|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi pregled nakon poroda
25.1.2010 0:08:56   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Kviki

Mama Nataša isti slučaj i kod mene, 5 i po mjeseci prošlo od poroda, a ja još nisam otišla na pregled. Te danas ću, te sutra ću.
Zna li neko mora li se imati uputnica od ljekara porodične medicine kada se ide u najbliži DZ?


za Kumrovec ti ne treba uputnica


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Prvi pregled nakon poroda
25.1.2010 0:16:28   
mama Nataša
Ja mislim da uputnica treba za svaki pregled osim kad ideš u obiteljsku.
A hvala na javljanju, nek znam bar da nisam jedina, malo mi lakše budeuser posted image

Da su nam procedure oko odlaska ljekaru manje komplikovane, više bi nas bilo na tim pregledima, ali kad samo poislim na beskrajna čekanja prođe me volja!

Ne da mi se malog vucati sa sobom po čekaonicama, sad se na to vadim user posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Prvi pregled nakon poroda
25.1.2010 0:18:01   
mama2009
znam sigurno da za kumrovec ne treba uputnica, nazoves i narucis se.....mogu reci cak da se pridrzavaju termina

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prvi pregled nakon poroda
25.1.2010 0:20:57   
teacher75
ne treba uputnica ni za skerlica, samo se rezultat papa testa ceka mjesec-mjesec i po!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prvi pregled nakon poroda
25.1.2010 0:34:33   
milenium
u mostaru na otpusnom pismu napišu kad treba na kontrolu poslije poroda,to je obično 2 mjeseca poslije poroda.ja sam otišla nakon 3 i sve je bilo ok. nikakvih pregleda dojki nije bilo niti išta takvo!user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prvi pregled nakon poroda
25.1.2010 10:39:02   
Kviki
Mama2009 preporučuješ li nekog određenog dr. u Kumrovcu? Ili možda, kojeg ne preporučuješ?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prvi pregled nakon poroda
25.1.2010 10:44:25   
anidla
joj i meni je vrijeme da odem na pregled, strah me majke mi....ja cu ipak kod svog ginica, ne da mi se cekati.....

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prvi pregled nakon poroda
25.1.2010 13:07:16   
milenium
kod svog ginekloga nego šta!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Prvi pregled nakon poroda
29.3.2010 22:49:10   
Skvo RR
Prenos posta

IZVORNA PORUKA: Hurma

Da li je neko bio u privatnoj ordinaciji (dr. Naser Redžepi)? znam da je otvorio ali nisam još išla iako mi je on vodio jako kriticnu trudnocu koja je uspješno završena :)
ne znam jesam li jedina lijena zena poslije poroda kojoj je toliko mrsko ici ginekologu :(


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 9:48:55   
semmy
IZVORNA PORUKA: milenium

u mostaru na otpusnom pismu napišu kad treba na kontrolu poslije poroda,to je obično 2 mjeseca poslije poroda.ja sam otišla nakon 3 i sve je bilo ok. nikakvih pregleda dojki nije bilo niti išta takvo!user posted image


kako tek nakon 2 mjeseca, ja sam isla na prvi pregled nakon 10 dana doktoru koji me porodio, dr.masic, uradio uz jer sam dva sata prije otpusta imala vaginalni pregled... drugi je nakon 2 mjeseca...

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 9:51:03   
veeseelaa
ja sam se porodila prije 15 mjeseci i nikad nisam otisla na pregled kod ginekologa nakon togauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 9:55:06   
anidla
ja danas idem, jedva sam se nakanila....dobila sam neku upalu, svrbi me, pece i imam jako bijelo pranje...jos mi kasni 20 dana...drugacije se ne bih ni natjerala da odem user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 10:27:07   
Atarka
Ja sam obavila pregled 2 mj.poslije poroda- privatno, uzv i papa test.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 10:40:06   
rose 87
ja sam obavila pregled isto poslije 2 mj.,ali nisam radila papa test pa bi morala ovih dana a sve nesto odgadjam a moracu se natjeratiuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 11:06:03   
mila81
Sa prvim djetetom sam otisla na pregled nakon 4. i po mjeseca, i saznala da imam nekih zrastvenih problema. Naravno sve uredno uradila po trazenju doktora, krvnu sliku, papa test i sa svim nalazima kod doktora, poslije radili UZ.
Poucena tom situacijom poslije drugog djeteta sam otisla odmah nakon 40. dana i svima bih preporucila da se pregledaju, jer je glava mnogo mirnijauser posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 16:37:17   
lirio
nakon mjesec i po...al samo uzv, vaginalni...inače se dobro osjećam, menstruacija nikad redovnija,svakih 28 dana , mašalah, kuc-kucuser posted image ...al trebala bih otići i na pravi pregled i uraditi papa test al kad? nekako za sebe najmanje vremena imam...al budem ovih dana...dobro ste me napomenule...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 22:27:04   
milenium
IZVORNA PORUKA: semmy

IZVORNA PORUKA: milenium

u mostaru na otpusnom pismu napišu kad treba na kontrolu poslije poroda,to je obično 2 mjeseca poslije poroda.ja sam otišla nakon 3 i sve je bilo ok. nikakvih pregleda dojki nije bilo niti išta takvo!user posted image


kako tek nakon 2 mjeseca, ja sam isla na prvi pregled nakon 10 dana doktoru koji me porodio, dr.masic, uradio uz jer sam dva sata prije otpusta imala vaginalni pregled... drugi je nakon 2 mjeseca...


kakvih 10 dana,nisam tada ni sjedit mogla još da on čeprka doleuser posted image
pročitat ćeš ovdje na temi a piše ti i ispod da skoro većina ide nakon 2 mj,ili 3 il 4.a netko i kasnije-kao veeselauser posted image

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 22:32:51   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam se porodila prije 15 mjeseci i nikad nisam otisla na pregled kod ginekologa nakon togauser posted image user posted image user posted image


ti i da nisi rodila vrijeme je za pregled i papu, a pogotovo radi poroda, nemoj se igrati, ali te razumijem kako vrijeme ide sve se teze nakaniti, pretpostavljam

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 22:37:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam se porodila prije 15 mjeseci i nikad nisam otisla na pregled kod ginekologa nakon togauser posted image user posted image user posted image

kako nisi?! ja sam jedva cekala da dodjem sebi pa da odem na kontrolu da vidim jel sve ok. otisla sam odmah 2 i po mjeseca nakon poroda, i hvala bogu sve okuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 22:44:01   
sarayka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam se porodila prije 15 mjeseci i nikad nisam otisla na pregled kod ginekologa nakon togauser posted image user posted image user posted image


Moja veseella ja i ti bas neodgovorne user posted image user posted image
Ja sam u ove 3 godine samo jednom bila zamisli bruke te...doduse sve je bilo ok. ali nemogu da se nakanim za opet user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Prvi pregled nakon poroda
30.3.2010 22:54:04   
dafri
Ja sam nakon poroda prvi mjesec svaki dan išla na pregled,o užasa,tek rodila,nikakva,mala beba i hajd svaki danuser posted image ,e onda sam idući mjesec išla svaki drugi dan dok mi se hematom koji je nastao prilikom poroda nije povukao.

Na papa test sam se jedva nakanila nakon šest mjeseci.


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Prvi pregled nakon poroda
31.3.2010 15:22:52   
lila25
i ja sam jedna od onih koje najmanje vremena imaju za sebe,meni je evo cetvrti mjesec poslije poroda i jos se nikako ne mogu organizirati da odem na pregled.bebi mi doji svako sat pa se na to izvlacim...a poslije poroda sam bila na vadjenju konaca jer sam se porodila na CR i od tada ne mogu da se nakanim...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Prvi pregled nakon poroda
31.3.2010 15:32:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam se porodila prije 15 mjeseci i nikad nisam otisla na pregled kod ginekologa nakon togauser posted image user posted image user posted image

kako nisi?! ja sam jedva cekala da dodjem sebi pa da odem na kontrolu da vidim jel sve ok. otisla sam odmah 2 i po mjeseca nakon poroda, i hvala bogu sve okuser posted image


neznam sestro slatka, ne da mi se bas, po pitanju ovog prava sam divljakusa
Sram moze da me bude
Al citajuci ove vase postove zaista se moram nakaniti a jos i radim preko puta Skerlicauser posted image user posted image user posted image
trebal se telefonom narucivati za pregled ili samo bahnesuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Prvi pregled nakon poroda
31.3.2010 15:57:56   
aamra
Ja sam se telefonom narucila na pregled

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Prvi pregled nakon poroda
31.3.2010 16:00:49   
lely
IZVORNA PORUKA: sarayka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam se porodila prije 15 mjeseci i nikad nisam otisla na pregled kod ginekologa nakon togauser posted image user posted image user posted image


Moja veseella ja i ti bas neodgovorne user posted image user posted image
Ja sam u ove 3 godine samo jednom bila zamisli bruke te...doduse sve je bilo ok. ali nemogu da se nakanim za opet



Ista sam sram me bilo,bila samo jednom u 2,5 godine,uzasssssss.Moram otici

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *