|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Paketic
10.12.2010 12:15:55   
mojbebac

IZVORNA PORUKA: tweety

Mislim da slikovnica koju Romali spominje je ova

user posted image

Ja sam je mislila Ranii kupiti za rođendan ali kupim FP lončić.Ovu slikovnicu ću nekom drugom prilikom user posted image

Mi smo svoje paketiće predali u Pozorište i čekamo nedjelju user posted image Pored toga Emre ima predstavu u vrtiću u utorak i tu će im DM djeliti paketiće ali ja čekam one od tatine firme jer budu super user posted image



mi imamo ovu knjigu sveznalicu, ali anja nije odusevljena .... najvise voli kucu sveznalicu i lonac .... imamo i one neke kljuceve fisher price, oni su bas bez veze .....


_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Paketic
10.12.2010 12:18:17   
anidla
IZVORNA PORUKA: mojbebac


IZVORNA PORUKA: tweety

Mislim da slikovnica koju Romali spominje je ova

user posted image

Ja sam je mislila Ranii kupiti za rođendan ali kupim FP lončić.Ovu slikovnicu ću nekom drugom prilikom user posted image

Mi smo svoje paketiće predali u Pozorište i čekamo nedjelju user posted image Pored toga Emre ima predstavu u vrtiću u utorak i tu će im DM djeliti paketiće ali ja čekam one od tatine firme jer budu super user posted image



mi imamo ovu knjigu sveznalicu, ali anja nije odusevljena .... najvise voli kucu sveznalicu i lonac .... imamo i one neke kljuceve fisher price, oni su bas bez veze .....



koliko ovo kosta?

Noa bas voli slikovnice, odusevljava se


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Paketic
10.12.2010 14:10:36   
mama2009
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: mojbebac


IZVORNA PORUKA: tweety

Mislim da slikovnica koju Romali spominje je ova

user posted image

Ja sam je mislila Ranii kupiti za rođendan ali kupim FP lončić.Ovu slikovnicu ću nekom drugom prilikom user posted image

Mi smo svoje paketiće predali u Pozorište i čekamo nedjelju user posted image Pored toga Emre ima predstavu u vrtiću u utorak i tu će im DM djeliti paketiće ali ja čekam one od tatine firme jer budu super user posted image



mi imamo ovu knjigu sveznalicu, ali anja nije odusevljena .... najvise voli kucu sveznalicu i lonac .... imamo i one neke kljuceve fisher price, oni su bas bez veze .....



koliko ovo kosta?

Noa bas voli slikovnice, odusevljava se



oko 70KM mi je kupili u TL


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Paketic
10.12.2010 14:51:32   
mala86
moj bebac bas si me obradovala s tim da obozava psica sveznalicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,jer mi planiramo uzet L.uskorouser posted image !kad ga vidi u trgovini bas mu se obraduje,neki dan je kleknuo na pod u trgovini i krenuo se igrat s njim,nadam se da nece odusevljanje proci kad ga uzmemo i bude mu stalno na dohvat ruke

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Paketic
10.12.2010 15:00:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady.taj sintisajzer s mikrofon,jel puno bucanuser posted image user posted image user posted image posto smo podstanari,imamo starije gazde koji su jako tolerantni al sad nezelim biti bezobrana.jel moguce to cudo smanjit pa de necuje dalje od naseg sprata

nije puno bučan inače bi davno letio iz kućeuser posted image user posted image user posted image user posted image

stavrno nije bučan taman je fin i pristojanuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Paketic
10.12.2010 15:51:35   
Romali
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: mojbebac


IZVORNA PORUKA: tweety

Mislim da slikovnica koju Romali spominje je ova

user posted image

Ja sam je mislila Ranii kupiti za rođendan ali kupim FP lončić.Ovu slikovnicu ću nekom drugom prilikom user posted image

Mi smo svoje paketiće predali u Pozorište i čekamo nedjelju user posted image Pored toga Emre ima predstavu u vrtiću u utorak i tu će im DM djeliti paketiće ali ja čekam one od tatine firme jer budu super user posted image



mi imamo ovu knjigu sveznalicu, ali anja nije odusevljena .... najvise voli kucu sveznalicu i lonac .... imamo i one neke kljuceve fisher price, oni su bas bez veze .....



koliko ovo kosta?

Noa bas voli slikovnice, odusevljava se



anidla, cini mi se da sam prekjuce vidjela u TL u Mo., cijena 49 KM.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Paketic
11.12.2010 19:14:12   
mojbebac

IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: mojbebac


IZVORNA PORUKA: tweety

Mislim da slikovnica koju Romali spominje je ova

user posted image

Ja sam je mislila Ranii kupiti za rođendan ali kupim FP lončić.Ovu slikovnicu ću nekom drugom prilikom user posted image

Mi smo svoje paketiće predali u Pozorište i čekamo nedjelju user posted image Pored toga Emre ima predstavu u vrtiću u utorak i tu će im DM djeliti paketiće ali ja čekam one od tatine firme jer budu super user posted image



mi imamo ovu knjigu sveznalicu, ali anja nije odusevljena .... najvise voli kucu sveznalicu i lonac .... imamo i one neke kljuceve fisher price, oni su bas bez veze .....



koliko ovo kosta?

Noa bas voli slikovnice, odusevljava se



anidla, cini mi se da sam prekjuce vidjela u TL u Mo., cijena 49 KM.



i mi smo je latili negdje oko 50 KM u merkatoru, u marketu ......

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Paketic
11.12.2010 19:53:41   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamana

Starija bi htjela onu kasu za igru prodavaca, ali mi glupo da kupim dvije.

Gdje si ovo našla da kupiš?

i meni kaži gdje si kasu našlauser posted image user posted image user posted image user posted image

a tabla piši briši ima u one2play....
oko 22 Km je bila...doduše davno ja kupila jednoj curici za rođendanuser posted image



U drvoprometu sam vidjela kasu...
i cijena je ista kao kao i ta tabla 22KMuser posted image

Sinoc sam obilazila trzne centre i nisam kupila table...
svakoj sam nasla zamjerkuuser posted image
U one2play nisam bila

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Paketic
11.12.2010 20:09:50   
Anoniman
kupi im po neseser...sto sam ja mojoj braticni...i samo napunis snalama, gumicama za kosu, raIfovimauser posted image ....i ostalim dzidzama...em tebi dobro...imaju neseser...a njima drago...pun svegauser posted image ...a nije skupo

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 159
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *