|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prstići ili duda varalica
9.1.2013 18:26:59   
amilacha

IZVORNA PORUKA: animagical

amilacha, meni je upalilo pjevanje stalno iste pjesmice za uspavljivanje...sad mali sam kaze medo bundo (brundo) kad mu se spavauser posted image

i ja uvijek pjevam : Aaajiii Maaaji (ali mali) user posted image pa eto valjda ce upaliti i touser posted image
pozz za vas sve trojeuser posted image

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: prstići ili duda varalica
9.1.2013 19:11:17   
animagical
pozz i za vas od nasuser posted image aBd doci cemo vam dok mi prodje januarski rok, a i tebiuser posted image da gnjavim mazuuser posted image

(odgovor članu amilacha)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: prstići ili duda varalica
9.1.2013 20:34:21   
amilacha
naravno aBd...jedva cekamo da vidimo: "dedo,dedo,dedo,dedo" hehehheuser posted image

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prstići ili duda varalica
25.1.2013 1:59:47   
sunasce mamino
moj Andreas ima 12.tj i vec stavlja prsice u usta,vecinom kad je gladan,djeluje dosta nervozno kad ih grize ali vecinom cucla dudu pa kad ima dudu prstici su mu rjetko kad zanimljivi :)

_____________________________

andreas sunasce mamino

(odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prstići ili duda varalica
25.1.2013 2:06:19   
sunasce mamino
mislim da to nebi smio biti nikakav problem ako cucla prstice pogotovo ako je jos beba,ako je je stariji mozda bi moglo prec u naviku...mozda bi bilo bolje odviknuti od prstica i zamjeniti dudom jer je moguce da ce kasnije gristi i noktice

_____________________________

andreas sunasce mamino

(odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prstići ili duda varalica
11.3.2013 11:55:53   
loomasa
duda! zakon! :)

(odgovor članu sunasce mamino)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prstići ili duda varalica
16.5.2013 15:08:16   
Lilliloo
Moja bebi je pocela gurati RUKU CITAVU u usta sa mjesec i po vec hoce i cucu ali imam osjecaj da rukicu gura od nervoze vise aaaa ma neka je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prstići ili duda varalica
18.6.2013 15:10:03   
ada_
koju cucu koristite za novorodjence i od kad se smije dati cuca?moja curica ima 20 dana i vec je pocela da non stop trazi da doji s tim sto ona malo jede i onda samo gnjavi i sisa bradavicu i nema sile da joj je izvadim odmah place a mene to slomi i bradavice su mi koma od toga pa bi probala sa cucom ali ne znam koju da joj kupim user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Lilliloo)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Prstići ili duda varalica
20.6.2013 23:40:29   
cipi
mi koristimo babylove cuclu koju smo nasli u dm-u, silikonska, ta prva je od 0-2 mjeseca. ja je kupila jer mi je izgledom bila preslatka user posted image
user posted image

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Prstići ili duda varalica
21.6.2013 9:15:25   
ada_

IZVORNA PORUKA: cipi

mi koristimo babylove cuclu koju smo nasli u dm-u, silikonska, ta prva je od 0-2 mjeseca. ja je kupila jer mi je izgledom bila preslatka user posted image
user posted image

hvala ti puno

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 22:35:20   
vedada
user posted image
da dignemo ovu.
imam djevojcicu od 3 godine koja uzasno voli pipu. Kda padne, kad hoce spavat, kad gleda crtani trazi pipu. Imal jos ovako velike djece koja vole pipu?

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 22:38:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vedada

user posted image
da dignemo ovu.
imam djevojcicu od 3 godine koja uzasno voli pipu. Kda padne, kad hoce spavat, kad gleda crtani trazi pipu. Imal jos ovako velike djece koja vole pipu?

Naravno...

Moja starija je sa tri bacila...kada joj se seak rodila :)

a mlađa...e njoj nisam nikoga rodila a pipu sma joj jedva uvalila da malo dahnem dušom...e kako sam se izradila bila :)))


al draga niko nije kreno sa pipom u školu, bar ga ja ne znam :)
otiđite stomatologu...
provjerite stanje zubića, neka dobije ''sjaj'', nagradu za čiste i lijepe zube...neka nauči da se tako divni nagrade a onda kreni sa '' veliki ne mogu imati lijepe zube ako imaju pipu, ima li mama pipu ?'' i tako u tom folu :)

ako ne uspije...nek je pojede ''grozna mašina za suđe koja ništa ne sluša'' ...moja mlađa napunila je 6 godina i dan danas mrzi našu mašinu za suđe :))) jer je pojela njenu pipu tadauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 22:44:23   
vedada
jedino odvest je stomatologu da pogleda da se ne iskrive il tako nesta. a sve fore, ti si velika, nema ni ja, ne prolaze, pametan je za saslusat, al kad krene spavat,,,problem. Jednom sam se naljutila i bacila u pec, i naravno nista nije rjesilo, morala drugu dat. Nadat se da sad dok je vise vani da ce je manje trazit i tako odvici. koliki su spas tolka i steta.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 22:54:08   
bejbibi
Ja sad kupila nuk dudu od 0-6 cini mi se... I pokusam joj dat ona povratiuser posted image i reko super,jos bolje da se ne navikava....nije ni M nikad htio...kolko ima argumenata za yolko i protiv, tako da ih nisam forsirala...ako se moze bez toga jos bolje

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 23:01:36   
loptica7
A valjda je pipa dida varalica ili cucauser posted image

Curu sam jedva odvikla od dude i to na silu, ako se ne varam bilo joj je oko 3-4 god. Problem se pojavio kad je počela gristi nokte i sad to radi, a ne mogu je odviknuti. Stariji dečko se odviknio bez problema. Beba je nece, jedva 5 min.
Inače sam curi dudu forsirala tek kad je imala 7 mj, jer je kupila mrvice s poda, a tko ce svačiju kiču ususavati.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 23:02:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: loptica7

A valjda je pipa dida varalica ili cucauser posted image

Curu sam jedva odvikla od dude i to na silu, ako se ne varam bilo joj je oko 3-4 god. Problem se pojavio kad je počela gristi nokte i sad to radi, a ne mogu je odviknuti. Stariji dečko se odviknio bez problema. Beba je nece, jedva 5 min.
Inače sam curi dudu forsirala tek kad je imala 7 mj, jer je kupila mrvice s poda, a tko ce svačiju kiču ususavati.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 23:05:18   
loptica7

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: loptica7

A valjda je pipa dida varalica ili cucauser posted image

Curu sam jedva odvikla od dude i to na silu, ako se ne varam bilo joj je oko 3-4 god. Problem se pojavio kad je počela gristi nokte i sad to radi, a ne mogu je odviknuti. Stariji dečko se odviknio bez problema. Beba je nece, jedva 5 min.
Inače sam curi dudu forsirala tek kad je imala 7 mj, jer je kupila mrvice s poda, a tko ce svačiju kiču ususavati.

user posted image user posted image user posted image


Još da napišem točno.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 23:06:29   
Hanady RR
meni nije problem pročitati..
jer sam poznata po permutaciji slovauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 23:11:03   
loptica7

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

meni nije problem pročitati..
jer sam poznata po permutaciji slovauser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 23:36:13   
Visnja RR
evo još jedna s permutacijom...
al eto pristajem da se to zove "HANADYvitis" user posted image


mi ni prstice ni dude nismo imali...a tako sam željela bar nesto od toga ...samo da se bebara malo umiri....
kako sad sve to davno izgleda.... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Prstići ili duda varalica
30.4.2015 23:58:33   
irenaSA
Moje niti jedno nije željelo cucu...
Prvi put entuzijastično, naturalistički nastrojenog odgoja nisam ni nudila...
Sada sam rekla zjb naturalizam ali je on svaki put ispljuje i povrati...user posted image
Gore mi je jer odbija i flašicu...
Nudim oboje od rođenja i neki dan sam odustala....

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Prstići ili duda varalica
1.5.2015 0:12:34   
ijaa
moja je prvi dan prihvatila...sad se tako ispraksirala cim je ugleda dohvaca svim silama, i stavi sama sebi ...to sam shvatila da zna prije par dana...i veceras sam joj kasicu davala zaloga, cuca, izvadim cucu dam zalogaj, i sve tako ....jedva....imat cu problem vidimuser posted image user posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Prstići ili duda varalica
1.5.2015 0:40:05   
minie

IZVORNA PORUKA: loptica7

A valjda je pipa dida varalica ili cucauser posted image

Curu sam jedva odvikla od dude i to na silu, ako se ne varam bilo joj je oko 3-4 god. Problem se pojavio kad je počela gristi nokte i sad to radi, a ne mogu je odviknuti. Stariji dečko se odviknio bez problema. Beba je nece, jedva 5 min.
Inače sam curi dudu forsirala tek kad je imala 7 mj, jer je kupila mrvice s poda, a tko ce svačiju kiču ususavati.


Ima onaj gorki lak, namazi joj noktice i prestace.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Prstići ili duda varalica
1.5.2015 0:48:03   
muhica7
Moje ni jedno nisu htjeli. Stavim usta povraća im se gadi i tako da mi žao bilo pokusavati. A i flasicu neceuser posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Prstići ili duda varalica
1.5.2015 0:55:07   
Medić*
Moja cucu samo za uspavljivanje.
Preko dana nema sanse.
Maleni je sa 16 mj izbacio.
Mala evo 22mj samo preko noci da se uspava. Vec joj ne odg. Baci je i zaspi bez nje.. Nisu ljubitelji.
Volim bebare s cucum u ustima preslatki :)


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

cista
amaniamanic

Ima li iko da mi na anketu odgovori..Ako je operisaLA endrometriozu-Poslije koliko je zatrudnila...Pisite mi

odgovorite (96%)

odgovorite (4%)


Broj svih glasova: 48

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *