|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 18:43:04   
lejlaze
hvala vam na utjehama bice bolje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 19:30:00   
andji
slušaj Hanabanana,ne interesuje me kakav si tip žene,gledaj svoja posla,a to što sam ja imala sex sa svojim mužem posle 15 dana,odkud ti pravo da zadireš u tudju privatnost i uopšte je komentarišeš?Pogledala sam tvoje postove na zadnje 2 strane,i najmanje si komentarisala i pametovala 4 posta.Meni se više ne obraćaj i nemaš potrebe komentarisati moje postove,a svoj život organizuj kako hoćeš i što se mene tiče NE MORAŠ SVOM DATI 2 MJESECA TREĆI ĆE ON SEBI NAĆI NEGDJE DRUGO

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 19:37:19   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: andji

slušaj Hanabanana,ne interesuje me kakav si tip žene,gledaj svoja posla,a to što sam ja imala sex sa svojim mužem posle 15 dana,odkud ti pravo da zadireš u tudju privatnost i uopšte je komentarišeš?


Pa andji ti si javno prostrla svoju intimu ko čaršaf, i sada se pitaš zašto je komentarišemo???

Na ovom forumu postoje žene čiji muževi rade u Iraku, Afganistanu....i vjerujem da im muževi ne letaju za drugim suknjama zato što su im supruge daleko.
Do duše, svako iz svoga iskustva priča, ja sam sigurna da moj muž nije sa mnom samo radi toga, a sigurna sam da ne bi našao drugu ako ne bi bili intimni tri mjeseca.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 19:40:47   
mamy Sabina
Andji bez ljutnje ,mislim da su riječi koje si uputila Hanibanani pregrube i uvrjedljive!
Još prije par dana si je zdušno podržala na nekoj drugoj temi,čak šta više
pisala si o ženi u superlativima!
Za ovakav riječi,ako uopšte postoji potreba imamo pp!
LP

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 19:47:30   
andji
Mamy sve ok,ne želim više o ovome......ja sam svoje rekla

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 20:13:45   
Visnja RR
zenice moje drage nema potrebe za tenzijama... :)
pusa svima

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 20:29:17   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: hanabanana

I ne mislim da si super žena zato što ste se mazili nakon 15 dana, ili što si odmah poslije poroda napravila ručak...mislim da prioritete trebaš malo drugačije poredati.



Ovo bas i nije fer! Zar ne treba jedna drugoj da damo podrsku bar kada su u pitanju ovakve stvari? Ipak smo mi zene i majke i najbolje mozemo razumjeti jedna drugu. I svakoj je na neki nacin tesko! Ja razumijem svaku koja kaze da joj je tesko, jer i meni je isto tako. Po cijeli dan sam sama sa dvoje, obavljam sve poslove i suosjecam sa svakom zenom koja je u slicnoj ili istoj situaciji!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 20:36:35   
hanabanana
Naravno Elma, pa i ja sam sama sa dvoje cijeli dan. Naravno da je teško, malena se još uvijek budi min. tri puta po noći, a ujutro Hana traži svoje...nekada nemam volje ni da se počešljam.....ali sve to nije razlog da radi svoga nezadovoljstva ( kojeg naravno da ima nekim danima ) istresam se na svoje dijete?!
Ja se recimo istresem na muža.
Kad mi dodje žuta minuta, čim udje na vrata, ja preko vrata i hodam brzo oko zgrade i dišem dišem i dišem.
Isto tako se uhvatim da zagalamim na Hanu za nešto za što dva dana ranije ne  bih. Pa nisam svetac...ali znam da dijete ne smije biti poligon za moje frustracije.

Ja sam svoj stav o ovoj temi dala na početku teme. ALi morala sam reagovati na nebulozu koja govori o tome da stručnu pomoć potražimo tek kada prebijemo svoje dijete, i da je to stav psihijatra. Halo, pa gdje to živimo?! Koji to psihijatar može uopšte reći?!

O Andji ne mislim ništa loše, ne mislim da joj je lako, ali zaista sam mislila ono što sam rekla - da treba poredati prioritete, i naći vremena i za sebe.
Ne bih komentarisala ničiji život, kamo li  seksualni, ali ako ga neko sam prostre na forum pa valjda ga imam pravo komentarisati?! Ili nemam?!

< Poruku je uredio hanabanana -- 22.11.2008 20:37:25 >

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 20:44:13   
ElmaB
Naravno da svi mi imamo pravo na svoj komentar. Ovo je javni forum, ali, oprosti,  tvoj prethodni post mi nije izgledao posteno! Meni to sto je Andji napisala izgledalo je nekako skroz iskreno. Doimalo se kao da razgovara sa prijateljicom i prica joj svoje stvari! Mozda bih i ja u jednom trenutku to tako napisala! Ne, znam, ali mislim da si bila malo pregruba! Ali, na kraju, pa sve smo mi samo zene i ko nas bolje moze razumjeti osim nas samih!!!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: jeste li ikad grubi
22.11.2008 20:47:57   
hanabanana
Možda je do mene....ali evo recimo ja od svojih prijateljica očekujem da mi pokažu put prema izlazu iz problema a ne da me tješe i dodaju maramice dok plačem.
Tražim akciju, tražim da mi kažu gdje griješim...da zajedno sa mnom pokušaju se izdići iznad problema.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 10:25:50   
Amelaa RR
Eh drage moje kao modeator moram reagovati...mislim da je ovdje Andji samo bila iskrena i zena nista nije "lazirala"-uljepsavala...nego je zena bila iskrena i realna....a to ne znaci da ona nekoga voli manje samo zato sto je tako....I eto hanabanani je isto tako odgovorila iskreno i sto joj je bilo na srcu. ...Znam da hanabanana je isto tako imala dobronamjeran komentar....al eto mislim da nema potrebe za prepucavanjima...Jer eto ipak smo ovdje na forum da podrzimo jedna drugu...saslusamo...a ne da trazimo jedna drugoj u postu dlaku u jajetu...Eto drage moje..budite mi lijepe vesele i pametne...i no sikiriki...



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 10:53:41   
Amrino
Ja mislim da su i jedna i druga bile iskrene.
Ne znam zasto se andji uvrijedila zbog hanabananinog komentara user posted image - meni uopste nije bio uvredljiv. Cinilo mi se kao da ti zena daje savjet...da olaksas sebi i djetetu (jer ste sami i tesko vam je) te da se ne trudis da cijelo vrijeme budes super-zena nego da se opustis malo i uzivas u djetetu pa makar MM malo ispastao user posted image . To i ja sama sebi cijelo vrijeme ponavljm.
(andji- u skoro istoj smo situaciji- i ja sam totalno sama, a roditelji i ostala porodica mi zive u drugom gradu, MM samo radi a ja ko budala mislim da sve mora biti savrseno...)
Ma pripisacemo i ovo "zutoj minutazi" i idemo dalje!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 10:58:26   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ma pripisacemo i ovo "zutoj minutazi" i idemo dalje!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 11:27:22   
nikka
Draga andji ovdje pišemo mi mame koje smo bile grube prema svojo djeci ponekad,znači samim tim priznanjem mi nismo učinile ništa strašno.
Nažalost oni koji zapostavljaju ili zlostavljaju svoju djecu o tome negovore ni javno ni privatno.
Bilo bi lijepo kad bismo na ovoj temi našle podršku i razumijevanje od drugih mama.
Neželim ja da meni netko kaže u pravu si što si se izderala na svoje dijete treba to nekad,nego da možda razmjenimo iskustva kako to izbjeći odnosno pokušati da se dešava što manje.
Nažalost i meni se moja iskrenost na ovom forumu jednom nije dobro isplatila,ali osobe koje ti upute komentare koje ti smatraš neumjesnim  ignoriraj,nedaj da te to smeta i netroši energiju na njih.
Dakle bila sam gruba prema svom anđelčiću,jako mi je žao zbog toga i trudim se izbjegavati to.
Ponekad je to nemoguće mamama koje su konstantno sa djecom,jer nemožemo pobjeći od njih nigdje pa se izvrištati,nemam ni muža koji je trebao biti doma za vikend,bitno je da to znamo koliko toliko kontrolirati,ja se naprimjer tješim da će uskoro u vrtić i to će mi biti pravo olakšanje.


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:02:22   
Anoniman
sve znate kako je sa bebom od tri mjeseca i da je taj period najteži, jer dijete se ne može ni igrati ni zabaviti, već ti moraš biti tu za njega non-stop!
imam pomoć mame, muža, sestre... kad mogu oni, ali zamislite kad moj muž po četiri dana ode na put, a mama i sestra mi naveče dodju da je okupamo, to su dva sata pomoći, naspram 24 sata... znači 22 sata macica bukvalno visi na meni... i ja stvarno ne vidim razlog za grubost ni žaljenje...
I možda će neko prevrnuti očima, ali opet ponavljam da za sve imam vremena i za sve NAĐEM vremena...
Zbog toga se ne osjećam kao super žena, već kao žena kojoj je sasvim normalno da takva bude...
I sve sam prihvatila normalno, i plač i ovo i ono... jer je to dio djeteta koje sam ja htjela.
Da se sad nerviram, pa šta će biti kad budem imala drugo... pa kad dođu veći problemi, kad bude u pubertetu i sl.
A mislim da ja sutra ne bih voljela da se to moje dijete izdere na mene i bude grubo, kad meni nešto bude trebalo.
Ja sam takva osoba, smirenija u takvim situacijama, I SVE JE DO TOGA KAKAV JE KO, i razumijem ako neko brže plane, i svi ti mali ispadi nisu strašni i dio su svakodnevnice, važno je da mi ne osjećamo da smo ostali uskraćeni za nešto zbog tog našeg djeteta, i da to ne bude izvor frustracija koje vode ka grubostima...

(odgovor članu nikka)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:03:15   
camm
ma svaka čast na iskrenosti
a ko kaze da nikad nije udari djete
laže ,ili onaj sto nikad nije, nek ne kaze dva puta da nece.

ja stvarno mogu dosta toga da pretrim
ali da mi ponavlja iste stvari 100 puta zbog cega je bila kaznjena
e pa ne moze,sve zna sve razumije a ja ko papagaj samo ponavljam
dovoljno sam izgubila zivaca
a trebace mi ih jos ..

moje djete se nece smiriti ako ne zgalamim na nju ili ako ne dobije malo po guzi
prije sam stavrno izbjegavala i da galamim na nju
ili da je udarim ali ova 3 mj.su meni najgora.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:10:05   
Anoniman
Ovo sve se odnosi na mene i moju bebu, koja ne bi ni razumijela da se ja naljutim, a kasnije ću pokušati manevrisati kako znam i umijem...

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:17:01   
andji
Ja se baš osjećam kao super žena,ko se ne osjeća šta ću mu ja,i to mi daje snagu da izdržim sve pa čak i kad popizdim....a o finoći i licemjersvu ovaj put nećemo....niti o čitanju izmedju redova,niti o 'dobronamjernim savjetima' pojedinaca,koji će se prepoznati....niti o ljubomori....ima ovdje i dragih ljudi svakako,koje ja volim i poštujem a takodje i oni mene.Razlika je u tome što imaju iskreni ljudi i oni koji 'uljepšavaju' svoje postove i predstavljaju nam BAJKE ovdje,ja sve što sam rekla na ovom forumu stojim iza toga,a oni koji žele uljepšavat i pametovat imaju pravo na to,samo izvolite,ali ja žalim takve ljude jer sam ISKRENA SA SVIM VRLINAMA I MANAMA I ČVRSTO STOJIM NA ZEMLJI

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:19:57   
mukica
ma svaka čast na iskrenosti
a ko kaze da nikad nije udari djete
laže ,ili onaj sto nikad nije, nek ne kaze dva puta da nece.

ja stvarno mogu dosta toga da pretrim
ali da mi ponavlja iste stvari 100 puta zbog cega je bila kaznjena
e pa ne moze,sve zna sve razumije a ja ko papagaj samo ponavljam
dovoljno sam izgubila zivaca
a trebace mi ih jos ..


U potpunosti se slazem sa Camm..Malo djete stvarno nista ne zna i glupo im je bilo sta objasnjavati, ali kad malo naraste i sve konta onda je to druga prica.
Ne kazu daba stari ljudi malo djete mala briga veliko djete velika briga.
Nisam se jednom naljutila i istukla starijeg zato sto u oci te gleda a zijan pravi, ja mozda jesam ters ali ne moze biti sve po njihovom 

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:21:52   
andji
Eto Mukice svaka čast na iskrenosti,kao i ostalim,pa nisam robot jebote,a kamoli lutka pa da se na sve smijem,mada ima i takvih

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:22:24   
Anoniman
andji bilo bi lijepo da shvatiš da postoje ljudi koji žive drugačijim načinom i imaju drugi stil... to nije ni licemjersvo ni uljepšavanje... Isto kao što ja shvatam da ti živiš kako živiš, i radiš ono što radiš i ne smatram da izmišljaš i sl. Samo sam htjela da kažem da je ljepše kad imamo pozitivan stav prema stvarima, i da ono što nam je Bog podario ne osjećamo kao teret već nešto normalno i lijepo... Meni je normalno sve što radim, a neka me drugi smatraju super-ženom...

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:24:21   
Anoniman
Ne kazu daba stari ljudi malo djete mala briga veliko djete velika briga.


user posted image istina mukice! Pa sad nam je mila majka, kad krene momke ganjati, tj. oni nju...iiiiih!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:27:09   
Anoniman
a ja stvarno ne mislim da neko ima potrebu da laže ovdje, jer niti ja poznajem neke ljude, niti oni mene, nit ćemo se ikad upoznati, nit me briga šta misle o meni, ja sam ovdje isto kao svaka, da nešto naučim, da se zabavim i da olakšam dušu kad mi je teško... zato nema razloga da "uljepšavam"...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:28:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andji

Eto Mukice svaka čast na iskrenosti,kao i ostalim,pa nisam robot jebote,a kamoli lutka pa da se na sve smijem,mada ima i takvih

mislim da nema nijedna takva, jer sve smo ljudska bića... ali biti pretjerano nezadovoljan i uvijek se žaliti je druga stvar...

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: jeste li ikad grubi
23.11.2008 12:31:34   
mukica
istina mukice! Pa sad nam je mila majka, kad krene momke ganjati, tj. oni nju...iiiiih!!!

Vidjet ces kako ce i to brzo doci i proci nego s njima treba uzivati do maximuma.
Mi sad imamo 7,5 godina i sve smo to prosli jednom a sad cemo i drugi put i na ovakvom vremenu trebaju ti konjski zivci a nekad ustanem pa sam mrska sama sebi a ne jos dvoje djece,pelene, skola, kuca, kuhancija, muz,radnja nekad mi je kratak dan al boze moj sve je to zivot.
Ima dana kad me naljuti pa bi ga kroz prozor bez bismile izbacila a onda u drugom momentu bi ga ljubila do besvjesti i sve u krug

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *