|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
14.10.2008 9:02:36   
ElmaB
Draga Anur!

Ja isto mislim da je samo u pitanju jedna od faza, ali ipak se posavjetuj sa dr, cisto da se ti i muz smirite! I moja Tea je to radila i nije bio nikakav problem. Jedino me malo brine to sto si rekla da se kao malo i vilica ukoci. Ipak, reci dr sve to, pa da budes sigurna o cemu se radi!

Veliki pozdrav!


< Poruku je uredio Dina RR -- 14.10.2008 10:17:45 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu anur)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
14.10.2008 10:30:14   
lida
Potpuno se slazem sa Elmom




_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
15.10.2008 23:58:50   
lejlašh
I ja mislim da je to samo faza, ništa neobično, ali ipak napomeni pedijatru za to na sljedećem pregledu. Moja M. se strese tako kada kakiuser posted image

< Poruku je uredio lejlašh -- 15.10.2008 23:59:03 >


_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
31.10.2008 14:12:30   
dana3
rodila sam sina u 35 sedmici i svaki put kad se presvlaci jako je tresao rukice i noge sto me naravno prepalo.jos u bolnici trazila sam hitan pregled djeteta i to sto je bio uzrok tome doktor je rekao da je manjak kalcija u organizmu koji ce on dobiti dojenjem i prehranom.dojila sam ga koliko je imao snage da vuce a onda na casicu davala moje mlijeko po preporuci dr. da se ne daje iz flasice.nakon tri danan prestao se tresti i kalcijum se vratio na normalnu vrijednost, nisku ali podnosljivu za sada.i to moze znaci biti jedan od razloga zasto se bebe tresu pa nije zgoreg i za to pitati da se provjeri


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
3.11.2008 14:44:05   
m@mic@
moj ti je savjet da pratis da li to beba cesto radi, jer mij malisan je to radio i kad sam ja objasnila pedijatrici sve to (a prije toga nocima nisam spavala ) ona mi se nasmijala i rekla da moj malisan tako objavčjuje da se upiskiouser posted image
medjutim ti da bi bila mirna i sigurna da je sve i redu ipak ga odvedi na pregled

(odgovor članu anur)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
3.11.2008 16:09:54   
Gigana
i moj se redovno strese kad se upiški.  Mislim da nije ništa opasno, ali eto, radi tvoje sigurnosti, provjeri sa ljekarima.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu m@mic@)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:47:38   
veeseelaa
Ajša mi se maloprije probudila i plakala i sveg glasa, nije mi dala prići, jedva sam je uspjela presvući, reko da nije ojed u pitanju (često nam se dešava) al eto nije
Plakala je toliko da su mi se noge odsjekle, nema temp, inače već sedmi dan pije antibiotik zinat jer je dobila upalu grla
Pokušala sam joj obrisati nosic al je blezala od mene, morala sam cak izaci i u drugu sobu
Sad se smirila, napravila sam joj caj i zaspala je al samo je malko popila caja od kamilice
Neznam o cemu se radi? da nisu petice u pitanju?
strasno sam prepadnuta, ako neko ima kakav savjet i misljenje o ovom molim vas nek napise
Inace primjetila sam da je u zadnjih par dana nervozna, osjetljiva i placljiva
Ne smijem ni da legnem, evo sam se obukla i spakovala njene stvari za ne daj Bože a ujutru radim user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.9.2010 0:49:40 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:50:14   
myb@by
Moguce je da su zubi, a mozda je nesto i sanjala, mozda je bila i zedna. Sigurno nije nista strasno , cim je zaspalauser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:51:09   
idacha
vesela, da nije sta sanjala?

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:52:22   
veeseelaa
joj sva sam istraumirana, želudac me zabolio od muke
Tresem se, nikako da se smirim, ona inace nikad ne place izuzev kad dobije temp a i to nije ovako histericno kao veceras


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:52:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: idacha

vesela, da nije sta sanjala?


neznam mila moja, nije mi dala da joj pridjem ni da je utjesim, bjezala je od meneuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:53:56   
myb@by
Moja Ajsa kada je po danu hiperaktivna po noci mi place. Kada je puno slikam, kada plese, kada se smije po danu, po noci mi obavezno otplace. Smiri se nije joj sigurno nista strasno. Pipni joj i usi user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:54:24   
idacha
ja vjerujem da je ruzan san bio u pitanju... cim je histericno zaplakala i nedugo zatim se umirila.. i, sada spava, jel da?!

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:55:02   
Hanady RR
vesela ovo zaplakivanje kod djece može biti rekacija na rast zubića...i taj bol koji se njima javlja u snu.

Međutim, možda je i nešto sanjala...
možda i nešto preživljavala iz vrtića...tipa ''borba'' za neku igračku....


a ako je kenjakava ovih dana ja ipak mislim da su zubići u pitanju.

Moja farah se zaplakuje svako poala sata...ja ustanem priđem i stavim svoju ruku ona nasavi spavati....
nama sada donja trica lijeva izlazi...i dok on ne probije spavanj mi nema...
a kad vrisne sedrenik se ori...
tačno me nekada prepaden pravouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:56:40   
reallove
vesela,mozda je nesto sanjala,i moj Emin je tako nedavno odjednom zaplakao jedva sam ga smirila i ponovo uspavala

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:57:36   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj sva sam istraumirana, želudac me zabolio od muke
Tresem se, nikako da se smirim, ona inace nikad ne place izuzev kad dobije temp a i to nije ovako histericno kao veceras


pa polako....

sva dijeca plaču u snu kad tad....
to što ti nije dala prići znak je da je ona i budna sanjala....

nemoj da brineš...
ako nema turu onda je sve ok....






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 0:58:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: idacha

ja vjerujem da je ruzan san bio u pitanju... cim je histericno zaplakala i nedugo zatim se umirila.. i, sada spava, jel da?!


spava, zaspala je na mjestu gdje spava mm pa sam je upravo prebacila na njeno mjesto i nije se probudila, kroz san sam joj dala flasicu sa cajem da pije, nema temp
Joj Hanady baš tako sve se orilo koliko je plakala, nije mi uopste dobro, muka mi je koliko se nasekirah
realove nadam se da je san jer vec mjesec dana vucemo il temp il upalu grla il ovo il ono, izludicu nacisto majke mi
Sve se bojim da nije sta ozbiljnije jer u mjesec dana je pila antibiotik dva puta i vazda neki belaj
Hvala vam puno


< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.9.2010 1:00:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:00:42   
idacha
nemoj tako, draga.. da je ista ozbiljnije, ne bi ona tek tako opet zaspala... i imran zna da drekne u snu, u pocetku sam mislila da ga nesto ujede, ejr tako odjednom vrisne iz sveg glasa.. pridjem mu, pomilkim ga, dam cucu  on nastavi spavati.. mali je jos da bi imao kakvu drugu reakciju... kazem ovo u odnosu na tvoju Ajsicu

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:01:27   
Visnja RR
to je "normalna" pojava
evo prociatj iskustva forumasica

Bebin plac

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:01:53   
veeseelaa
voljela bi da mogu biti smirenija al kad je ona u pitanju ludim, set_ala sam po sobi gore dole i vrtila se u krug ko budala, ispusih bruku cigara, mm mi kaze da nisam normalna, joj kako bi voljela biti smirena kao onuser posted image
hvala Višnja, odoh malo procitati ne bil se nasla


< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.9.2010 1:02:29 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:02:04   
sporty mamaa
Vesela ne boj se, moja malena je jako vesela i stalno se smije, ali isto tako zna se desiti da u sred noci pocne vristati i neda prici meni ni mm. Vjerovatno nesto ruzno sanja. Slobodno se ti obuci u pidamu i spavaj, a ako ces biti mirnija nek spava s tobomuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:02:11   
bananica
ne brini draga, sigurno je nesto sanjala, to se i nama par puta desilo, tacno za istraumirati se, pogotovo prvi put

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:04:00   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

voljela bi da mogu biti smirenija al kad je ona u pitanju ludim, set_ala sam po sobi gore dole i vrtila se u krug ko budala, ispusih bruku cigara, mm mi kaze da nisam normalna, joj kako bi voljela biti smirena kao onuser posted image
hvala Višnja, odoh malo procitati ne bil se nasla



znam o cemu pricas pa zna i da ces se naci u toj temi...jer smo vecina to dozivjele...grozan osjecaj... uhhh

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:04:31   
veeseelaa
sporty mama, bananice user posted image user posted image user posted image
ja na RR il se smijem do besvijesti il kukam do besvijesti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Beba se cudno ponasa-trebam savjet
17.9.2010 1:05:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: idacha

ja vjerujem da je ruzan san bio u pitanju... cim je histericno zaplakala i nedugo zatim se umirila.. i, sada spava, jel da?!


spava, zaspala je na mjestu gdje spava mm pa sam je upravo prebacila na njeno mjesto i nije se probudila, kroz san sam joj dala flasicu sa cajem da pije, nema temp
Joj Hanady baš tako sve se orilo koliko je plakala, nije mi uopste dobro, muka mi je koliko se nasekirah
realove nadam se da je san jer vec mjesec dana vucemo il temp il upalu grla il ovo il ono, izludicu nacisto majke mi
Sve se bojim da nije sta ozbiljnije jer u mjesec dana je pila antibiotik dva puta i vazda neki belaj
Hvala vam puno


antibiotik 2 puta u mjesecu nije ništa što bi trebalo izazavti plač....
možda je grlo boli i dalje...ali ako nema ture nema tu više ni upale....
plač je sigurno poslejdica zubića....
nemoj se sikirati...
ja ih imam dvije...
i ova od 4 godine ima ponekad taj plač u snu ...ali kod nje je od ifrizluka skontala da spava a recimo prije toga joj bila tetka ili nana...pa sa njima budalesala....
samo polako...
znaš kako kažu stari dijete odgojit je ko iglom bunar iskopat i taman tako...svašta nas i prepadne i satre a l izdevera se...samo sabur.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *