|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 10:09:09   
R&T@
A sta je s onom oznakom +3 za Kinder jaja...user posted image user posted image user posted image

Salu na stranu, moja R. jos uvijek misli da se sve jede...
user posted image user posted image user posted image

Sinoc je uspjela onog ponija iz kesica strpati u ustauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 10:12:12   
Anoniman
moj je hvala Bogu prestao gurati sve u usta, napokon skontao da nije sve jestivouser posted image user posted image user posted image

sad nađem na netu ovo
user posted image
hoćemo i mi ovoliko štrumfića

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 10:26:49   
Malenaoduvijek
moj mladji sin sve stavlja usta, ali bas sve i papuce i cipele ako treba.a najedukativnije igracke za motoriku su u one drvene, kockice, one kutijice sto se ubacuju kroz poklopac razni oblici, a sta moj stariji voli je piko zvucna slikovnica sjedi i vrti listove kao veliki.a psa sveznalicu sam htjela da im kupim ali sve mislim bice interesantan 5 min i zavrsice sa drugim plisanim bebama

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 10:59:13   
Anoniman
MALA1994 i moj je sve jeo... imaš ovdje http://www.ringeraja.ba/forum/%C5%A0ta_rade_ti_maleni_zubi%C4%87i%3F/m_435554/tm.htm
pa pogledaj na šta liče te stvariuser posted image user posted image user posted image ali prođe i to...

Također i moj voli slikovnice, itekako se pravi važan kad mu neko dođe odmah uzima slikovnice i pokazuje sadržaj i naravno očekuje "bravo" za svaku izgovorenu riječuser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: igračke za bebe
24.1.2011 23:51:24   
shejla
da li ste negdje vidjeli onu malu kuhinjicu ili kasu, kao sto imaju u igraonicama??? (sa loncima i serpama ili, ako je kasa onda su uz nju korpa i plassticno voce i povrce....) KOliko kosta??? user posted image
Ima u katalogu TL, ali u radnji, naravno nema user posted image

< Poruku je uredio shejla -- 24.1.2011 23:52:00 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: igračke za bebe
25.1.2011 0:12:23   
Adana
Pogledaj u Bingu, Shkafi, Robotu, mozda cak i Konzumu.
Ja sam vidjela par puta onu kasicu u TL u BBIu...
A vidjela sam je i u onoj maloj prodavnici odjece, obuce i igracaka na carsiji kod butika Badem.

< Poruku je uredio Adana -- 25.1.2011 0:13:51 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: igračke za bebe
25.1.2011 0:13:52   
shejla
thx... pogledacu... user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: igračke za bebe
9.11.2012 15:26:47   
mala_sa
Ima li je iko?? I koliko je djetetu zanimljiva?? Ako nije bas cemu da ne bacam pare bezveze!

user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: igračke za bebe
12.11.2012 16:25:51   
Sandrich
Nemamo, al bih voljeli,bar ja user posted image user posted image user posted image  super izgleda user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: igračke za bebe
12.11.2012 22:28:17   
mala_sa
Ja mislila da bi mu mogla biti zanimljiva, bar dok su ovi zimski dani, i dok se nemoze previse vani. Na njoj se skace ivrti ukrug, pa kontam to bi mu mozda bilo zanimljivo (jer je fizicka radnja), ove sto se slazu, lupkaju, sviraju to gane zanima duze od pola min...

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: igračke za bebe
3.12.2012 18:04:37   
Mirela K
Izvinite ako se pisalo o ovome ali stvarno ne mogu da stignem sve postove procitati. Naime moja malena uziva da spava uz fen, cim ga ugasimo ona se probudi i tako fen radi i dan i noc. Htjela bih kupiti neku igracku koja ima slican ili cak isti zvuk kao zvuk fena ali nisam nista nasla. Cula sam da imaju neke igracke koje imaju zvuk otkucaja srca ili sl. Molim vas ako j neko negdje vidio nesto slicno da mi se javi! Unaprijed zahvaljujem

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: igračke za bebe
3.12.2012 18:14:17   
Medi_87
Mirela K bolje ti je pronadji na youtube zvukove fena, usisivaca ili tome lsicno ima negdje i o tome pisano, ali mislim d abi trebala prestati s takvom praksom uspavljivanja, naviknuces je a i odose fenoviuser posted image
mala_sa ovo izgleda jako dobro, a i zabavno, ali kod nas je jako skupo

(odgovor članu Mirela K)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: igračke za bebe
3.12.2012 18:23:28   
Medi_87
Evo imas na ovoj temi Rose je postavila linkove na prvoj stranici

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: igračke za bebe
7.12.2012 0:51:50   
sanjalica_m
Pozdrav svima, nova sam na temi. Moja beba je jos mala, ali pomalo vec kupujemo igracke. Zanima me kada ste vi poceli kupovati prve igracke i koje su igracke vase bebe najvise voljele?

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: igračke za bebe
7.12.2012 1:25:05   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: sanjalica_m

Pozdrav svima, nova sam na temi. Moja beba je jos mala, ali pomalo vec kupujemo igracke. Zanima me kada ste vi poceli kupovati prve igracke i koje su igracke vase bebe najvise voljele?


Čim se rodila počeli smo kupovati razne zvečke i igračke koje proizvode zvuk.Takođe smo dobili puno igrački kao npr. ona viseća igračka za krevetac, plišane igračke (mede, kravice,zeke itd.) Obavezno pogledaj koji je proizvođač, i da su ti igračke bezbjedne za dijete (odgovarajuće veličine,materijala,kvaliteta itd.) Meni su super Fisher Price igračke kao npr.muzički ključevi itd. Jest da su skupe ali su kvalitetne i stvarno se isplati kupiti ih. Ja imam običaj da od svake plate kupim svojoj curici po jednu igračku.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *