|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:36:55   
mala_sa
minie ne znam, mozda da ga pustis malo onako golog da se koza malo najezi - nama to nekad izazove kakicu; stvarno neznam sta bi jos moga jer on je bas mali pa nije dobro ni caj da pije.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:38:27   
animagical
minie probaj mu cuvati noge savijene na stomak, A pomogne, izadju oooogromne kolicine..taj caj ti ne treba, beba doji, tvrdo mu ne moze biti...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:39:31   
sweet insanity
IZVORNA PORUKA: palachinken

Mahdica sad spucao skoro cijelu malu teglicu jabuke, svidjela mu se izgleda i jos dojio poslije, sad ga ublebalo pa zaspao. Sutra cu vala ispeći jabuka u rerni, to mogu i veliki i mali user posted image

Sweet, bravo za okretanje! Ih sad počinje disko!

uh bravo Mahdi, mojoj teglica bude 2 dana jos i ja pojedem sto ce rec mogu i to veliki i mali al samo nekeuser posted image mi jucer kuhali ledo tikvice pa bas su fuj jake al sam pomijesala sa baby ricei pojela je 3 kasike. danas kontam dat joj nesto sto je probala vec, tk kombinaciju neku pa da nastavimo sa tikvama kad nadjem na pijaci,lakse ih ogulit citave i ocistit od kospica.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:48:50   
branka12
dobar dancic
ja kontala da se prikljucim temi..a jel moram i kesu donijeti ko ulaznicu?

palachinken od kad dajes bebi voce? posto je mala razlika izmedju nasih beba

curice user posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:52:29   
minie
Hvala na savjetima, probacu mu malo duze drzati  nogice prema stmaku i mozda krene. Negdje sam citala da hoce zastati i ako se beba prejede, a ja kad sam imala onaj mastitis bas je puno jeo. Izdajalicu bas nisam mogla koristiti. Probacu kasnije i malo pure pojesti, pa cemo vidjeti.

Kupicemo onda babylove pelene. Meni su isto bile dobre new baby, ali nema 3, a on je odavno koristi.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 11:54:34   
bombina
kod nas situacije od jutros malo bolja hB,manje nam je slinica i nemamo turuuser posted image user posted image ali imala je juce cetiri puta punu pelenu,mislim nas stolicu,ali nije kao proljev tecna,nego bas normalna...ali sam joj dala juce malo jogurta,jel moguce da je od tog???

i ja necu da pitam za ovaj keks i sok na razmucivanje,jer vidim da sam bas zakasnila,valjda ce jos neko bit obrazli ko palachinken pa donjet na naselje stogoduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

AMINA-15.2.2011. rodila se mamina princeza

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:11:43   
branka12
user posted image evo...ovde ima svasta...al nemojte sad odma raskopavati user posted image
user posted image
nesto i za pice user posted image

jel sad dolazim sa obrazom?user posted image
primate li me na temuuser posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu bombina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:17:23   
mersiha 77
branka12 dobro doslauser posted image
al me nasmija zeno!user posted image
ih palachinko pa nemora sve biti mito i korupcija hahahahaha

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:21:06   
branka12
hvala mersiha user posted image

< Poruku je uredio branka12 -- 30.11.2011 12:23:08 >


_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:28:33   
mimikimi
branka zakon siuser posted image

minie ako samo doji bebac nemoj nista pokusavat on ce kakit kad mu dodje a tvrda ne moze biti tako da se ne sikiras
moja kad je samo dojila znala je i u 7 dana kakat nekad 4 nekad 3 kako joj dodje i nije bila tvrda
sad zna biti problema sa tvrdom stolicom ali to je zato sto sve jede znaci krutu hranu

a sto se tice pelena mi smo do sad probali babylove i violetu kupili malo pakovanje ma kakvi ,eno ne znam ni kad da ih potrosim ,dacu nekom to je tvrdo i sustavo ma ni do koljena pampersu
necu vise da eksperimentisem ne znam ni zasto sam ali eto reko haj
nama je pampers zakon br1 najmekanija pelena ali onaj aktiv baby zeleni






_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:28:34   
Medi_87
Ah sto ste danas obrazli, sve sa kesama sad bi to M sve rascerupaouser posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:29:38   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: Medi_87

Ah sto ste danas obrazli, sve sa kesama sad bi to M sve rascerupaouser posted image user posted image
user posted image



kako sam sladak masanla vidi okica user posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:35:19   
branka12
taj prvi pampers je super...a 3 je user posted image smrdi katastrofa i Ivanu je stalno cuna bila crvena
cak smo radili i nalaz urina i mazala nekom kremom i nista...promjenila pelenu i sve ok
uzimala sam i lumpi i violetu i onaj be be konzumove
violeta mi je dobra...jos moram probati od dm-a..svi ih hvale...ma samo da se cuna ne crveni user posted image



_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:39:10   
branka12
user posted image user posted image user posted image
ljepotan mali...kakve oke ima user posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:56:08   
animagical
lijepa djeca, kako su svi slatkiuser posted image branka, a gdje slika tvog misura? nikako da se pohvalis

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 12:59:47   
Gemelli

Jutro zenice, nema me od juce, zatvorena jedna tema otvorena druga, nesto sam kao i upjela procitati user posted image

Medi_87 i ostale, bebare su vam medovi, mashala

nego pricaste o pelenama, moram reci da mi koristimo pampers i meni su odlicne, spavaju po citavu noc i ne bude se mokri, kad kake takodje nema problema osim nekad kad ne promjenim odmah pelenu, pogotovo malom, jer vjerovatno od sjedenja ode preevise nazad,
koristimo 4 odavno, iako pise od 7, mi smo od 6 kg, jer 3 je bila postala kratka pogotovo njemu ...
a i prestala sam stalno mazati guze, sad samo po potrebi, jer tesko mi oprati guzare od krema,a i nemaju crvenila, osipe i sl

sweety, super za okretanje, sad kad je na stomaku, sad ce poceti i dizanje u polozaj za puzanje

minie, jednom tako moja mala nije kakila, drugi dan, a uvijek stolica bila redovna i ja namazem guzu kremicom, laganom pocnema masirati i nisam ni min, ona se pocela napinjati i kakila, user posted image bas joj godila masaza

i da, mala_sa mali guguce kao veliki, samo govori tatatatatata, s tim da je slovo t sa isplazenim jezikom, a neku noc to dugo tatatat, je skratio na samo tata, kad mu se kaze kazi tata, on tata, kazem mama, on tata user posted image
tako da on ne zove tatu, vec samo to zna reci i voli tasun tasun, pjeva po vazdan
legne spavat rukice i tatauser posted image
dok mala tasun samo zna da nogicama da lupka kad pjevamo

eto ljubim sve

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:08:16   
branka12
IZVORNA PORUKA: animagical

lijepa djeca, kako su svi slatkiuser posted image branka, a gdje slika tvog misura? nikako da se pohvalis


stavljala sam par puta u cekaonicu...ali odma izbrisem
ne volim kaciti slike na net...vidjela si da nemam ni na fb

evo jedna i brisem user posted image

ovde mozda ima dva mejseca....mislim nisam sigurna kad je slikano

< Poruku je uredio branka12 -- 30.11.2011 13:10:53 >


_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:08:36   
animagical
gemelli ni ja ne mazem guzu, samo pred spavanje jer nocu nema presvlacenja,to smo prestali kad je prestao kakiti nocuuser posted image guzaru samo obrisem i operem, onda malo izluftiram....funkcionise... nekako ga bez veze meljam onim kremama

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:09:34   
animagical
branka divan jeuser posted image   moram priznati, lici na mog sincicauser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:11:35   
branka12
hvala mila
sto malena kaze...jesu nam lijepa djeca,,,noramo jos radjati user posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:13:48   
animagical
user posted image a jok, meni je, sve mi se cini, dosta ovaj jedan ljepotanuser posted image

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:14:51   
Gemelli

ma da, teze oprati, a ovako guzare fino se luftaju

nego kad sam vec spomenula gugutanje da vas pitam, vriste li vase bebe, moja mala obozavqa vristati, kad je sretna vristi kao luda, hehe glasno, prodorno, kao da je velika user posted image

braco zna i oplakati, jer je malo strasljiv, a ona ga bas isprepada

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:16:20   
branka12
tako nekako...mozda se i predomislim....al kasnije..dok zaboravim neke stvariuser posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:17:03   
animagical
moj ej jos malen, ali zagalami ko velikiuser posted image i to su neki zvukovi...heeeeeeeeej, pa koliko ima glasa, uz osmjeheuser posted image inace je pravi galamdzija, strasno voli gugutati, imitira mene i muza stalno...ja gu-on gu i sve tako

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
30.11.2011 13:17:38   
animagical
IZVORNA PORUKA: branka12

tako nekako...mozda se i predomislim....al kasnije..dok zaboravim neke stvariuser posted image


upravo tako, i to ako zaboravimuser posted image

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *