|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jastuk za dojenje (banana)
30.5.2010 14:21:56   
Anidae
Drage moje ima vec 10 dana kako mi se stomak naglo napuhao, visi mi ono kad lezim i tesko mi nekako pravo a i beba se uzvrti kao da i njoj smeta moje lezanje na strani. Koljena me uzasno bole isto kad nalegne noga na nogu dodje mi plakat, jednostavno vise nemogu zaspati lijepo tj. nema polozaja za spavanje koji mi odgovara. Odgovorite mi da li ovaj jastuk pomaze zaista prilikom spavanja oko tegoba teskog stomaka i nogu (o grudima da i ne pricam koliko su teske takodje) ??? O dojenju cu tek razmisljati za 3 mjeseca kad se porodim al valja izdrzat jos 3 mjeseca a svaki dan sam sve teza i deblja user posted image
Prije mjesec i po sam setala Tuzlom s muzem, usli u jedan djeciji butik (neznam smijem li napisati ime da me ne izbace s foruma) user posted image i tu je bilo ovih jastuka da se kupe, 25 KM ja mislim da je bila cijena i ja reko hajd o tom potom, nece to meni trebati a ja se otad pa do sad udeblja pravouser posted image Napisite mi smijem li reci ime butika pa ovim sto vec traze po Tuzli da kazem neka pogledaju. Ako ne bude kise ja obavezno sutra idem provjeriti jesul nestali i najvjerovatnije kupim jedan za svoje tijelo od olova user posted image
Molba: ukoliko ne nadjem jastuk za koji dan, ima li neka mama kojoj taj jastuk ne treba vise (nov ili polovan) da bi prodala tj. postom poslala u Tuzlu? javite se sto prije. Hvala svima!

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: jastuk za dojenje (banana)
20.7.2010 11:05:03   
esmina i bebina mam
Sve pohvale za jastuk od heljde koji mi sada koristi za spavanje jeste da je malo potezak ali sam vec naucila vladati sa njim.
Info za sve koji ga zele kupiti ja sam ga nasla u apoteci preko puta pijace Markale i kostao je 88 KM(jeste da mu je cijena malo paprena ali  imam koristi od nje jer imam bronhitis tako da sam vec pocela iskasljavati)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:12:55   
ladyblue RR
Jastuk za dojenje imate u BBI centru u prodavnici Baby centar u prizemlju. Košta 79 KM i ima ga u raznim bojama. Ja kupila ljubičastiuser posted image

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:13:56   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jastuk za dojenje imate u BBI centru u prodavnici Baby centar u prizemlju. Košta 79 KM i ima ga u raznim bojama. Ja kupila ljubičastiuser posted image


a jel to onaj sto se moze spavati s njim prije nego se beba rodi?

< Poruku je uredio rose -- 2.8.2010 11:14:29 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:16:17   
sara.at
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jastuk za dojenje imate u BBI centru u prodavnici Baby centar u prizemlju. Košta 79 KM i ima ga u raznim bojama. Ja kupila ljubičastiuser posted image


a jel to onaj sto se moze spavati s njim prije nego se beba rodi?


jest rose to je taj user posted image  spasio me ovih 5mj user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:19:32   
rose
IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jastuk za dojenje imate u BBI centru u prodavnici Baby centar u prizemlju. Košta 79 KM i ima ga u raznim bojama. Ja kupila ljubičastiuser posted image


a jel to onaj sto se moze spavati s njim prije nego se beba rodi?


jest rose to je taj user posted image  spasio me ovih 5mj user posted image user posted image


hajd blizu mi je poslu pa cu svratiti da poledam user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:19:51   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jastuk za dojenje imate u BBI centru u prodavnici Baby centar u prizemlju. Košta 79 KM i ima ga u raznim bojama. Ja kupila ljubičastiuser posted image


a jel to onaj sto se moze spavati s njim prije nego se beba rodi?


Ovaj je super rose. Ja sam sedmicu više od tebe trudna i baš uživam odmarajući na tom jastuku....
On jeste skuplji od ostalih koji se mogu kupiti u Sarajevu ali je on neki "dizajnerski"  i ne proizvodi se u BiH.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:22:34   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jastuk za dojenje imate u BBI centru u prodavnici Baby centar u prizemlju. Košta 79 KM i ima ga u raznim bojama. Ja kupila ljubičastiuser posted image


a jel to onaj sto se moze spavati s njim prije nego se beba rodi?


Ovaj je super rose. Ja sam sedmicu više od tebe trudna i baš uživam odmarajući na tom jastuku....
On jeste skuplji od ostalih koji se mogu kupiti u Sarajevu ali je on neki "dizajnerski"  i ne proizvodi se u BiH.


e super...dobro je da mi mozes reci da ga vec koristis za spavanje...da znam da ga i ja mogu koristiti...za pola sata izlazim na pauzu i svratit cu da to vidim :)))

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:24:31   
Srculence
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jastuk za dojenje imate u BBI centru u prodavnici Baby centar u prizemlju. Košta 79 KM i ima ga u raznim bojama. Ja kupila ljubičastiuser posted image


prošle godine kad sam ja bila trudna jastuk se prdavao na vježbicama za trudnice u Kumrovcu...i koštao je otprilike 40 km...pa eto nije na odmet provjeriti i dole za ove iz Sarajeva jer se fino uštediuser posted image .Tražite sestru Berinu od nje se kupovalo na vježbicama za trudniceuser posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:25:53   
ladyblue RR
Dole u toj prodavnici imaš super stvari za bebe. Jesu prilično skupe ali imaju sve moguće....kompletan Avent program, kolica, igračke...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:29:40   
sara.at
jesu kod vas ti jastuci sa vatom unutra il sa kuglicama sitnimuser posted image
ja imam sa kuglicama ovdje 60€ al vrijedi svakog centa, mislim da je puno bolji nego taj sa vatom,al neznam jel ima dole  user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:35:05   
ladyblue RR
Sa kuglicama. Skida mu se i cover koji se može odvojeno prati od jastuka.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:39:06   
sara.at
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Sa kuglicama. Skida mu se i cover koji se može odvojeno prati od jastuka.


e to je super takav je kod mene 1.90cm glavu mi moju spasio bez njega ni na terasi ne sjedim user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:40:26   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: sara.at

jesu kod vas ti jastuci sa vatom unutra il sa kuglicama sitnimuser posted image
ja imam sa kuglicama ovdje 60€ al vrijedi svakog centa, mislim da je puno bolji nego taj sa vatom,al neznam jel ima dole  user posted image


ja jos nisam kupila, ali sam u planu ako Bog da kupiti i ovdje su cijene iste kao u Austriji, cini mi se da su sa vatom jeftiniji, ali ako su bolji sa kuglicama onda cu taj i da kupim.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 11:44:31   
sara.at
dzeni ti sa vatom su ti kao jastuk,ja nebi dzaba da ti pare,a ovaj sa kuglicama se namjeti prema tebi kad se naslonis na njega ni mek ni tvr a poslije mozes i bebu na njega da stavis da lezi il da koristis dok dojis ma nece nikad propasti a glave vrijedi user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 12:12:56   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: sara.at

dzeni ti sa vatom su ti kao jastuk,ja nebi dzaba da ti pare,a ovaj sa kuglicama se namjeti prema tebi kad se naslonis na njega ni mek ni tvr a poslije mozes i bebu na njega da stavis da lezi il da koristis dok dojis ma nece nikad propasti a glave vrijedi user posted image


Bas tako. Uhh bolje stvari nema vjerujte. Samo cuvajte ga od muza. Moj jedva docega da mi ga capi. user posted image user posted image


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 12:22:29   
sara.at
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: sara.at

dzeni ti sa vatom su ti kao jastuk,ja nebi dzaba da ti pare,a ovaj sa kuglicama se namjeti prema tebi kad se naslonis na njega ni mek ni tvr a poslije mozes i bebu na njega da stavis da lezi il da koristis dok dojis ma nece nikad propasti a glave vrijedi user posted image


Bas tako. Uhh bolje stvari nema vjerujte. Samo cuvajte ga od muza. Moj jedva docega da mi ga capi. user posted image user posted image



zato sam ja svom drugi kupila user posted image  sreca pa nam krevet veliki koliko jastuka i igracki imamo dobro da i mi stanemo unutra user posted image  mm kaze da krevet pocinje liciti na zivotinjsko carstvo user posted image user posted image



_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 12:24:10   
Emmy
IZVORNA PORUKA: sara.at

dzeni ti sa vatom su ti kao jastuk,ja nebi dzaba da ti pare,a ovaj sa kuglicama se namjeti prema tebi kad se naslonis na njega ni mek ni tvr a poslije mozes i bebu na njega da stavis da lezi il da koristis dok dojis ma nece nikad propasti a glave vrijedi user posted image


Potpisujem......

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 12:25:03   
SailorMoon
Joj suti sto kazes sreca veliki krevet. Mi kad smo se uzeli svi nam govorili sto ce vam krevet 2m*2m, kao preveliko bla ba. Dovoljno je 1,40muser posted image user posted image user posted image .
A sad kao sto kazes, kod jastuk, pa igracka, pa muz, pa moja debela gujica (kako ti kazes) nebi ja mogla ispod 2m kreveta, nema sankse

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 13:34:43   
rose
kupila sam crveni na cvjeticeeeeee user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 13:45:08   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

kupila sam crveni na cvjeticeeeeee user posted image user posted image user posted image



ahahaha, ja sam se dvoumila između tog crvenog i ovog ljubičastog i kupim ljubičasti jer mi se slaže sa posteljinom.
Jesi vidjela kako je cool?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 14:29:15   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

kupila sam crveni na cvjeticeeeeee user posted image user posted image user posted image



ahahaha, ja sam se dvoumila između tog crvenog i ovog ljubičastog i kupim ljubičasti jer mi se slaže sa posteljinom.
Jesi vidjela kako je cool?


me meni se ne slaze ni s cim al mi se svidja user posted image ...posteljina mi je ili narandzasta ili plava a mozda sad kupim i neku crvenu user posted image  ostao jos zuti, zeleni i teget

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 15:22:26   
ladyblue RR
aha, ti su bili i neki dan kad sam ja bila. tvoj i moj jastuk imaju iste šare samo su različite boje user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 15:31:20   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

aha, ti su bili i neki dan kad sam ja bila. tvoj i moj jastuk imaju iste šare samo su različite boje user posted image


ma cvjetici za moju princezu, nema dalje user posted image  a ako mi drugo dijete aBd bude djecak...rado cu se smjenjat za presvlaku s nekom mamom user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: jastuk za dojenje (banana)
2.8.2010 16:30:37   
aazra
DRage moje, ne mogu sada da upratim sve što pišete...Samo bih da vam prenesem svoje iskustvo s jastukom...

Meni je ekstra sluzio do treceg mjeseca poslije je beba veca i pocne se koprcati i ništa od toga...Ali se može u njemu fino igrati a meni danas pravo koristi da naslonim leđa ili odmorim nogeuser posted image

Svoje veliko "dojenče" ne mogu staviti na njegauser posted image , ali on voli sa tim da se igra...

Ipak prva tri mjeseca je nezamjenjiv što se tiče dojenja a i poslije ako je od dobrog materijala fino može poslužiti za odmor meni nijedan ne prija za nasloniti se kao tajuser posted image

_____________________________








(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *