|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: klempave :) uši
24.2.2010 11:24:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zinanina

U petak idem kod ljekara opšte prakse, da se raspitam .Nadam se da se to može uraditi i u B.Luci, jer ja živim u Ključu, i to mi je pred nosom.
A ovako to izgleda:


maleni je prelijep, želim vam da brzo regulirate ovaj problem i da bude sve ok

< Poruku je uredio Visnja RR -- 1.12.2013 17:05:57 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: klempave :) uši
26.2.2010 14:41:14   
Anoniman
Veeseela, nije dječak, nego je djevojčicauser posted image .
Bila sam kod dr., ona preporučuje da se sačeka, jer smatra da će u toku rasta to možda doći na svoje mjesto, odnosno, da će se promijeniti proporcije glave i ušiju.Ja ne bih ni trenutka bježala od operacije, da se ne bojim da će to njoj predstavljati traumu, koja će prouzrokovati više štete od samog problema.user posted image
Šta da radim????

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: klempave :) uši
26.2.2010 16:00:11   
veeseelaa
sori zinanina, ja zbog kratke kose kontala da je dječakuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.2.2010 16:12:30 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: klempave :) uši
26.2.2010 16:11:33   
Emica_sa
Ja imam rođaka koji je imao baš klempave uši i prije godinu dana se operisao u Mostaru i mogu reći da mu je dosta dobro urađeno i kažu da nije ništa strašno, a čini mi se da su platili 1500 KM nisam sigurna ali tako su nešto spominjali

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: klempave :) uši
26.2.2010 16:40:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sori zinanina, ja zbog kratke kose kontala da je dječakuser posted image

user posted image  nije kratka, svezana je u rep.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: klempave :) uši
26.2.2010 16:59:38   
Mya_81 RR
Zinanina, ja se u potpunosti s tobom slažem....bolje mali zahvat nego da dijete ima kompleks čitav život. I isto sam prvo pomislila da je dječak user posted image ali kad sam povećala sliku vidjelo se da je u pitanju slatka curka user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: klempave :) uši
26.2.2010 20:52:31   
Anoniman
Prvo na predhodne postove da odgovorim...ja mislim da usi rastu citav zivotuser posted image ...usi i nos

Ja bih ostavila njoj da sama odluci zeli li operaciju ili ne, a za takvu odluku smatram da je jos premala....jer ako skonta da se "malim" operacijama svasta moze izmjeniti, za par godina to moze biti nos, pa grudi, pa usne...pa ce joj se citav zivot vrtiti samo oko izgleda.

Koliko vidim na ovoj slici ona ne spada u ekstremne slucajeve pa da joj tako nesto zaista pravi problem...a sto se tice druge djece...to je takav uzrast...oni su nemilosrdni, da nisu usi u pitanju nasli bi nesto drugo

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: klempave :) uši
26.2.2010 21:00:54   
Husic10
IZVORNA PORUKA: dadada

Prvo na predhodne postove da odgovorim...ja mislim da usi rastu citav zivotuser posted image ...usi i nos

Ja bih ostavila njoj da sama odluci zeli li operaciju ili ne, a za takvu odluku smatram da je jos premala....jer ako skonta da se "malim" operacijama svasta moze izmjeniti, za par godina to moze biti nos, pa grudi, pa usne...pa ce joj se citav zivot vrtiti samo oko izgleda.

Koliko vidim na ovoj slici ona ne spada u ekstremne slucajeve pa da joj tako nesto zaista pravi problem...a sto se tice druge djece...to je takav uzrast...oni su nemilosrdni, da nisu usi u pitanju nasli bi nesto drugo



Potpisujem

Sasvim se slazem sa dadada, neka djete samo odluci kad bude dovoljno staro da li zeli operaciju ili ne. Meni su djeca klempavi usiju premedena, takve ih Bog stvori...mani operacije ikakve... sta vam je....ko sto dadada kaze djeca su nemilosrdna svakako da nisu usi u pitanju bio bi nos , ili usne, ili zubi itd.

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: klempave :) uši
26.2.2010 22:28:13   
Anoniman
I slažem se s vama a opet se dvoumim. To je glupost, svjesna sam toga, ali bi mi jako teško padalo da ona postane predmet dječijih zezancija...Sad za sad nek miruje kako jeste, a poslije ćemo vidjeti.

(odgovor članu Husic10)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: klempave :) uši
27.2.2010 1:42:20   
leli§

IZVORNA PORUKA: zinanina

Bila sam kod dr., ona preporučuje da se sačeka, jer smatra da će u toku rasta to možda doći na svoje mjesto, odnosno, da će se promijeniti proporcije glave i ušiju.Ja ne bih ni trenutka bježala od operacije, da se ne bojim da će to njoj predstavljati traumu, koja će prouzrokovati više štete od samog problema.user posted image
Šta da radim????


evo da se javi jedna sa klempavim usimauser posted image user posted image user posted image ja sam kao mala bas bila klempava... cini mi se cak mozda i malo vise od tvoje djevojcice...i ja sam prosla kroz fazu "kompleksa od klempavosti" :) meni je u tome najvise pomogla moja mama... sjecam se da me je jednom zovnula da udjem u kucu sa igralista da mi nesto procita. nasla neki clanak koji govori da su ljudi sa klempavim usima intelignetniji i kretivniji od prosjecnihuser posted image eh sad koliko u tome ima istine je diskutabilno...ali je pomoglo. kada sam usla u pubertet i klepmavost se smanjila. danas sa nekih 26 godina se to skoro i ne primjeti a meni apsolutno i ne smeta...vezem kosu vise nego sto je nosim spustenu i iako sam kao mala mastala da nemam klempave usi i da cu "kad narastem" to operisati...sada mi je drago sto nisam i ne pada mi na pamet.

ja mislim da ti svojoj curici trebas objasniti da je svaki covjek individualan. neko ima klepmave usi, neko krive zube, neko masnu kosu, velika stopala itd... da to nije nikakav hendikep i da je pojam ljepote individualan i zavisi i od sredine u kojoj se zivi. ako kad i spomene klepmave usi ti joj uvijek skreni paznju na nesto drugo sto je jako lijepo. bar dok ne prevazidje period do puberteta. vremenom ces vidjeti da li to njoj stvarno smeta ili joj smeta sto i ostali primjecuju isto...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: klempave :) uši
27.2.2010 1:47:46   
veeseelaa
ja se s vama ne slažem, ja sam za operaciju, nisam imala kao dijete nikakvih problema s drugom djecom al znam neke osobe koje su bile ismijavane i čini mi se da je to ostavilo dubok trag na njima, od povučenosti u sebe do depresijeuser posted image
Mada mama najbolje zna, nek procijeni svoje dijete i zajedno s njim donese odluku

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: klempave :) uši
6.3.2010 2:16:32   
INNIC
Pozdrav, drage mame! Moj maleni ce za koji dan napuniti 3 mjeseca i izgleda kao slonic Dumbo! user posted image
Kad se rodio na njemu su najuocljivije bile usi, jer je donji dio uha bio dosta veci od gornjeg, kao da su mu usi obrnute. Sada to vise nije tako, ali i dalje ima nesrazmjerno velike usi i kleeempaveee.
Meni je to za sada tako slatko user posted image , ali se i ja brinem, kao i druge mame, sta poslije, ako to ostane tako! Pokusavala sam mu stavljati trakice i kapice, ali se odmah unervozi i pocne plakati. Mogu se jedino nadati da ce se i to vremenom korigovati samo od sebe. A ako ne...user posted image


_____________________________

Mamino sunce je stiglo 10.12.''09.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: klempave :) uši
6.3.2010 2:22:17   
veeseelaa
mene zanima jel klempavost nasljedna?
pitanje za mame čija dječica imaju problem s uhicama da li neko od članova uže obitelji ima klempave uši?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu INNIC)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: klempave :) uši
6.3.2010 12:13:37   
Hanady RR
zinanina ovo zaista nije ekstremni slučaj, mislim da se ovo sve može korigirati i bez operacije...tačnije da će uši doći na svoje mjesto i ja ovo nebih nazvala klempavim djetetom uopšte. Mislim da je doktor bio u pravu da sačekate. I pored ovoga molila bih te da njoj ne usadiš u glavu da je klempava pa još o tome torokaš sa familijom, komšijama i prijateljima te nju samu opteretiš činjenicom da je klempava kad nije te joj time stvoriš kompleks. nadam se da me razumiješ ipak ona je jedna liujepa i nikako klempava djevojčica. Lijepo joj objasni da ti se učinilo a doktor je nbajvažniji i on je rekao da nije klempava i da nema potrebe za operacijom.


Veesela nisma sigurna u nasljedni faktor...ali evo moj mm poprilično ima odvojene uši od glave za razliku od mene recimo. Moje zaove isto imaju dobro odvojene uši od glave...e sad moje curke imaju iste moje uši dok kod zaove maleni izgleda ima na moga mm i nju, meni je pomalo klempav ali je malen i presladak i nije to izražena klempavost već eto ja nazvah to odvojenost uga od glave ni malo ni puno.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: klempave :) uši
6.3.2010 13:15:30   
sarayka
Ja sam u početku osnovne skole nosila naocale, i zbog toga imala malo klempave usi (često se to djeci sa dioptrijom desni radi ruckica) a još jedan je razlog bio sto sam stalno "stavljala kosu za uho" posebno desno...zato curici nedam da niko da mojoj stavlja kosicu za usi.
kad sam prestala nositi naocale same su se uši "vratile" i sad su mi ok Boga miuser posted image
moj sestric ima malo klempave usi i sad ce krenuti u skolu, ja sam sestru nagovarala da mu operise al ona nesto neće ... meni je taj problem pogotovo izrazen kod djecaka ipak curice sa kosicom mogu pokriti pa se manje vidi...
sretno!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: klempave :) uši
8.3.2010 13:28:16   
alatarijela
Pozdrav svima,

obzirom da smo i moj brat i ja imali problem sa klempavim usima, reko' ne bi bilo lose da dodam komentar :) Iskreno, ne znam da li je nama klempavost bila nasljedna ili se pojavila kasnije, ali na slikama gdje moj brat ima samo nekoliko dana vec ima klempave usi i takve su mu i ostale :(
Ja, licno, nisam imala problema sa drugom djecom zbog klempavih usiju, ali opet, imala sam dugu kosu pa se to nije toliko ni primjetilo.
Kako god, u osmoj godini sam usi operisala, i stvarno je operacija bila haman pa rutinska (4 sata sve ukupno bila u bolnici). Sve je super ispalo i ja sam prezadovoljna. Samo kad skontam da ne moram razmisljat o tome hoce li neko nesto prokomentarisati... Koliko god neki "kompleksi" nekome izgledali simpaticno, uvijek je bitno sta i kako se osjeca onaj ko to ima...
Btw, moj brat je usi operisao u 16oj godini (malo ga je rat zafrknuo, inace bi i ranije)

Eto toliko od mene...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: klempave :) uši
13.4.2010 11:54:44   
Anoniman
Dugo me nije bilo na temi, to mi je drago, znači da me je popustilo.
Hanady,mislim da bi me trebala razumjeti, svaka mama pretjeruje u reakcijama kad se radi o djetetu. A ružno mi je to nazvati torokanjem, nikome to nisam spomenula osim jako dobroj prijateljici (bez njenog prisustva) i doktorici, izuzimajući forum.A to što sam joj ja obratila pažnju na uši, ne smatram greškom, razgovarala sam s njom i ona nema kompleks i priznajem da sam pretjerala, ovo ipak nije ekstremni slučaj.Smatram da sa djetetom treba pričati o svemu, svijet je okrutan i bolje da sam joj ukazala na to i razgovarala sa njom o tome, nego da je djeca pođu zezati a da se ona ne zna snaći. Ovo ti dođe kao vakcinacija, dijete postaje imuno kad se jednom suoči sa tim.I to mi je pravilo u životu. Uvijek ću joj reči istinu o stvarima i neću ih uljepšavati.
Neki dan kaže, ja bih kupila burek i ponijela u školu za užinu, ali će mi se djeca smijati. Kažem ja: Sigurno se hoće smijati, ali to nema veze, tebi ako se jede burek, ok ponesi.
Kaže ona: Dobro, ponijeću.
Kad je došla iz škole: Ja sam njima fino rekla, ja ću sad jesti burek ,i nemojte mi se smijati...i niko se nije smijao.

Sad ispada, ja sam neka nesigurna mama, koja sama ima komplekse i stvara ih svome djetetu. Moje dijete ima samopouzdanja možda i previše.user posted image

hvala svima na savjetimauser posted image

(odgovor članu alatarijela)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: klempave :) uši
13.4.2010 12:29:15   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: zinanina

Veeseela, nije dječak, nego je djevojčicauser posted image .
Bila sam kod dr., ona preporučuje da se sačeka, jer smatra da će u toku rasta to možda doći na svoje mjesto, odnosno, da će se promijeniti proporcije glave i ušiju.Ja ne bih ni trenutka bježala od operacije, da se ne bojim da će to njoj predstavljati traumu, koja će prouzrokovati više štete od samog problema.user posted image
Šta da radim????



Ja bih poslušala ljekara, ako nadjem neku svoju sliku iz mladjih dana stavit ću je tek da vidiš šta je klempavo uho.
Medjutim meni su roditelji usadili toliko samopouzdanja da niko nikada se nije usudio da mi kaže: klempo. user posted image

Danas su mi uši uz glavu, nevjerovatno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: klempave :) uši
13.4.2010 15:23:49   
viktorija
Evo jos jedne sa klempavim usima user posted image kad to danas nekome kazem, sa sve podignutom kosom, samo me u cudu gledaju!
Istina je da se to s godinama mijenja, a i mi postajemo samouvjereniji, pa valjda i svoje mane bolje nosimo (ne mogu reci da u pubertetu nisam imala kompleks klempavih usiju, ali isto tako sam mislila da mi je nos presirok, noge pretanke, kosa previse kovrdzava i cupava, itd, itd... a sad vidim da su to sve same moje prednosti user posted image ).
Najbitnije je samopouzdanje, zato ne treba dozvoliti da dijete u nasim ocima vidi da nije savrseno!
Meni je npr. jako puno znacilo kad sam upoznala momka koji mi je rekao da se on zapravo zaljubio u te ''moje mane'' i da je bas to ono sto me cini posebnom (ne moramo svi da budemo savrseni da bi nas neko volio, zar ne?)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: klempave :) uši
13.4.2010 15:27:42   
hanabanana
Ja sam u pubertetu pa do neke 20-te godine doživljavala male nervne slomove mjereći svoje kukove.....još uvijek su mi iste mjere, a ja sebi nikad nisam bila ljepša. user posted image

(odgovor članu viktorija)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: klempave :) uši
13.4.2010 18:51:22   
vogelce
Gdje se mogu kupiti te trakice u Sarajevu? nisam nigdje dosad vidjela

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Klempave :) uši
30.4.2010 1:04:21   
Hanady RR
Prenos postova sa duple teme
IZVORNA PORUKA: slatka

kako da ispravim  usi koje sama lomi kada spava, pomalo su joj klempave, imate li ista drugo sem kapica koje moja ne podnosi bukvalno a imamo i grijanje pa je jako vruce za kapicu a trakice sama skida sa glave skoro ce joj 5 mjeseci pa postoji li sansa da se usi isprave do koje dobi da joj nesto stavljam. ima li nesto kupiti u apoteci, trakice i kapice ne idu nikako, pa sad pokusavam neku samoljepljivu trakice micropore pa dokad da joj to stavljam, to samo mali komadic te trakice i zalijepi se za uho i glavicu, to joj ne smeta samo do kad da joj to nosim i ima li sanse za ispravak usiju, ako imate neko rjesenje javite se molim vas, to mi je problem, znam da je genetski moguce naslijediti klempave usi, ali ponavljam  ih lomi dok spava i dok se valja 

IZVORNA PORUKA: laracroft

Ne bih rekla da ce joj od toga usi postati klempave,a da i ostanu to se rjesava rutinskom hirurskom intervencijom u dobi od cetiri godine i kosta cca 500 KM,a mozda i jeftinije.

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pozdrav, u velikoj sam dilemi, pa molim sve mame da se jave. Moja draga Lajla uskoro će napuniti godinu dana, a nema ni jednog bena. Eto mene to nešto ko brine i zanima, da li se bebe rađaju sa benovima, ili to s vremenom dođe, pa molim mame da mi odgovore.

Mama alma

IZVORNA PORUKA: Nadi

Moja Kiki zavrće uši od 20 dana starosti. Mi smo joj stavljali trakice koje se zovu steri strip. Ni ona nije nikada voljela kapice ni trake za glavu, a i ja sam se bojala da joj ne spadnu na nosić kad spava.
Trakice smo lijepili do 8 mj jer više nije htjela i sama ih je počela odljepljivati.
Ona i dalje zavrće uši kad spava, malo su klempave ali meni je preslatka i tako, ako njoj bude smetalo kad bude velika mogu se operisati.
Inače je liječenje klempavih ušiju ljepljenjem kod beba, operacija se može uraditi ali tek pred polazak u školu radi psihološkog efekta da se druga djeca ne bi rugala.

IZVORNA PORUKA: hanabanana

U čemu je tvoja dilema??

Zašto bi imala benove?

Koliko ja znam benovi su stečene promjene na koži, dakle - ne urodjene.


IZVORNA PORUKA: travnicanka

Vidim neka zbrka sa ovim temama.
Htjela sam samo da kazem u vezi usiju....mozda i nece ostati klempave jer je beba tek 5 mjeseci znamo da su malo glava i usi nesrazmjerne u prvim mjesecima kod malih bebica.
Ja se sjecam kod moje Ajle su usi izgledale malo klempave kad je bila beba a poslije kad je malo odrasla postale su normalnog izgleda.
Pozdrav!!!

IZVORNA PORUKA: almai

Moja Hana je se rodila sa super lijepim usima.Medutim prilikom spavanja su joj se skroz zavrcale i tako da je ostala klempava,mada sam lijepila trakice i flastere ali sve je bilo uzalud.Sreca pa je i ima gustu kosu tako da se to i nevidi.Rutinska operacija se moze uraditi kad dijete napuni 'god.jer tad prestanu usi rast.

IZVORNA PORUKA: triplemama

Rutinska operacija se moze uraditi kad dijete napuni 'god.jer tad prestanu usi rast.
Samo usi i nos rastu cijeli život. Ja bih operisale usi prije skole. Benovi se dobijeju kasnije samo se sa mladežima rađamo. Moj sin ima jedan mladež na laktu (ljubi mama)
IZVORNA PORUKA: almai






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Klempave :) uši
3.8.2010 16:32:04   
Anoniman
Ako neko ima informacije vezane za operaciju klempavih ušiju u Sarajevu: kod koga, kako doći do njega, koliko košta i ostalo, molim da mi se javi putem pp, hvala.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Klempave :) uši
3.8.2010 23:10:20   
ivanak
Ja ti preporučam da idete na operaciju i neka napravi zahvat.
Ja imam jedno uho klempavije od drugoga, a to drugo je noramlno. Znači, samo jedno uho mi je klempavo.
I cijeli život zbog toga imam kompleks. I volila bi da sam mogla ići na operaciji.
Mislim da mi je sad, sa skorom 24 godinom, već kasno.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Klempave :) uši
3.8.2010 23:12:23   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ivanak

Ja ti preporučam da idete na operaciju i neka napravi zahvat.
Ja imam jedno uho klempavije od drugoga, a to drugo je noramlno. Znači, samo jedno uho mi je klempavo.
I cijeli život zbog toga imam kompleks. I volila bi da sam mogla ići na operaciji.
Mislim da mi je sad, sa skorom 24 godinom, već kasno.



zasto kasno user posted image
pa tek si pocela da zivis user posted image
ako ce te to uciniti sretnijom zasto to ne bi uradila...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *