|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   milumil 1 ili hipp plus 1 iskustva
10.4.2011 13:57:50   
amela25
Molim adminstratore da me upute na temu ako postoji, naime bebi koja ima 3 mjeseca počela sam davat hipp plus 1 sa prebioticima po savjetu pedijatrija radi zatvora(pili aptamil1 pa aptamil comfort)međutim hapa je gusta i puno masna i beba je jedva popije mada ima stolicu, kasnije se konstantno podriguje i bljucka stalnoi i pravi onu facu kao da će sve povratit,a čitala sam da milumil ima isti sastav pa me interesuje da li neko ima iskustva sa milumilom i da li je i on gust..... hvala nadam se da sam dobro objasnila

_____________________________

Mamino dugo očekivano bebče VEDAD stiglo 13.01.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: milumil 1 ili hipp plus 1 iskustva
10.4.2011 14:53:11   
škorpija
amela ima tema ali ne znam kako je hip 1 tako gust, jel to onaj rozi, praviš li ga tačno po mjesri, mi smo taj nekad uzimali (inače smo koristili obični hipp) i nije nikad bilo gusto mlijeko

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: milumil 1 ili hipp plus 1 iskustva
10.4.2011 21:43:11   
rose
mi koristimo hipp 1 probiotik uz dojenje...i ja obicno stavim malo vise vode...nisam primjetila da je nesto gusto...prije toga smo bili na humani...i meno to sve isto djeluje user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: milumil 1 ili hipp plus 1 iskustva
11.4.2011 11:51:32   
amela25
Rose koliko dodaješ vode na kutiji piše 3 mjerice za 110 ml vode ja tako kad pravim bude gusto, a da li neko ima iskustva sa milumilom da li je on gust,hvala puno

_____________________________

Mamino dugo očekivano bebče VEDAD stiglo 13.01.2011.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: milumil 1 ili hipp plus 1 iskustva
12.4.2011 9:43:26   
Mya_81 RR
Kako imamo temu 'Razlika u AD mlijeku' tamo sam prebacila postove pa tamo možete nastaviti s pitanjima.

LP user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *