|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta rade kada doje
20.12.2008 20:54:55   
jupajdi
A zaboravih i na temu odgovoritiuser posted image

Esma, kada doji toliko zna udarati rukama da nekada i zaboli.
A najveći joj je merak da kada se naručka desnima povuče bradavicu toliko jako u stranu i onda se nasmije.user posted image . Ko veli" ja svoje završila..."
Mislim da će, kada dobije zubiće biti ista kao Amrinin dječak. Tako da se pripremim. user posted image

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sta rade kada doje
20.12.2008 21:08:17   
dana3
sin ima jedan i po mjesec ali je pravo jak.na pocetku ne stize nista da radi vec da samo doji a nakon pet minuta pocinje da se gura da zadize nogice okrece glavu a sisa u ustima pa boli,pocne da place pa se opet smiri i okrece glavu da uhvati moju ruku nA kojoj ga drzimuser posted image user posted image i tako to radi SAMO navece bas kad ne trebauser posted image .zamijenio dan i noc

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sta rade kada doje
20.12.2008 21:56:23   
boogy woogy
Joj zene da vidite sad urnebesa kad beba od godinu dana koja pocinje pricati i kontati stvari....trazi siku, igra se s njom, prica joj user posted image user posted image user posted image Komedija! Kad dodjem kuci s posla, on sam trazi "sikaru", zavlaci ruku u majicu, gura glavicu mazi se i pjeva sisama user posted image user posted image user posted image A kad se baci na dojenje....malo doji, pa se odmakne kaze: "mmmm, njam njam", igra se sa bradavicama pa opet navali ko lud! Drago mi je da sam ovo dozivjela. Dojenje je sad pravi uzitak!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sta rade kada doje
20.12.2008 23:15:17   
Anoniman
pjeva sisama

user posted image user posted image user posted image , ziva koma!!! I ova guce naveliko, pa punih usta nesto grglja...
Ali najvaznije je to sto od pocetkla do kraja podoja masira siku, kao da jufku potkuhava svojim bebelim rukicama...user posted image

(odgovor članu boogy woogy)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sta rade kada doje
21.12.2008 13:04:10   
juni
Emil ocima koluta, zavodi mamu svoju user posted image , pa me onda nogicama udara tako sto ih dize i odguruje se od mene. A nekad kad je tuzan jer siku nije dobio na vrijeme, tuzno me gleda i kao mrmlja sebi u bradu i jede i dalje, ako mu pocnem tepati raspalce se, neka ga tuga uhvati, kao da mi govori "gdje si ti do sad".

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sta rade kada doje
21.12.2008 23:09:56   
boogy woogy
Juni i Shee, izljubite te macice svojeuser posted image user posted image Ma ko' med su sve bebe kad doje.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sta rade kada doje
21.12.2008 23:30:54   
juni
Evo macor je primio poljubce, trenutno spava i nista ga probuditi ne moze pa ni poljubac user posted image
Cmok od nas za vas!


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sta rade kada doje
21.7.2010 0:54:35   
Anoniman
Steta divna tema a niko na njoj ne pise , pa da je ja malo poguram...
23 ce abd 5 punih mjeseci kako dojim i mogla sam do sad primjetiti kako raste mjenja i nacin dojenja tj rituala, prije dok je bio manji bio je pravo miran, a sad vise ne znam sta da radim sa njim..Kao prvo poceo se ujedati mada nema nijednog zubica al me stisne desnima tako da zaplacem, a njemu to smijesno...Ujutro kad je lijepo naspavan jednu doji a po drugoj udara rukicom ili se drzi za  grudnjak, a nogicama mlatara na sve strane i uvijek trazi da mu jednu nogicu drzim..Sve ga zanima, doji, pa ogleda u tv, doji pa gleda po zidovima,smjesi se mami, grebe me , ceska usi, mazi sam sebe po glavici..
Evo par dana bi htjeo da se okrene i na stomacic pa tako da doji...
Uglavnom uzivamo u nasim trenutcima

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sta rade kada doje
21.7.2010 9:04:38   
mamaajna
jednu nogu objesi mimo mog krila,a rukom me stipa za .....masakr.nekad se spusti na pod,stoji a ja se sagnem i ona doji.mm je zove telence moje

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sta rade kada doje
21.7.2010 15:11:45   
aazra
Kako raste sve je simpatičnije, to je više postao "ritual" s njegovim umiljavanjem...A kada doji, zagrli sike objema rukama ili prstićem pretražuje moje benove...user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 21.7.2010 15:13:18 >


_____________________________








(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sta rade kada doje
23.7.2010 9:31:42   
mala86
nemiran je i kad jede!ceski se po glavi,trlja okice,stavlja prstice u uho,donese mi svoje nogice ispod brade user posted image ,i onda se s njom u ustima smije sta je uradio,razgleda,moramo bas u miru dojit jer mu sve odvlaci paznju!u zadnje vrijeme kad se najede izvadi bradavicu iz usta i cacka je prsticem,pa opet stavlja u usta-ko da je popravlja pa probava jel dobro user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sta rade kada doje
23.7.2010 9:48:37   
Anoniman
Moj djecak je juce isprobao novu pozu, zao mi sto nije bilo nikoga da to snimi...Dojio je u lezecem polozaju na boku pa se momak posto zvjerka oko okrenuo i na stomak, pa  poce da doji i tako, nakon 5 minuta poceo da drijema. pa se klima glavica naprijed nazad  ko mali pijanica user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sta rade kada doje
23.7.2010 11:41:24   
aazra
Izgleda da je najvise anegdota s muškim bebamauser posted image

I moj je isprobao svakakve poze a jedna je od njih je da doji stojećki dok ja sjedimuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sta rade kada doje
23.7.2010 13:36:18   
mamine oci
nesmijem ni pricati kakve su sve poze nekad mi bude toliko sipaticno a nekad me pravo iznmori jos on masAllah tezak 20kg treba ga drzat u rukama sa svim tim uvijanjima previjanima i ostalouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sta rade kada doje
31.7.2010 23:43:08   
malena sharena
Odlicna tema, bas me je oraspolozila user posted image .

Mi dojimo vec dvanasesti mjesec i vec neko vrijeme uzivamo u akrobacijama. Posebno blesavo izgleda kad doji na stomaku, a slabo sta guta jer mu mlijeko suri iz usta na sve strane), dojio je i sjedeci i stojeci pa kad nas neko gleda padaju od smjeha. 
Ima i dva mjeseca kako me kompromituje u javnosti pa pokusava sam izvaditi svoju siku user posted image .

Kod popodnevnog uspavljivanja legnemo zajedno i onda me on dok doji zagrli i rukama i nogama, pauk moj mali, a prije nego utone u san, ispusti siku i dirka je prsticem dok ne zaspe. Kad je raspolozen lupka dlanom siku koju doji.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *