|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas svekar!!
8.2.2010 11:33:58   
Anoniman
leona svaka mu častuser posted image

(odgovor članu leona)
  Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Vas svekar!!
21.2.2010 12:50:23   
veeseelaa
mene je moj svekar jutros probudio u 7,30user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a malena spavala do 10,30 i tako sam opet umorna a i onako smo prehladnjene obje
Zato svekar danas user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Vas svekar!!
21.2.2010 12:59:59   
Apotekarka
da napisem da je moj svekar napravio svoj profil na FB,dodao me u prijatelje i poslije komentarise slike s naseg vjencanja.
Kada je dosao kuci pita me:"Mala(tako on meni tepa) jesi li vidjela sta sam ti napisao?"
user posted image user posted image user posted image
Izvini ali koliko mu je godina meni bi bilo suludo i da moj vlastiti caca otvori profil i komentarise moje slike...a kamoli svekar nemoj se ljutiti ali meni to nekako glupo...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Vas svekar!!
21.2.2010 13:16:51   
ivana st
Uh toliko sam trenutno bijesna da bih svom svekru sad sve sasula po spisku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Vas svekar!!
21.2.2010 13:30:48   
aida.
Hvala Bogu nikad nisam ljuta na svekra, na svekrvu ponekad... al na njega covjek ne moze bit ljut... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Vas svekar!!
21.2.2010 13:47:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Moj je nazalost preselio '94. ...
Ali tako bih voljela da moj muz ima oca, moje dijete jos jednog dedu, a moja svekrva rame za plakanje, ruku na koju se moze osloniti...tako bih voljela da sam ga upoznala....
Mislim da bi nam svima bilo i ljepse i lakse da je on s nama...jer njegov "odlazak" se primjeti na svakom koraku, u svakom segmentu nasih zivota...


Pootpisujem, sa mojim svekrom su preselili(poginuli) i mm trojica braceuser posted image user posted image user posted image zaista zalosno, i bas bih voljela da sam ih upoznala i da njihova djeca imaju svog babu pored sebe,, a i mm svoga oca...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Vas svekar!!
26.3.2010 16:06:41   
Anoniman
moj nije los,ali posadio mi cuvakucu gdje sam ja planirala za hadzibeg,nervira me sto zabada nos gdje mu nije mjesto,inace mrzim cuvakucu grrrrrrr

< Poruku je uredio NEUTJEŠNA -- 26.3.2010 16:08:07 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Vas svekar!!
26.3.2010 16:14:12   
muby

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

moj nije los,ali posadio mi cuvakucu gdje sam ja planirala za hadzibeg,nervira me sto zabada nos gdje mu nije mjesto,inace mrzim cuvakucu grrrrrrr


stvarno si legenda user posted image
a sega mi to sto uopste musko sadi cvijece

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Vas svekar!!
26.3.2010 16:27:24   
SailorMoon
IZVORNA'"ORUKA:''NEUTJE NA

e'moja't''svak''ce'kl'nac'mene'potref't',eto'on'se'naso'da'sad',''haj't''to'sad''scupaj'nos'ce'b't''na'vrh'glave


Hahaha, ti fino navece ili na sabahu tu cuvakucu iscupas i malo napravis haosa po basti i ad on vidi ti reci: eh eto vidis nesta ti se nije dala, sigurno neka lutalica izrovila.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Vas svekar!!
26.3.2010 16:38:17   
sara.at
ja samo da kazem da meni moj svekar poljubi ruke kad god mi vidi stomak i kad pogledam mm sa puno ljubavi u ocima njemu se oci cakle kao klikeri od dragosti nemam rijeci za njega pokusava mog rahmetli oca da zamjeni i pomogne mi i olaksa koliko god moze, duse bi mu dala da mu treba....user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Vas svekar!!
26.3.2010 16:40:05   
Mirkica
koa sto evc rekoh moj svekar je divan covjek i ja ga puno volim ima lijepu rijec uvijek za mene , nikada me nije ni mrsko pogledao uvijek s osmjehom jako jako drag covjek da su BOgdo svi kao ON.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Vas svekar!!
28.3.2010 23:09:09   
malena sharena
Nikad necu zaboraviti kad mi je svekar, dok smo jos bili u zajednici pravio caj i hranu kad sam imala gripu, kao da sam njegovo dijete. A bio mi je sladak kad sam se poslije poroda vratila kuci, on sav sretan sto je dobio unuce dosao do mene, cestitao mi, pogledao me i sav se zbunio jer mu je bilo nezgodno da me zagrli, pa me samo pomilovao po glavi user posted image . Meni je to bilo tako simpaticno user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Vas svekar!!
29.3.2010 9:50:15   
Anoniman
Moj svekar je jako bucan covjek, ja inace nisam tiha osoba al on mi je prebucanuser posted image user posted image user posted image  i to me jako nekad kod njega nervira, nema obzira pa kad dodje toliko se dere iako dijete spava.
Malo je sirov pa nikad neznam sta ce kome bubnuti.... tako da zna cesto i mene svojim ishitrenim izjavama uvrijediti.... ne radi on to namjerno, vec je malo poglup+sirov i et
Inace smatram da nije los kao covjek...
do duse malo me je razocarao kad mi je pricao da je skoro isao na neku vikendicu s prijateljima i da su slucajno autom udarili laneuser posted image user posted image user posted image  i kaze on meni mi ga uzmemo i stavimo u auto, ja sva se raznjezila vidi rekoh odnijeli ga kod veterinara, kad ce on i mi ka odveli na vikendicu i stavili na razanj, pojeli ga uz gajbu pive
user posted image user posted image user posted image user posted image  fuj, fuj, fujuser posted image user posted image user posted image user posted image
hB pa mi je suprug susta suprotnost, moje mehko srce bi prepuklo inace

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Vas svekar!!
8.4.2010 1:33:02   
lely
IZVORNA PORUKA: lely


Inace moj svekar je dobar covjek,lijepo se slazemo i znam da je vrijedilo truda,jer svi zasluzujemo drugu sansu u zivotu



Al sto se ja zaheba,da samo znate.Losa procjena u nizu....stetauser posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Vas svekar!!
8.4.2010 11:06:52   
SailorMoon
A sto bona?

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Vas svekar!!
8.4.2010 12:44:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

A sto bona?


a sto je ključ na temi? da zavara protivnika
sory SailorMoon morah te citirati jer drugacije ne mogadoh postati

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Vas svekar!!
8.4.2010 12:52:24   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

A sto bona?


a sto je ključ na temi? da zavara protivnika
sory SailorMoon morah te citirati jer drugacije ne mogadoh postati


Pa nema druge mogucnosti nego citirati. I ja sam se cudila. Provo nestade tema od svekrivama sad o svekrivom hahahaha

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Vas svekar!!
8.4.2010 13:11:02   
sara.at

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

A sto bona?


a sto je ključ na temi? da zavara protivnika
sory SailorMoon morah te citirati jer drugacije ne mogadoh postati


Pa nema druge mogucnosti nego citirati. I ja sam se cudila. Provo nestade tema od svekrivama sad o svekrivom hahahaha


aaa jel ovo pod kljuc, e neka ziva bila koja je ovo zakljucala dosta je i ovakvih temi bilo user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Vas svekar!!
8.4.2010 13:35:43   
lely
 user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Vas svekar!!
5.6.2010 9:33:03   
acudesa
Post sa: Nervira me svekar
IZVORNA PORUKA: mala8'

cini mi se da ne postoji slicna tema,ali moderatori slobodno prebacite,ja se moram istrest
juce kad je mm dolazio s posla ugleda u autu s njim i svekra user posted image ,ja se pravo zacudila jer mm radi na drugom dijelu nego gdje ovaj zivi!usli oni u kucu,ja pitam otkud vas dvojica zajedno-sute!aj kontam otice svekar mm ce mi rec!
tako i bilo dok je ovaj preko vrata mm meni kaze da ga zvao svekar na poso,da dodje hitno poslije posla do njega,da mu mora nesto rec user posted image !mm sav zabrinut otiso,a ovaj ce njemu-kako je Leon bolestan,kako je on njemu smrso,kako nikako ne izgleda dobro,da je on juce plako zbog njega,da treba vodit djete dr,kako sam ja vise za kompom,nego s djetetom,kako ja sigurno nemam dovoljno mlijeka,kako je on pito neku med.sestru jel ja smijem njemu davat kravlje i ona rekla da smijem,da sta sam se ja uhvatila savjeta sa interneta,kako mali nema ni 7 kila....!

mm se nasmijo i reko mu da ne panicari bezveze!mali je super,jede ko nikad dosad,doslovice sam trazi,i veseo je,trci u hodalici,puze ko veliki,ustaje...

i reko mu svekar da ne govori meni da je on to njemu govorio user posted image user posted image user posted image

on meni dolazi svako jutro,kad je raspolozen,izigra se sa malim,i meni to ne smeta,to je njegovo unuce i nek uziva,ali dodje mi da mu zabranim da dolazi dok mu je sin na poslu,kad on dodje njega gnjavi,i njemu pametuj!
on je meni znao spomenut za cokolino,ili da je mrsav,ali meni bi to na jedno uslo na drugo izaslo,a sad me bas razbjesnio!tako govorit mm meni iza ledja

mm govori sta mislis da mu kazemo da jede cokolino,da pijedrugo mlijeko-necu ja nikome lagat sta moje dijete jede ili ne jede,da bi nekome bila dusa na mjestu!
cini mi se da njemu treba doktor,ali onaj za glavuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Vas svekar!!
5.6.2010 9:35:50   
acudesa
ide....može?user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 271
   [Obrisana poruka]
5.6.2010 9:36:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Vas svekar!!
5.6.2010 9:40:41   
mala86
evo moze sad napokon,morala sam skroz izac sa rr pa se vratit

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Vas svekar!!
5.6.2010 9:40:59   
acudesa
džaba što nama može kad maloj ne možeuser posted image ...a ona ljuta ko risuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 274
   [Obrisana poruka]
5.6.2010 9:42:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *