|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.11.2008 15:32:52   
beni29
Ja sam na pregled isla tacno nakon mjesec dana poslije poroda. Naravno vaginalno me je pregledao i nisam morala raditi redukaciju mokracnog mjehura( ovdje to zovu perinée) Moj ginekolg radi papa test svakih 6 mjeseci i on je iznimkajer svi logicno rade jednom godisnje. Evo iduce sedmice idem kod njega da uradim jos jedan.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.11.2008 16:04:56   
Enchy
Draga mama alma, jesi li se za taj pregled narucila kod dr. Masica direktno ili preko onog regularnog telefona?

Ja bih trebala ici za nekih 20 dana, pa da znam da li da vec sada zovem ili? A zeljela bih kod njega jer me on i porodio.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prvi pregled nakon poroda
20.12.2008 23:08:02   
amareto
ja se porodila prije 9 mjeseci a jos uvijek nisam otisla na pregled stidim se nemojte me kritikovati dobro se osjecam a masic je tako grub bio prilikom pregleda prije poroda da mi se stvarno nije dalouser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.2.2009 23:25:30   
adannn
Sad će skoro godina od poroda a ja još nisam otišla...Stid me kad vidim koje ste sve išleuser posted image ljutim se na samu sebe ali sam imala dosta težak porod koji ni danas kad se sjetim nije mi dobro tako da su to razlozi valjda se nekad nakanim...user posted image

(odgovor članu amareto)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.2.2009 23:33:35   
anitaMO
nisam ni ja još otišla,a dr.mi je umrla tako da i nemam kod koga.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.2.2009 23:35:20   
nikita
Molim te anita od cega je umrla dr. Jurić,znam samo da je bilo iznenada?

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.2.2009 23:38:47   
anitaMO
od leukemije,otkrili joj i umrla sve za 20 dana.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.2.2009 23:40:17   
anitaMO
kako je ona super bila,mene je i porodila .ostala iz dežure da me porodi i spasila mene i lauru.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.2.2009 23:43:26   
nikita
Svasta li ces cut Boze dragi,joj kako se ja bolesti bojim,nema mi veceg straha, pa zar ste ti i laura bili lose,od cega vas je morala spasavati?

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.2.2009 23:48:08   
anitaMO
od svega.lauri slabili otkucaji ,imala krvarenje u mozgu prvi stupanj.meni uska karlica pa nije mogla izaći.dovela još dr.Mišića i dr.Vajdanu na porod.pa svi gurali da izidje.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prvi pregled nakon poroda
3.2.2009 23:52:14   
stella
Ja sam na prvi pregled isla nakon 2mj.
A isla sam i drugi put na papa test.Sve ok.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prvi pregled nakon poroda
4.2.2009 0:09:31   
nikita

Zao mi je anita  sto si to morala prezivjetia, sad je ziva i zdrava i to je najvaznije!

Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prvi pregled nakon poroda
4.2.2009 19:50:17   
Anoniman
Ja sam isla 7 dana posle poroda, pa 2 mjeseca posle poroda, i danas skoro 8 mjeseci posle sam isla na UZV,PAPA test i HPV.

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prvi pregled nakon poroda
5.2.2009 3:29:12   
Amela V.
Ja sam isla 6 sedmica poslije poroda, a posto sam imala neke komplikacija sa koncima poslije epizotomije, ponovo su me "zarezali", pa sam se vratila na kontroli nakon 2 sedmice. i sada je hvala Bogu sve u redu user posted image user posted image user posted image
Za 6 mjeseci idem raditi PAP test

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prvi pregled nakon poroda
5.2.2009 22:39:16   
teta berta
ja sam išla privatno nakin 2 mj., imala carski pa me pogledao samo ultrazvukom i kaže nemoj još ostajati trudna, ali ako se i desi nema veze... sad nekad se kanim otić uradit papa test

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prvi pregled nakon poroda
18.4.2009 22:12:50   
Kivac
ja sam isla dva mjeseca nakon poroda, kako je i preporucio dr. divanovic, UZ i PAPA test. za pola godine kontrola. 

_____________________________

Nora - Jan 13, 2009
Jan - Apr 14, 2011

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prvi pregled nakon poroda
24.4.2009 22:04:59   
Hankica
Meni je na otpusnoj listi pisalo gin. pregled nakon 10 dana user posted image , pa nisam se mogla ni dodirnuti dole, a kamoli pregled user posted image  user posted image  user posted image
Otisla sam na UZ i Papa test 3 mjeseca poslije poroda.

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prvi pregled nakon poroda
6.5.2009 21:40:08   
NANICA
Drage moje,
treba mi pomoc ako je neka od vas imala slicna iskustva.
Danas sam isla na prvi pregled poslije poroda (malo vise od 2,5 mj.).
Da napomenem da sam nedavo ogledalom vidjela da mi rana nije srasla u potpunosti. Naime u dijelu izmedju dva konca tkivo se nije sastavilo (ostalo otvoreno). Osim toga iz vaginalnog otvora mi je nesto virilo.
Sve to ja ispricam danas mojoj doktorici i ona me naravno pregleda. Kaze da se tkivo zaista nije sastavilo i da se pocelo formirati tzv. divlje meso a to sto viri iz vaginalnog otvora je matericna sluznica.
Za nesastavljeno tkivo mi dala da mazem rivanolom i mazem Bephanten-om a sluznica ce se, kaze, sama povuci ako ne morat cu odstraniti.
Pravo me panika uhvatila i cijeli dan razmisljam o tome iako mi je dok. rekla da to nije nista sto se ne moze dobro zavrsiti.
Ali obicno od tako naizgled bezazlenih stvari bude nesto gore.
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prvi pregled nakon poroda
9.5.2009 22:11:03   
NANICA
IZVORNA PORUKA: NANICA

Drage moje,
treba mi pomoc ako je neka od vas imala slicna iskustva.
Danas sam isla na prvi pregled poslije poroda (malo vise od 2,5 mj.).
Da napomenem da sam nedavo ogledalom vidjela da mi rana nije srasla u potpunosti. Naime u dijelu izmedju dva konca tkivo se nije sastavilo (ostalo otvoreno). Osim toga iz vaginalnog otvora mi je nesto virilo.
Sve to ja ispricam danas mojoj doktorici i ona me naravno pregleda. Kaze da se tkivo zaista nije sastavilo i da se pocelo formirati tzv. divlje meso a to sto viri iz vaginalnog otvora je matericna sluznica.
Za nesastavljeno tkivo mi dala da mazem rivanolom i mazem Bephanten-om a sluznica ce se, kaze, sama povuci ako ne morat cu odstraniti.
Pravo me panika uhvatila i cijeli dan razmisljam o tome iako mi je dok. rekla da to nije nista sto se ne moze dobro zavrsiti.
Ali obicno od tako naizgled bezazlenih stvari bude nesto gore.
user posted image user posted image user posted image





Drage ljubice,
obzirom da vas, cini mi se, u ovo doba ima najvise ponavljam pitanje pa ako neka ima iskustva da mi odgovori.
Hvala

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.5.2009 0:24:03   
NANICA

IZVORNA PORUKA: NANICA

Drage moje,
treba mi pomoc ako je neka od vas imala slicna iskustva.
Danas sam isla na prvi pregled poslije poroda (malo vise od 2,5 mj.).
Da napomenem da sam nedavo ogledalom vidjela da mi rana nije srasla u potpunosti. Naime u dijelu izmedju dva konca tkivo se nije sastavilo (ostalo otvoreno). Osim toga iz vaginalnog otvora mi je nesto virilo.
Sve to ja ispricam danas mojoj doktorici i ona me naravno pregleda. Kaze da se tkivo zaista nije sastavilo i da se pocelo formirati tzv. divlje meso a to sto viri iz vaginalnog otvora je matericna sluznica.
Za nesastavljeno tkivo mi dala da mazem rivanolom i mazem Bephanten-om a sluznica ce se, kaze, sama povuci ako ne morat cu odstraniti.
Pravo me panika uhvatila i cijeli dan razmisljam o tome iako mi je dok. rekla da to nije nista sto se ne moze dobro zavrsiti.
Ali obicno od tako naizgled bezazlenih stvari bude nesto gore.
user posted image user posted image user posted image





heeeeeelp user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.5.2009 0:29:35   
lejlašh
Joj Nanice, stvarno bih ti voljela pomoći ,ali nisam imala slično iskustvo. Mislim da je najbitnije da si to primjetila na vrijeme i reagovala, pa će aBd, biti sve u redu. Nemoj se sekirati, samo redovno idi na kontrole i insistiraj uvijek na detaljnom pregledu

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.5.2009 0:34:49   
Anoniman
E miša mu!!! Što reče lejlash, bitno je da si na vrijeme to vidjela. A da odeš na kliniku, doktoru koji te porodio?? Ne znam..... stvarno nisam imala slično iskustvo pa ne znam šta da ti kažem....



(odgovor članu lejlašh)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.5.2009 0:43:18   
remzy
jao NANICE bas mi je zao!!!

a da ti kazem da sam i ja imala to tzv.divlje meso ,i vjerovala ili ne kad sam se porodila sad sa Amberom ,tako me je dr Masic "sredio"user posted image da se to nista ne primjeti,i da mi je sad super,prvo sto mi vise nesmeta kad sjednem,jer me znalo ko bosti!!!,a drugo nema TOG zadebljanja mesa koje mi je islo na zivac,pogotov kad se perem!!!

draga moja ,vidi ti to sa dr ,mozda postoji neka krema za to,ili vidi sa njima sta dalje!!!nadam se da ce sve da bude ok!!!
drzim ti fige!!!!!

pusa!!!!!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.5.2009 0:57:20   
NANICA
Moja Enisa, ne mogu otici dok. koji me porodio jer mi je jetrvu iskasapio. Rana joj se inficirala.  Kad se samo sjetim da sam ja bila odusevljena cikom ( to sam i napisala u porodjajnoj prici) Ma evo pratit cu sta se desava i vidjeti. Sreca pa vjerujem mojoj dok.
Remzyyyyy jeli me to savjetujes da idem na trece user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.5.2009 1:00:15   
remzy
IZVORNA PORUKA: NANICA
Remzyyyyy jeli me to savjetujes da idem na trece user posted image user posted image user posted image  


jao draga moja,sto me nasmija!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ma neka djece!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *