|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puzanje
21.1.2011 12:38:11   
Sonja
moj Adin je propuzao sa 8mj.(ako se dobro sjecamuser posted image ) a sa 11mj je prohodao
al kad je poceo puzati nije bas nesto brzo puzao i mogu reci da nije volio puzati
al zato sad u zadnjih 7 dana stalno puzeuser posted image a ima skoro 21mj..
izgleda da je to njemu sega i puze i crce od smijeha i sve govori beba beba..


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Puzanje
27.1.2011 9:59:45   
Dina_1405
Moj sin ima 8 mjeseci,poceo je puzati jako rano oko 5-6 mjeseci. Sada ga vec ne mogu stici,sam se dize uz namjestaj,zid,hoda,... Uziva da puze,a izgleda da ce brzo i prohdati kako je poceo... Voli da se zavlaci ispod stola i krije po coskovima,pa ga mi kao trazimo,pridjemo mu prepadnemo ga,a on crce od smijeha i sve govori "Ba" , "Ba". user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Puzanje
4.2.2011 20:23:10   
VVVV
Moja S. se pocela sama okretati na stomak sa nepunih 5 mes. To je radila 10ak dana, onda joj valda dosadilo i nista. Odjednom oko 7 meseca ponovo pocinje da se okrece , kleci, pa unazad puzanje, pa se okrece i sad puzi i u napred (ima 8.5 mes). Ni sekunde nece vise da bude na ledjima. Ne mozes joj pelenu obuci :).
Cak i kad legne da spava odmah se okrene na stomak, pa ne zna da se vrati, pa place, i onda tako na stomaku i zaspi. A kad je nesto trgne iz sna se odmah podigne u klececi, pa joj nista nije jasno, ko je sad tera da puzi, kad se nije ni rasanila .... hahah
Inace, za stimulaciju bebe da se okrece, ne treba je stavljati na stomak, vec je stimulisati da se sama okrene. Najzanimljivijom igrackom je mamiti da se prvo okrene na bok. Igracka mora biti iza bebe, tako da pruzi ruke iznad svoje glave, inace nece moci da se obrne. Kad je u bocnom polozaju, ako se jos ne okrene, pomoci joj savijanjem gornje nogiceu kolenu i prema stomaku. Kad se prvih puta obrne mozda ce leci na ruku, pa joj tu rukicu prvo treba izvuci....
Nista ne brinite, nema deteta koje nije prohodalo
i uzivajte dok ne propuzi, posle nema odmora :)

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 128
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *