|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
10.2.2012 23:00:23   
Esmica
Jel idu djeca u skolu iduce sedmice,zna li ko tacan podatak?

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
10.2.2012 23:01:00   
teacher75
ne idu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
10.2.2012 23:01:51   
lejla80
Ne idu

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
10.2.2012 23:04:20   
SdZ
A ispiti???? user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 879
   [Obrisana poruka]
11.2.2012 11:50:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
11.2.2012 12:23:14   
leona81
nasi se ispiti nisu odgodili...boli njih briga za snijeguser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
11.2.2012 12:23:25   
SdZ
Nista. Kazu da cemo sutra znati. A bas pada. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
11.2.2012 13:22:43   
animagical
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/svaki-fakultet-u-sarajevu-ce-za-sebe-odluciti-hoce-li-biti-nastave/120210067

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
11.2.2012 19:58:37   
teacher75
http://tvsa.ba/ba/vijesti/ks_u__nedjelju_dezure_u_svih_devet_domova_zdravlja

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
11.2.2012 20:48:10   
SdZ
Selmy jeste išta saznali za ispitne rokove...mm i seka još čekaju, pojma nemaju


Ne znas da li znas, ali odgodjeni su.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
12.2.2012 12:45:44   
Visnja RR
Štab civilne zaštite Općine Novo Sarajevo upućuje apel svim građanima s područja Novog Sarajeva, koji žive u privatnim kućama, da hitno očiste krovove svojih kuća, a naručite snijeg oko dimnjaka, jer prijeti opasnost od zatrpavanja, što može dovesti do povrata gasova i izazvati gušenje ugljenmonoksidom, saopćeno je iz Press službe Općine Novo Sarajevo.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
12.2.2012 12:51:09   
SdZ
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Selmy jeste išta saznali za ispitne rokove...mm i seka još čekaju, pojma nemaju


Ne znam da li znas, ali odgodjeni su.



_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 17:44:13   
leona81
da li su upravitelji zaduzeni za uklananje snijega i ledenica sa krovova zgrada - konkretan primjer - krov staklenog grada samo sto se nije urusio, iovako je pun rupa ali sa ovoliko snijega i kad se ovo krene topiti nastat ce ludnica, da zovem sarajevo stan? ima li neko iskustva s ovim, da li se dodatno placa ta usluga ili?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 18:02:54   
lely
IZVORNA PORUKA: leona81

da li su upravitelji zaduzeni za uklananje snijega i ledenica sa krovova zgrada - konkretan primjer - krov staklenog grada samo sto se nije urusio, iovako je pun rupa ali sa ovoliko snijega i kad se ovo krene topiti nastat ce ludnica, da zovem sarajevo stan? ima li neko iskustva s ovim, da li se dodatno placa ta usluga ili?


Jedino što znam da su moji roditelji zvali svog upravitelja u ovom slučaju to je OKI i oni su im rekli da će doći ali da moraju čekati,a koliko ni sami nisu znali.Pošto mama  nije mogla spavati zbog snijega na krovu nisu čekali i pozvali su  ljude koji dođu i isti dan sve završe.
Pozovi ih i pitaj ništa ne gubiš.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 18:06:23   
leona81
mislila sam tako a ko mi je alternativa? potreban mi je neko s onom dizalicom

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 18:09:14   
muaaa

IZVORNA PORUKA: leona81

da li su upravitelji zaduzeni za uklananje snijega i ledenica sa krovova zgrada - konkretan primjer - krov staklenog grada samo sto se nije urusio, iovako je pun rupa ali sa ovoliko snijega i kad se ovo krene topiti nastat ce ludnica, da zovem sarajevo stan? ima li neko iskustva s ovim, da li se dodatno placa ta usluga ili?


Kod nas u zgradi je krov procurio.Zena kod koje je poplava u stanu zove od nedelje i CZ i upravitelja i rekli su joj da rade prioritete.Ledenice su duge i po 4 metra i to topljenje joj haos napravilo.Kako nije mogla cekati i strahovati vise zvala je neke ljude i oni su ocistili ledenice i snijeg.Tako da to znam.A ti nazovi pa vidi sta ce reci.Mislim cudno je zar i ona nije bila prioritetuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 18:12:05   
muaaa

IZVORNA PORUKA: leona81

mislila sam tako a ko mi je alternativa? potreban mi je neko s onom dizalicom


Koliko znam jedino vatrogasc imaju diizalice i juce su bili u mojoj zgradi mada nisu bas nesto odradili

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 18:16:43   
leona81
zovem sutra sarajevo stan pa cemo vidjeti dalje...s obzirom da smo imali nekoliko puta intervencije na zgradi mozda i dodju

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 21:23:40   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: leona81

da li su upravitelji zaduzeni za uklananje snijega i ledenica sa krovova zgrada - konkretan primjer - krov staklenog grada samo sto se nije urusio, iovako je pun rupa ali sa ovoliko snijega i kad se ovo krene topiti nastat ce ludnica, da zovem sarajevo stan? ima li neko iskustva s ovim, da li se dodatno placa ta usluga ili?


Upravitelji jesu dužni da čiste snijeg sa krovova, između ostalog.

Prema Zakonu o održavanju zajedničkih dijelova zgrada i upravljanju zgradama (“Službene novine Kantona Sarajevo”, broj 26/07), u članu 8. stoji:

"Redovno održavanje zajedničkih dijelova zgrada se finansira iz sredstava mjesečne naknade za
održavanje i dodatnih sredstava koja odezbijede etažni vlasnici i obuhvata slijedeće poslove:
1. deratizacija u skladu sa programom Kantona Sarajevo, dezinfekcija po potrebi i dezinsekcija po
potrebi,
2. redovno mjesečno održavanje i servisiranje liftova,
3. uklanjanje ledenica, snijega i leda sa streha i krovova,
4. uklanjanje svih visećih predmeta sa fasada i krovova koji ugrožavaju sigurnost prolaznika,
"

Ja sam već slala mail, prije dva dana, naravno niko ni mukajet, a pošto spavaće i dječija soba su mi u potrkovlju, svako večer spavam ko na iglama jer je iznad Bog sami zan koliko snijega - ako Bog da sutra će doći jedan čiko da pogleda da li bi smio-mogao da nam o privatnoj režiji počisti snijeg sa krova.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 21:30:02   
mila81

IZVORNA PORUKA: lely

IZVORNA PORUKA: leona81

da li su upravitelji zaduzeni za uklananje snijega i ledenica sa krovova zgrada - konkretan primjer - krov staklenog grada samo sto se nije urusio, iovako je pun rupa ali sa ovoliko snijega i kad se ovo krene topiti nastat ce ludnica, da zovem sarajevo stan? ima li neko iskustva s ovim, da li se dodatno placa ta usluga ili?


Jedino što znam da su moji roditelji zvali svog upravitelja u ovom slučaju to je OKI i oni su im rekli da će doći ali da moraju čekati,a koliko ni sami nisu znali.Pošto mama  nije mogla spavati zbog snijega na krovu nisu čekali i pozvali su  ljude koji dođu i isti dan sve završe.
Pozovi ih i pitaj ništa ne gubiš.



Od MM rodica živi u zgradi u kojoj OKI brine, i zvali ih iz ovih istih razloga kao i vi, strah od snijega, curenje i sl., i poslije nekoliko dana zvanja, oni rekli da se to posebno naplaćuje, jer su vanredne situacije, i pitali ljudi koliko rekli cc 900 km...Poslije ovoga ljudi su ljuti, razočarani, pa ili ih je samo neko htio razljuti i skinuti s vrata, ili se to stvarno naplaćuje nemam pojma, ali danas mi to ona priča, sva ljuta i razočaranauser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 21:35:40   
Blue rose RR
I kod mene je OKI..
Ja ću im uredno proslijediti potvrdu u kojoj će stojati koilko smo čiku platili da nam očisti, pozvati se na članove zakone i tražiti nadoknadu.
Ako su mogli nabešati kojekave obaveze upravitelja, a s ciljem na NAPUNE pravilnik o dužnostima, obavezama i još čemu slično, i snijeg se desi jednom u 100 godina da se mora čistitit, e pa bujrum i ispoštuj zakon.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 22:28:00   
Miracle*3
Nama sutra dolazi neko da nam ocisti krov, ali me sad neka panika spopala, ne smijem zaspati, umislila sam da ce se srusit dimnjak.... Ne znam odkud mi to, mislim nema pravila, ne zivim u staroj kuci, ali me nesto uhvatilo, glava me zabolila. Sad bi ja isla skidat snijeg, ne mogu cekati sutrauser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
14.2.2012 23:47:08   
Dida79
Mi smo skinuli jedan dio sniega sa krova a ovo sto je ostalo se je danas pocelo topiti i sad mi na dva mjesta mokar zid user posted image
Sve mi se cini da cemo morati sacekati da se jos otopi jer sad nema sanse da uspijemo zamjeniti polomljne crjepove
A do tada mi nista drugo ne preostaje nego se moliti da ne dodjem u situaciju da sjedimo sa kisobranima u kuci user posted image

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
15.2.2012 8:46:57   
leona81
jucer je nas predsjednik kucnog savjeta pozvao nekoga u privatnoj reziji da ocisti snijeg s krova i ledenice - eh sad mene interesuje sta da radim sa snijegom na krovu u staklenom? ako se pocne topiti imat cemo poplavu na terasi, a plus bojim se da stakleni nece izdrzati i da ce poceti padati na ljude...cak i kad bi pokusali nekako mi to da ocistimo - gdje da bacimo sav taj snijeg?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 899
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *