|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokovi za djecu
23.5.2010 20:01:31   
Mya_81 RR
Ja sam danas u DM-u otkrila da oni pored svojih kašica u ponudi imaju i Babylove sokove (s etiketom bio uzgoja), a cijena im je drastično povoljnija od ostalih sokova - 0,5L košta 1,90KM.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Sokovi za djecu
26.5.2010 10:04:23   
mala86
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Ja sam danas u DM-u otkrila da oni pored svojih kašica u ponudi imaju i Babylove sokove (s etiketom bio uzgoja), a cijena im je drastično povoljnija od ostalih sokova - 0,5L košta 1,90KM.


super,hvala na informaciji,bas su povoljni!nadam se samo da otvoreni mogu bit duze od 24 sata u frizideru,jer moj malac ne moze 250ml popit u danu!

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Sokovi za djecu
29.5.2010 11:03:01   
Mya_81 RR
Mala86, tek sam sad vidjela da si pisala pa si ih možda već i uzela, ali inače mogu stajati 3 dana u frižideru user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Sokovi za djecu
16.6.2010 12:35:57   
Anoniman
Smijem li Andreju (15 mjeseci) dati cedevitu? evo me gleda pa je zinuo...hoce i on...ja mu dam vodu on hoce moju casu

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Sokovi za djecu
16.6.2010 17:51:07   
Mya_81 RR
Da mu daš koju kašiku dok ti piješ ne vjerujem da bi mu škodilo u svakom slučaju....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Sokovi za djecu
17.10.2010 20:52:25   
hallima
a moze li neko da mi kaze koliko sok moze da zamijeni bar jedno dojenje posto ja krecem na fax i necu ga moci stalno dojiti a on jede svaka dva sata i voljela bi da u medjuvremenu popije nesto drugo dok se ja ne vratim iako cu nastojat da mu ostavim i svog mlijeka inace on ima 4 mjeseca i nije se jos navikao na sokice.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Sokovi za djecu
17.10.2010 20:57:12   
juni
Draga, ja ne bih tako maloj bebici davala sokove. Preporucuje se cisto dojenje do 6 mjeseci. Znaci, ni voda ni sokici ni cajevi. Mozda da pumpicom izdojis odredjenu kolicinu koja ce mu zadovoljiti potrebe dok tebe nema.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu hallima)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Sokovi za djecu
17.10.2010 20:58:12   
jasmin
hallima,puno je pametnije da izmuzes svoje mlijeko i ostavis da ima obrok dok si odsutna.Nekako mi je previse mali da mu sokic moze zamijeniti obrok.Da je veca beba,mozda bi jos nesto papao dok te nema,a ovako je bolje da ostavis mlijeko koje doji.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu hallima)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Sokovi za djecu
17.10.2010 20:59:09   
jasmin
juni,pisale smo istovremeno gotovo isti savjet :):):).sory,nisam vidjela.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Sokovi za djecu
17.10.2010 21:02:13   
Anoniman
ja nisam dojila al mojoj sokici nikako nisu mogli zamjeniti mlijecni obrok,tako ako bas ne mozes izdojiti dovoljno mozda da uvedes i AD dok si to odsutna..moja prijateljica je to radila i jos uvjek njena beba doji a kad mame nema onda uskace bebimil..

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Sokovi za djecu
3.12.2010 17:33:51   
š t a
Imam bebicu od 5 mjeseci koja isključivo doji, juče sam mu probala dati voede ali neće sok nedam jer neželim da ga tako malog navikavam na šećer........ sačekt ću idući mjesec pa ide voće


_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Sokovi za djecu
3.12.2010 17:40:26   
Anoniman
JA anelu uzmem fructal sokove guste od mrkve sam mu uzela,znaci smije stajat u frizideru ...bar dva dana user posted image danas bas uzela popio je samo 50ml.Voli sokove dosadi mu caj,pa mu sokic dam.

(odgovor članu š t a)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Sokovi za djecu
3.12.2010 18:03:47   
koka i po
Nisam sigurna da fructal sokovi mogu stajati dva dana u frizideru.
Znam da oni mali pravljeni namjenski za bebe moraju se potrositi u roku od 24 sata.
Provjeri na etiketi za svaki slucaj user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Sokovi za djecu
3.12.2010 19:34:36   
leona81
hipp sokici ja mislim da mogu do 3 dana stajati

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Sokovi za djecu
10.10.2011 18:04:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: lira

uskoro punimo 4 mjeseca pa sam planirala davati mojoj user posted image sokice frutek ili hipp nisam jos odlucila...moje pitanje je koju kolicinu davati i da li davati sokice onako ciste ili razredjivati sa vodom???




IZVORNA PORUKA: mimikimi

ja izrendam jabuku i rukom istisnem sok,mada sam rijetko davala sok, cesce kasu od raznog voca i to dajes onoliko koliko beba bude htjela to sve zavisi od nje
moja je prvi put sa tri i po mjeseca kad sam pokusala dati kasu od jabuke pojela pola teglice a ja planirala samo kasikicu da proba ,ma da dijete se rasplakalo dok nisam nastavila davatiuser posted image
i ja nekako vise vjerujem hipp mada je tvoj izbor koje ces davati




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Sokovi za djecu
13.10.2011 11:28:21   
Mya_81 RR
Lira, moj savjet ti je da se ne zuris! Ima zaista vremena kad ce i piti i jesti sve što i mi. Znam da smo mi mame dosta nestrpljive, i sama sam takva bila.

I neka uvodjenje sokova i ostalog kasnije bude postepeno i polako.

Konkretno što se tiče sokova razblazi ih sa vodom i onda po nekoliko kasikica dnevno. Mislim da je to sasvim dovoljno dok se organizam sam ne navikne. I ne treba bebi davati onoliko koliko ona želi, jer postoji naravno mogucnost da se bebi odmah svide novi okusi, ali to što njihovom nepcu nesto odgovara ne mora znaciti da ce odgovarati i njihovim crijevima koja se tek trebaju naviknuti na novu hranu.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 141
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *