|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby Einstein
11.1.2010 17:46:27   
Ella_H
hahaha prelude za lude razumijem te i u pravu si za amerikance
i da djete treba uciti na sve situacije van kuce u kuci itd itd
zato smo valjda roditelji a i nasi starci nisu tako losi bili evo
svi prezivili vecina skolovana i koliko toliko prisebna user posted image user posted image
i nisam mislila da su baby einstain dvd-ovi losi oni su bas slatki
ali bas zato je kompanija i nudila povrat novca sto se ovi ovdje
nafuraju da su svi genijalci haha i sve je o sigurnosti a stvarno stanje ludnica

dakle mame naprijed s dvd-ovima hehe

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Baby Einstein
11.1.2010 18:05:37   
prelude za lude
Ma naravno. Svi smo mi odrasli bez baby einstein-a. I sta nam fali, nista. Moje misljenje o ovim dvd-ovima je to da su vise namjenjeni roditeljima. Mislim u smislu da ce mama ili tata (kao sto sam ja) imati malo vise vremena za neke druge poslove, moci ce malo i sjesti, odmoriti se. Dijete ce manje plakati, manje kenjkati, manje ce mu biti dosadno.

Pozdrav svima

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Baby Einstein
11.1.2010 22:10:19   
leona81
zato fino sklonite kanale koji vam ne trebaju tipa dm, i od 50 stavite 10 koje gledate ako i toliko :)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu prelude za lude)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Baby Einstein
18.1.2010 16:51:13   
škorpija
prelude za lude,, hvala za spisak sa oznakom za koju dob su namjenjeni, mi smo dobili dosta DVD-ova ali nikako da skontam kad koje da mu puštam.
ja sam gledala ove DVd-ove malo su luđački, zaboli me glava od bojauser posted image , ali sigurno je bolje nego bilo koji kanala na tv-u, a meni je stalno upaljen tv.
dvd mu stavim dok jedem i da odem u wc, ali ipak više voli elmov svijet

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Baby Einstein
24.1.2010 12:51:36   
Sonja
ja pustim A da gleda a on se rasplace..ne zanima ga to..
on samo voli boba graditeljauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Baby Einstein
26.1.2010 15:04:50   
Super dada
Moj user posted image takodje voli Boba graditelja.

Baby Einstain mu pravo drzi paznju svaka cast onome ko ovo osmisli. Mogao bi user posted image po citav dan da u to gleda.
Najvise mi se svidja DVD - vrijeme za uspavanku. Ako je user posted image pospan, uz taj DVD se tako lijepo umiri i ubrzo zaspe.

Ima li neko informaciju koliko ove nase bebace mogu gledati u TV, a da im to ne steti vidu. Mislim da ovaj moj ipak pretjeruje, a problem je sto je kod nas u dnevnoj svakako TV non stop upaljen.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Baby Einstein
26.1.2010 15:24:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Super dada

Ima li neko informaciju koliko ove nase bebace mogu gledati u TV, a da im to ne steti vidu. Mislim da ovaj moj ipak pretjeruje, a problem je sto je kod nas u dnevnoj svakako TV non stop upaljen.


Nesmiju nikako al ko će im zabraniti ovaj moj sam sebi i upali TV... trakor Tom mi se popeo na glavu... al šta bih bez njega tako jedino odem u WC a da mi ne plače pored vratauser posted image . Što manje to bolje jer sa 3 god. kod djeteta je vid tek normalan.

(odgovor članu Super dada)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Baby Einstein
2.2.2010 8:58:07   
Super dada
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za prelude za lude.

Moj djecak ne prestaje gledati Baby Einstein. Svakome bih toplo preporucilan ove video uradke.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu prelude za lude)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Baby Einstein
2.2.2010 9:11:55   
snijeg
Ni mojoj nikad dosta, povazdan bi gledala, a Baby Mozart je oduševljava (na mamu) user posted image user posted image
Preporučujem svim mamama i tatama user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Baby Einstein
2.2.2010 14:41:39   
milenium
kako to da je odjednom pala cjena,recesija ?user posted image

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Baby Einstein
3.2.2010 0:00:04   
prelude za lude
Nije pala cijena. Ovo je nova ponuda, divx format, 26 naslova, sve snimljeno na 5 dvd-ova. Ono ranije je bila ponuda dvd format, 26 naslova, sve snimljeno na 26 dvd-ova.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Baby Einstein
11.2.2010 22:22:45   
ziki
Nocas nam je stigao baby einstein, moram da pohvalim preludog, kvalitet super. Do sad smo imali neke dijelove sa neta ali ovi su ekstra, nerednih mjeseci to nam je na repertoaru dok sve ne pregledamo.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu prelude za lude)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Baby Einstein
12.2.2010 7:37:25   
tap3ah
Ako kome trebaju linkovi sa skidanje BE neka se javi na ppuser posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Baby Einstein
12.2.2010 9:04:03   
scarlett
Ja sam sebi skinula dosta dijelova i zadovoljna sam, user posted image je interesantno kada mu pustim, ali nekada se okrene i počne nešto drugo raditi, ali se najviše osvrće na zvukove, pa onda ponovo nastavi gledati.
Ja mislim također da je ovo fino osmišljeno, ipak puštam ovo malenom samo kada sam preumorna da ga nosam ako je puno nervozan ili sl., jer me baš strah štetnog djelovanja TVa na user posted image vid.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Baby Einstein
13.2.2010 1:16:27   
prelude za lude
Obratite paznju da mozda i losa kvaliteta slike utice na vid vase bebe.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Baby Einstein
22.2.2010 0:34:04   
leona81
joj ovo je super, moja inace hiperaktivna i jako zahtjevna beba je gledala epizode na utube, pa smo na piku narucili od preludog, i cekamo da nam stignu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu prelude za lude)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Baby Einstein
24.2.2010 9:44:51   
anidla
i ja bih ovo narucila, kako??? kako se placa? Noa stalno gleda u TV pa da mu bar nesto pustim sto valja user posted image  

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Baby Einstein
24.2.2010 21:50:15   
teacher75
ja danas pustala lani malo baby einstein- bach sa youtube i rasplakala se!!!!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Baby Einstein
25.2.2010 20:59:19   
leona81
moja gleda pomalo i zanima je bas, voli muziku pravo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Baby Einstein
25.2.2010 21:53:30   
škorpija
ja danas pustala lani malo baby einstein- bach sa youtube i rasplakala se!!!!


probaj elmov svijet, moj ga gleda od 3 mjeseca ali i dalje je lud za njimuser posted image  doduše od njega neće postati pametniji kao od baby einsteina ali ne želim mu postavljati visoke ciljeveuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Baby Einstein
26.2.2010 11:56:12   
Sonja
skorpija jesil igdje nasla da se skine elmov svijet na nasem jeziku?
adin voli Elmo song heheheh
la la lalala lala lalalaauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Baby Einstein
26.2.2010 12:16:24   
škorpija
nisam skidala, mi smo mu kupili 3 dvd-a u turbo limaču

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Baby Einstein
25.3.2010 0:03:40   
frenkoza
ja sam pocela pustati ovaj dio mocart (skinula s neta) bebiju od 3 mjeseca.... i svidja mu se... cak se buni kad se zavrsi... zove da dodjem da mu upalim ponovo... slazem se da sve treba u granicama normale, ja mu upalim da gleda dok zavrsim poslove po kuci i onda mu se posvetim....

ne smatram da ce postati nesto pametniji gledajuci cd-ove.... ali drago mi je da postoji nesto sto ce mu okupirati paznju dok ja ne obavim sve sto trebam....




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Baby Einstein
18.4.2010 17:47:10   
mama2009
Ko je zainteresovan za baby einstein + baby muzika u kompletu od 5 DVD ova za 20 KM javite se na pp....ja sam prezadovoljna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Baby Einstein
18.4.2010 19:38:10   
teacher75
lana je odusevljena baby einstein-om. pustam joj svaki dan, zna bukvalno pola sata gledati pazljivo, cak je i fino uspava. ako je kenjkava, pustim joj, odmah se smiri, malo gleda i zaspi. extra stvar!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *