|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 14:40:29   
Nedi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Nedi

Hajde necemo sad opet iz pocetka o svim umijesanim akterima. Apsolvirali smo sve to ovih dana.

Ono neosporivo je da dijete treba pomoc. Nasu pomoc. Nikome se pare nece na ruke davati.

Danas ce se u bolnicu odnijeti prva tura potrebstina i vidjeti sta dalje treba.



Javi nam situaciju... novac nikom nećemo davati ..ali ga možemo skupiti da posaljemo npr tebi da kupiš potrepštine i odneseš malenoj.... lakše je to nego da mi hranu šaljemo iz SA...

Mišljenje?


Ma naravno, kupovati cu joj sedmicno ako treba a sigurna sam i hena i palac i druge zenicanke.
Hena mi neda da idem u bolnicu danas tako da idu ona i palac. Ali ja se danas zaista dobro osjecam i ako ovako bude pridruziti cu im se.




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 14:43:53   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Nedi

Hajde necemo sad opet iz pocetka o svim umijesanim akterima. Apsolvirali smo sve to ovih dana.

Ono neosporivo je da dijete treba pomoc. Nasu pomoc. Nikome se pare nece na ruke davati.

Danas ce se u bolnicu odnijeti prva tura potrebstina i vidjeti sta dalje treba.



Javi nam situaciju... novac nikom nećemo davati ..ali ga možemo skupiti da posaljemo npr tebi da kupiš potrepštine i odneseš malenoj.... lakše je to nego da mi hranu šaljemo iz SA...

Mišljenje?

Visnja kad mi imamo dogovor za skupljanje pomoci?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 15:11:01   
shpagica
IZVORNA PORUKA: leontina13

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: leontina13

Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

Boze dragi user posted image user posted image user posted image

i molim vas da ne uzimate zdravo za gotove postove korisnika koji su se tek pojavili na forumu i objavili taj jedan jedini post
najmanje nam sad treba da vjerujemo svakoj neprovjerenoj informaciji i rekla- kazala
i ovako je dovoljna teška situacija

Korisnik sam odavno,al pod drugim nikom!Radim gore i vidjela sam da je ni za ručicu nije uzela, nešo rekla,a kamoli uputila majčinski pogled.....i ne vidim da bi bilo ko imao razloga da laze kad su ove stvari u pitanju...
al ovo nije tema,treba pomoći....ja ću preko svojih kolega u Ze bolnici.......


Ako radiš "gore" što nisi pomogla dok je ležala curica, nego ćeš kao sad iz pete ruke da pomažeš...ne truj ovu temu, razguli i ne laži JA sam juče bila svjedokom da nije mogla da sidje po pomoć jer joj je curica plakala a ona je smrivala skoro sat...i tu pomoć je mogla dapropusti ali nijemarila...ohanite od žene više,sram vas bilo!

(odgovor članu leontina13)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 15:41:53   
henna ze
Nedi bona..nećeš sa nama...
i tu priča završava...
ja ne znam kako cu se ja izborit, a nisam trudna...

napisaću post kad se vratimo

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 19:29:23   
chuci
jeste li bile? kako prođe

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 19:30:31   
henna ze
evo ovako..

palachinken i ja smo posjetile majku u bolnici..
prvo smo se nacekale, jer nam je sestra rekla da ne mozemo predati nista..sve je zabranjeno i da sve donacije idu preko nacelnice odjela i pr bolnice..dok se ne zavrsi istraga
palachinken je nazvala Selmu..ona je došla..malo smo s njom popricale i predale donaciju koja se sastojala od velikog paketa pelena..raznih kašica, sokića, kremice za guzu i vlaznih maramica..

Selma kaze da djevocjica ide na bolje..u smislu da je pocela da jede normlanu hranu ..izvadjena joj je sonda..i dalje ne komunicira ni sa kim..toliko da ljekari ispituju da li ona uopšte cuje...jako se boji da ostaje sama..

pitale smo sta je potrebno sada..kaže nista..zovu je ljudi sa svih strana..dok smo mi bile.zvao je neki covjek iz inostranstva..ljudi uplacuju novac..javila joj se i podravka i hypo banka...uglavnom finansijski im pristize pomoc...
misli da ce preko vikenda biti jos u bolnici, a kasnije da ce ih uputiti na rehabilitaciju..ona govori o fizickoj rehabilitaciji..tipa nekog centra...

kaže da ce nakon svega da se vrati ocu...

to su činjenice onog o čemu smo pricale...

što se mene licno tice, ja sam završila sa ovom akcijom..ako neko bude htio nešto da donira..ok je ja cu odnijeti...

ne zelim da pisem nista..moj licni osvrt ni moje vidjenje jer me strah i boga i ljudi...

ono sto je bitno..jeste cinjenica da su sada finansijski koliko toliko zbrinute..dalje cemo vidjeti..

ostaje nam da uputimo dovu da curica se nekako izvuce iz ovog i da joj se nikada nista slicno ne desi..


ovom prilikom se zahvaljujem :

Nedi, palachinken, Melena 27 RR, niki83, hatepsut..jer da nije bilo njih..ove posjete ne bi bilo

curke..da vam Bog ovo upiše u dobra djela user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 19:35:53   
palachinken
Divno si ovo sročila.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 19:40:55   
bebacha
Zenicanka mojim user posted image user posted image user posted image svaka vam cast
da nam djevojcica bude dobro

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 19:42:25   
tekja
Hvala cureuser posted image Neko to odgore vidi sveuser posted image Samo da djevojcica bude dobro.

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 19:46:18   
henna ze
i evo na kraju je provalilo sve..
ne pamtim kad sam zadnji put user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 19:54:50   
koka i po

IZVORNA PORUKA: henna ze

evo ovako..

palachinken i ja smo posjetile majku u bolnici..
prvo smo se nacekale, jer nam je sestra rekla da ne mozemo predati nista..sve je zabranjeno i da sve donacije idu preko nacelnice odjela i pr bolnice..dok se ne zavrsi istraga
palachinken je nazvala Selmu..ona je došla..malo smo s njom popricale i predale donaciju koja se sastojala od velikog paketa pelena..raznih kašica, sokića, kremice za guzu i vlaznih maramica..

Selma kaze da djevocjica ide na bolje..u smislu da je pocela da jede normlanu hranu ..izvadjena joj je sonda..i dalje ne komunicira ni sa kim..toliko da ljekari ispituju da li ona uopšte cuje...jako se boji da ostaje sama..

pitale smo sta je potrebno sada..kaže nista..zovu je ljudi sa svih strana..dok smo mi bile.zvao je neki covjek iz inostranstva..ljudi uplacuju novac..javila joj se i podravka i hypo banka...uglavnom finansijski im pristize pomoc...
misli da ce preko vikenda biti jos u bolnici, a kasnije da ce ih uputiti na rehabilitaciju..ona govori o fizickoj rehabilitaciji..tipa nekog centra...

kaže da ce nakon svega da se vrati ocu...

to su činjenice onog o čemu smo pricale...

što se mene licno tice, ja sam završila sa ovom akcijom..ako neko bude htio nešto da donira..ok je ja cu odnijeti...

ne zelim da pisem nista..moj licni osvrt ni moje vidjenje jer me strah i boga i ljudi...

ono sto je bitno..jeste cinjenica da su sada finansijski koliko toliko zbrinute..dalje cemo vidjeti..

ostaje nam da uputimo dovu da curica se nekako izvuce iz ovog i da joj se nikada nista slicno ne desi..


ovom prilikom se zahvaljujem :

Nedi, palachinken, Melena 27 RR, niki83, hatepsut..jer da nije bilo njih..ove posjete ne bi bilo

curke..da vam Bog ovo upiše u dobra djela user posted image user posted image

user posted image




OVO SU MOJE KANTONKEuser posted image user posted image user posted image
za ostalo.....no coment...ja se nadam da ce djevojcica biti dobro a da ce majka poredati prioritete u zivotu....dok to ne bude neka im je Bog na pomoci.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 20:12:48   
Hanady RR
zeničankeuser posted image user posted image
hvala vamuser posted image
samo mislimo na djete...nedužni...ničemu krivo...samo na njuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 262
   [Obrisana poruka]
12.4.2013 20:26:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 20:27:22   
D_K

IZVORNA PORUKA: henna ze

evo ovako..

palachinken i ja smo posjetile majku u bolnici..
prvo smo se nacekale, jer nam je sestra rekla da ne mozemo predati nista..sve je zabranjeno i da sve donacije idu preko nacelnice odjela i pr bolnice..dok se ne zavrsi istraga
palachinken je nazvala Selmu..ona je došla..malo smo s njom popricale i predale donaciju koja se sastojala od velikog paketa pelena..raznih kašica, sokića, kremice za guzu i vlaznih maramica..

Selma kaze da djevocjica ide na bolje..u smislu da je pocela da jede normlanu hranu ..izvadjena joj je sonda..i dalje ne komunicira ni sa kim..toliko da ljekari ispituju da li ona uopšte cuje...jako se boji da ostaje sama..

pitale smo sta je potrebno sada..kaže nista..zovu je ljudi sa svih strana..dok smo mi bile.zvao je neki covjek iz inostranstva..ljudi uplacuju novac..javila joj se i podravka i hypo banka...uglavnom finansijski im pristize pomoc...
misli da ce preko vikenda biti jos u bolnici, a kasnije da ce ih uputiti na rehabilitaciju..ona govori o fizickoj rehabilitaciji..tipa nekog centra...

kaže da ce nakon svega da se vrati ocu...

to su činjenice onog o čemu smo pricale...

što se mene licno tice, ja sam završila sa ovom akcijom..ako neko bude htio nešto da donira..ok je ja cu odnijeti...

ne zelim da pisem nista..moj licni osvrt ni moje vidjenje jer me strah i boga i ljudi...

ono sto je bitno..jeste cinjenica da su sada finansijski koliko toliko zbrinute..dalje cemo vidjeti..

ostaje nam da uputimo dovu da curica se nekako izvuce iz ovog i da joj se nikada nista slicno ne desi..


ovom prilikom se zahvaljujem :

Nedi, palachinken, Melena 27 RR, niki83, hatepsut..jer da nije bilo njih..ove posjete ne bi bilo

curke..da vam Bog ovo upiše u dobra djela user posted image user posted image

user posted image


potpisujem boldirano..
svaka cast cure, valjalo je stisnuti petlju i otici user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 20:28:51   
D_K
Ima li kakvih dogovora za nasu kaficu?


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 20:29:00   
teacher75
user posted image ja danima mislim na djevojcicu, bas mi je tesko i zeludac me zaboli kad pomisli kakav joj je zivot i molim Boga da se nekako izvuce iz svega ovoga, ne mislim samo na ovo trenutno stanje nego na njenu buducnost, neka joj Bog pomogne dalje u zivotuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 20:31:22   
emirita
user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 20:31:58   
aazra

IZVORNA PORUKA: teacher75

user posted image ja danima mislim na djevojcicu, bas mi je tesko i zeludac me zaboli kad pomisli kakav joj je zivot i molim Boga da se nekako izvuce iz svega ovoga, ne mislim samo na ovo trenutno stanje nego na njenu buducnost, neka joj Bog pomogne dalje u zivotuuser posted image


Amin, theacerko, amin...drago mi je da su se javili i ovi privredni subjekti da ih tako nazovem, cestitam i forumasicama koje su isle u posjetu...

Malenoj neka je Bog na pomoci, samo da zavrsi u nekim sigurnim rukama, da je zastiti od stresa i nasilja, samo to...user posted image

_____________________________








(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 21:08:40   
melin
svaka cast zenama koje su pomogle u ovoj teskoj situaciji...user posted image user posted image user posted image
dobro se dobrim vracauser posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 21:08:45   
AnLu
Tek vidjeh temu... ako bude kafica u Sa samo nek mi neko javi, donirala bih i ja nesto. To sto djete ima 11kg nije neko mjerilo, koji broj gardarobe nosi me zanima, imam ja anine sve stvari pa bih prosljedila sto je potrebno im, ako im je ista potrebno.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 21:15:29   
teacher75
fddccccccnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyhhhhhhhhhhhhhhhhhhhggfgnnnnn

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 21:16:51   
teacher75
yycb<vvjzhhizhzhzztrrrrr hg hfiuezztttzzzuuu m. ,..https://www.facebook.com/djecijaodjeca.stepssarajevo.1?fref=ts

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 21:37:46   
niki83
Henna i palachinken da vam Bog dragi da svako dobro i primi ovo vase dobro djelo,Amin!
A djevojcici podari normalan zivot u kome nikad vise nista slicno nece prozivjeti, Amin!

_____________________________

N&N

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 21:51:41   
teacher75
ja se izvinjavam, lana mi se docepala laptopauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 22:07:17   
emina08
Zeničanke svaka častuser posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *