|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  177 178 179 [180] 181   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:39:09   
lepetetka
Hehe kupio mm onu teglicu teletina i neko povrće od 5mjeseci da joj dam, a ja sam unaprijed znala da je neće htjeti, i nije, i meni ono bljak.... pa rekoh mu da joj ne kupuje bezze baca pare, nisu ni jeftine, ja ću joj praviti pa šta hoće to ću joj i davati, do godine nek bira, a poslije će valjda htjeti kada bude jela ukusno kao i mi...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4476
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:40:16   
animagical
lepetetka, i A vise voli voce ali i povrca pojede nekih stotinjak grama.. koliko dugo vam traje hranjenje? kod nas je t bukvalno dvije minute, najede se i nece vise da zine... nekako mi on to zacas, a zna i previse voca pojesti...koliko je previse? juce pojeo izblendano pola banane, cijelu krusku i kasiku baby rizeuser posted image to je bila prepuna ona avent casa s poklopcom

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4477
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:41:27   
lepetetka
evo je skaće u Hopala, to vam je ono što zakačite za štok ili kao ja za plafon zabušila i eno je skakuće, malo se zabavi i u tom user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4478
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:42:30   
palachinken
Ja M neki dan prvi put dala tikvicu i vidim mu poslije podne osip po stomaku. Nije zar da mu tikvica smeta?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4479
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:45:48   
lepetetka
meni ništa nije previše dok ono zine kada prinesem kašiku sa njom, a sa sinom je bilo drugačije, on je bio glančer maliuser posted image jeo bi stalno, sve zavisi od bebe, ma mislim da to i nije previše Animagical, pogotovo jer je voće user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4480
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:49:28   
animagical
palacinko a jel probao tikvu? to meni nekako isto, pa kontam,ako ne smeta tikva, nece valjda biti ni od tikvice? da nisi promijenila pelene, omeksivac, kremu... ili da ga nije ko ljubi po stomaku, A se zacrveni od toga?

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4481
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:00:43   
palachinken
Nista novo taj dan sem tikvice. Tikvu jede vec 2 mjeseca. Doduse, jeo je s tikvicom krompir i karfiol. Probat cu mu dati posebno svaku od tih namirnica da vidim.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4482
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:01:10   
bebix
 
Jutro drage moje drugarice, cim je suncano i ja sam happyuser posted image
Hvala na cestitkama furaju ovi mjeseci mashallahuser posted image
Palachinken, Senka sretni rodjendani vasim bebaramauser posted image user posted image
Ciciban mila cuvam fige tebi i tvojoj E, da aBd sve hairli prodje i saljem ti jedan veeeeelikiuser posted image user posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4483
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:02:46   
bebacha
Palacinken kako je Mahdi.sta bi za antibiotik

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4484
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:04:52   
palachinken
bebacho, nisam ga jos ukljucila. Pratim ga, ako dobije temperaturu, onda cu. On manje kaslje, a izvucem mu pravo puno onih gustih zrelih slinica iz nosa. Raspolozenje na nivou, jede, pije.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4485
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:06:11   
bebacha
onda ce to biti ok.
nastavi tako.ja ti jos preporucujem caj od luka i jabuke.dr.Theis mukoplant balsam


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4486
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:10:48   
palachinken
Eh da pije taj caj, pije i sljez a navece ga mucoplantom namazem i lupkam ga stalnp po ledjima, spavamo s lukom.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4487
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:13:37   
bebacha
sta da ti pisem kad sve znas.
samo tako nastavit.i da lupkaj ga po ledima i bice to ok.znas li kako ide pravilno lupkanje


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4488
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:19:00   
palachinken

IZVORNA PORUKA: bebacha

sta da ti pisem kad sve znas.
samo tako nastavit.i da lupkaj ga po ledima i bice to ok.znas li kako ide pravilno lupkanje


Mislim da sam uhafizala, kao vakuum da se napravi malo izbocenim dlanom, valjda pravilno radim.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4489
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:21:42   
mala_sa
Helou i od nas user posted image
Adin nocas i danas nikakav, spavanje je bilo katastrofa (budio se svakih sat vremena) - gore nego kad se tek rodio. Jutros place za svaku sitnicu... Bice da nas je uhvatio onaj skok u razvoju sa 9mj user posted image user posted image

Pitanje: sta mislite koliko dugo se koristi onaj park za igru, mi ga kontamo sad kupiti (pa neznam isplati li se, ako cu ga koristiti samo dok ne prohoda)user posted image

Lepetetka moj A hoce bas svaku kupovnu teglicu - i to hranjenje traje max 5min, on samo otvara usta i spuca 120gr sad pa sad. A kad mu ja napravim jedino voli spinat, sve ostalo nesto pomalo melja po ustima i opet kad mu ponudim kupovnu iza ove moje, tu kupovnu spuca cijelu user posted image user posted image

Palachinko ja sam nekad procitala da tikvica moze tesko pasti bebicama. E sad mozda moze i da izazove alergiju (to se ne sjecam). Al probaj mu opet dati kad se to smiri, pa ces znati.

Demented mi smo ovo pili oko 1,5 mjesec. S tim sto smo i sa hranom dosta zeljeza unosili (spinat, jaja, meso). I otprilike nal je trebalo oko 2,5 mjeseca da to regulisemo.

Mersiha ma draga niko nas nije posvadjao, nego ja tamampocnem tipkati - A tad bas nesto pocne da zanovijeta i tako pola stvari zaboravim napisati... Kako nam je djug?? user posted image

Amam sta mislis da ti danas pitas doktora smije li on ovo piti, pa da ti ja posaljem postom jednu kutiju??? user posted image

Malim bebicama sretni mali rodjendancici, i M sretan prvi polurodjendanko user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4490
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:23:38   
bebacha
posto smo mi lezali na pulmogij imamo iskustvo s tim.
lupkas ga 3 put dnevno,prije jela.stavis ga preko koljena,glava dole i drrzis ga ispod vrata(da ti ne sklizne)i ono sakom pravis vakum i lupkas od sredine leda prema vratu,s obje strane.srednjom jacinom.a mozes ga stabit i preko jastuka,ono jastuk ispos stomaka


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4491
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:25:20   
palachinken
mala sa. sta je park za igru, daj sliku!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 4492
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:26:54   
palachinken

IZVORNA PORUKA: bebacha

posto smo mi lezali na pulmogij imamo iskustvo s tim.
lupkas ga 3 put dnevno,prije jela.stavis ga preko koljena,glava dole i drrzis ga ispod vrata(da ti ne sklizne)i ono sakom pravis vakum i lupkas od sredine leda prema vratu,s obje strane.srednjom jacinom.a mozes ga stabit i preko jastuka,ono jastuk ispos stomaka


Eh hvala na detaljnom objasnjenju!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4493
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:30:29   
bebacha
nema na cemu,nadam se da sam pomogla

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4494
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 13:54:28   
star
IZVORNA PORUKA: palachinken



star, jel moguće da mu taj AD koji pije ne odgovara?


ne vjerujem da je do AD-a ...od rodjenja pije isti...nismo nista mijenjali..ma valjda ce i to proci...


Bebice i mi smo s Muhamedom odmah setali poslije vakcine..isli jednoj i drugoj majki..samo ga nismo taj dan i sutradan kupali...ostalo sve isto i hB nikad nije imao temp..cak je bio raspolozen..samo hladne oblogice i to je to..



(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4495
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 14:00:48   
demented
Demented mi smo ovo pili oko 1,5 mjesec. S tim sto smo i sa hranom dosta zeljeza unosili (spinat, jaja, meso). I otprilike nal je trebalo oko 2,5 mjeseca da to regulisemo.

Joj nadam se da ćemo i mi uspjeti ubrzo to regulisati. Najgore su ove crne stolice i pelenski osip. Nadam se da je i to od sirupa i da nije ništa drugo. Još mu se zadnjih par dana javio i osip po licu.
Stvarno više poludih od svega.
Što se tiče parka(nisam sigurna šta je to tačno) ali ako misliš na onaj krevetić sa mrežom mislim da je već veliki za kupovinu i brzo će ga prerasti.


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 4496
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 14:18:48   
lepetetka
mala_sa ja sam skontala da su ove kupovne malo rjeđe, pa i ja dodam malo prokuhane vode da i kaša bude rjeđa kao u teglicama, ona baš ne voli da melja po ustima ako je gusto, odmah mi to pokazuje na jeziku i neće da uvuče user posted image user posted image recimo ako joj bananu dajem ono stružem kašikicom, bude i malo većih mrvica pa neće, a kada je izmiksam i dodam malo vode spuca, prosto ne voli gustu hranu...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 4497
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 14:21:38   
mala_sa
user posted image

Cinko evo ovo je park.

Demented i moj A je imao bas tako crne stolice, al nije imao nikakav osip. Da mu nisi uvela nesto novo od hrane, ili promijenila detardjent, omeksicav, pelene - da nije osip od toga??
Sjecam se da je i A prvo dobio sirup za zeljezo i nakon jedne kasike sva mu se guza zacrvenila, i onda nam propise ovaj prah, i njega je super podnosio.

Lepetetka eh onda imamo isti problem, moj A takodjer nece nista sto je malo gusce i sa komadicima user posted image Sad me i to zadeveralo jer nece ni ove teglice od 8+mj jer sadrze komadice, bojim se kako ce nauciti zvakati??? Jedino sto hoce sam je plazma ili hljem - to uzme u ruku i lijepo grize i zvace user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 19.1.2012 14:25:49 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 4498
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 14:30:58   
demented
Taj park super izgleda. Mogao bi mu biti interesantan i kad bude malo veći.
A što se tiče osipa i ja razmišljam da nije nešto tako. Jedino što sam počela koristiti omekšivač ali ne za njegove stvari nego za sve ostalo pa mislim da nije uzeo neki sekin jastuk ili slično. Inače sve stavlja usta i preko lica. Uvijek spava sa dekom na glavi user posted image Doktorica reče da prestanemo sa sirupom nekoliko dana pa da vidimo šta će biti. Ako ništa uzećemo neki drugi sirup a pitaću doktoricu i za taj prah definitivno.



< Poruku je uredio demented -- 19.1.2012 14:33:36 >


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 4499
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 14:34:46   
palachinken
Ahaaa to je ona igraonica. Šta ja znam, mislim da hiperaktivne bebe taj mali prostor sputava i da nece htjeti u to.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 4500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  177 178 179 [180] 181   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  177 178 179 [180] 181   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *