|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   izgled stomačića
29.7.2008 1:29:22   
Anoniman
Drage bivše trudnice, voljela bih da mi odgovorite iskreno kakvo je sad stanje kod onih koje su uspjele skinuti kile.. Da li je više ikad moguće imati ravan stomak poslije nekih npr.15-20 kg viška? Ili je puding i viseća koža nešto s čim se trebam odsad pomiriti?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: izgled stomačića
29.7.2008 8:02:54   
ElmaB
Moguce je imati ravan stomak, samo za to treba vremena i zavisi kako si rodila. Ja sam oba puta radjala na carski rez i posto je sjecen, stomak teze spada. Poslije prvog poroda trebalo mi je skoro godinu dana da se priblizi normali. Ali, nemoj se brinuti, polako spasce. Kako dijete raste sve je zahtjevnije, a samim tim i tvoje obaveze su vece. Jos ako pocnes raditi... Ma, vidjet ces, sve se samo topi!

Pozdrav!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: izgled stomačića
29.7.2008 10:37:22   
makana
naravno
ali su rijetke one koje to dožive bez imalo muke user posted image
meni je dosta dojenje pomoglo tako da sam relativno brzo skinula višak, mada ga i dan danas imam, što godine što sam prilično lijena za vježbe i zatezanje user posted image
mene je iznenadilo što mi stomak nije odmah spaouser posted image kontala sam da će za nekoliko dana doći na svoje, a ono ja gotovo mjesec hodala sa stomom kao da sam peti mjesec trudnoćeuser posted image
dakle draga, može se, samo još ako uključiš namjenske vježbe sve će da ide brže i lakše


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: izgled stomačića
29.7.2008 11:36:42   
M kao Mama
e tugo moja, do trudnoće ja nisam znala šta je stoma, živa istina, a kako sam se porodila, konstantno sam peti mjesec, ha, ha,

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: izgled stomačića
29.7.2008 12:31:01   
Ivona
I ja sam se porodila na carski rez,ali mi je stomak jako brzo "splasnuo"...,a bio je oooogroman user posted image
Medjutim,ostao je mali slaufscic user posted image ,koji se naslanja na taj rez-samo koza-fuj!user posted image  
Zanima me kada bi bilo O.K. poceti raditi neke vjezbice za zatezanje?
Imam namjeru ovih dana otici na prvi ginekoloski pregled(poslije poroda),pa cu i to pitati...Ipak su tu perezani slojevi i slojevi...

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: izgled stomačića
30.7.2008 2:08:02   
stella
kod mene je bukvalno sve otislo dan dva posle poroda al sam se ja potrudila da sve to nadoknadim i da se zdebljamuser posted image .nikada u zivotu nisam bila deblja nego sad.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: izgled stomačića
30.7.2008 2:23:59   
suncan_dan
kod mene je otisao stomak poslije poroda jedno semica-dvije, al mi se jos koza pokupi kad sjedim (po prici od babice i dr., treba 9mj. da se vrati na svoje)

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: izgled stomačića
30.7.2008 8:35:12   
ElmaB
Draga Ivona!

Mislim da ce ti i dr reci isto sto i ja, a to je da nakon carskog reza, zbog unutrasnjih savova, ne bi trebalo raditi vjezbe barem 6 mjeseci niti dizati nista tesko da se ne bi uhvatila kila!

Pozdrav!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: izgled stomačića
15.8.2008 18:11:53   
proud mom
eeee baš dobra tema a gotovo nikog na njoj.... pa ne mogu vjerovati da ste sve vratile stomak na svoje mjesto...

i ja imam isti problem i baš sam došla da upitam za savjet, kad ono već postoji tema... rekoh super... no šta je super, nema savjeta user posted image kako i šta raditi??? konkretno ja sam dobila 20 kg u trudnoći i evo bebani tri mjesca a ja na svojoj staroj kilaži... ali... tu se priča ne završava... to što sam skinula kile ne znači i da dobro izgledam... jeste da se ja opet mogu strpati u svoju staru gardarobu ali kad se skinem... ne daj Bože nikome... stomak - visi, grudi - vise (kontam, kad su sada ovakve, a dojim bebu, mogu misliti kakve će biti kad je prestanem dojiti user posted image ) ma tuga živa... kažu da teba da se sada pomirimo sa takvim izgledom i da se to teško može promijeniti, no ja se nikada neću moći pomiriti s tim...

a bila sam riba i pol user posted image


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: izgled stomačića
15.8.2008 18:17:03   
nely
skoro da mi je isti kao prije trudnoceuser posted image bas sam dobro proslauser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: izgled stomačića
15.8.2008 18:53:37   
haida
Ja sam se u prvoj trudnoći udebljala 17 kg i mislila sam da ću biti puna strija i da će mi poslije stomak visiti. Ali nakon par mjeseci sam vratila svoju kilažu i nisam imala strija niti mi je visio.....strije sam dobila po leđima i preponamauser posted image

U ovoj trudnoći sam se znatno manje udebljala...sad za sad ali nadam se da mi stomak neće visiti ni poslije ove trudnoće....

I ja sam jako lijena što se tiče viježbiuser posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: izgled stomačića
15.8.2008 23:53:45   
Visnja RR
ja trebam skinuti jos 5 kg pa da bude na staroj kilazi...
dr .Masic koji me je porodio (carski) i kod koga sam mjesec i po nakon poroda bila na kontroli mi je rekao da vec tada mogu raditi lagane vjezbice... tada bas nisam imala zivaca za njih jer me Asja ionako smarala pa bih jedva docekala da spsutim glavu na jastuk...
Al sad je vec drugacije i stomak koji imam pokusavam da skinem vjezbama... pa mi je MM neki dan kupio onaj Leg magic da zategnrem noge , guzu i stomacic user posted image ...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: izgled stomačića
16.8.2008 9:51:02   
idana_85
Evo mene gdje god se strije spomenu. haida, jesi imala onih ljubicastih strija? jesu li ostale? Ja sam primjetila da su se kod mene one sitnije vec povukle, ali ovih krupnih....uh
A sto se tice stomacica i toga cula sam od mnogih zena a i na vjezbicama da je steznik zakon. 15-20 po porodu se preporucuje, ne samo zbog stomaka vec i da se organi unuta ponovo vrate brze na svoje i ugodno smjeste:D


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: izgled stomačića
16.8.2008 10:58:21   
ebru
Evo ja sam na -25(mozda i vise)poslije porodjaja i imam jos stomacic!Mada mi najvise smeta onaj donji dio sto se jos vidi sa strane kad se pogledauser posted image ,doduse ne vjezbam eto samo se puno krecem,a ni prije nisam bila neka mrsavica,uvijek sam bila "buckasta"user posted image .Stoga mislim da dosta utice i konstrukcija tjela prije poroda!Nadam se da cu ga uspijet makar malo jos "stesat"

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: izgled stomačića
16.8.2008 11:19:18   
nesanica
Oooo, pa ja sam jedna od sretnicauser posted image user posted image user posted image . Stomaka skoro da i nema. Vjezbala nikad nisam. Meni su moji klinci vjezbauser posted image user posted image user posted image , pa dan i noc moram oko njih da deveram.
Vjerujte mi da bih voljela cak koje kilo da dobijem. Jedem cini mi se i vise nego sto treba, ali nista. Sto mm kaze nece kg na tebe, ti zi zivacuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: izgled stomačića
16.8.2008 22:58:43   
proud mom
joooj draga višnja... reci mi jesi li počela s tim leg magic-om??? blesavo je pitati ima li ikakvog učinka, ali sigurna sam da mi možeš reći da li si primjetila da ti se mišići zatežu, da si imala neku upalu ili slično, da vidimo koliko je djelotvorno... kad bih znala da to funcionira... hmmm... ja sam uzela onaj sauna belt i ništa.... dala bezze 100 KM i više se oznojim dok okupam malenog nego s njim user posted image

_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: izgled stomačića
16.8.2008 23:17:04   
Visnja RR
pa postoji program po kojem radis ... a ima i DVD...ja ga stavim u komp i opala :)
vjeruj mi da nakon 15 minuta crknes, a znoj se slijeva... nakon prvog puta sam dobila takvu upalu da nisam mogla da se maknem...
ja sam ti u zivotu svasta nesto kupovala al mislim da ova spravica ima najveci efekat jer nije bas onako lako raditi kako opisuju na TV-u ...al bas zato i ima rezultata... odradim 15 minuta a onda pod tus, pa  onaj  Nivein gel "my siluet" user posted image
A i dobro je sto se moze fino sklopiti za sekund i skloniti da ne smeta...
Ja imam i sobni bicikl al sam ga morala rasklopiti kad sam ubacila Asjin krevet jer zauzima dosta prostora pa za njega vise nema mjesta u spavacoj sobi ... pa sam razglasila u raji da ga prodajem za 100 km user posted image  (a bio je 370)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: izgled stomačića
16.8.2008 23:22:51   
proud mom
a koliko si platila tu zafrkanciju??? ja se nešto ne sjećam koliko je koštalo... znači ima efekta... i čuj, my siluet??? kakva je ona???

vidje li pomračenje mjeseca??? čim sam pročitala tvoju por. išla i ja da vidim, ali se s mojih prozra ne vidi... mora da je negdje s druge strane zgrade a ja ne mogu da izađem van... bebač sam user posted image


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: izgled stomačića
16.8.2008 23:30:45   
Visnja RR
cjena mu je 169...
a gel je ma onako user posted image ... korisitim ga vec mjesec dana... zelim vjerovati da je bolji od drugih mlijeka ili tonika za tjelo.. i da ce biti neki rezultat...
njega nanosim jednom...uglavnom nakon vjezbanja...a uvece pred spavanje  Dove mlijeko za blago samotamnjenje pa koza ima bas lijepu boju... (hahah i svjetlucam muzu u mraku da me ne profuli ) user posted image  ... zeznula se pa kupila sa sljokicama...

gledala sam Mjesec...ostalo samo malo nepokriveno, a onda naisao oblak i  vise nisam vidjela user posted image

< Poruku je uredio Visnja -- 16.8.2008 23:31:34 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: izgled stomačića
17.8.2008 8:20:51   
mišur
Ja sam sad na istoj kilaži kao i prije poroda, ali je ostalo malo stomaka...Nema strija,samo višak kože. Ali je opet dobro, dosta se "izravnao" u odnosu na prve dane poslije poroda. Vjerovatno se još uvijek sve vraća u normalu, jer sam se porodila prije 4,5 mjeseca.
A i vratila sam se treniranju, jer sam se prije trudnoće bavila sportom, trčanje i aerobik zadnjih 8 godina redovno. Sad ugrabim otići jednom sednično-u izuzetnim prilikama dva puta. Najviše zbog toga da se malo zategnem-kg su otišli, a šta je ostalouser posted image  Kad se pogledam u ogledalo, muka me uhvati...Stomačić se ispupčio, guza visi pozadi...
A što kaže proud mom, bila sam riba nekadauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: izgled stomačića
17.8.2008 11:32:29   
Suncica*
Posto se nisam mnogo ugojila u trudnoci, cim sam rodila bebu izgledalo je kao da se nisam ni porodila.
Sada kada setam Lorenu i obratim joj se sa :"Mama ce..", ljudi mi i ne veruju da je moja..
Sto se stomaka tice, ja redovno idem na plivanje tako da sam zategnuta, a i visak koze je nestao..

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: izgled stomačića
19.8.2008 13:03:42   
mivica
Ja sam u trudnoci dobila 13 kg, a na samom porodu izgubila 8. Evo vec dva mjeseca nakon poroda ostao je jedva primjetan majusni stomacic. Ali patronazna sestra mi je pokazala jednu vrlo jednastavnu vjezbu za stomak, koju mozete konstantno raditi i dok sjedite :) Potrebno je uvlaciti stomak i ponovo vracati natrag, kao da pulsira stomak. Svaki put kad mozete napravite par puta te vjezbice. Nije da se rezultati odma mogu pokazati, ali nakon izvjesnog vremena uspijeva :) Sretno!!! user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: izgled stomačića
24.9.2008 12:42:23   
Anoniman
neće biti kao prije, s tim da ni ja ko da gledam nikad neću vježbati, iako sam si zacrtala... ali sam prezadovoljna jer je bolji nego što sam očekivala. Bar još uvijek ne izgledam trudno!;)

(odgovor članu mivica)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: izgled stomačića
24.9.2008 13:57:34   
camm
ma nek smo mi zivi i zdravi
a sve polako ce doci.

ja sve zaboravim reci i napisati da sam stomak posle poroda stezala sa pelenom
i za 7 dana je bio u staroj formi.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: izgled stomačića
24.9.2008 19:47:35   
Romali
Definitivno moram početi sa ovim vježbama koje spominje mivica i sa trbušnjacima. Nisam zadovoljna izgledom svog stomakauser posted image . Baš sam se malo udebljala u trudnoći, ali stomak je taaako opušten. Nosim svu svoju staru odjeću, jer nije dubokog pasa, ali mi smeta kad ga  pogledam. Sreća pa je jesen/ zima pa ga mogu zamaskirati user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *