|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:32:57   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: helena_7

e kod nas nije alergija (bar ja mislim) jer cim zubici prestanu,prestane pljuvacke toliko biti i odmah cisto sve.A sad su joj iznikle 3 cetvorke, cetvrta raste i jos i trojke samo sto ne probiju-vec se vide. user posted image Pa to sve malo duze traje....A imam mast od domaceg nevena sveki pravi-moze li ta? 


zasto da ne, jos bolje nema hemije..ja sam probavala sve zivo, preko bepantena, pantenola, sve zivo jedino mu je neven pomagao pa ti probaj.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:35:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Dobroooooooooooooooooooo jutrooooooooooooooooooooooooooooooooo user posted image user posted image
oooooooooooooo..dobro jutrouser posted image

felix...zao mi je sto se opet mucite...hebemu misa...al tako ti je to s bakterijama...njih iskorijeniti je mirikl...mozda da odete kod nekog bas, bas, bas dobrog dr. da vam odredi pravu terapiju

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:35:18   
Lady26
user posted image user posted image Ne svidja mi se ova nova tema, moji postovi nevidljivi, Hanadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy daj drugu temu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:35:26   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: felix

jutro
evo nas sa kontrole . A. je ponovila bris grla nosa i sreca mm zamoli tetu mariju , inace nasu poznanicu koja radi u bolnici vidjeli je da zamoli u lab da nal bude danas gotovo da ne cekam opet  3 dana .
I ona odnese nal cekla 3 sata nal i odma gotovo (sto ti je veza ccc) . I naravno nije uredu dzaba boce user posted image onolike ima prisutnu stafikloku .
I dala  nam antibiotik i kapi za nos .....
Ja sam isto izvadila bris grla i nosa moj nece biti do srijede gotovo ajd meni se ne zuri eto......




a Bgt kako urade nalaz tako brzo kad tim bakterijama treba barem 24 sata, a antibiogram isto ne moze tako brzo biti gotov user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:41:00   
Meri29
Jutro user posted image

Felix sta cete dalje, sta vam je doktorica rekla.
Moj mali misic rasturi kucu, a ja gledam, nemocna sam user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:42:33   
Anoniman
ima jos  upaljeno grlo , crveno slabo mi jede . Htjela produziti boce meni bilo zao user posted image da ga boca vise pa sirup dala .
Bit ce bolje abd . istjerali smo je jednom opet cmo abd. I mene i sad nos zeza user posted image pun stalno istresam + zacepljen .
Vjerovatno ni moj nije najbolji nal .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:43:01   
vila_7
felix, bas je zao djecaka malog,ali eto mozda antibiotici pomognu i daj mu nesto za imunitet. I nisu sam odjecica bolesna,znam pun oodraslih- bas je valjda takvo vrijeme.

Lady...dobro jutro user posted image

dadada jel to tvoj nece da papa?


tekja za peticu! user posted image


A jesam fina,jelde - to dok se ne ulizem svima user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:45:18   
tekja
mala, kad si vec tu, je l' ono ima neki broj za narudzbu kod djecijeg stomatologa ili treba otici gore na stomatologiju? i da, hoces vanka?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:45:19   
Lady26
Ih Helena, treba staza i staza user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:47:20   
vila_7
ma joj ja sam ti sarmerka , meni ce trebati duplo manje vremena! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:47:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

ima jos  upaljeno grlo , crveno slabo mi jede . Htjela produziti boce meni bilo zao user posted image da ga boca vise pa sirup dala .
Bit ce bolje abd . istjerali smo je jednom opet cmo abd. I mene i sad nos zeza user posted image pun stalno istresam + zacepljen .
Vjerovatno ni moj nije najbolji nal .

polovicnom terapijom bakterije postaju rezistentne na antibiotike...to nek ti je jasno...i time sto mu dajete blaze terapije u principu ne radite nista dobro vec lose...to treba odraditi s jakom terapijom jednom za sva vremena...a ovako samo produzujete agoniju i trujete organizam...ja, Felix, bih potrazila stvarno dobrog ljekara da mu odredi terapiju koju cete do kraja provesti


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:48:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: helena_7


dadada jel to tvoj nece da papa?


ma moj papa samo sto se njemu papauser posted image

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:50:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

mala, kad si vec tu, je l' ono ima neki broj za narudzbu kod djecijeg stomatologa ili treba otici gore na stomatologiju? i da, hoces vanka?
cestitam V zubicuser posted image user posted image user posted image jel sad ima sve user posted image il fali neki jos .
Mi smo isto bili kod stomatologa , A se prepo biouser posted image plakao je . Rekao mi da dajem cetkicu da perem zubice reko njemu se gadi povracanje dodje cim stavi u usta onda kaze uzmi sterilnu gazu i cisti namoci je vodom a ionak kaze nema puno zubi sta ima nebi mogla cetka ni dokuciti dole samo dva ima
i gore prva cetiri i tamo 2 cetvroke user posted image user posted image
Al niknut ce zato ce imat jake zubeuser posted image user posted image user posted image kaze ako je nikao sa 13, 5 mjes prvi zu b anel a jest sa 13 god ce imat trajne zube jake .


(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:51:33   
Lady26

IZVORNA PORUKA: helena_7

ma joj ja sam ti sarmerka , meni ce trebati duplo manje vremena! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image takva sam ti po cijelom tijelu user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:53:56   
megi
pozdrav
nema me preko vikenda i vidi sta se desava


mi smo dobro, ali svaku vece povratimo samo jednom, tako da smo bez mlijeka evo dva dana i posto smo bile za vikend same taman bila dobra juce, nista pretjerqano nije jela i sinoc mm dosao odveo je kod zaove i jos ja fino kazem ne daj joj nista da jede, ona dodje popi caj i sve povrati, vidim jela sir
kako sam bila user posted image  ja se mucim, ne dma joj mlijeko cuvam je i oni je natrpaju sirom i opet sinoc presvlacenje svega, jedva zaspala, elem
jutros dobro, popila caj, malo jela

svima pozzz

Leonu sretan rodjendan, slavljenik ali i torta su za 10user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:54:48   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: tekja

mala, kad si vec tu, je l' ono ima neki broj za narudzbu kod djecijeg stomatologa ili treba otici gore na stomatologiju? i da, hoces vanka?


ima broj ali ga ja ne znam, ali probaj preko centrale klinickog centra, jer ne bi bilo lose da se narucite..

hocemo evo da jedu i furamo, hoce li ova sarmerka na kafu sta kaze user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:57:40   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: felix

ima jos  upaljeno grlo , crveno slabo mi jede . Htjela produziti boce meni bilo zao user posted image da ga boca vise pa sirup dala .
Bit ce bolje abd . istjerali smo je jednom opet cmo abd. I mene i sad nos zeza user posted image pun stalno istresam + zacepljen .
Vjerovatno ni moj nije najbolji nal .

polovicnom terapijom bakterije postaju rezistentne na antibiotike...to nek ti je jasno...i time sto mu dajete blaze terapije u principu ne radite nista dobro vec lose...to treba odraditi s jakom terapijom jednom za sva vremena...a ovako samo produzujete agoniju i trujete organizam...ja, Felix, bih potrazila stvarno dobrog ljekara da mu odredi terapiju koju cete do kraja provesti





ja moram pa makar

neka me skalpiraju briga me

A. je na penicilinu vec 7 dana, briseve rade pod terapijom i daju dodatnu terapiju.po meni nidje veze ali ima mamu pa ona treba da zna bolje .
felix kaze jednom se rijesili opet ce, po meni slabo ste se rijesili kad se vraca svakih 2-3 mjeseca.

ali ti zeno trebas da znas

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 9:57:50   
Lady26
user posted image user posted image ja rekoh ne zovete me, sad ste vi raja user posted image user posted image user posted image

Megi...hm, sto li joj to smetaju mlijecni prozvodi, da uradite alergotest ili nesto?
Kako si, kako podnosis user posted image ...?


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 10:03:16   
Malenaoduvijek
megi
a sta mislis da probate mlijeko bez laktoze, ono lagano jutro da vidis hoce li polsije njega povracati?

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 10:09:48   
InLove

IZVORNA PORUKA: Lady26

user posted image user posted image Ne svidja mi se ova nova tema, moji postovi nevidljivi, Hanadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy daj drugu temu user posted image user posted image user posted image user posted image



Jutro svima i velikii user posted image user posted image

Lady presla ti zaraza od mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 10:10:06   
Anoniman
KO kaze da je 2-3 mjes A. je zadnji put bio belstan i imao stafikloku u grlu  u martu haman il februar bio zaboravila sam otad mi djete bilo sve ZDRAVO DO  SAD .
I vjerovatno sam mu ja prenijela jer sam ja prva bila bolesna pa onda on .!!!
Naravno da ce je izleciti user posted image mene ne strai niti brine gore mi je bilo kad je imao upalu m. kanala .


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 10:12:42   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: Lady26

user posted image user posted image Ne svidja mi se ova nova tema, moji postovi nevidljivi, Hanadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy daj drugu temu user posted image user posted image user posted image user posted image



Jutro svima i velikii user posted image user posted image

Lady presla ti zaraza od mene user posted image user posted image user posted image

Hajd pricat cemo ja i ti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 10:14:54   
InLove
Lady moze user posted image user posted image Nego kako je ljepotica malena?? Jojj ona je meeni ko med slatkaaa ,ne urekla se user posted image

Felix Anelku brzo ozdravljenje,a takve smo mi mame "lude" jel malo smrcnu mi se sikiramo! Al i kod nas se prenese,malena nam donese iz vrtica svima! Ona jedina zdrava a mi ostali odbolujemo user posted image user posted image

< Poruku je uredio Malena_A -- 26.9.2011 10:15:59 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 10:15:04   
Anoniman
malena kako je tvoja curka user posted image jel bolje ??? Ajd reko da mi ne budes zapostavljenauser posted image user posted image user posted image user posted image .......


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bebe 1 - 2 godine
26.9.2011 10:16:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Malena_A

Lady moze user posted image user posted image

Felix Anelku brzo ozdravljenje,a takve smo mi mame "lude" jel malo smrcnu mi se sikiramo! Al i kod nas se prenese,malena nam donese iz vrtica svima! Ona jedina zdrava a mi ostali odbolujemo user posted image user posted image
Tako je kod nas vjerovatno sam ja ovaj puta prenijela mu jer sam prije bila bolesna da nije tak samo bi odbolovao upalu krajnika .
Al nebrinem user posted image bit ce dobro abd .

Jest nam se lady "upela" kako mrsa user posted image user posted image user posted image vise ne poznaje user posted image kako dotjeraje linijuuser posted image user posted image dje si lady ......



< Poruku je uredio felix -- 26.9.2011 10:18:04 >

(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *