|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sokići
10.11.2008 13:58:37   
lepara
hvala ti na odgovoru.
znala sam da smijem dati toliko(1-2 kasicice) ali bolje da opet pitam
i planirala sam krenuti s jabukom.
pozz

_____________________________

Moja Selma je zivot moj...
11.07.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sokići
10.11.2008 14:40:19   
mamin sin
Mozda je i ekonomicnije u pocetku da joj sama cijedis jabuku (izrendas pa procijedis kroz gazu), kao sto Elma rece, jer uzet ce ti kasikicu-dvije, a ako otvoris HIPP sokic, moze stajati danili dva i ostalo bacas ili ti popijes...user posted image  A ja isto nisam dodavala vodu...

(odgovor članu lepara)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sokići
10.11.2008 15:23:03   
mivica
Samo prirodno, nabavili sokovnik i svaki dan cijedimo, malo jabuke, mrkvice, kruske, grozdja i sl. Popije jedno 20-30 ml, a dajem mu i malo kasasto voca :) Sad mu je 4,5 mjeseca!!! user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sokići
10.11.2008 15:41:19   
najjda
najdi dajem domace bas sinoc je pila kombinacija mrkva -cvekla i hoce a i naravno hipp-ove sokice od 4 mj

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sokići
10.11.2008 17:48:57   
Visnja RR
Asja nije luda za sokovima...ali ja je nekako smuvam da popije jedan Hipp sokic sedmicno (razgodim na dva dana)...
Ona je i dalje vjerna caejvima Hipp user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sokići
18.11.2008 13:49:33   
ElmaB
Moji, kako su probali sokove vise nece caj nikako! Popiju vodu, ali caj, nece! Pa, ljepsi im sok. Znaju i oni sta valja!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sokići
30.12.2008 14:30:46   
Skvo RR
Moja bebe...ima ponekad velike napade placa...pedijatrica je to nazvala zakocenuti se...i ja joj znam umociti u sokic od mrkve dudu i tako prekinemo napad placa....to sam pocela prije par dana...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sokići
4.1.2009 13:05:36   
Anoniman
Davud nece nista da pije.
Dok je bio manji i pio je malo caja iz flasice. Sad nece nista a sokic pogotovo.
Vodu mu dajem iz case ili sprice i tako pije a sok nikako.
Ne znam da li se trebam brinut jer jede voce i ja mu pravim sve vocne kasice?!?

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sokići
5.1.2009 2:51:29   
stella
Moja dusica je tek juce popila cijeli sokic,a danas drugiuser posted image
Juce krusku,danas jabuku,frutek.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sokići
14.1.2009 22:48:58   
ziki
Da ne otvaram novu temu ovdje cu se zalit. Tarik nece nista da pije. Probala sam vodu, caj sok, iz case sa kljunom, iz flasice sa kasicice, nista. Samo se komplet iskvasi a ako popije to je 1/2 gutljaja slucajno. Prije 3 dana dala sam mu prvi put bananu a u to vrijeme uvela sam i drugi obrok-rucak i stolica se stvrdnula. Meni se danas plakalo dok se mucio da izadje. Ne znam sta da radim, na koji nacin da ga natjeram da pocne da pije.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sokići
14.1.2009 22:54:51   
almai
Izherendaj jednu jabuku i probaj mu dati par kasikica sokica.Bit ce mu dovoljno bar 2-3 kasikice da mu stolica postane meksa.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sokići
14.1.2009 23:04:14   
Romali
Ziki, ni moj neće ni primirisati nikakvu bočicu. Možda je najbolje da mu daš na kašiku dok ne riješite taj problem s kakom, a onda da učite na bocu.
I mom Omaru se više desilo da se muči sa stolicom, ali pomiješam mu sok od šljive i vodu i dam na kašiku. Pomogne. Pomogne nam i TeeKane dječji čaj za probavu.


Sve nešto mislim, ako neće bočicu, brzo ćemo početi s pravom čašom. Valjda će to htjeti...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sokići
14.1.2009 23:08:32   
ziki
Probala sam na kasicicu ali caj od kamilice nije htjeo da pomirise, sok od sljive suhe-ostalo od kasice juce u flasici, ma nece da proguta samo zatvori usta i iscijedi sve user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sokići
14.1.2009 23:11:31   
Romali
Jubilarni postuser posted image user posted image user posted image

Onda mu daj na špricu, zvuči okrutno, ali barem da mu proradi stolica. Onda opet na staro, pokušavaj raznim forama.
Moja mama uspije dati Omaru vode iz fildžanauser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sokići
14.1.2009 23:18:55   
Emina*
Ziki, probaj iz obicne case da mu das...  Bakir tako obozava... 
Jest da pola prospe, ali vjeruj mi da pije ko veliki...  Pokusaj...

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sokići
14.1.2009 23:21:32   
ziki
Ma sutra cu probat i casu i spric pa valjda nesto popije. Drste mi fige

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sokići
14.1.2009 23:23:19   
Ilhana RR
Ja ovoj mojoj dajem Hipp, Nestle i Semperove sokiće... mada joj to nedajem često... jer nije baš najbolje radi zubića...
A kontala sam to da radim do Bosne, i onda u Bosni da joj probam dati te naše sokiće na slamkicu =) Pa ako joj se svidi da kupim karton jedan da posaljem vamo po autobusu hihi...

Kupujmo domaće!!!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sokići
22.10.2009 13:31:17   
milenium
zna li netko kakav dobar recept za sok od šipka?evo ja istrijebila punu zdijelu i ne znam što s njima,a beba mi voli imače i zrna šipka a ima god dana.???

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sokići
22.10.2009 16:38:53   
teta berta
IZVORNA PORUKA: milenium

zna li netko kakav dobar recept za sok od šipka?evo ja istrijebila punu zdijelu i ne znam što s njima,a beba mi voli imače i zrna šipka a ima god dana.???


Ovako ja i mm to radimouser posted image Ocistimo, tj. izvadimo one bobe sipka i stapnim mikserom ih samo malo izgnjecimo, ne previse da se nebi samljela i ona zrna pa da ne bude onda gorko.... Potom iscjedimo to kroz cjediljku i damo bebi i to obozavauser posted image Recimo od jednog veceg sipka ispadne bocica sokica i jako je zdravo.....


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sokići
22.10.2009 23:13:57   
milenium
IZVORNA PORUKA: teta berta

IZVORNA PORUKA: milenium

zna li netko kakav dobar recept za sok od šipka?evo ja istrijebila punu zdijelu i ne znam što s njima,a beba mi voli imače i zrna šipka a ima god dana.???


Ovako ja i mm to radimouser posted image Ocistimo, tj. izvadimo one bobe sipka i stapnim mikserom ih samo malo izgnjecimo, ne previse da se nebi samljela i ona zrna pa da ne bude onda gorko.... Potom iscjedimo to kroz cjediljku i damo bebi i to obozavauser posted image Recimo od jednog veceg sipka ispadne bocica sokica i jako je zdravo.....



ma ne teta berta,nebih ja to,to mi je kratkotrajno rješenje,on pojede šipak u zrnu s kašikom.tako da mi dođe na isto.ja sam mislila da bi volila napravit oko par litara soka pa da mu to muti s vodom kao onaj domaći od drinjina i da litar traje mjesec dana.
hvala ti ipak na trudu što si tila pomoć a ja sam upravo napravila onako kao što sam i bila zamislila(nabavila receptuser posted image )

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sokići
22.10.2009 23:18:57   
Golubica
Je li neko od vas poceo davati djeci one sokice na slamcicu?

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sokići
24.10.2009 0:07:20   
Apotekarka
Da vse pohvalimo da smo pili sokica za koji dan nam 4 mj i svidja nam se...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sokići
28.11.2009 13:06:47   
delly
imam i ja par pitanja za te sokice , samo dojim pa mislim da joj dam makar kaskicu soka dnevno , pravila bi ja domace ali kako je najbolje poceti ??? sa cime??? jos sam nesigurna kada cu poceti ali zelim da budem spremna,.. mislila sam prvo sa mrkvom , narendati mrkvu procjediti vodu i dati ,nego dali modam taj sok od mrkve pomjesati sa vodom ili samo dati samo sokic??? dali svjezu mrkvu ili kuhanu ??? vidim pisete sokice od jabuka,dali je svjeza jabuka ili skuhana??? sigurno glupo pitanje ali moram da pitam user posted image . od cega jos dajete sokice malisanima od 4 mj ??? i kako ...

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sokići
28.11.2009 13:16:50   
mojbebac
ja sam pocela sa cjedjenom jabukom, u koju sam dodavala malo prokuhale vode, pa mrkvica, pa kruska, sve sam to cjedila na sokovnik i davala, svjez naravno, nikad nisam kuhala, iako samo doji, to je htjela na flasicu piti, ispocetka pomalo, pa kasnije sam joj pojacavala dozu .... daji par dana, recimo tri, jedno voce, pa drugo, postepeno uvodi zbog ne dao bog mogucih alergija, mada je to rjetkost ali eto za svaki slucaj ..l..

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sokići
28.11.2009 13:30:04   
delly
hvala ti puno . znaci jedno voce izcjediti pa davati npr jabuku 4 dana po kaskicu i onda nakon toga probati kruskicu samo uli mjesati ??

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *