|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jezik novorođenčadi
14.12.2007 18:56:49   
laracroft
http://www.veoh.com/videos/v910865YY3TMwrp
Posjetite ovu stranicu i saznajte tajni jezik beba.Ja sam ostala u soku....Molim za komentare

_____________________________

Adian 01.02.2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 0:51:18   
alma_s
user posted image user posted image user posted image
Evo sad sam pogledala snimak i ostala sam bez rijeći.Žao mi je što samo nisam to prije saznala bilo bi mi mnogo lakše a sigurno i bebaču.Sada ću za iduće biti spremna.Hvala ti za ovo.Pozdravuser posted image

_____________________________

cuica

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 7:23:54   
Bosanka
Svaka majka koja prati svoje dijete moze da shvati da joj dijete nesto prica,komunicira s njo.Ja znam kad je moje dijete gladno,nezadovoljno i sl.ma jadnostavna stvar.

(odgovor članu alma_s)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 10:06:08   
Suncica*
Draga bosanka, to svaka mama zna. Zato i jeste mama, da shvati sta je njenoj bebi potrebno...

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 10:43:48   
Suncica*
Ej Selma, ovo je zaista fascinantno. Pomoglo je kolegi moga muza koji ima bebu i koja se derala 24 sata dnevno. Sada spava kao topic..
Hvala ti.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 13:10:25   
Azure
Laracroft ovo je odlicno. Mada svaka mama nekako nauci osluskivati svoje dijete, ipak na samom pocetku majcinstva, pored uzbudjenja, neispavanosti dobro dodje ova mala poduka. Vec sam svojoj prijateljici, novopecenoj mami poslala link.

Lijep pozdrav.user posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 13:43:52   
Bosanka
Draga Suncice,e pa nisi u pravu da to svaka mama zna,jer ima pacijenata dodju,ne znaju sta im je djetetu,a ono nervozno jer ga gospodja mama drzi u peleni po 6 sati.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 13:45:49   
Suncica*
OK...

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 14:21:52   
lejlašh
Hvala Selma, izgleda pravo dobro. Isprobaću na bebaću user posted image  pa ću ti javiti kako djeluje. user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 14:45:31   
laracroft
Drago mi je da bar nekome pomogne,kada smo mi to vec prerasli.user posted image Eh da, smatram da iole normalna mama bas i ne drzi svoju bebu po 6 sati u istoj pleleni.Ja sam kao mala plakala 24 h dnevno,i moja mama je pokusavala i moguce i nemoguce.Vodili su me i doktoru,da bi tek nakom cetrdeset dana djeciji hirurg dr.Kukolj shvatio da imam prelom kljucne kosti...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jezik novorođenčadi
15.12.2007 15:40:27   
sebila
aj kako je ovo slatko da sam bar prije to vidjela ali sva sreca djeca su mi kao bebe bile prilicno mirne nocu su uvijek spavale...kad vidim one bebice odmah i ja pozelim jos jedno malo ...slatko...stvorenje...PUSA svima...

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jezik novorođenčadi
16.12.2007 11:31:02   
Azure
Hej dame, moj muzek nije bio lijen pa je sa interneta skinuo DVD snimak ove djevojke sa Oprah sou-a. Uskoro ga sredi pa ga postavimo na stranicu. A ako neka mama iz Sarajeva pozeli mozemo ga poslati postom. Samo snimak nema prijevod, na engleskodm je jeziku. Isto vazi za CD sa djecijim pjesmama. Negdje sam procitala da jedna mama trazi po internetu pjesmice bez uspjeha. Mislim da je i ona iz Sarajeva, pa ako zeli mogu joj poslati kopiju CD-a.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jezik novorođenčadi
16.12.2007 14:08:22   
Okarica
Ovo je odlično!
Mnogo ti hvala. 
Drago mi je da sam ovo vidjela jer se nadam da će mi zatrebati. Pozdravuser posted image

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jezik novorođenčadi
10.1.2008 23:19:00   
maya.irfan
MA NE MOGU DA VJERUJEM!
pogotovo to "neh" i ono stenjanje, irfan je cesto identican zvuk ispustao prvih mjeseci.

_____________________________

IRFAN-23. 06. 2007. SRECA MOG ZIVOTA!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jezik novorođenčadi
10.1.2008 23:24:59   
maya.irfan
P.S. naravno da mame moraju same da nauce reagovati na svaku potrebu svog user posted image , ali, vala ima svakakvih  mama-uh! 

_____________________________

IRFAN-23. 06. 2007. SRECA MOG ZIVOTA!

(odgovor članu maya.irfan)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jezik novorođenčadi
24.2.2008 7:43:00   
ebru
Evo sad sam tek pogledala snimak -bez rjeci-super je!



_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu maya.irfan)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jezik novorođenčadi
24.2.2008 8:41:36   
bezelye
Nemam rijeci... super su... Opet sam se rasplakala user posted image  samoj sebi sam smijesna. Jedva cekam da moj mali pasha user posted image  dodje na ovaj svijet pa da ovo primijenimo i u praksi user posted image user posted image user posted image  Sad cu probuditi MM i dati mi ovo da gleda i vjezba user posted image  Puuuuno hvala laracroft user posted image user posted image  Izgleda da je Adianu danas 1. rodjendan. SRETAN RODJENDAN user posted image user posted image

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *