|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi pregled nakon poroda
20.5.2010 15:47:05   
Mamica24
Evo ja sam danas bila na prvom pregledu posle mjesec i po i malo sam se rastužila...

Doktorica mi je rekla da sam dole "razvaljena" što je bilo i za očekivati jer sam imala jako težak porod.
Rekla mi je da radim neke vježbe čak i da kupim loptu onu veliku za vježbanje.

Ja sam kraj čmara napipala kao neki kliker ona kaže da to izgleda konac još nije otpao i da ćemo to pratiti. dala mi je i vaginaltete..

kad se to sve vrati u normalu dole??





_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Prvi pregled nakon poroda
22.5.2010 22:39:35   
marijanamarija
U posljednje dvije godine ja sam rodila dva puta i zamislite koliko je to posjeta ginekologu.
Vec sam se sa doktoricom i pocela druziti haha. Muka mi je od ginekologa a danas je 15 dan kako sam rodila i muka me hvata kako cu otici na taj pregled a rana me boli i popucala i sjekli me posto je beba bila krupna.
Sada se plasim rasiriti noge haha...
A moracu i to izdrzati....

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Prvi pregled nakon poroda
22.5.2010 23:04:03   
milenium
ti na taj pregled ideš obično nakon 2 mjeseca od poroda,ne brini se,rana će dotad zarasti,nećeš se ni sjećati da si je imala,a sad se opusti i nemoj misliti na to.na tom pregledu će ti reći je li sve uredu i da li je se sve vratilo na svoje mjesto.user posted image

(odgovor članu marijanamarija)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Prvi pregled nakon poroda
23.5.2010 4:04:04   
veeseelaa
evo prodje bruku Bajrama od poroda al ja na pregled ne odoh user posted image
al po mom stručnom mišljenju sve je okuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Prvi pregled nakon poroda
23.5.2010 4:04:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: marijanamarija

U posljednje dvije godine ja sam rodila dva puta i zamislite koliko je to posjeta ginekologu.
Vec sam se sa doktoricom i pocela druziti haha. Muka mi je od ginekologa a danas je 15 dan kako sam rodila i muka me hvata kako cu otici na taj pregled a rana me boli i popucala i sjekli me posto je beba bila krupna.
Sada se plasim rasiriti noge haha...
A moracu i to izdrzati....



ne daj se


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marijanamarija)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Prvi pregled nakon poroda
23.5.2010 15:48:15   
Sonja
Adin ima 13m a ja jos nisam bilauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Prvi pregled nakon poroda
23.5.2010 15:52:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sonja

Adin ima 13m a ja jos nisam bilauser posted image


Nisi sama,mojoj Džani 14 mjeseci,a ja k´o da nikad nisam čula za taj pregled....Nemarstvo!

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Prvi pregled nakon poroda
23.5.2010 16:35:57   
koka i po
Svim mamama koje nisu obavile pregled poslije poroda savjetovala bih da to što prije učine jer se u toku trudnoće i poroda dešavaju promjene na grliću i maternici(tako mi je rekao moj ginekolog).Pregled uključuje i obavezan PAPA nalaz koji se radi dva mjeseca od poroda.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Prvi pregled nakon poroda
23.5.2010 19:41:35   
mala86
ja sam isla taman 40-ti dan nakon poroda!cak mi je stanje bilo bolje nego prije trudnoce!grlic mi je prije bio slab uzas,dok bi ga pipnuo tokom pape on bi prokrvario,a poslije papa i kaze dr da je namjerno bio malo grublji nista,ni kapi user posted image user posted image user posted image user posted image
i papa bila super

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Prvi pregled nakon poroda
26.5.2010 10:58:33   
Sonja
mene je sad i sramota otici...reci ce sta si do sad cekalauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Prvi pregled nakon poroda
26.5.2010 11:07:38   
w.pooh
Ja sam išla čim je prošlo 40 dana..morala sam se uvjeriti da je sve ok da žena krene u akciju user posted image user posted image i bogami bilo akcije odmah tu noć user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Prvi pregled nakon poroda
8.7.2010 21:09:00   
EmsaHaD
Ja isla na kontrolu 34. dan,narucena bila kod svog dr,a kad sam dosla na pregled,moj dr otisao i mijenjala ga neka druga dr,ona me pregledala(malo me boljelo),kaze jos si svjeza,trebala si cekati jos malo...ali ja sam se keksala odmah tu noc,jer kad mi je ona stavljala prste sto mm ne moze "ono" user posted image user posted image user posted image user posted image ,proslo je skoro 2 mj pa cu ovih dana aBd kod svog dr da me detaljno pregleda...

_____________________________

Naše sunce došlo 19.5.2010g,ljubimo ga puno...

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Prvi pregled nakon poroda
14.9.2010 8:07:13   
mama Nataša
ja sam jučer napokon uzela uputnicu za GAK ne bi li otišla napokon na bilo kakav pregled, mali već punu godinu ima a ja još ni blizu bolnice nisam prošla od poroda user posted image

E sad, doktorica mi je rekla da mogu na GAK, ali da bi mogla i u Skerlićevu, da tamo primaju i bez uputnice, da se treba samo poručiti ali meni to sve skupa zvuči vrlo nejasno.

Zna li iko iz prve ruke kako ide to u Skerlićevoj?

Ne znam kud bi, ni odakle da počnem, help!




_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu EmsaHaD)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Prvi pregled nakon poroda
14.9.2010 9:23:01   
tajcika
draga Natasa ja se evo jutros telefonom narucila za prvi pregled poslije poroda u Skerlicevoj,ne treba ti uputnica,nazovi na br.tel. 560-200 i naruci se kod kojeg dr. zelis

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Prvi pregled nakon poroda
14.9.2010 11:07:33   
mama Nataša
hvala za info user posted image

možda se i poručim, baš sam sva živčana od same pomisli na pregled i doktore i čekaonice buh!


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Prvi pregled nakon poroda
19.9.2010 2:29:07   
melly__
Ja sam juce bila na prvom pregledu..nakon 3 mjeseca..dr kaze da je sve ok i da tek kad user posted image bude imala godinu dodjem uraditi papa test...zasto se toliko treba cekatiuser posted image
I da..porodilje imaju prednost ..cudno ali istinitouser posted image

< Poruku je uredio melly__ -- 19.9.2010 2:30:00 >


_____________________________

17.06.

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Prvi pregled nakon poroda
19.9.2010 8:54:49   
rose 87
melly i ja sam bila kad je user posted image bilo 3 ili 4 mjeseca ali sam uradila papa test,ne razumijem sto moras cekatiuser posted image user posted image ,i da porodilje imaju prednostuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Prvi pregled nakon poroda
22.9.2010 5:36:53   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: melly__

Ja sam juce bila na prvom pregledu..nakon 3 mjeseca..dr kaze da je sve ok i da tek kad user posted image bude imala godinu dodjem uraditi papa test...zasto se toliko treba cekatiuser posted image
I da..porodilje imaju prednost ..cudno ali istinitouser posted image


A meni moja doktorica rekla da papa test treba uraditi sto prije poslije poroda user posted image . 13 mjeseci kako sam se porodila i jos uvijek nisam uradila papa test, a na ginekoloskom i UVZ sam bila. I bas mi je glupo kad ovi nasi dr imaju komentare tipa-sva si razvaljena dole, kao sto je jedna forumasica napisala. Prvo, to ne treba biti vokabular jednog medicinskog specijaliste, a drugo - pa kakva cu bit nego razvaljena, kad prvih mjesec dana nisam nisam mogla sjest k'o covjek.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Prvi pregled nakon poroda
13.10.2010 15:42:09   
vila_7
Ja bih trebala ici sad kad beba napuni 2 mjesca-patrozna mi je rekla da je bolje cekati 2 mjeseca i onda se napravi i PAPA. Al mene vec prpa hvata,a dok sam cura bila,svejedno mi bilo otici na pregled!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.12.2010 15:35:31   
colito
IZVORNA PORUKA: helena_7

Ja bih trebala ici sad kad beba napuni 2 mjesca-patrozna mi je rekla da je bolje cekati 2 mjeseca i onda se napravi i PAPA. Al mene vec prpa hvata,a dok sam cura bila,svejedno mi bilo otici na pregled!


meni je jucer  bilo 2 mjesec od poroda.ja planirma sad za vikenda tako sam se dogovorila sa svojim dr,trebam da uzmem uputnicu posto se sad mora imati ,ali me je bas stiduser posted image user posted image ,ni sam neznam  kakouser posted image user posted image  

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Prvi pregled nakon poroda
28.12.2010 19:59:07   
drasan
Ja sam se porodila prije 7 dana i doktor mi rekao za mjesec da dođem na kontrolu! Vodila sam cijelu trudnoću u Državnoj bolnici kod Nakaša, nikad nisam imala nikakvu uputnicu sem za porod, niti su mi je tražili!
Nisam ni za pregled mislila tražiti uputnicu već samo onako otići gore i reći, doktor mi rekao da dođem danasuser posted image . Obično se pravo iznerviraju!

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Prvi pregled nakon poroda
5.1.2011 12:52:04   
ladyblue RR
ja sam na kontrolu išla poslije 3 sedmice jer mi je bila upaljena Bartolinijeva žlijezda a i šav mi je pukao 5. dan nakon poroda pa sam htjela da mi i to pogledaju. Pregled nije ništa bolio. Dr. koja me porodila, njoj sam i na kontrolu otišla, me pregledala i ginekološki i UZ i ništa nije bilo posebno. Nije bilo nikakvih bolova.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu drasan)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Prvi pregled nakon poroda
6.1.2011 12:24:41   
balasgirl
Ja sam na pregled otišla deseti dan od dana otpusta iz bolnice kod svog dr koji me je i porodio. Hb sve ok.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Prvi pregled nakon poroda
6.1.2011 22:25:58   
rose
ja bih se trebala uskoro naruciti al moram s mm izorganizovati da cuva bebu...fakat bih to trebala uskoro

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 149
   [Obrisana poruka]
6.1.2011 23:53:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *