|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
21.8.2009 12:31:07   
Romali
pocahontas, linea negra neće ostati zauvijek sigurno. ALI meni je ostala sigurno još pola godine nakon poroda, zamisli........
Sada već nema ni traga od nje. Ma šta te briga, svi vide da imaš malu bebu user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
21.8.2009 12:54:51   
pocahontas
ma naravno ne smeta mi jer ne hodam okolo golog pupka niti je to najvaznija stvar na svijetu ali eto, bas me onako zanimalo...stomaka nemam, vratio se koliko toliko u normalu odmah prve sedmice poslije poroda ali ima tu jos posla user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
21.8.2009 12:57:25   
Skvo RR
Kod mene se jos malo vidi linea negra,,,,,malo, ali se vidiiiii..user posted image

I mene nervira!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
21.8.2009 13:01:29   
bebano
Meni se stomak jako brzo vratio u normalu, a linea negra se vidjela mozda jos neka 2-3 mjeseca bas ono prilicno, a kasnije je nekako posteteno blijedila tako da nisam ni primjetila kada je potpuno nestala. Mislim da je vec nakon 4-5 mjeseci uopste nisam imala. Ostati nece sigurno user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
21.8.2009 15:02:25   
Suzana
Hoće li se ko mijenjati sa mnom - ja uzimam linea negru a zauzvrat dajem mlohavi stomak sa dosta strija?* user posted image

* Uf što grozno zvuči, ovo samo na oko, ali kada se obučem dobro izgledam user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
21.8.2009 16:08:53   
pocahontas
hahaha...dobra si..ja prodjoh bez strija hB...ali sam bila manja od tebe za jednu citavu bebu...:)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
24.8.2009 13:03:21   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Hoće li se ko mijenjati sa mnom - ja uzimam linea negru a zauzvrat dajem mlohavi stomak sa dosta strija?* user posted image

* Uf što grozno zvuči, ovo samo na oko, ali kada se obučem dobro izgledam user posted image




Hej ba Suzi suti ne zezaj. Izgledas k'o grom, imas dvoje krasne djecice, a stomak kakav je god, kamufliras ga user posted image . Ja sam prosla bez strija, stomak mi je isti kao prije trudnoce, ali sam ostala bez sika user posted image , tako da svako mora imati nesto da ga podsjeca na onaj divni period trudnoce/dojenja.  

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
24.8.2009 16:11:39   
Suzana
E hvala ti drugo bebano na komplimentima. Evo ti jedna ruža! user posted image
Ma zezam se i ja, evo baš smo se pocahontas i ja lijepo nasmijale mom mlohavom stomaku. user posted image
U svakom slučaju, bilo bi dobro da je drugačije, ali mi baš toliko i ne smeta da npr. ne bih obukla dvodijelni kostim. user posted image
Al' sad ozbiljno - može li se kako mlohavi stomak dovesti u red koliko-toliko?
Imaju one GUAM kreme za stomak + trbušnjaci (ahaha, nikad ih nisam radila...)? Možda šta pomogne kad bih još našla živaca da se tim bavim... user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
24.8.2009 16:25:29   
veeseelaa
meni je linea negra nestala vrlo brzo, čini mi se nakon petnaestak dana nakon poroda a stomak se bio zalijepio za ledja nakon poroda odmahuser posted image user posted image user posted image
strija nije bilo al sam ja malo kasnije nabacila kilogramčića al sam zadovoljna jer strija nemam, mali stomačić sam uzgojila onako za trbušnog plesauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
24.8.2009 16:26:02   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Al' sad ozbiljno - može li se kako mlohavi stomak dovesti u red koliko-toliko?
Imaju one GUAM kreme za stomak + trbušnjaci (ahaha, nikad ih nisam radila...)? Možda šta pomogne kad bih još našla živaca da se tim bavim... user posted image




A garant da se moze nesto malo korigovati. Strije ne mogu, to znas i sama, a stomak se sigurno moze malo zategnuti nekim vjezbama.  Znam da su neke zene nosile steznike za stomak, meni nije trebao pa nemam pojma pomaze li to sta.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
24.8.2009 16:27:36   
veeseelaa
ja opet vjerujem da kad se smrša ode i stomak pa i taj mlohaviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
24.8.2009 16:33:05   
Suzana
bebano, nosila sam ja steznik dva puna mjeseca non-stop poslije poroda, i on mi je pomogao da se stomak vrati, jer ja kad sam rodila sam imala stomak kao da sam 5., 6. mjesec.
vesela, mislim da kod mene neće otići i kada smršam. Jbg moj se rastego i popuc'o k'o lud, samo je u bebama bilo 6 kg... tako da... Strije strijice moje drugarice.

Uglavnom, probaću te kremice i vježbice kad mi ne bude mrsko. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
24.8.2009 16:59:20   
pocahontas
Suzana hmmm ne znam sta da ti kazem ali probaj za pcoetak drzati stomak stalno uvucenim...ja recimo nisam radila trbusnjake ali mi je stomak stalno bio uvucen i imala sam poprilicno tanak strukic pa evo i sada osjetim da mi je stomak tvrd kao i prije trudnoce...prakticiram istu vrstu "vjezbe"...tako su mi stomacni misici stalno zategnuti..nije ni lako misliti stalno na to ali eto, bolje i to nego da se previjam po podu od vjezbi user posted image
sto se tice strija ja imama jako malo, par pubertetskih, kao sto rekoh u trudnoci nisam fasovala niti jednu..ove pubertetske su jako izblijedjele vise se i ne naziru...tako da mislim da ce i te tvoje na stomaku proci...probaj se mazati striamentom, pomaze i kod vec nastalih strija..eto...

< Poruku je uredio pocahontas -- 24.8.2009 17:00:24 >

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
24.8.2009 17:13:25   
Amela V.
Kod mene se stomak vratio odmah nakon poroda, isto kao da je ispuhao.... kako je meni bilo neobicno bez stomaka, da vi samo znate....user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostala mi je koza, koju je trebalo zategnuti. I to sam uspjela, ali vjezbama... jako sam zadovoljna ucinkom... ali moj problem su strije, koje se i dan danas vide i to me jaaaaako nervira. Mazem ja kremom za ublazavanje strija (mustela), ali cini mi se da nema velikog ucinka. Jos uvijek su tamne i dosta se vide....
A sto se tice linee negre, skoro pa je nestala....

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
25.8.2009 10:43:52   
Suzana
IZVORNA PORUKA: pocahontas

...tako da mislim da ce i te tvoje na stomaku proci...probaj se mazati striamentom, pomaze i kod vec nastalih strija..eto...


Ma nema šanse ženo, znaš koliki je to stomak bio... pukla koža k'o... Ma hajde, neću na reviju kupaćih kostima. user posted image user posted image

Amela V. znam o čemu pričaš. Neću zaboraviti 20-ak dana poslije poroda, prvi put izašla da prošetam do trafike, granapa... Idem ja bez stomaka, FRAEKY.... ne znam da hodam, ne znam da dišem. Baš treba vremena da se navikneš. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
15.11.2012 18:11:18   
Daliyah92
Da podignem temu malo user posted image

Meni je 5 mj. od poroda. Stomak jos uvijek tu, ali priznat cu da se ni ne krecem bas nesto. Steznik sam nosila dan i noc od pocetka 2. mj. ili od prije - i nista mi nije pomogao osim sto sam se ja tako osjecala bolje, nije mi stomak visio na sve strane. I jos ga nosim, i to onaj iz top-shopa. Linea negra se jos uvijek blijedo vidi ali samo izbliza. Strije su, naravno, jos uvijek tu. Al one me ne brinu bas previse jer nisu one debele dugacke, nego male i tanke. Tacno kao narancina kora mi izgleda stomak. I izblijedile su. Tako da, sve je od osobe do osobe, al opet kad se neko potrudi moze se vratiti u bar priblizno stanje od prije. Evo ja vjerujem da ako bi ja setala svaki dan i pila dosta tecnosti da bi se za mjesec-dva vidjeli dobri rezultati, jer u mene je sav visak kilaze u stomaku i butinama, nekih 6-8 kg.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
16.11.2012 9:02:31   
veeseelaa
meni nikakvi tragovi nakon prvog poroda nisu ostali, hB, nisam imala ni gđu negru tokom trudnoće, niti strije, niti mlohan stomak, za deset dana nakon poroda stomak mi se zalijepio za ledja
obzirom na "izgled" druge trudnoće nadam se da će sve isto biti kao i prvi put

užasno me strah mlohavog stomakauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
16.11.2012 9:58:20   
bumbica
meni je osam mjeseci od poroda,drugog,i mislim da sam jedina koja je presretna što su ovaj put ostali nakupljeni kilogrami,jel sam cijeli život bila mršavica.sad se važem svakih sedam dana ali samo da provjerim da nije koji gram spao.koliko god da je teško "debelim" da skinu kilažu,toliko je teže mršavim da pokupe koji gram.i uvjek sam zavidila tim popunjenim ženama kako su lijepe,a ja uh,sama kost i koža.sad mi nesmeta ni stomak,jedino me muče strije po grudima,sad su veće za dva broja,al još dojim pa neznam šta da mažem i dali će proći...zna li neko možda neku dobru kremu,iz iskustva...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
12.12.2012 17:55:47   
Pantera.
menij e 10 mj od poroda... stomak se vratio... strie ostale nekaih nema veze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sike se malo spustile na dole user posted image user posted image ne smeta ni to... meni smetaju moja bolna ramena tačnije desno... ubiše me žigovi moram fizioter. ići izgleda...

_____________________________

Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom...

(odgovor članu bumbica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
2.1.2013 1:31:00   
cicy
DA LI JE KASNO NAKON 40 DANA OD CARSKOG REZA POCETI SA STEZNIKOM??HVALA

_____________________________

Postuj onog ko zna i zna da zna,kloni se onog ko ne zna a misli da zna i budi blag prema onom ko ne zna i svjestan je toga..

(odgovor članu Pantera.)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
2.1.2013 10:04:59   
vjestica
a što će ti steznik?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu cicy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
2.1.2013 23:49:33   
veeseelaa
stomak mi se vratio nakon par dana poslije poroda

druge promjene i nisam imala, dobivenih 5-6 kg u trudnoći su otišle odmah nakon poroda


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
2.1.2013 23:52:13   
M kao Mama
pored stomaka, i kila koje su mi baš problem nakon druge trudnoće, u miraz iz preve i dan sanas ima slabo spavanje, i ustajanje da morkim po 5,6 puta,

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
2.1.2013 23:52:55   
veeseelaa
i ustajanje da morkim po 5,6 puta,


stvarno? a što li?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kada promjene iz trudnoce prestaju?
2.1.2013 23:57:26   
M kao Mama
ne znam, očito ružna navika mi ostala , ali tako već haman evo 6 godina

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *