|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 10:09:38   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Hannah

Pas mater, ko da živimo u džungli, pa trebaju nam samo obične rižine pahuljice user posted image


user posted image   user posted image   user posted image   user posted image HEHEHEHEH
Draga Hannah, kad procitah tvoj post toliko sam se odvalila smijati da me je dijete zacudjeno gledalo  user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
E post ti je mrak....  hehe, apsolutno se slazem s tobom.....  user posted image   user posted image   user posted image

Amrino, super ideja, ja to vec imam kod sebe, nije mi to nikakav problem....
Moze posluziti dok ne nadjemo "original"....
Srce si  user posted image
(Ja isto imam rodicu zove se Amra Mutapcic user posted image )


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 10:29:59   
nesanica
Ne bi vam bila losa ideja da jedna od vas pita one u DM dal postoji mogucnost da se nabave proizvodi od Alnatura dolje,jer vidim da vas dosta trazi obicne rizine pahuljice.

Ovdje u DM ima dosta proizvoda od Alnatura...evo ja redovno kupujem rizine pahuljice, zatim imaju neke koje sadrze 4 vrste zitarica, pa riza i kukuruz(sve bez glutena)....Ima jos nekih pahuljica ali do sad sam samo ovo kupovala.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 10:49:16   
Amrino
nesanice- imaju i ovdje u DM- u Alnaturini proizvodi...problem je samo sto ih vrlo brzo nestane user posted image .
Ja ih kupujem redovno (proso, palentu, rizine pahuljice...i te sto si nabrojala) user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 10:55:12   
mamina princeza
E sorry nisam znala a nisam ni mogla znati da je to slatko - mada pise nema secera:) al vjerovatno mislis na slatkast ukus koji ne ide sa povrcem.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 11:04:17   
Emina*

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

E sorry nisam znala a nisam ni mogla znati da je to slatko - mada pise nema secera:) al vjerovatno mislis na slatkast ukus koji ne ide sa povrcem.




Naravno, sorry, pogresno napisah user posted image
Slatkast je ukus, i mogu ti reci da su pravo dobre user posted image   user posted image
Nema secera, ni slucajno, ali mi nekako ne ide mijesanje sa povrcem,
pa zato, a inace su super...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 12:18:25   
mamina princeza
Hehe ma skontala sam ja... haj vidjecemo jos malo dok mi bebara naraste bar da napunimo 4 pa cemo nesto kombinovat abd...a ako sta vidim po trznim centrima ili negdje javim vam ... pusa

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 12:41:45   
lida
amrino kako pravis proso?
Gledala sam u DM  to su ko male ljuskice jel se one skroz istope


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 13:03:23   
hanabanana
Ja sam ih kuhala po dvije minute s vodom, onda mutila dok se ne dobije jednolična masa. Nakon otvaranja čuvaj ih u frižideru. 

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 13:07:15   
Anoniman
moze pitanjce?? jel vi pricate o ovim milupinim proizvodima i o ovoj rizinoj kasici (, prvi red, skroz desno)?
ja juce u kupovini.. i bas razgledala... hehehhe... koliko to hvalite, da vidim sta cu nabavljati

user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 15.10.2008 13:21:39 >

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 13:16:35   
bebacha
jao koji izbor. mi smo koristili lino rizu i rizolino jer nisam mogla nigdje naci milupu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 13:17:01   
Amrino
Proso se pravi na sl. nacin kao i riza...ili eto recimo pura. Stavis u kljucalu vodu...i na laganoj vatri kuhas oko 10- 15 minuta. (ma probas pa kad je mekano- gotovo je). One kuglice nabubre i budu mekane- ja samo do dodam u npr. nastruganu krusku...ili jabuku...ma moze u sta hoces. Malo u pocetku zacudjeno meljaju po ustima one kuglice- ali poslije- njam njam. user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Rižine pahuljice
15.10.2008 13:18:32   
Amrino
IZVORNA PORUKA: amrino

Vec sam pitala par forumasica a evo pitam i ostale: imam viska jedno 2- 3 kutije Milupa rizinih pahuljica (sa kruskom i dvopekom).
Ukoliko neko hoce- neka mi se javi- rado cu ih dati. user posted image user posted image user posted image


http://www.schlecker.com/Bild.aspx?Typ=2&Code=939141004&land=de



Niko nece?! user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Rižine pahuljice
16.10.2008 11:29:42   
lida
Hvala na odgovoru...ja sam Mirzi probala dati puru ali nije nesto odusevljen ...sve sto mu pravim moram mu dobro ispasirati jer drugacije nece da jede...dobro jos je mali valjda ce poslije biti bolje

Ja sam kupila rizu i kukuruz od nestle ali i ona sladi


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Rižine pahuljice
16.10.2008 13:39:01   
Hannah
E sad mi recite vi jel ovo normalno. Odem u Merkator, samo hippove pahuljice sa aromama, e sad ili sam ja izmislila ili sam čak vidjela neke sa jagodom, pored meda i ostalog user posted image Odem u Konzum iliti VF, vidim Nestle NAJOBIČNIJE pahuljice od riže i zaletim se da ih uzmem, međutim DODANA AROMA VANILIJE. Mislim koji će klinac tu aroma vanilije? Da beba bolje jede tu hranu pa da je mama kupuje zato što je beba bolje jede? Na kraju sam spala na Lino pahuljice od riže i kukuruza, POŠTO SAME RIŽE NEMA! A možete mislit kakav je to kukuruz unutra, hibridni, onaj što se daje kokošima. Možda djelujem preekstremno, ali ja bih da bar dok je mala beba jede zdravo, a kasnije ako hoće nek ždere čips i kile čokolade ko što mu mama radi (priznajem nisam neki uzor zdrave ishrane).
Nervira me što nemamo izbora. Komunizam prošao i moramo opet uzimati što se nudi. U komunizmu je bar jedan proizvod koji je bio na raspolaganju bio kvalitetan. Šta ćemo kad smo ž tržište, j**o Bosnu, šta će Bosni išta...

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Rižine pahuljice
16.10.2008 15:20:55   
Nadi
Mi smo probali jedanput rižne pahuljice od Nestle ali nam se nisu svidjele, Uglavnom smo na Lino rižnim pahuljicama i to je jedino slatko koje Kiki jede. Sa Alnaturinim prosom smo oduševljeni uz jednu suhu šljivu, jabuku, bananu ili krušku.

< Poruku je uredio Nadi -- 16.10.2008 15:21:25 >

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Rižine pahuljice
16.10.2008 18:28:18   
Hannah
Tražila sam proso u DM ali sam žurila i kako nisam znala kako izgleda, nisam ga ni našla :D
Izvještaj o prvom zalogaju: prvi progutao s osmjehom, drugi s gađenjem, treći pljunuo user posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Rižine pahuljice
16.10.2008 21:36:20   
hanabanana
Pa super vam ide...meni su u počecima odmah prvi zalogaj pljuvale obje. Samo hrabro. 

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Rižine pahuljice
28.10.2008 19:31:30   
Romali
Emina, stid me je više javljati se na ovu temuuser posted image user posted image user posted image
Možda si prije gledala u Merkatoru pa nije bilo, ali evo ja maloprije bila u ovom našem i imaju svete user posted image user posted image rižine pahuljiceuser posted image user posted image .  A nedavno ih nije bilo. Kutija je roze boje, sve isto kao one s voćem, samo bez njega. E valjda su to te. Pa možda ih sad ima i u vašem Merkatoru.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Rižine pahuljice
28.10.2008 19:33:43   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Romali

Emina, stid me je više javljati se na ovu temuuser posted image user posted image user posted image
Možda si prije gledala u Merkatoru pa nije bilo, ali evo ja maloprije bila u ovom našem i imaju svete user posted image user posted image rižine pahuljiceuser posted image user posted image .  A nedavno ih nije bilo. Kutija je roze boje, sve isto kao one s voćem, samo bez njega. E valjda su to te. Pa možda ih sad ima i u vašem Merkatoru.



Romali, odmah da si mi rezervisala karton user posted image   user posted image
Nije roza, kutija je zelena user posted image   user posted image
Ne znam sta si ti nasla, sta pise na tim??


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Rižine pahuljice
28.10.2008 19:39:39   
Romali
Pa zato ti i napominjem boju. Kutija je roza, piše rižine pahuljice na deklaraciji na pozadini. Naprijed piše rice and corn. Vjerovatno naši samo zaokružili, jer je na slici nešto žućkasto , kukuruz, pa valjda prave mix . Ali nema nikakvih dodataka poput voća. Možda je to najsličnije onome što ti tražiš. I naravno prave se s vodom , to sam provjerila.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Rižine pahuljice
28.10.2008 19:49:13   
Visnja RR
a zasto je vazno da se pravi s vodom? ja Asji rizine i kukurzne pahuljice  -Nestle pravim sa apatamilom koji inace pije... i bas je ukusno...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Rižine pahuljice
28.10.2008 19:52:49   
nesanica
a zasto je vazno da se pravi s vodom? IZVORNA PORUKA: Visnja RR
/quote]

Za mame koje doje, a ne zele da dodaju adaptirano, pa im preostaje jedino voda ili da ispumpavaju mlijeko.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Rižine pahuljice
28.10.2008 20:01:29   
Visnja RR
uh da... zaboravih to ... user posted image   ja skroz smetnem s uma da se bebe dohranjuju i kad doje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Rižine pahuljice
28.10.2008 20:11:12   
Emina*
Romali, blizu smo blizu user posted image  user posted image
To je super, samo sto je to riza sa kukuruzom, hehe, ali nema veze...
Moze posluziti svrsi user posted image   user posted image .... 
Na ovoj zelenoj kutiji pise velikim slovima Baby-rice...
Kad dobijem iz Njemacke posaljem ti jednu kutiju user posted image
A do tada je ovo sto si nasla super.... 
Mada sam ja bila prije 2-3 dana u Mercatoru, i nisam nasla nista.... 
Ajd valjda su dobili... 
Heh, jos cemo se mi cuti na ovoj temi user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Emina* -- 28.10.2008 20:13:08 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Rižine pahuljice
28.10.2008 20:14:16   
Romali
Ubuduće ti pišem na pp, više me stid piskarati o rižinim pahuljicama. Reći će svi da sam bolesna mamauser posted image user posted image
Ma hajde, nabavi te dok ne dođu originalneuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *