|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mogucnost promjene pedijatra
19.5.2012 22:26:31   
felix

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

I da razlozi zbog kojih sam ja prebacila:
1. kod starije cerke ordiniran antibiotik u vecoj dozi;
2. Djetetu od godinu dana doktorica kaze "disi duboko", na moj izraz lica..ona kaze "mama recite "djetetu" da dise duboko.
3. Popularna pedijatrica u tom DZ, se ceka kao kraljica majka, nije za zaposlene mame tj, sve mame koje nemaju vremena par sati sjediti u DZ. Ostali pedijatri po meni nisu kvalitetni.
Prebacila sam karton iz DZ O.Maslic u DZ Stari grad.




user posted image user posted image user posted image

hahhahahha posjeti me ovo
kad je anel imao dvije godine , razboli se odem na hitnu kasno predvecer da bi neka dokt. bila tako lijena , tako usporena da ne kazem smotana da je rekla mom djetu ajde otvori mi usta da mu grlo , pregleda on gleda hahahha ona opet ajd zini on ništa reko nezna vam on to user posted image ja kad ga odvedem našem ped. nikad ne kaze zini sine hahhaha
ona ništa ceka , da djete zine hahahha samo..
Il to baš ajde diši , hahhaha jest majkemi se i meni to desilo al na hitnoj ne na pedijatriji

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 26
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *