|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby Einstein
26.8.2010 23:55:03   
teacher75
lana se probudila prije sat i po i plakala, nije htjela da spava, pustila joj baby einstein i od tada gleda! sat i po! i jos povremeno nesto brblja, prica im user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:16:15   
Skvo RR
Mi imamo Baby Einstein..onako..ranije joj je bio vise zanimljiv...ne znam..meni za stariju djecu je bezze...imao bi logike da je na nasem jeziku..Mozda cak i da je za stariju djecu, onda bi rekla da je okej..da odmah polako ulaze u visejezicne varijante..ali mi nije pogodan za dijete koje tek uci (savladava) prve rijeci.

Ja nisam za maratonsko gledanje tv...uvijek sam isla na ogranicavanje..upotrebe tog aparata...Sve sa mjerom je okej...Super je baby einstein za dijete, da  odvuce paznju, dok mama podgrije rucak, sjedne popije brzinsku kafu...to se treba priznati..nekih 10 minuta "ukradenog" vremena je za svaku pohvalu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:21:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi imamo Baby Einstein..onako..ranije joj je bio vise zanimljiv...ne znam..meni za stariju djecu je bezze...imao bi logike da je na nasem jeziku..Mozda cak i da je za stariju djecu, onda bi rekla da je okej..da odmah polako ulaze u visejezicne varijante..ali mi nije pogodan za dijete koje tek uci (savladava) prve rijeci.

Ja nisam za maratonsko gledanje tv...uvijek sam isla na ogranicavanje..upotrebe tog aparata...Sve sa mjerom je okej...Super je baby einstein za dijete, da  odvuce paznju, dok mama podgrije rucak, sjedne popije brzinsku kafu...to se treba priznati..nekih 10 minuta "ukradenog" vremena je za svaku pohvalu.

slazem se da ne treba dugo gledati, a meni super dodje za uspavljivanje i smirivanje, bas se evo smirila i fino zaspala, a do tada histerisala i samo htjela da je nosam po stanu... kad ga upalih, odmah se smirila, gledala i zaspala, bolje nego da sam je nosala sat vremena. tokom dana ionako nismo nikako kod kuce osim kad spava(tada kuham i pospremam) pa i ne gleda tv user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:26:11   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi imamo Baby Einstein..onako..ranije joj je bio vise zanimljiv...ne znam..meni za stariju djecu je bezze...imao bi logike da je na nasem jeziku..Mozda cak i da je za stariju djecu, onda bi rekla da je okej..da odmah polako ulaze u visejezicne varijante..ali mi nije pogodan za dijete koje tek uci (savladava) prve rijeci.

Ja nisam za maratonsko gledanje tv...uvijek sam isla na ogranicavanje..upotrebe tog aparata...Sve sa mjerom je okej...Super je baby einstein za dijete, da  odvuce paznju, dok mama podgrije rucak, sjedne popije brzinsku kafu...to se treba priznati..nekih 10 minuta "ukradenog" vremena je za svaku pohvalu.

slazem se da ne treba dugo gledati, a meni super dodje za uspavljivanje i smirivanje, bas se evo smirila i fino zaspala, a do tada histerisala i samo htjela da je nosam po stanu... kad ga upalih, odmah se smirila, gledala i zaspala, bolje nego da sam je nosala sat vremena. tokom dana ionako nismo nikako kod kuce osim kad spava(tada kuham i pospremam) pa i ne gleda tv user posted image



Super znaci slazemo se...user posted image

Pa ne znam sada u to necu ulaziti da li je to adekvatan model uspavljivanja......user posted image  Svako zna svoje...Npr. nije preporucljivo ni za odrasle da u spavacoj sobi imaju televizor...iako evo ja ga konkretno imamuser posted image ...ali ga nikada ne palim..prije uspavljivanja ili dok ona vec spava...

Cak ozbiljno razmisljam da ga se rijesim..kad sam se nekih "navika" rijesila, mogla bi i te...Vjerovatno cu ga prebaciti u drugu sobu.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:30:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi imamo Baby Einstein..onako..ranije joj je bio vise zanimljiv...ne znam..meni za stariju djecu je bezze...imao bi logike da je na nasem jeziku..Mozda cak i da je za stariju djecu, onda bi rekla da je okej..da odmah polako ulaze u visejezicne varijante..ali mi nije pogodan za dijete koje tek uci (savladava) prve rijeci.

Ja nisam za maratonsko gledanje tv...uvijek sam isla na ogranicavanje..upotrebe tog aparata...Sve sa mjerom je okej...Super je baby einstein za dijete, da  odvuce paznju, dok mama podgrije rucak, sjedne popije brzinsku kafu...to se treba priznati..nekih 10 minuta "ukradenog" vremena je za svaku pohvalu.

slazem se da ne treba dugo gledati, a meni super dodje za uspavljivanje i smirivanje, bas se evo smirila i fino zaspala, a do tada histerisala i samo htjela da je nosam po stanu... kad ga upalih, odmah se smirila, gledala i zaspala, bolje nego da sam je nosala sat vremena. tokom dana ionako nismo nikako kod kuce osim kad spava(tada kuham i pospremam) pa i ne gleda tv user posted image



Super znaci slazemo se...user posted image

Pa ne znam sada u to necu ulaziti da li je to adekvatan model uspavljivanja......user posted image  Svako zna svoje...Npr. nije preporucljivo ni za odrasle da u spavacoj sobi imaju televizor...iako evo ja ga konkretno imamuser posted image ...ali ga nikada ne palim..prije uspavljivanja ili dok ona vec spava...

Cak ozbiljno razmisljam da ga se rijesim..kad sam se nekih "navika" rijesila, mogla bi i te...Vjerovatno cu ga prebaciti u drugu sobu.



ma nema lana nikakve navike za uspavljivanje. jednostavno je spustim u krevetic kad je pospana i ona zaspi, ponekad je sika uspava al ne uvijek. a ponekad baby einstein, kad nece onako da zaspi...ja bih voljela da ubacim u spavacu tv, jer me film fino uspava i rano zaspim. kompjuter je za mene puno gori, samo mi raskopa san i ne mogu zaspati do 1-2 user posted image tako da bi za mene zdraviej bilo da imam tv u spavacoj nego komp.user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:39:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi imamo Baby Einstein..onako..ranije joj je bio vise zanimljiv...ne znam..meni za stariju djecu je bezze...imao bi logike da je na nasem jeziku..Mozda cak i da je za stariju djecu, onda bi rekla da je okej..da odmah polako ulaze u visejezicne varijante..ali mi nije pogodan za dijete koje tek uci (savladava) prve rijeci.

Ja nisam za maratonsko gledanje tv...uvijek sam isla na ogranicavanje..upotrebe tog aparata...Sve sa mjerom je okej...Super je baby einstein za dijete, da  odvuce paznju, dok mama podgrije rucak, sjedne popije brzinsku kafu...to se treba priznati..nekih 10 minuta "ukradenog" vremena je za svaku pohvalu.

slazem se da ne treba dugo gledati, a meni super dodje za uspavljivanje i smirivanje, bas se evo smirila i fino zaspala, a do tada histerisala i samo htjela da je nosam po stanu... kad ga upalih, odmah se smirila, gledala i zaspala, bolje nego da sam je nosala sat vremena. tokom dana ionako nismo nikako kod kuce osim kad spava(tada kuham i pospremam) pa i ne gleda tv user posted image



Super znaci slazemo se...user posted image

Pa ne znam sada u to necu ulaziti da li je to adekvatan model uspavljivanja......user posted image  Svako zna svoje...Npr. nije preporucljivo ni za odrasle da u spavacoj sobi imaju televizor...iako evo ja ga konkretno imamuser posted image ...ali ga nikada ne palim..prije uspavljivanja ili dok ona vec spava...

Cak ozbiljno razmisljam da ga se rijesim..kad sam se nekih "navika" rijesila, mogla bi i te...Vjerovatno cu ga prebaciti u drugu sobu.



ma nema lana nikakve navike za uspavljivanje. jednostavno je spustim u krevetic kad je pospana i ona zaspi, ponekad je sika uspava al ne uvijek. a ponekad baby einstein, kad nece onako da zaspi...ja bih voljela da ubacim u spavacu tv, jer me film fino uspava i rano zaspim. kompjuter je za mene puno gori, samo mi raskopa san i ne mogu zaspati do 1-2 user posted image tako da bi za mene zdraviej bilo da imam tv u spavacoj nego komp.user posted image


Dobro je za lanu. Nisam te razumila...user posted image

Ja nisam mislila na taj segment prisustva tv-a u spavacoj...racunaru i televizoru je mjesto izvan spavace sobe...zracenje je bas ono basuser posted image ...lezis na jednom mjestu i skupljas zracenje..u jednoj prostoriji. user posted image

Da ne bi previse isla u OT samo cu kratko napisati da Feng shui ima divna objasnjenja uredjenja spavace sobe...super objasnjava i zasto tv nije pozeljan.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:40:26   
teacher75
znam ja sve to al kad imas na raspolaganju samo jednu spavacu i jednu dnevnu u stanu, a user posted image spava u dnevnoj, onda mislim da je ipak bolje da je kompjuter s nama u spavacoj, tj. 2 kompjutera posto smo i ja i mm ovisnici nazalost...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:42:25   
teacher75
malo OT: citala sam da LCD monitori gotovo uopce ne zrace za razliku od prijasnjih "katodnih" TV-a, bas ono naucno dokazano. e sad, nisam ni ja sigurna al tako procitah...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:47:22   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

znam ja sve to al kad imas na raspolaganju samo jednu spavacu i jednu dnevnu u stanu, a user posted image spava u dnevnoj, onda mislim da je ipak bolje da je kompjuter s nama u spavacoj, tj. 2 kompjutera posto smo i ja i mm ovisnici nazalost...


Ja sam prije par dana uvela bezicni internet, i opet sam u dnevnoj, kao sto sam uvijek i bila...ponekad i u trpezariji moram priznati, ali jos nikada u spavacoj...user posted image  

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Baby Einstein
27.8.2010 0:53:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

znam ja sve to al kad imas na raspolaganju samo jednu spavacu i jednu dnevnu u stanu, a user posted image spava u dnevnoj, onda mislim da je ipak bolje da je kompjuter s nama u spavacoj, tj. 2 kompjutera posto smo i ja i mm ovisnici nazalost...


Ja sam prije par dana uvela bezicni internet, i opet sam u dnevnoj, kao sto sam uvijek i bila...ponekad i u trpezariji moram priznati, ali jos nikada u spavacoj...user posted image  

nama su kompjuteri (posto imamo 2) sa stolovima zauzimali pola dnevne sobe, tako da nisu nikako mogli tu da se smjeste, a i djeciji krevetic je u dnevnoj, pa ne mozemo mi tipkati dok ona spava sve i da mogu stati user posted image da imam laptop bila bi druga prica

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Baby Einstein
26.9.2010 8:19:56   
luna77
treba i nama pomoć gdje da nađem DVD baby Einstein za uzrast 18 mjeseci U BIH

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Baby Einstein
26.9.2010 8:21:42   
luna77
IZVORNA PORUKA: mama2009

Ko je zainteresovan za baby einstein + baby muzika u kompletu od 5 DVD ova za 20 KM javite se na pp....ja sam prezadovoljna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


MOZE LI NAMA NA PP za koji je uzrast

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:01:59   
ana08
Zna li neko linkove sa kojih se mogu skinuti svi djelovi ove kolekcije?
Moj bebac je lud za njima.
Treba mi DVD format a ne Divix.
Takođe, ako neko prodaje kolekciju u DVD formatu neka mi se javi na p.p. Hvala unaprijed!!!

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:03:57   
frenkoza
potrazite na pik.ba.... ima neki momak koji prodaje cijelu kolekciju.... javljao se nekad prije i ovdje samo mrsko mi sad da trazim.... prelistajte temu... ostavio je ja mislim link....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:15:28   
ana08
Ma na PIk.ba su samo Divix-i. Pokušala sam sa njima ali ih moje kućno kino ne čitauser posted image . Ako neko ima DVD-ijeve mnogo bi mi značilo! Ili bar linkove sa kojih se mogu skinuti!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:28:59   
mama2009
tesko da ces naci kod nas dvd original, ako imas nekoga vani pokusaj da ti posalje ili kupi preko e-baya

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:31:31   
ana08
Ma ne tražim orginal. Bitno je samo na DVD-iju a ne na Divix-u! Ima li neko da je snimao svaki DVD pojedinačno?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:45:28   
ana08
Ili bar ima li neko DVD-ijeve od 6. do 12. mjeseca?

(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:46:06   
Skvo RR
Robot Hrasno i Socijalno. Radnja sa DVD-ovima...Neki dan sam vidjela da imaju pojedinacne DVD-ove.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:52:18   
ana08
Hvala puno. Potražiću odmah sutra!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Baby Einstein
28.9.2010 23:54:25   
frenkoza
ana... znam da je ot... ali lakse ti je potraziti video konverter na internetu.... imas ih koji prebacuju u formate koji tebi odgovaraju.... ja sam skinula s neta i sad sebi prebacujem u koji meni format treba...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Baby Einstein
30.9.2010 23:54:35   
ana08
 Frenkoza, PREKLINJEM te da mi napišeš kako si skinula sa neta Baby Einstaina, sa kog linka???Evo cijelo veče tražim, ali su uglavnom sponzorisani linkovi. Pokušala sam preko torrenta ali mislim da bi trajalo cijelu vječnost. Molim te ako možeš da mi detaljno opišeš gdje i kako si to sve pronašla i skinula...Možeš mi poslati i u p.p. Hvala puno!!!

< Poruku je uredio ana08 -- 30.9.2010 23:56:39 >

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Baby Einstein
8.10.2010 22:56:31   
mama2009
imas na pik-u dvd kolekciju, na 26 dvd-ova i pise da je 60KM sretno

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Baby Einstein
8.10.2010 23:54:15   
ana08
Uspjela sam pronaći linkove i skinuti dosta toga preko RapidShare-a...
Ipak nije problem u Divix formatu nego je izgleda kopija koju sam kupila bila loša pa se nije mogla čitati...Zato provjerite šta kupujete jer se izgleda ova kolekcija sada masovno kopira i prodaje... 

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Baby Einstein
19.1.2011 23:33:23   
ZWONCICA
A sta mislite o youtubu. Samo lepo skinete i konvertujete u format koji vama odgovara.user posted image

(odgovor članu prelude za lude)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *