|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 20:43:25   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: bananica

danas sam imala ogromnu zelju na Mars da ga lansiramuser posted image
razlog: u nedjelju krecemo na more, rezervisano sve, auto mm  vozio kod majstora, promijenio sve sto bi potrebno, cak ga je oprao da ne da gledati u sebe, kupljene sve potrebne stvari, ma sve spremnom, samo pakovanje i polazak, alllliiiiiiiiii ne, krecemo danas na kafu, zaustavi nas policija, kaze drot gospodine znate da vam saobracajna istice za par danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i hajd sad do nedelje registruj auto, a po belaju i tablice moraju mjenjati jer je saobracajna popunjenauser posted image



a jooojjjj meni dođe da ga udavimuser posted image   ali stići ćete on to ne brini, samo mu dobro zaprijeti neka ganja kakvu štelu ako ne može regularno.




ma objesila bih ga ovog trena, jos samo ako ne uspije...otisao je jutros do jedne auto kuce,jos ga nema nazad.....najgore su tablice, zvali smo mup,kod njih godisnji odmori pa to sve sporije ide, ma kod nas inace sve sporo ide



nemaš razloga da ga vješaš, svaka će ti auto kuća srediti papire za 1-2 samo reci da je žurba a i možeš dobiti papit koji govori da je u toku registracija i da slobodno možeš voziti dok ista zvanično ne bude gotova


na taj nacin mozes voziti ali samo po Kantonu.........ipak hvala na podrsci mmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 20:52:21   
Jim Jam
da nije gotovo zavrsili bi nekako mislim mm moze ubrzati,ako sta treba javi,da neides na more pa ok.ali i ja jedva cekam cini mi se da bi ga ispalilauser posted image

_____________________________

"Svako dijete je neprocjenjivo vrijedno. Svako je Božije stvorenje."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 21:02:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: Jim Jam

da nije gotovo zavrsili bi nekako mislim mm moze ubrzati,ako sta treba javi,da neides na more pa ok.ali i ja jedva cekam cini mi se da bi ga ispalilauser posted image


hvala ti punouser posted image user posted image ma da mi ne trebamo putovati u nedelju ne bi mene bilo briga nikako , po kantonu se moze voziti......nadam se da je ovaj covjek bio ozbiljan i iskren kad je rekao da dodje podignuti saobracajnu u petak

(odgovor članu Jim Jam)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 21:04:20   
bananica
bilo bi super kad bi ljudi na granici rekli pa znate li da vam saobracajna istice 14., e tad bi scene bile, morali bi ranije nazad.........sreca pa nas policajac zaustavi

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 21:18:17   
SailorMoon
Sto se tice para. Mislim da vesela ima ZA SEBE i svoju porodicu idelno rjesenje. ali i to rezultira iz cinjenice da i ona i nje muz imamo super primanja, a i da su 11 godina bili u vezi gdje su obadvoje radili i samo raspolagali svojim racunima, i to je ostalo i u braku. I to je super, nevidim razlog na raspravljanu dali je to ispravno ili ne. Mi imamo 3 ziro-racuna, jedan ja, jedan on i jeda zajednicki. Moja plata i sad moje porodiljsko je za mene, bebce i kucne izdadke. on placa sve racuna. Sta nakraju mjeseca ostane ide na zajednicki racun na stednju, za putovanja, vece investicije i sl.

Sto se tice svadja, nema dok coveka koji se nekad neposvadja sa partnerom i tako je i kod nas. Ali nista opasno

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 23:50:13   
veeseelaa
na taj nacin mozes voziti ali samo po Kantonu.........ipak hvala na podrsci mm


user posted image  pa što sad on kriv? što ti ne pogledaš ponekad saobračajnu pa da znaš kad ističe registracija?? user posted image  pa ako je nešto vaše zajedničko oboje skbite o istom user posted image  il si ti samnom u onoj grupi gdje se zna šta je čije? user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: da li se svadjate sa muzem???
7.7.2011 0:10:26   
InLove
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vesela bas me nasmijah, prvo na drugoj temi sad i ovdje. Legenda si!!user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: da li se svadjate sa muzem???
7.7.2011 0:48:51   
veeseelaa
user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: da li se svadjate sa muzem???
7.7.2011 8:37:18   
Nedi
IZVORNA PORUKA: bananica

bit ce sve gotovo u petak do 14 satiuser posted image user posted image user posted image user posted image


Pao mi je kamen sa srca hahahha i mm-u sam pričala o ovome reko da mu se slucajno ne omakneuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: da li se svadjate sa muzem???
7.7.2011 12:25:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

na taj nacin mozes voziti ali samo po Kantonu.........ipak hvala na podrsci mm


user posted image  pa što sad on kriv? što ti ne pogledaš ponekad saobračajnu pa da znaš kad ističe registracija?? user posted image  pa ako je nešto vaše zajedničko oboje skbite o istom user posted image  il si ti samnom u onoj grupi gdje se zna šta je čije? user posted image



odbijam da se mijesam u njegov reonuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: da li se svadjate sa muzem???
7.7.2011 14:14:12   
Medić*
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

na taj nacin mozes voziti ali samo po Kantonu.........ipak hvala na podrsci mm


user posted image  pa što sad on kriv? što ti ne pogledaš ponekad saobračajnu pa da znaš kad ističe registracija?? user posted image  pa ako je nešto vaše zajedničko oboje skbite o istom user posted image  il si ti samnom u onoj grupi gdje se zna šta je čije? user posted image



odbijam da se mijesam u njegov reonuser posted image user posted image user posted image



e pa da si se umijesala u njegov reon user posted image , pogledala saobracajnu nebi se tako nasekirala ovih dana user posted image  

ja se svom muzu u sve mijesam, eto juce mu napomenula da mu registracija istice u 8 mjesecu, on bi fulio garant user posted image , jednom je vozio 15 dana bez zelenog kartona, istekao, od tada dokumentacija kroz moje ruke user posted image



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: da li se svadjate sa muzem???
25.7.2011 21:41:54   
Borbena
E drage moje,ja sam nova na forumu.Sa svojim muzem u posljednje vrijeme svadam se,cini mi se,svaki dan.U tim trenucima poludim do tih granica da mu kazem da se pakuje i da bih bila najsretnija da ode.Zaista,ne znam sta se sa mnom desava.Imamo preslatkog sina i uvijek pomislim na njega.Vjerski sam nastrojena.Popio par piva a sad ce Ramazan.Ja poludjela.O svemu ja razmisljam,brinem,jos radim,briga o djetetu,kucanski poslovi.Medutim,on je taj koji je uvijek umoran i koji treba spavati kad dode s posla.Nepravedno?

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: da li se svadjate sa muzem???
25.7.2011 23:13:08   
veeseelaa
Borbena i sama sam ponekad slična user posted image  ali kad tvoj suprug popije (da se razumijemo moj ne pije bar ne više od meneuser posted image ) tu mu nemoj zvocati nego sve fino s njim i lagano uz priču mu kažeš d aće Ramazan i da nije lijepo da sada pred Ramazan muslimani konzumiraju alkohol, privoli ga pričom lijepom jer napadom nećeš ništa postići
Mislim druge bi ja savjetovala a i samoj mi treba sabora user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Borbena)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: da li se svadjate sa muzem???
25.7.2011 23:59:59   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: Borbena

E drage moje,ja sam nova na forumu.Sa svojim muzem u posljednje vrijeme svadam se,cini mi se,svaki dan.U tim trenucima poludim do tih granica da mu kazem da se pakuje i da bih bila najsretnija da ode.Zaista,ne znam sta se sa mnom desava.Imamo preslatkog sina i uvijek pomislim na njega.Vjerski sam nastrojena.Popio par piva a sad ce Ramazan.Ja poludjela.O svemu ja razmisljam,brinem,jos radim,briga o djetetu,kucanski poslovi.Medutim,on je taj koji je uvijek umoran i koji treba spavati kad dode s posla.Nepravedno?

Fifty-fifty. user posted image
Silom neces nista postici a kamo li ne takvim rijecima..Vjeruj mi..Muskarci su mnogo osjetljiviji nego sto mi to mislimo..Slazem se sa Veselom..Zaboga niste bez razloga u braku, nemate prekrasno dijete bez razloga..E kad je to sve tako onda i sa razlogom se mozes obratiti na lijep nacin, prozboriti insanski pa vidjeti gdje zulja..Mozes ti to..Samo opusteno i smireno..Onako damski ali takticno..user posted image  Navijam za tebe.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Borbena)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: da li se svadjate sa muzem???
26.7.2011 12:13:58   
sarisari
slažem se sa veslom i mjesecevom pratiljom, strpi se malo pa nadji neki pogodan trenutak npr.ono kada se odmarate i kada ste opusteni bez podizanja tenzija zapocni razgovor o temi koja te "žulja" objasni mu argumentirano sve sto reba i naravno uz sve to dodaj kako ga volis:)

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 240
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *