijom. Molim za vaša iskustva.


nista ne brigaj.. ako si pod terapijom i ako su ti hormoni sad ok nemoj da se sikiras. a dojenje - obavezno.. i sretno na porodu :))

P.S. ja sam dvoje djece rodila a pijem letrox godinama i sve je hvala Bogu ok.

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hipotireoza - letrox i dojenje
7.5.2010 0:30:33   
delfin
hvala vam puno, baš ste me umirile, i aj sam juče isšitavala na raznim starnicama, kao što ste rekli problem je kod onih koji imaju hipertireozu jer uz letrox uzimaju nešto dodatno, a dosta ljudi mješa hipo i hiper

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *