|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Široko povijanje
29.10.2012 13:04:10   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: koka i po

nijednom djetetu nisam praktikovala siroko povijanje.stavljala sam samo pampers i to je sve.
obojici su kukovi uredu i nije bilo nikakvih problema.

ja sam prvom 1,5 mjesec i onda radili UZ,a drugom i trećem samo po noći ito vrlo kratko.a sva ova istraživanja nas samo zbunjuju.prvom sam radila i vježbe za kukove,ono kao da praviš krugove(2003),a prošle god.mi dr kaže ma ni slučajno ko vam je to rekao.ali fB sve je ok

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Široko povijanje
14.1.2013 12:39:45   
stella
Mi stavljamo siroki povoj od 15-og dana,a danas mj i 4 dana bili na kontroli i dr rekla da stavljamo siroki povoj pa eto nastavicemo

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Široko povijanje
11.3.2013 11:56:56   
loomasa
nakon ultrazvuka sa oko 2 mjeseca ortoped rekao da možemo prestati - i mi prestali.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Široko povijanje
7.4.2013 20:58:06   
lilyy
ja nisam nikad bebu povijala. na psiho fizickim pripremama za trudnice su mi rekli da se ne preporucuju vjezbe sa kukovima jer su u proslosti majke tako nehotice povredjivale djecu. patronazna mi je rekla da su ove jednokratne pelene u kombinaciji sa bodijem dovoljne za pravilan razvoj kukova. na prvom pregledu kukova doktor mi je samo rekao da niposto ne koristim hodalicu, a za siroko povijanje me nije ni pitao.

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Široko povijanje
8.4.2013 9:48:28   
bookah
Nisam povijala ni dana. Nema potrebe i mislim da je Pampers dovoljan. Zao mi je bebica koje nose silne povoje/pelene, vruce im je, a nerijetko to vidim do 6.mjeseca, eto kazu "jos nisu snimili kukove pa za svaki slucaj..". Ja sam svog odvela sa 15 dana da snimi kukove, pa da znam na cemu sam. Takodje znam dosta stranaca ovdje po Sarajevu koji kad to vide misle da zlostavljamo djecu user posted image

(odgovor članu lilyy)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Široko povijanje
8.4.2013 10:38:36   
senka 81
Ja sam prvo dijete široko povijala 8 sedmica, a mlađe ni dana. Nekako mi se nije dalo, a i vec nakon 4 sedmice smo uradili UZ kukova, sve bilo ok. S prvim sam bila bas prepadnuta, pa sam radila sve što sam ikad čula i vidjela da je za dobrobit djeteta, a s mlađim sam nekako opuštenija, i nekako sam bila full ubjeđena da je sve ok-.I bilo je,zaista. Mada, moglo je i da ne bude..... al ne mogu sad o tome da razmišljam user posted image



_____________________________

Armann 30.01.2009.
Dani 10.11.2012.

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Široko povijanje
8.4.2013 11:06:48   
Latinka
Nisam Imrana povijala ni dana. Dok sam bila trudna, iščitala sam nekakvih milion ZA i PROTIV, i odlučila da ja i Imran budemo: protiv user posted image Na UZV kukova sve u najboljem redu, hB

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu senka 81)
Neposredna veza do poruke: 132
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *