|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zatvor na pocetku dohrane
15.4.2010 23:17:48   
leona81
cekat cu jos 2, 3 dana pa ako ne bude to uraditi...hvala ti puno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zatvor na pocetku dohrane
15.4.2010 23:43:10   
myb@by

IZVORNA PORUKA: leona81

evo i nas na ovoj temi...jeli smo jabuku i krusku 2 dana, pa onda sljive 2 dana...i evo vec 2 dana ne kaki? nije mi bas to normalno za nju koja je stalno kakila a i uzasno puno prdi i to toliko smrdi da je strasno...

Leona probaj u caj da joj stavis kasikicu ulja,nama je to pomoglo.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zatvor na pocetku dohrane
16.4.2010 0:02:34   
teacher75
ja lani u povrce svaki dan dodajem pomalo maslinovog ulja i vise nema tvrdu stolicu user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zatvor na pocetku dohrane
16.4.2010 0:05:27   
myb@by
ulje je zakon,ja prvo nisam htjela da stavljam u caj jer me bilo strah ipak je moja beba tada imala samo 2 mjeseca.Medjutim vidjela sam koliko se pati i onda san poslusala tetku koja je na taj nacin rjesavala problem svojim bebama i onda je bio haos u pelenamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Jedva sam dijete opralauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *