|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kvrzica :(
16.12.2009 14:49:20   
n1kky
glup naziv teme do bola ali nisam znala kako da ju nazovem...prelistala sam manje vise cijeli forum i preko trazilice pokusala naci ist ili slicnu temu ali nisam uspjela...
naime, rodila sam prije 3 mjeseca i poslije toga isla na 2 kontrole, sve je bilo potpuno uredu,rana fino zarasla sve bajno, sjajno... user posted image user posted image user posted image
i prvu menstruaciju sam dobila prosli mjesec, tj kad je malena napunila 2 mjeseca...
i jucer ujutro primjetim da se na mjestu gde je dokt koji me porodio ostavio rupicu da izadju unutarnji konci tj na kraju sava pocela stvarati neka majusna kvrgica...
prvo sam pomislila da mi se ucinilo od neravnina oziljka...
jutros kad sam ustala kvrgica je bila primjetno veca i bolnija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zvala sam svog ginekologa  i tako mu opisala, kaze on vrlo je moguce da jedan od unutrasnjih konaca nije ispao, a rana je zarasla (a brate i jest neki ruzan debeli, crni konac stavljen za unutrasnje savove, nisu imali onaj fini tanki), pa da dodjem tek u subotu user posted image user posted image user posted image

ja do subote necu moci sjeditiuser posted image pa sam kontala otici negdje privatno da mi to pogledaju...
strah me user posted image user posted image user posted image

jel neko od vas slucajno imao slicnu situaciju...ja panicim... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...




Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 15:14:34   
Skvo RR
Mislim da je doktor u pravu, sigurno je konac "zarastao". Ako te toliko boli, ja mislim da bi trebala otici kod doktora, jer to je za njega sekunda da ti rijesi, a za tebe blagodat.

SRETNOOOO!!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 15:17:44   
Nedi
Sad bar ima privatnih ordinacija na svakom ćošku, idi i provjeri za svaki slučaj. Vjerujem da će biti gotovo za tren, ukoliko nema neke dodatne infekcije, zato draga požuri doktoru

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 15:33:50   
n1kky
otici cu u svakom slucaju ujutro, imam bliu jednu privatnu polikliniku sa ginekologijom...
hvala vam na odgovorima, prepala sam se stvarno...
pogotovo sto je od sinoc do jutros bas fino naraslo user posted image user posted image
ja se nadam da nije nsita ozbiljnije od zalutalog koncica...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 15:39:11   
Nedi
Može biti NIŠTA samo zalutali končić i abd biti će to za sekundu gotovo a može biti i ne baš tako jednostavno, inficirati se, zagnojiti i belaj. Ne želim te prepasti ali bolje je spriječiti nego liječiti

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 15:45:26   
n1kky
ma znam user posted image
zato i necu cekati da odem kod svog doktora nego odmah sutra put poliklinike...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 15:47:48   
taurus
i ja sam imala sličan problem ali možda jedan mjesec iza poroda pojavila sekvržica na mjestu reza, bolila me je a kasnije je i curilo nešto kao limfa
nisam smjela kod dr bilo me strah pa sam stavljala bivacin prah jer on isušuje i ima antibiotika. Kroz par dana je sve bilo ok. Ne moj se bojati vjerovatno nije ništa ozbiljno jer da jeste ginekolog bi ti rekao da odmah dođeš

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 15:47:54   
Nedi
Sretno i javi šta je bilo user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 18:04:03   
n1kky
pukla je user posted image
u sat vremena je buknula i pukla...ocistila sam stavila bivacin na kompresi pa cu sutra otici...
ajme sta je sve bilo unutra user posted image


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 18:19:11   
taurus
za svaki slučaj i večera pokušaj još malo istisnuti, pa dobro očisti i stavi opet bivacin vidjećeš da će biti bolje do sutra

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kvrzica :(
16.12.2009 19:28:20   
n1kky
opet sam maloprijeiscistila stavila bivacin...i opet cu poslije tusiranja...uzasno izgleda...
nije mi jasno kako za manje od 24h tako izraste, pocne boliti, i formira se toliko da pukne ...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kvrzica :(
17.12.2009 8:45:57   
taurus
kakva je situacija jutros? Je li bolje i boli li te? to je izgleda manja infekcija ali najvažnije je da ranu dobro čistiš a ako osječaš da ti je to mjesto toplo ili da pulsira znači da je upala i dalje prisutna pa bi ti mogle pomoći obloge od rivanola i naravno nakon toga opet bivacin. Ako se nastavi pogoršavati obavezno ljekaru

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kvrzica :(
17.12.2009 8:58:36   
Nedi
Kakva je situacija jutros? Jesi li se naručila kod ljekara? 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kvrzica :(
17.12.2009 9:22:48   
n1kky
jutro zenice moje :D
jutros je situacija bolja...
taurus, ne pulsira niti je toplo...sinoc sam prije n eg sma krenula leci jos iscijedila koliko je moglo i ostala je rupa user posted image
stavila puno bivacina, i jutros izgleda puno bolje...
sinoc me boljelo jedva sam sjedila i hodala, ali jutros je osjetm samo malo...

nedi sad sam zvala i narucila se za pola 12, a vam javim sta je bilo...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *