|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dorucak
22.10.2008 23:15:14   
batterfly
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ja sam svojoj davala pavlaku, razne vrste sireva...i ono o čemu ne želite slušati user posted image .


Potpuno identicno!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dorucak
22.10.2008 23:21:34   
lejlašh
I ja kidam na zalogajčiće. Inače moja Merjem nema nijednog zuba, a žvače kao da ih ima sve, nikada joj ništa nisam blendala ni gnječila, ona takvu hranu neće ni da pogledauser posted image . Imam jedan klip kad joj je bilo 5-6 mjeseci, ja joj skuhala povrće, ubacila u blender i otišla na posao, a tajo joj je davao to i snimao kamerom, da crkneš od smjeha njenim grimasama i bljuckanju. A kada joj to isto povrće samo skuham i dajem kašikom bez pasiranja - jede kao velika, hvala Bogu.
Mada smo je navikli i da sama jede hljeb, najdraže joj je kad se svojim ručicama dokopa hrane i kida onim desnima, a zubići neće, pa neće

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dorucak
22.10.2008 23:26:36   
batterfly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lejlash jel to ti meni sve pokrade????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BtW,djeca su nam ublizu(par dana razlika)...pa kad hocu na neku temu da se javim,obicno me doticnauser posted image user posted image user posted image preduhitri......

Isto ti je i kod mene,....user posted image user posted image user posted image A sto ne bi bilouser posted image user posted image user posted image user posted image

LP i jubi sjatkicu,...djago oko pjavo!!!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dorucak
22.10.2008 23:29:16   
lejlašh
Sorry mishka, moraš biti malo bržauser posted image user posted image user posted image
Dokle ste stigli sa prohodavanjem? Ja samo čekam da se pusti, masallah, tata kao velika, već napravi par koraka,ali je brzopleta i saplete sama sebi nogeuser posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dorucak
22.10.2008 23:33:35   
camm
IZVORNA PORUKA: mishka

IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ja sam svojoj davala pavlaku, razne vrste sireva...i ono o čemu ne želite slušati user posted image .


pa mozete vi kad vam djeca zvacuuser posted image
moja bi jela jedan zalogaj 3 sata
i u tom periodu je bilo samo kasasto
a i danas sto ne moze da zvace ja joj miksamuser posted image

mozda je nekom smjesno ali valjda sam je tako naviklauser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dorucak
23.10.2008 10:25:18   
boogy woogy
Hvala vam na odgovorima. A koju vrstu hljeba dajete? Bijeli ili crni ili integralni?

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dorucak
23.10.2008 10:47:56   
sanny
U dk je recimo tradiccija hladan rucak..znaci razne vrste kruha al obicno razovi i onda namazi razni .. moja jede komade kruha i to malo vece :) sa ribom, namaz od graska, advocado, i jos svega..

i ko ono rece udavice se od kruha pa se boji ..nema sanse...samo daj onaj pola bjeli pola crn kod nas ga zovu seljacki:)))))))))))

pozzz

_____________________________

Emma Amalia 30.11.2007

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dorucak
23.10.2008 10:48:08   
Gigana
ja dajem i jedan i drugi, kako kad.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dorucak
23.10.2008 12:02:20   
Amrino
Ni ja ni MM odavno ne jedemo onaj bijeli spuzvasti...ono meni nije hljeb.
Kupujem ili tepsijas ili alpski...ugl. trazim neke kvalitetnije varijante a ubrzo cu zbaviti ono cudo za pravjenje hljeba pa ce biti homemadeuser posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dorucak
23.10.2008 12:07:27   
mamin sin
Mi imamo 11. mj i za dorucak ruckimo nekad pavlakicu sa hljebom ( onaj hljeb koji je nama na meniju), pura skuhana na pola-pola voda mlijeko + jogurtom prelijem (i to pravo spuca), inace jogurta moze u po dana u po noci... user posted image  Voli ga pravo! Nekad napravim kao poparicu, nekad jaje...i opet imam osjecaj da jede sve isto pa gledam da izmisljam novo...Neko jutro sam napravila kasicu od tikvice sa malo mlijeka i griz...

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dorucak
23.10.2008 15:11:44   
Blue rose RR
Kod moje mame preko dana kika jede ponekad hljeb koji mama pravi, i nekada je bijeli, a nekada polubijeli.
Kod nas kući je često crni hljeb u ishrani (ja ga volim), tako da nemamo razliku između konzumiranja ta dva hljeba.
A što se tiče dječijeg jedenja hljeba i mogućnosti da se zagrcne..moja se znala i dok pije čaj zagrcnuti, tako da ipak stisni zube, i pusti ga da sam- boogy woogy - tvoj princ istražuje.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dorucak
23.10.2008 22:00:20   
boogy woogy
Ok, hvala vam svima na odgovorima. I mi odavno jedemo crni hljeb ali rekoh da provjerim vasa iskustva kad je beba u pitanju. Sutra ujutru cu mu dati domaceg hljeba sto ga moja svekrva pravi sa pavlakom pa cu vam javiti njegove reakcijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dorucak
23.10.2008 22:02:35   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ni ja ni MM odavno ne jedemo onaj bijeli spuzvasti...ono meni nije hljeb.
Kupujem ili tepsijas ili alpski...ugl. trazim neke kvalitetnije varijante a ubrzo cu zbaviti ono cudo za pravjenje hljeba pa ce biti homemadeuser posted image .



Mi oduvijek kupujemo "crne" hljebove....  Ponekad znamo "zapucat" za Mercator, po njihove, jer su mi najbolji... Posebno dijabetski, alpski, sa 6 zrna....  Nikad ne kupujemo bijeli....  Kako amrino rece, fakat je kao spuzva...  Ovi integralni bar imaju ukus...  I bebi ce aBd da jede tamnije user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dorucak
26.10.2008 20:47:27   
kana
IZVORNA PORUKA: almai

ja svojoj bebi od nepune 1god. obicno dajem za dorucak cokolino,frutolino,kaicu od keksa i mlijeka,babanu cijelu (samo je ignjecim i na kasiku)


isto ovako i masala je


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *