|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebe od 0 -1 godine [chat]
22.7.2010 23:11:35   
Hanady RR
Poštovane �lanice foruma,

otvaramo novu temu Bebe od rođenja do 1 godine života.

Ovo je tema koje će omogućiti svim roditeljima sa bebom tek rođenom pa do navršene prve godine života da prate razvoj svoga djeteta u razgovorima i razmjeni iskustava.

Ova tema postat će Vaša svakodnevnica, od nje napravit ćemo male dnevnike naših beba rođenih kroz godine koje su pred nama.

Smisao ovakve teme je da na svaku vašu nedoumicu, problem ili pitanje da odgovor u vidu već postojeće teme ili brze i efikasne pomoći mami koja je ''''''''frci'''''''' jer je beba ipak beba.

Želim Vam ugodno druženje i što više lijepih poznanstava mama i beba iste generacije.

U nadi da ćemo se nastaviti lijepo družiti....po�nimo ve�eras

LPuser posted image





< Poruku je uredio Hanady RR -- 29.11.2011 22:52:55 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:14:02   
vjestica
evo ja prva počinjem user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:41:19   
nikita
hej vjestice, koliko ima tvojoj bebi? ovaj moj mangup ima 8 mj i evo jos ne spava

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:45:01   
vjestica
moja šefica ima tek 15 dana user posted image tako da se mi u svemu tek upoznajemo i uhodavamo
kad smo kod nespavanja, sad mi se oči same sklapaju, ali čekam da se probudi, jer joj je vrijeme za presvlačenje i hranjenje

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:46:38   
myb@by
Pozdravljamo generaciju user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:47:09   
amela2208
i moja princeza ima 5 i po mjsecauser posted image
sa srecom nam nova temauser posted image user posted image user posted image user posted image Dosla Visnja sa odmora i vidi novih temauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:50:17   
Hanady RR
vještice dobro nam došla sa svojom bebom...user posted image user posted image user posted image user posted image

brzo je prošlo  15 dana...želim tii ugodne trenutke na temi koja će ti u trenutcima biti jedini ''spas''. znam iz isksutva...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:51:26   
Anoniman
pridruzujem se na novoj temi i pozdravljam generaciju, a naravno i drustvo prije nas kao i drustvo poslije nas... mi za dva dana punimo ako Bog da punih 7 mjesecova... user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. prijedlog: da u potpisu svi stavite kad je vasa beba rodjenja radi lakse orijentacije da se stalno ne zapitkujemo koliko je cija beba stara... user posted image kao sto je to ucinila generacija 2009 user posted image

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:51:52   
Nadi
Evo i mi cemo se stuspasiti: danas nam je 3 mj i 4 dana. Moja princeza se malo rasplakala pred spavanje, valjda ova vrucina djeluje i na nju. 

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:52:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

pridruzujem se na novoj temi i pozdravljam generaciju, a naravno i drustvo prije nas kao i drustvo poslije nas... mi za dva dana punimo ako Bog da punih 7 mjesecova... user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. prijedlog: da u potpisu svi stavite kad je vasa beba rodjenja radi lakse orijentacije da se stalno ne zapitkujemo koliko je cija beba stara... user posted image kao sto je to ucinila generacija 2009 user posted image


e žemska imaš PPuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:52:43   
teacher75
moja maza ima 9 i po mjeseci, vec je velika curica. sto se tice nespavanja, kod mene je u pitanju insomnia, ne zaspim nikad prije 1-2 a maza me dize bar 3 puta tokom noci da doji i ustajemo oko 8-9 ujutro... spavanje u komadu i spavanje 8 sat dnevno mi je misaona imenica evo vec sigurno bar godinu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:57:24   
mube
user posted image user posted image user posted image  za novu temu,odsad cu se cesce javljati a sad samo da se prijavimo i idemo spavati,bebara mi bjezi vec dva satauser posted image ....moj maleni djecak jucer je napunio 4 mjeseca i pravi je slatkis(ljubi ga majkauser posted image user posted image )...toliko od nas za veceras,sutra nastavljamo...pozz svima mamama i bebama

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bebe od 0 -1 godine
22.7.2010 23:59:38   
Honey3
evo se i mi pridruzujemouser posted image beba ima 10,5mj.i evo je nesto ne spava,lopuzica.....dosli sa mora sad privikavanje na kucni red,taman se na moru fino navikla vrijeme kuci i eto sad 12h a ona ne spavauser posted image sve smo vas puuuno pozelili i puno vas pozdravljamouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:03:08   
Anoniman
zaha, falili ste nam puno user posted image user posted image user posted image user posted image kako je vojska slusala na moretu??? nadam se da je drugarica nabacila bojice... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma spavat ce, to je malo promijenila klimu pa dok se ponovo usteli u klasicni smog... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj Nane spava od 21,30 pa mi nekad bude krivo jer bih ja da setamo u ta doba, a on spava... al hajd nema veze... samo neka je dobro

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:04:45   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Bambi09

zaha, falili ste nam puno user posted image user posted image user posted image user posted image kako je vojska slusala na moretu??? nadam se da je drugarica nabacila bojice... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma spavat ce, to je malo promijenila klimu pa dok se ponovo usteli u klasicni smog... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj Nane spava od 21,30 pa mi nekad bude krivo jer bih ja da setamo u ta doba, a on spava... al hajd nema veze... samo neka je dobro

isti slucaj user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:05:52   
teacher75
mi smo se veceras nasetale do 22.30. lana spavala u kolicima, pa sam oduzila, popila pice sa rodicom u ljetnoj basti, ljepota user posted image . inace, lana zaspi izmedju 20.30 i 21.00. 

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:07:05   
myb@by
Blago tebi kad Lana hoce i u kolicima da pajkiuser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:09:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by

Blago tebi kad Lana hoce i u kolicima da pajkiuser posted image

prvo smo setale s kisobran kolicima, doslo joj vrijeme spavanja, pocela da kenjka, ufatila je nervoza a ja se nameracila na nocni izlazak, lijepo vrijeme nije mi se islo kuci nikako. i fino, svratimo kuci, promijenim kolica, stavim je u udobna chicco-lezeci polozaj i odmah se smirila, malo se igrala i za pola sata zaspala. a nas dvije bas otefericile ko nekad u djevojacko doba (ne bas toliko al bar malo)user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:10:53   
Honey3
bambi draga dobri su bili mashallah,veliki nikakvih problema a Esma je bila prva dva dana nervozna ali kad se ustelila sve je bilo super,samo je slabije jela valjda od vrucine,bilo je daj sta bilo samo da jede i slano i slatko a najvise je jela pijesak i ako ugrabi koji opusak iz pijeskauser posted image a voda joj se pravo svidjela ma ne bi izlazila,sve vristi od dragosti kad krene prema vodiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:24:32   
Srculence
Evo i nas ovdje u ove kasne sateuser posted image .
Moj dječak spajki od 19 i 30huser posted image user posted image user posted image user posted image ...sutra će sigurno kišauser posted image user posted image user posted image user posted image Inače ne spava do pola 11 user posted image
Ja budna čekam 1 h da mu dam antibiotikuser posted image .
Zaha vidim bili ste na moruuser posted image user posted image user posted image user posted image neka je curica malo plivala i brčkala seuser posted image
Bambiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:32:11   
selina
evo i mi da se javimo da ne bi ova tema prosla bez nas........moja melina ima 6 mjeseci i 10 dana tako da smo rado sa vama u ovoj temi jos narednii 6 mjeseci,nadam se da cemo se fino druziti i razmjenjivati lijepa milsljenja!


cmokara svim bebacama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:32:57   
Hanady RR
de de freki zadaj jedan post neka se zna da si tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:36:06   
nikita
mi smo jos budni user posted image pozdravljam generaciju

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:40:26   
samedi
Evo i nas! Bas ce nam biti veselo aBd na ovoj temi! Moja beba ima 2 mjeseca i 18 dana i upravo pajki i pije mlijeko pa se nadam da nece biti vise budjenja do ujutro. Inace je prava dobrica,budi se 1x tokom noci ali je to zbog toga sto ja ne dojim :-( . Neki dan sam citala u novinama da je neko istrazivanje pokazalo da samo 5% majki u BiH doji. Bas sam se iznenadila jer u mojoj okolini gdje god pogledam majke doje.
Sta vi mislite o tome? Vjestice kako si ti? Jesi li se oporavila? Pricaj nam kako je bebica,kako se snalazis?
LP svima,zelim nam ugodno druzenje na ovoj temi.
V

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:40:32   
frenkoza
evo i nas da se tuspasimo

moj sultan ima 8 mjeseci i kusur.... spava ko klada masallah.... eto nije da vam prisjedam na muke, al on je prvu noc prespavo jos dok je imao mjesec dana.... s tim nemamo problema.... jest da je ranoranilac, 6 sati mu je plafon.... al ja se ne zalim.... jer oko 9 opet zaspi sat - sat i po i tako....

rucka svasta, pravi zijane, pjeva, plese, pljeska rukicama, zove mama, baba, dede, nana.... hajde, daj daj.... ma pravi je bebach


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *