|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.5.2009 1:25:28   
NANICA
Naravno, neka ih, masallah ali pri ovoj pameti ja svoju misiju zavrsila user posted image user posted image .
Ne daj Boze nuzde pa da moram onda ok, sta je tu je user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prvi pregled nakon poroda
18.5.2009 13:56:25   
Anoniman
caos, vidim po postovima da nisam jedina kojoj je dr. divanovic savjetovao prvi pregled poslije 2-3 mjeseca, ja danas zvala kaze sestra da on ne preporucuje prije, pa rekoh ok
e sad, nadam se da je unutra sve uredu, mislim valja se baciti u akciju i srediti ovaj celulit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NANICA)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prvi pregled nakon poroda
18.5.2009 14:10:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

caos, vidim po postovima da nisam jedina kojoj je dr. divanovic savjetovao prvi pregled poslije 2-3 mjeseca, ja danas zvala kaze sestra da on ne preporucuje prije, pa rekoh ok
e sad, nadam se da je unutra sve uredu, mislim valja se baciti u akciju i srediti ovaj celulit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a i ti si kod divnoguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prvi pregled nakon poroda
18.5.2009 14:12:12   
Anoniman
ma da, jesi ti isla?meni se bas zuri samo da ne razmisljam vise o tomeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prvi pregled nakon poroda
18.5.2009 14:14:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

ma da, jesi ti isla?meni se bas zuri samo da ne razmisljam vise o tomeuser posted image


nisam jos...on je meni isto vodio trudnocu i isto mi je rekao nakon dva mjeseca...ja sve cekam da dobijem pa reko onda, poso ne dojim pa bi trebala dobiti uskoro...ja barem mislimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prvi pregled nakon poroda
18.5.2009 14:19:40   
Anoniman
pa moguce, ali ko ce znati, ja se i ne nadam jos, mislim dojim a i nekako se navikla da ne dobivamuser posted image user posted image user posted image
je li se tebi sredio problem inkontinencije

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prvi pregled nakon poroda
18.5.2009 14:40:42   
Anoniman
ma jok..rekoh ti dalje od zgrade ne idemuser posted image i to kontam prvo kod njega pa onda kod urologa...da divanovica pitam

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prvi pregled nakon poroda
18.5.2009 15:20:13   
Anoniman
sorry draga, sta nas sve nece snaci zbog ovih malih dragulja koje smo dobileuser posted image , ma divnom prvo naravno, i ne razmisljam o drugim

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prvi pregled nakon poroda
10.6.2009 12:20:23   
alisat
Ja sam isla 7 sedmica poslije poroda,uraden mi Papa i sve fala Bogu ok...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prvi pregled nakon poroda
10.6.2009 13:19:04   
Nunichi
Joj ja jos nisam otisla---planirala i dobila i onda mi bilo krivo sto sam dobila pa odgodim...pa taman se nakanila i opet dobila. user posted image user posted image user posted image
Eh sad mi je vrijeme definitivno...

(odgovor članu alisat)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prvi pregled nakon poroda
10.6.2009 13:24:08   
manuela RR
A šta ćeš reći meni ni ja JOŠ nisam otišlauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prvi pregled nakon poroda
10.6.2009 13:26:06   
NANICA
IZVORNA PORUKA: NANICA

Drage moje,
treba mi pomoc ako je neka od vas imala slicna iskustva.
Danas sam isla na prvi pregled poslije poroda (malo vise od 2,5 mj.).
Da napomenem da sam nedavo ogledalom vidjela da mi rana nije srasla u potpunosti. Naime u dijelu izmedju dva konca tkivo se nije sastavilo (ostalo otvoreno). Osim toga iz vaginalnog otvora mi je nesto virilo.
Sve to ja ispricam danas mojoj doktorici i ona me naravno pregleda. Kaze da se tkivo zaista nije sastavilo i da se pocelo formirati tzv. divlje meso a to sto viri iz vaginalnog otvora je matericna sluznica.
Za nesastavljeno tkivo mi dala da mazem rivanolom i mazem Bephanten-om a sluznica ce se, kaze, sama povuci ako ne morat cu odstraniti.
Pravo me panika uhvatila i cijeli dan razmisljam o tome iako mi je dok. rekla da to nije nista sto se ne moze dobro zavrsiti.
Ali obicno od tako naizgled bezazlenih stvari bude nesto gore.
user posted image user posted image user posted image






Otidjite

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prvi pregled nakon poroda
10.6.2009 13:28:32   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: manuela

A šta ćeš reći meni ni ja JOŠ nisam otišlauser posted image user posted image user posted image user posted image



E ti si bas zaglavila. user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prvi pregled nakon poroda
10.6.2009 13:30:02   
manuela RR
Elem svake sedmice odgađam biće kad konačno odem ima se šta i vidjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prvi pregled nakon poroda
17.6.2009 23:07:50   
HannaS
Mene zanima kakav je prvi pregled poslije poroda?Ja uskoro treba da odem,al me hvata neki strahuser posted image (ostale traume od poroda).Mislim da cu otic sad i ko zna kad opetuser posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prvi pregled nakon poroda
19.6.2009 23:07:40   
Anoniman
ja danas bila na prvom pregledu poslje poroda, i ginekoloski i UZV uredan, ali rece da imam ranicu na grlicu,ja se uspanicila user posted image user posted image user posted image user posted image , a kaze on da je to kod vecine zena i da nije nista straso, kao od poroda je user posted image , sad valja cekati rezultate papa testa, iskreno bas sam se bila prepala, ali sam malo citala i to je zapravo ostecenje epitela i da se izlijeciti, samo da aBd bude uredan papa, ima li ko slicna iskustva?

(odgovor članu HannaS)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prvi pregled nakon poroda
20.6.2009 12:35:51   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: sahara

ja danas bila na prvom pregledu poslje poroda, i ginekoloski i UZV uredan, ali rece da imam ranicu na grlicu,ja se uspanicila user posted image user posted image user posted image user posted image , a kaze on da je to kod vecine zena i da nije nista straso, kao od poroda je user posted image , sad valja cekati rezultate papa testa, iskreno bas sam se bila prepala, ali sam malo citala i to je zapravo ostecenje epitela i da se izlijeciti, samo da aBd bude uredan papa, ima li ko slicna iskustva?


saharice nemoj se brinuti,mogu misliti da si se sokirala.I mene hvata strah od pregleda jos nisam isla.Kod moje 2 prijateljice je takodje to bilo.Cura se sokirala,pogotovo kako oni to saopste, nista ne objasne pa ti sam dumaj.Uglavnom isla je kod drugog dr i ona joj je rekla da je to od neke prehladice,nije to ona ranica,vec da se takve ranice cesto javljaju kod mladjih osoba.Uglavnom koristi vaginalete,pa ukoliko bude potrebno radice joj i ono tusiranje.Ova druga je imala problema sa bijelim pranjem,pa joj valjda od toga.isla kod nekog dr na M.Dvoru i on joj fino pojasnio da to nije strasno i da se cesto javlja.
Bice to aBd dobro,cuvaj nam se i ne sikiraj,ljubimo te


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prvi pregled nakon poroda
20.6.2009 19:54:27   
Dinkica
sahara, ista prica i kod mene, ja sam danas uradila taj pregled, uzv je uredu, papa rezultat jos cekam ali imam i ja ranicu cini mi se 8 mm, doktorica kaze da je to normalno za porodjene zene i samo mi je dala vaginalete poligynex i da mazem nistatin kremom, to je to, nema nikakve terapije, ove vaginalete koriste i druge zene koje imaju iscjedak, tako da sam ja mirna.......
Hvala Bogu pa nema nista drugo jer sam se jedva nakanila na ovaj pregled, uglavnom ne brini se...


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prvi pregled nakon poroda
20.6.2009 19:57:30   
mnn
uh moram i ja sljedeči tjedan na pregled pa sve razmišljam da odem privatno jer nemam više snage da gledam ordinaciju kod državnog ginekologa...joj 9mjeseci sam je gledala.

je neugodan pregled? mene je malo strah da me ne boli sve,prošli su šavovi ali mi je nekako još neugodno...ali moram iči jer je prošlo taman 6tjedana...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prvi pregled nakon poroda
20.6.2009 20:13:27   
Dinkica
mnn, ja sam cekala 4 mjeseca bas zbog neugodnosti prilikom poroda u drzavnoj bolnici i zato sam otisla kod privatne doktorice i pregled nisam ni osjetila, naravno skrenula sam paznju da bude njezna jer sam imala neugodne preglede u drzavnoj bolnici i stavrno je proslo za 10. Ako ne osjecas vise nikakvo zatezanje u predjelu epiziotomije mozes slobodno ici, peace of cake user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prvi pregled nakon poroda
20.6.2009 20:52:52   
Sonja
eh drage moje ja kontala u ponedjeljak da idem a strah me...sve kontam da ce me bolit puno
meni je prilikom poroda pukao grlic pa me zbog tog jos vise strah..
a izgleda da sam se pravo prehladila i da sam dobila upalu jel mi ide sekret i neki kad ko neka voda mi izadje..ja mislila da sam dobila koliko je to izaslo kad ono samo mokro bez boje i mirisauser posted image user posted image user posted image user posted image
a i ko da mi je malo nateklouser posted image

ma izgleda da ja necu nigdje ni oticuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prvi pregled nakon poroda
20.6.2009 20:59:27   
daca/maca
Ja u prosli cetvrtak sve obavila....nisam smjela u drzavnu ambulantu, niti bolnicu...jer me dr MAŠIĆ pošteno traumirao gledajuću koliko sam otvorena...fakat nisam imala MU*A otici sve do preključer...

Uradih kompletan pregled kod dr. Pašić-privatno, 120KM sam se istrošila, ali nije mi žao....teta mi sve lagano pogledala, objasnila šta me je zanimalo...bit će PAPA u ponedeljak, nadam se da je OK, a ako ne bude, LIJEČIT ćemo...
Na pregledu mi je bilo ugodno...

MOJ DELFIN 20.02.2009.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prvi pregled nakon poroda
21.6.2009 13:32:34   
HannaS
I ja obavila taj pregled user posted image Samo mi uradio vaginalni uzv i kaze sve je na svom mjestu pa da dodjem za 2 mjeseca opet.Haha,kao da cu otic,jedva sam i ovo obavila.Ne boli uopste,vec sam se ja uspanicilauser posted image samo mi u glavi bio poroduser posted image user posted image  

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prvi pregled nakon poroda
21.6.2009 14:52:56   
mnn
odlučila sam budem zvala u utorak privatnog ginekologa da dogovorim pregled...ne osječam više ništa...kaže mm da je sve na svom mjestu...user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prvi pregled nakon poroda
23.6.2009 14:20:56   
taze_mlada
i meni se lagano pribilizo da odem....jedino sto sam ja 10 dana nakon poroda isla na pregled, doduse obicni uzv preko stomaka, i tad je sto se tice materice bilo sve ok... i posto sam isto kod divanovica (kad sam ga zvala odmah nakon poroda sestra mi je rekla da oni praktikju 2-3 mjeseca nakon da se dodje na kontrolu), skontah sljedece sedmice da nazovem (bice malo jace od 2 mj da sam se porodila) pa eto i to da skinem sa vrata ali kao sto neko rece jos osjecam neku vrstu nelagode "dole" i ni sama ne znam sto (vjerovatno radi epiziotomije)....

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *