|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 14:51:11   
Rabi
divne ste sveuser posted image
svaka castuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 14:57:04   
bebacha
Evo i mene.tak sad imam pristup internetu.
Visnja,Nunichi i de-de su napisale sve pa da se ne ponavljam.uglavnom ja sam u nekom blagom soku.cinjenica je da njima otprilke pomoc vise netreba,podigli smo ih na noge i Nunichi ce jos pomoc sto se tice liecenja i toga.
Morala smo zenu malo pritisnut i reci joj stvari otvoreno.ima par stvari koje su se krile.tome moze biti kriva Aida koja je jako naivna il njena mama.definitivno ve im puno problema napravat sto njena majka drzi sve iu svojim rukama.meni licno ima dosta nejasnoca al et.
Sreca pa sam uzela papire pregledat.
Svaka cast nasim zenama,super su se postavile.
Ja bi jos svasta napisala pa sto ono moze svako citat necu. 
definitivno mislim da se prikupljeni novac treba usmjerit nekom drugom.ona sad imaju sasvim dovoljno,a dalje nek se bore


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 15:05:24   
bebacha
Uuglavnom ova pomoc im je bila potrebna,dobili su i mi idemo dalje.

evo i par slika 

user posted image  

user posted image

user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 15:06:15   
bebacha
Maleni je ko lutkica.nevjerovatno vesela beba i maza mala.
al definitivno ima veliki problema


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 17:21:28   
Hanady RR
drage moje neka ste nama tigle...
neka ste za boijom pomoći sve obavile...

Hvala vam od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 14.1.2012 17:22:03 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 17:35:18   
malenaa
jeste li vidjele jucer u avazu velka stranica ispisana o onoj porodici sa cini mi se 4-ero djece... na rubu egzistencije. nemam trenutno avaz da procitam prezime i detalje. ali znam da djeca slatkis ne znaju sta je???? jedno je bolesno... niko ne radi.
pa eto...moglo se njima nesto pomoci? sta mislite?


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 17:41:19   
bebacha
ja sam vidjela tu.mozda ima nesto i na Avazovoj stranici o tome

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 17:48:24   
taurus

IZVORNA PORUKA: malenaa

jeste li vidjele jucer u avazu velka stranica ispisana o onoj porodici sa cini mi se 4-ero djece... na rubu egzistencije. nemam trenutno avaz da procitam prezime i detalje. ali znam da djeca slatkis ne znaju sta je???? jedno je bolesno... niko ne radi.
pa eto...moglo se njima nesto pomoci? sta mislite?



evo nađoh i ja jučerašnji avaz...imaju 5 djece, žive u kući na osami(kuća nije njihova), najstarije dijete ide u školu u mjedenicu jer je kao beba prebolovao meningitis, kćerka od 15 godina ide u srednju školu pješke jer nema mjesečnu kartu i prelazi 6 km u jednom pravcu
najmlađi dječak ime 17 mjeseci
nemaju vode u kući
user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 17:51:01   
bebacha
Taurus gdje ziveuser posted image
imas pp


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 17:53:55   
malenaa
eto nazalost imaju sve uslove da im pomognemo :((((((( zaista se vidi dai m treba... i da bi jedva docekali nesto dobiti pa i slatkis :((((( suze same idu od pomisli...
jeste li za da ih kontaktiramo i odemo???
ja bih se prva prijavila da im odem :))


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 18:01:19   
Meri29
I mi u TZ spremamo druzenje sutra da skupimo sta mozemo, bas mi je drago da ste bile


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 18:03:27   
bebacha
Meri mozda da to usmjerit nekom drugomuser posted image
to je samo moje misljenje


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 18:06:37   
Meri29
ovdje uglavnom spremaju djeciju kozmetiku, garderobicu, obuce, ako ko sta ima za sestricu i novcano koliko ko moze. Takav je plan, sutra cemo znati vise. A eto vi ste bile... ako ne treba novac kontam garderoba nije naodmet ili i toga vec ima previse. Jer svio mahom skupljaju za narednih par mjeseci velicine

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 18:10:28   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: malenaa

jeste li vidjele jucer u avazu velka stranica ispisana o onoj porodici sa cini mi se 4-ero djece... na rubu egzistencije. nemam trenutno avaz da procitam prezime i detalje. ali znam da djeca slatkis ne znaju sta je???? jedno je bolesno... niko ne radi.
pa eto...moglo se njima nesto pomoci? sta mislite?


temu sam ja otvorila jos juce ali nazalost nije bila toliko posecivana ;)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 18:27:48   
Nunichi
Upravo me zvala Aidina mama, da javi da odmah u ponedjeljak dolaze da izmire onaj racun za bolnicu. Pa pitaju mogu li s njima...eto da znate, krenulo je onako kako smo ih nasavjetovale.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 18:32:30   
bebacha
Nunichi prepale se zeneuser posted image Al opet mama zvalauser posted image
drago mi je da su skontale da im zelimo dobro i da hoce konacno to sve sredit.

< Poruku je uredio bebacha -- 14.1.2012 18:33:27 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 19:28:52   
tekja
De_de, mama2009, bebacha, Nunichiuser posted image user posted image

Mehmed je meden, nadam se i zelim da mu zivot bude mnooogo bolji nego proteklih 8 mjeseciuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 21:14:28   
de_de
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Upravo me zvala Aidina mama, da javi da odmah u ponedjeljak dolaze da izmire onaj racun za bolnicu. Pa pitaju mogu li s njima...eto da znate, krenulo je onako kako smo ih nasavjetovale.



ma prepale se one Mame2009, kao lavica je bila; trebale smo snimiti. Malo sale.
Drago mi je sto su se pokrenule. One su izmedju ostalog bile neupucene i prestrasene.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 21:17:57   
de_de
IZVORNA PORUKA: Meri29

ovdje uglavnom spremaju djeciju kozmetiku, garderobicu, obuce, ako ko sta ima za sestricu i novcano koliko ko moze. Takav je plan, sutra cemo znati vise. A eto vi ste bile... ako ne treba novac kontam garderoba nije naodmet ili i toga vec ima previse. Jer svio mahom skupljaju za narednih par mjeseci velicine

Meri a sta mislis to sto skupljate da namijenite ovoj drugoj porodici, jer smo mi danas odnijele odjece, pelena i kozmetike za slijedecih 6 mjeseci, a ja mislim da su isto toliko dobili i od drugih ljudi:)


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 21:21:01   
malenaa
slazem se!!! potpisujem...

IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: Meri29

ovdje uglavnom spremaju djeciju kozmetiku, garderobicu, obuce, ako ko sta ima za sestricu i novcano koliko ko moze. Takav je plan, sutra cemo znati vise. A eto vi ste bile... ako ne treba novac kontam garderoba nije naodmet ili i toga vec ima previse. Jer svio mahom skupljaju za narednih par mjeseci velicine

Meri a sta mislis to sto skupljate da namijenite ovoj drugoj porodici, jer smo mi danas odnijele odjece, pelena i kozmetike za slijedecih 6 mjeseci, a ja mislim da su isto toliko dobili i od drugih ljudi:)



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 22:16:15   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: malenaa

jeste li vidjele jucer u avazu velka stranica ispisana o onoj porodici sa cini mi se 4-ero djece... na rubu egzistencije. nemam trenutno avaz da procitam prezime i detalje. ali znam da djeca slatkis ne znaju sta je???? jedno je bolesno... niko ne radi.
pa eto...moglo se njima nesto pomoci? sta mislite?



evo nađoh i ja jučerašnji avaz...imaju 5 djece, žive u kući na osami(kuća nije njihova), najstarije dijete ide u školu u mjedenicu jer je kao beba prebolovao meningitis, kćerka od 15 godina ide u srednju školu pješke jer nema mjesečnu kartu i prelazi 6 km u jednom pravcu
najmlađi dječak ime 17 mjeseci
nemaju vode u kući
user posted image

I ja sam ovo čitala i rasplakala se kada sam pročitala da su željna slatkiša i igrački user posted image user posted image Meni se čokolade smucaju po stolu povazdan, nekad ga ganjam da pojede user posted image Zaista bi ih bilo lijepo malo obradovati, pa bar tim sitnicama koje njima puuuuuuno znače, nažalost...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 22:19:36   
Medić*
IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: malenaa

jeste li vidjele jucer u avazu velka stranica ispisana o onoj porodici sa cini mi se 4-ero djece... na rubu egzistencije. nemam trenutno avaz da procitam prezime i detalje. ali znam da djeca slatkis ne znaju sta je???? jedno je bolesno... niko ne radi.
pa eto...moglo se njima nesto pomoci? sta mislite?



evo nađoh i ja jučerašnji avaz...imaju 5 djece, žive u kući na osami(kuća nije njihova), najstarije dijete ide u školu u mjedenicu jer je kao beba prebolovao meningitis, kćerka od 15 godina ide u srednju školu pješke jer nema mjesečnu kartu i prelazi 6 km u jednom pravcu
najmlađi dječak ime 17 mjeseci
nemaju vode u kući
user posted image

I ja sam ovo čitala i rasplakala se kada sam pročitala da su željna slatkiša i igrački user posted image user posted image Meni se čokolade smucaju po stolu povazdan, nekad ga ganjam da pojede user posted image Zaista bi ih bilo lijepo malo obradovati, pa bar tim sitnicama koje njima puuuuuuno znače, nažalost...


Mamine oci je otvorila temu sevap je pomoci bas o ovoj djecici, mene naprosto srce zaboli kada vidim kako djeca zive i cega su zeeljna :(


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 22:22:13   
Cickolini
Svaka cast zene. Super ste mi. Ma nema nas na dunjaluku. Mi bi smo trebali organizovati pravu RR humanitarnu organizaciju. Eto Visnji prijedlog user posted image

Jos jednom svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Svaki put oplacem od srece jer sam imala priliku da ucestvujem u necem ovako plemenitom

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 22:23:20   
lepetetka
Divna je ovo akcija bila, hvala ženama koje su išle u posjetu ovoj porodici, pomoć im je trebala pogotovo malom Mehmedu..dobio je svašta... i srca su im sigurno puna... hvala svim ženama koje su učestvovale na bilo koji način, dijaspori koja se potrudila, mamama koje su prosljeđivale stvari-malenaa je vozila i od onih koji nisu mogli ići na kaficu, čini mi se i selebriti, bilo je to nekako divno uvezano i cilj se ostvario...
Hvala Višnji na zdravom razumu pa je dio novca ostavila, jer sad zasad je porodica dobila koliko toliko dovoljnu pomoć,i od RR a eto i od drugih dragih insana, a ima sigurno onih kojima je potrebnija u ovom momentu..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Pomozimo malenom dje�aku Mehmedu
14.1.2012 22:23:56   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: malenaa

jeste li vidjele jucer u avazu velka stranica ispisana o onoj porodici sa cini mi se 4-ero djece... na rubu egzistencije. nemam trenutno avaz da procitam prezime i detalje. ali znam da djeca slatkis ne znaju sta je???? jedno je bolesno... niko ne radi.
pa eto...moglo se njima nesto pomoci? sta mislite?



evo nađoh i ja jučerašnji avaz...imaju 5 djece, žive u kući na osami(kuća nije njihova), najstarije dijete ide u školu u mjedenicu jer je kao beba prebolovao meningitis, kćerka od 15 godina ide u srednju školu pješke jer nema mjesečnu kartu i prelazi 6 km u jednom pravcu
najmlađi dječak ime 17 mjeseci
nemaju vode u kući
user posted image

I ja sam ovo čitala i rasplakala se kada sam pročitala da su željna slatkiša i igrački user posted image user posted image Meni se čokolade smucaju po stolu povazdan, nekad ga ganjam da pojede user posted image Zaista bi ih bilo lijepo malo obradovati, pa bar tim sitnicama koje njima puuuuuuno znače, nažalost...


Mamine oci je otvorila temu sevap je pomoci bas o ovoj djecici, mene naprosto srce zaboli kada vidim kako djeca zive i cega su zeeljna :(


pisala sam ja medic i ovdje ali niko nije video post;) tema vec postoji ko je voljan moze se odazvatiuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *