|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
13.4.2013 11:33:15   
EEDITH
svaka čast henna,palachinken user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
13.4.2013 12:01:54   
Visnja RR
ZE cure user posted image

razmišljam da smo zahvaljujući curama uradile što je do nas...
šta dalje... u henineom postu je sve rečeno...

možemo pratiti situaciju pad kad malena ode kod dede prikupiti odjeće , pelena i odnijeti...

novac ne...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
13.4.2013 15:38:43   
ljubičica 28
Hena, palačinko user posted image user posted image Da vam Allah ukabuli, vi ste svoje odradile user posted image



_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
13.4.2013 16:37:42   
Medić*
Zenicanke svaka cast user posted image

Stalno mislim na to malo, jadno,neduzno dijete da ga dragi Bog cuva i podari srecu :(

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 10:13:45   
teacher75
http://www.bh-index.com/?p=21183

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 10:18:19   
bebaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

http://www.bh-index.com/?p=21183

dragom Bogu se molim da sve te terapije dadnu pozitivan ishod i dijete ne ponese trajne psihološke traume dalje u život...da joj ostatak djetinjstva prođe sto veselije i bezbolnije...Bože ti joj pomozi...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 11:25:20   
emi7908
Zeničanke jedan veeeeeeliki user posted image user posted image neka vam dragi Bog vrati duplo...

Nadam se da će malena mrvica da se oporavi koliko to i bude moguće. Duša draga nema dana kada ne pomislim na nju, srce mi puca user posted image

Šta god bude trebalo za malenu tu sam, i ako ode kod dede mogu im pomoći sa nekim stvarima npr.krevetić,veš mašina... ne znam kako dedo stoji ali šta god bude trebalo tu sam.
S obzirom da nisam često na forumu Višnja me može kontaktrati bilo kada.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 11:50:55   
Super Beba
Tek sad vidjeh ovu temu. Našim zeničankama, ali i svim RR forumašicama koje su učestvovale u ovoj akciji svaka čast! Ja nažalost nisam, jer nisam temu upratila ranije. U svakom slučaju, ako bude još nešto trebalo, tu sam...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 12:09:29   
aazra
Drago mi je da se njeno stanje stabilizira i da ce biti prebacena na lijecenje, također mi je drago i zbog toga sto ce obje biti pod nadzorom user posted image

Sutra vidim na naslovnoj u Azri "Batine je dobivala jos u stomaku..." i opet me zaboli zeludac i stegne mi se sve...

Nema sansi da ovo citam, pomoci ne mogu, cini mi se sto vise detalja znam samo gore user posted image , tjesim se time da je najgore za nju proslo...user posted image

_____________________________








(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 12:21:51   
hanabanana
Kod nas je inače nasilje u porodici nešto što se prešućuje, sakrije pod tepih, ignoriše, ne vidi....na kraju toleriše.

Ja fizičku silu apsolutno ne opravadavam nikada. Ovdje sam milion puta ušla u raspravu jer sam oštar zagovornike parole: " Ne po guzi! ".
Odnosno, apsolutno sam protiv fizičkog kažnjavanja djece.
Ja zaista ne vidim bitnu razliku spram onog ko namlati svoje dijete i onog ko namlati svoju ženu.
Ne vidim jer su žrtve u oba slučaja povrijeđene, i osjećaju apsolutno isto.

Dokle god tolerišemo fizičko kažnjavanje djece, tolerisat ćemo sve i jedan slučaj inih Binasa.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 12:24:22   
henna ze
e da...sad ide komercijalizacije priče...jednog djeteta u kojoj će mnogi biti dobri
fujjj

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 12:27:15   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: henna ze

e da...sad ide komercijalizacije priče...jednog djeteta u kojoj će mnogi biti dobri
fujjj


Upravo tako Henna....da povratiš.
I za godinu dana je se niko neće sjećati.
A ovakvih kao što je njen slučaj u ovoj našoj nedodjiji je i previše.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 14:46:49   
aazra
...



< Poruku je uredio aazra -- 16.4.2013 14:50:45 >


_____________________________








(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
16.4.2013 14:50:24   
aazra

IZVORNA PORUKA: hanabanana

I za godinu dana je se niko neće sjećati.




Mozda oni koji citav slucaj koriste za komercijalizaciju se nece sjecati...ali ja se sjecam prvog dana kad se sve ovo desilo, bila je utakmica u Zenici i u medijima jedva da se ista moglo naci o curici, samo da je hospitalizovana, kratka informacija, tek nakon nekoliko dana nakon sto je prosla euforija od utakmice, ona je nekom postala interesantna, nazalost.

A sto se nasilja tice, pa ja ne znam moze li se pomoci zenama koje su navikle da ih muskarac zlostavlja i smatraju to normalnim user posted image ?

_____________________________








(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
19.4.2013 15:28:17   
Visnja RR
http://www.depo.ba/hronika/dramaticna-ispovijest-majke-trogodisnje-djevojcice-iz-travnika-koju-je-brutalno-pretukao-ocuh

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
19.4.2013 15:41:51   
melin
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
19.4.2013 23:20:39   
niki83
user posted image Uh Boze mili..user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
21.4.2013 0:12:43   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

http://www.depo.ba/hronika/dramaticna-ispovijest-majke-trogodisnje-djevojcice-iz-travnika-koju-je-brutalno-pretukao-ocuh
Pa Boze ona i dalje brani svog muza???? Meni i dalje ne ide u glavu da je dijete s prijelomom stavila spavati. Tuzno da tuznije ne moze biti... To dijete treba zastitiuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
21.4.2013 9:49:04   
henna ze
ja sam ubijeđena, da se nije digla ovolika medijska hajka i pritisak javnosti da bi ona nastavila zivjeti sa njim najnormalnije...
to sam zakljucila iz razgovora, na prvu..
zalosno

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
21.4.2013 10:08:55   
Hannica
user posted image user posted image user posted image jadno dijete,tako mi je zao.Iskreno se nadam da ce monstrum biti osudjen na duzi vremenski period u zatvoru i da se majka nece vratiti njemu.user posted image user posted image user posted image
Joj ja ne mogu podnijet ove tuzne teme nikako,procitah dva-tri posta i sad cu plakati pola dana.user posted image user posted image
Vidim da su zenicanke sakupljale neku pomoc za djevojcicu,ja pislala na kafa temu da mi javite ako sta bude,ali niko nista.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
21.4.2013 11:20:43   
prskalica
kao prvo-ne bi se rodio taj koji bi istukao moje dijete!ko uzima sebi za pravo a ja ga rodila?!covjek s kojim zivim tri mjeseca?!pobogu!!!drugo-te modrice,frakturu i povrede glave dijete nije moglo dobiti od lupkanja po guzi-znaci da ju je tukao dugo i jako!pa MAJKO STO NE ZVA POLICIJU ILI jednostavno zasto nisi vristala i trazila pomoc.trece- dijete s tijelom prekrivenim modricama staviti da legne?i on treba da kaze ako joj ne bude dobro vodi je ljekaru?ne razumijem je,niti cu.trebala je reagovati jer ovo nije prvi put sigurno.jadno dijete ,samp tesko njemu...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
21.4.2013 11:35:28   
shpagica
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja sam ubijeđena, da se nije digla ovolika medijska hajka i pritisak javnosti da bi ona nastavila zivjeti sa njim najnormalnije...
to sam zakljucila iz razgovora, na prvu..
zalosno


Pretpostavljam da nisi dosad čula za "Štokolmski sindrom"?


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
21.4.2013 14:05:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja sam ubijeđena, da se nije digla ovolika medijska hajka i pritisak javnosti da bi ona nastavila zivjeti sa njim najnormalnije...
to sam zakljucila iz razgovora, na prvu..
zalosno

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
21.4.2013 14:26:07   
škorpija
Kod nas je inače nasilje u porodici nešto što se prešućuje, sakrije pod tepih, ignoriše, ne vidi....na kraju toleriše.

Ja fizičku silu apsolutno ne opravadavam nikada. Ovdje sam milion puta ušla u raspravu jer sam oštar zagovornike parole: " Ne po guzi! ".
Odnosno, apsolutno sam protiv fizičkog kažnjavanja djece.
Ja zaista ne vidim bitnu razliku spram onog ko namlati svoje dijete i onog ko namlati svoju ženu.
Ne vidim jer su žrtve u oba slučaja povrijeđene, i osjećaju apsolutno isto.


Divno napisano, stid me je što ja nisam prekinula lanac fizičkog kažnjavnja, nadam se da ću uspjeti u budućnosti, ali to je jako teškouser posted image

Druga stvar, Binasa je mlada, sa sela, nesređena porodica, siromašna, šokantno je šta je dopustila, ali mi ne možemo shvatiti taj mentalni sklop, s druge strane svjedok sam u svom okruženju šta sve razvedene majke dopuštaju svojim "momcima" da govore njenom djetetu/djeci, to nije fizičko zlostavljane, ali psihičko jest sigurno, a ko zna šta se iza svega može kriti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
21.4.2013 14:27:37   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

Kod nas je inače nasilje u porodici nešto što se prešućuje, sakrije pod tepih, ignoriše, ne vidi....na kraju toleriše.

Ja fizičku silu apsolutno ne opravadavam nikada. Ovdje sam milion puta ušla u raspravu jer sam oštar zagovornike parole: " Ne po guzi! ".
Odnosno, apsolutno sam protiv fizičkog kažnjavanja djece.
Ja zaista ne vidim bitnu razliku spram onog ko namlati svoje dijete i onog ko namlati svoju ženu.
Ne vidim jer su žrtve u oba slučaja povrijeđene, i osjećaju apsolutno isto.


Divno napisano, stid me je što ja nisam prekinula lanac fizičkog kažnjavnja, nadam se da ću uspjeti u budućnosti, ali to je jako teškouser posted image

Druga stvar, Binasa je mlada, sa sela, nesređena porodica, siromašna, šokantno je šta je dopustila, ali mi ne možemo shvatiti taj mentalni sklop, s druge strane svjedok sam u svom okruženju šta sve razvedene majke dopuštaju svojim "momcima" da govore njenom djetetu/djeci, to nije fizičko zlostavljane, ali psihičko jest sigurno, a ko zna šta se iza svega može kriti

a ove iz mog okruženja su fakultetski obrazovane, zaposlene, modere, trebe ono-ovouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *