|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi pregled nakon poroda
7.1.2011 0:13:33   
Niina
Prvi pregled nakon 20ak dana, nije bolio mada sam bila sva u strahu. Bilo je sve  ok. drugi pregled nakon 6 mjeseci i papa nalaz i onda opet nakon 6 mjeseci na redovnu kontrolu.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Prvi pregled nakon poroda
1.3.2011 21:01:57   
Super Beba
Znate li iko kakva je procedura za kontrolu u Vojnoj? Meni stoji na otpusnoj listi - kontrola za mjesec. Da li mi je potrebna uputnica za kontrolu, koja (od porodičnog doktora ili...) i je li uopće praksa ići na kontrole u bolnicu? I da li se treba naručiti i koliko unaprijed?
Čini mi se da je veća patnja oko ugovaranja kontrole nego sama kontrola :) Na kraju k'o da gledam da me čeka moja privatna doktorica user posted image ...mada bih voljela da me pregleda doktor koji me je i porodio...


(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Prvi pregled nakon poroda
21.3.2011 21:10:02   
mama_aBd
IZVORNA PORUKA: Super Beba

Znate li iko kakva je procedura za kontrolu u Vojnoj? Meni stoji na otpusnoj listi - kontrola za mjesec. Da li mi je potrebna uputnica za kontrolu, koja (od porodičnog doktora ili...) i je li uopće praksa ići na kontrole u bolnicu? I da li se treba naručiti i koliko unaprijed?
Čini mi se da je veća patnja oko ugovaranja kontrole nego sama kontrola :) Na kraju k'o da gledam da me čeka moja privatna doktorica user posted image ...mada bih voljela da me pregleda doktor koji me je i porodio...







I ja sam se porodila u Vojnoj ali sam na kontrolu isla u dezuru jer nisam imala kod koga ostaviti bebu pa sam morala popodne ici u dezuru kod dr. MAsica, a muz je ostao kod bebe. Doduse, kod mene je postojala sumnja da je ostao dio posteljice pa sam 15 dana nakon poroda isla na kontrolu. Trebam ponovo ove sedmice (mjesec nakon poroda).
NAjbolje ti je da te pregleda dr. koji te je porodio, a potrebna ti je uputinica ako ces ici redovnim putem (ne u dezuru).
U sustini se moras naruciti ali posto nema termina (obicno) onda se fino pojavi, reci da trebas na pregled, da nije bilo termina, imas malu bebu....zamoli....jest da su one sestre drske (pogotovu ona crna nafrakana:) ali primit ce te.


_____________________________

Moja čupava djevojčicaušunjala se u moj život 12.02.2011. god. i otvorila mi je vrata jednog novog svijeta...Moja najveća ljubav!

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Prvi pregled nakon poroda
21.3.2011 22:30:53   
rose
IZVORNA PORUKA: mama_aBd

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Znate li iko kakva je procedura za kontrolu u Vojnoj? Meni stoji na otpusnoj listi - kontrola za mjesec. Da li mi je potrebna uputnica za kontrolu, koja (od porodičnog doktora ili...) i je li uopće praksa ići na kontrole u bolnicu? I da li se treba naručiti i koliko unaprijed?
Čini mi se da je veća patnja oko ugovaranja kontrole nego sama kontrola :) Na kraju k'o da gledam da me čeka moja privatna doktorica user posted image ...mada bih voljela da me pregleda doktor koji me je i porodio...







I ja sam se porodila u Vojnoj ali sam na kontrolu isla u dezuru jer nisam imala kod koga ostaviti bebu pa sam morala popodne ici u dezuru kod dr. MAsica, a muz je ostao kod bebe. Doduse, kod mene je postojala sumnja da je ostao dio posteljice pa sam 15 dana nakon poroda isla na kontrolu. Trebam ponovo ove sedmice (mjesec nakon poroda).
NAjbolje ti je da te pregleda dr. koji te je porodio, a potrebna ti je uputinica ako ces ici redovnim putem (ne u dezuru).
U sustini se moras naruciti ali posto nema termina (obicno) onda se fino pojavi, reci da trebas na pregled, da nije bilo termina, imas malu bebu....zamoli....jest da su one sestre drske (pogotovu ona crna nafrakana:) ali primit ce te.



i ja sam se porodila u vojnoj ali sam na kontrolu otisla tek 3 mjeseca kasnije i to svojoj doktorici privatno


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Prvi pregled nakon poroda
5.12.2012 21:59:10   
bubamara_11
Da vas pitam zene kad se radi UZV posle poroda jel se radi vaginalni ili onaj na stomak zakazan mi je za 10-tak dana a mozda i dobijem pa et da znam koja s tim vec ima iskustva.Jos mi je taj UZV ostao da uradim sve sam uradila pa et zanima me ocel bit odgodjeno :)

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.12.2012 13:35:34   
maja_86

IZVORNA PORUKA: Emri_

Da vas pitam zene kad se radi UZV posle poroda jel se radi vaginalni ili onaj na stomak zakazan mi je za 10-tak dana a mozda i dobijem pa et da znam koja s tim vec ima iskustva.Jos mi je taj UZV ostao da uradim sve sam uradila pa et zanima me ocel bit odgodjeno :)
[/quot
Meni je dok na prvom pregledu nakon poroda radila vaginalni, doduse ona je tu vrstu ultrazvuka forsirala i tokom trudnoce,
sto je moglo duze....mada ga ja mrzimuser posted image

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.12.2012 20:17:59   
Lalali
Ja sam jucer bila na kontroli i kao imam neku upalu. Dr. mi je propisala antibiotike i8 vaginalete, rekavsi da te antibiotike smijem piti iako dojim. Medjutim kad sam procitala uputstvo na njemu pise da se odmah treba prekinuti dojenje. Da li je slucajno neko bio u sl. situaciji. Rijec je o cefaleksin tabletama i plymicol vaginaletama. Za vaginalete pise da nisu poznate kontraidikacije kod dojilja.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.12.2012 20:20:35   
Lalali
Ja sam jucer bila na kontroli i dr. kaze imam neku upalu i propise mi antibiotike i vaginalete i kaze smijem ih koristiti iako dojim, medjutim kad sam dosla kuci i procitala uputstvo za antibiotike pise da se odmah treba prestati sa dojenjem a za vaginalete da nisu poznate kontraindikacije kod dojilja. Rijec je o cefaleksin antibioticima i plymicol vaginaletama.
Da li je neko bio u sl. situaciji? Bas ne znam sta da radimuser posted image

(odgovor članu maja_86)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.12.2012 22:29:59   
tinkivinki
lalali ja sam pila cefalexin,a dojila sam bebu.moja beba tad nije imala ni mjesec dana.pedijatar mi je rekla da taj antibiotik piju i bebe,a dr opste prakse da se proizvodjaci ogranicavaju pa pisu to u uputstvima za dojenje.ja sam dojila prije lijeka,pa sam onda u medjuvremenu izdajala mlijeko a njoj davala ad,pa opet tamo kasnije kad se blizila druga doza dojila.to mi je bas poremetilo dojenje.nije on nesto stetan po dijete,jer dijeca piju taj antibiotik,doduse kad su bolesni.ovo ti je vise pitanje za problem s dojenjem,tamo ima zena koja je strucna za ovakva pitanja

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Prvi pregled nakon poroda
11.3.2013 19:56:03   
loomasa
ja sam se porodila na jezeru, pregled je bio 15 dana poslije poroda. s obzirom da je bio carski, neka doktorica koja se tu sasvim slučajno našla samo je bacila pogled na rez i rekla da je sve ok. user posted image

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Prvi pregled nakon poroda
2.6.2013 21:17:10   
ada_
citam da ste sve otisle na pregled posle mjesec i vise sad mi nije jasno zasto su nama svima napisali kontrola za 10 dana user posted image ,sta sad da radim kako ce me gledati ako krvarim i kome da idem ako me jedan doktor vodio a sasvim neko treci porodio?

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Prvi pregled nakon poroda
2.6.2013 21:52:11   
Derya
Ja sam isla na pregled 2,5 mj poslije poroda...planirala sam i ranije, ustvari moj doktor me je narucio mjesec poslije poroda..ali je sestrica sve zeznula, pa sam ga morala ganjati zbog termina za pregled!user posted image Sreca moja pa je sve bilo za 5! A porodio me je skroz drugi..

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.8.2013 11:46:30   
lady_bubamara
Meni na otpusnoj listi piše na prvi pregled za 6 sedmica od poroda.Sutra je mjesec dana kako sam se porodila i iskreno strah me da će boliti jer me još uvijek puno rana boli. Sad se spremam psihički na taj pregled , al još uvijek ranu ja nisam pogledala user posted image Uglavnom nadam se da me neće puno boliti kad me bude pregledala, ustvari ne znam ni da li da idem ako me idalje bude boljelo ili da još sačekam...Pojma nemam

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.8.2013 11:56:23   
Ninushka
Ja sam sa prvim djetetom na prvi pregled otišla nakon mjesec dana. I kad je htjela da me pregleda ja joj napomenem da još krvarim, kaže ona meni pa što si došla, dođi kada krvarenje prestane... Eto toliko... Tako da ovaj put idem kad prestanem krvariti.

A rado bih i ranije. Ovaj put me nisu ni rezali ni ušivali ali je došlo do rupture/puknuća na mjestu gdje sam ranije šivena, ali to nisu dirali. Pa me to malo brine..

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.8.2013 11:57:33   
Ninushka
Ninuli, pa boli li te? Ne bi trebalo sada da boli... ili možda griješim?!

Ja sam sa Srđanom imala baš puno konaca, ali se ne sjećam da me je boljelo i nakon mjesec dana.

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.8.2013 12:09:53   
ada_
evo ja jos ni nakon dva ipo mjeseca nisam otisla na kontrolu niti znam kad cu jer od bebe ne mogu nigdje,cak sam dobila i prvu m posle poroda i sve kontam otici cu privatno odradit papa test i pregled da ne idem na jezero jer je gore opsti haus...
ninulina mene je rana boljela dva mjeseca uzas zivi i bas zbog toga nisam ni otisla na kontrolu,a sad se oko bebe brinem i njenog zdravlja pa sam ja pala u drugi plan
nisam jos ni na kontrolu stitne otisla uh user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.8.2013 14:56:09   
lady_bubamara
IZVORNA PORUKA: Ninushka

Ninuli, pa boli li te? Ne bi trebalo sada da boli... ili možda griješim?!

Ja sam sa Srđanom imala baš puno konaca, ali se ne sjećam da me je boljelo i nakon mjesec dana.



Boli draga, boli. Ne znam ni kako to da opišem.Žiga, pa me nekad pecka , a najgore mi kada idem u wc na veliku nuždu tada me jjako boli. I nema šanse da dugo sjedim ....



IZVORNA PORUKA: ada_

evo ja jos ni nakon dva ipo mjeseca nisam otisla na kontrolu niti znam kad cu jer od bebe ne mogu nigdje,cak sam dobila i prvu m posle poroda i sve kontam otici cu privatno odradit papa test i pregled da ne idem na jezero jer je gore opsti haus...
ninulina mene je rana boljela dva mjeseca uzas zivi i bas zbog toga nisam ni otisla na kontrolu,a sad se oko bebe brinem i njenog zdravlja pa sam ja pala u drugi plan
nisam jos ni na kontrolu stitne otisla uh
user posted image



pa ja nešto razmišljam da li da idem ako ovako nastavi da boli, nije mi vala do tog da me opet čeprka dole sa ovakvim bolovima a opet možda je i bolje da vidi dr. možda nešto nije kako treba s obzirom da mi se rana već inficirala u bolnici.

ma ni sama ne znam kako ću...user posted image



_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Prvi pregled nakon poroda
15.8.2013 14:59:11   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: ninulina

Meni na otpusnoj listi piše na prvi pregled za 6 sedmica od poroda.Sutra je mjesec dana kako sam se porodila i iskreno strah me da će boliti jer me još uvijek puno rana boli. Sad se spremam psihički na taj pregled , al još uvijek ranu ja nisam pogledala user posted image Uglavnom nadam se da me neće puno boliti kad me bude pregledala, ustvari ne znam ni da li da idem ako me idalje bude boljelo ili da još sačekam...Pojma nemam


Kod nas je pregled 8 sedmica nakon poroda. Zato ako te bude boljelo mozes sacekati sigurno jos te 2 sedmice user posted image .

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Prvi pregled nakon poroda
24.8.2013 20:49:20   
ada_
ninulina jesi bila na kontroli?

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Prvi pregled nakon poroda
24.8.2013 21:01:30   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: ada_

ninulina jesi bila na kontroli?


joj draga čitav dan razmišljam o tome jer trebam u utorak na pregled a mene strašno dole boli pogotovo kada sam na wc šolji razmišljam da li i da odem bojim se da bi me moglo boliti dok me pregleda kad me ovako sad boli....

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Prvi pregled nakon poroda
24.8.2013 21:15:23   
ada_

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: ada_

ninulina jesi bila na kontroli?


joj draga čitav dan razmišljam o tome jer trebam u utorak na pregled a mene strašno dole boli pogotovo kada sam na wc šolji razmišljam da li i da odem bojim se da bi me moglo boliti dok me pregleda kad me ovako sad boli....

jesi konacno bacila pogled na komsinicu user posted image ,jesul ti poceli odpadat konci,mazes li sta?

ni ja jos nikad nisam bila a vec treci mjesec user posted image ,ne boli me nista,imala menstr.sve normalno pa cu sacekat jos malo i otic privatno uradit papu i uz...

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Prvi pregled nakon poroda
24.8.2013 21:24:12   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: ada_

ninulina jesi bila na kontroli?


joj draga čitav dan razmišljam o tome jer trebam u utorak na pregled a mene strašno dole boli pogotovo kada sam na wc šolji razmišljam da li i da odem bojim se da bi me moglo boliti dok me pregleda kad me ovako sad boli....

jesi konacno bacila pogled na komsinicu user posted image ,jesul ti poceli odpadat konci,mazes li sta?

ni ja jos nikad nisam bila a vec treci mjesec user posted image ,ne boli me nista,imala menstr.sve normalno pa cu sacekat jos malo i otic privatno uradit papu i uz...


nisam još ženo user posted image muž bacio pogled al onako na brzinu kaže nema ništa dole nema konaca nema ništa osim što je nekako smežurano sve pa ne znam jel to inače normalno, a valjda jeste . ne mažem ništa na izlasku iz bolnice mi rekoše da ranu držim suvom i da je luftam koliko mogu kad se istuširam da je baš dobro posušim i to je to. a dole mi je osjećaj kad sjedim pa ustanem kao da mi neko i mjehur i matericu i sve naglo povuče pa se nesvjesno uhvatim dole, ma isto kao da će mi ispasti .

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Prvi pregled nakon poroda
24.8.2013 21:29:36   
ada_

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: ada_

ninulina jesi bila na kontroli?


joj draga čitav dan razmišljam o tome jer trebam u utorak na pregled a mene strašno dole boli pogotovo kada sam na wc šolji razmišljam da li i da odem bojim se da bi me moglo boliti dok me pregleda kad me ovako sad boli....

jesi konacno bacila pogled na komsinicu user posted image ,jesul ti poceli odpadat konci,mazes li sta?

ni ja jos nikad nisam bila a vec treci mjesec user posted image ,ne boli me nista,imala menstr.sve normalno pa cu sacekat jos malo i otic privatno uradit papu i uz...


nisam još ženo user posted image muž bacio pogled al onako na brzinu kaže nema ništa dole nema konaca nema ništa osim što je nekako smežurano sve pa ne znam jel to inače normalno, a valjda jeste . ne mažem ništa na izlasku iz bolnice mi rekoše da ranu držim suvom i da je luftam koliko mogu kad se istuširam da je baš dobro posušim i to je to. a dole mi je osjećaj kad sjedim pa ustanem kao da mi neko i mjehur i matericu i sve naglo povuče pa se nesvjesno uhvatim dole, ma isto kao da će mi ispasti .

ma svakom tako kazu ni ja svoju nisam nicim mazala do jedno mjesec a onda sam mehlemom pravljenim domacim i bilo mi je super,a taj osjecaj sam imala do 40 dana jer se sve vraca na svoje mjesto,povlaci se prema dole pa prema unutra zato imas osjecaj da ce ispasti hehehe,samo se cuvaj ne dizi nista tesko i bez naglih pokreta dok te ne prodje taj osjecaj...

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Prvi pregled nakon poroda
24.8.2013 21:31:42   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: ada_

ninulina jesi bila na kontroli?


joj draga čitav dan razmišljam o tome jer trebam u utorak na pregled a mene strašno dole boli pogotovo kada sam na wc šolji razmišljam da li i da odem bojim se da bi me moglo boliti dok me pregleda kad me ovako sad boli....

jesi konacno bacila pogled na komsinicu user posted image ,jesul ti poceli odpadat konci,mazes li sta?

ni ja jos nikad nisam bila a vec treci mjesec user posted image ,ne boli me nista,imala menstr.sve normalno pa cu sacekat jos malo i otic privatno uradit papu i uz...


nisam još ženo user posted image muž bacio pogled al onako na brzinu kaže nema ništa dole nema konaca nema ništa osim što je nekako smežurano sve pa ne znam jel to inače normalno, a valjda jeste . ne mažem ništa na izlasku iz bolnice mi rekoše da ranu držim suvom i da je luftam koliko mogu kad se istuširam da je baš dobro posušim i to je to. a dole mi je osjećaj kad sjedim pa ustanem kao da mi neko i mjehur i matericu i sve naglo povuče pa se nesvjesno uhvatim dole, ma isto kao da će mi ispasti .

ma svakom tako kazu ni ja svoju nisam nicim mazala do jedno mjesec a onda sam mehlemom pravljenim domacim i bilo mi je super,a taj osjecaj sam imala do 40 dana jer se sve vraca na svoje mjesto,povlaci se prema dole pa prema unutra zato imas osjecaj da ce ispasti hehehe,samo se cuvaj ne dizi nista tesko i bez naglih pokreta dok te ne prodje taj osjecaj...


aaaa znači i kod tebe tako bilo , e dobro onda , lakše mi je sad. ja sve kontam da se nije dole šta "zeznulo" user posted image


_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Prvi pregled nakon poroda
21.1.2014 14:42:37   
17.12.2013.
Drage zene, porodio me dr Nikulin prije 3 sedmice na Jezeru, a na otpisnici pise kontrola za 30 dana. Zna li neko kakva je procedura, mogu li kod njega na Jezero? Ili moram u neki dz, u tom slucaju mi je bolje privatno. Hvala!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *