|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: rana-konci
3.4.2016 17:59:25   
Shaci
Oo hvala :)
Ama i ja sam razmisljala da je sve to normalno, al obzirom da mi je ovo drugi porod, a poslije prvog nista od ovog nije bilo, pa me malo strah. Jos kad se sjetim da dr koji me sio je neki bas bas mlad,onda me jos vise strah kako je obavio to.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: rana-konci
3.4.2016 22:11:58   
LieToMe RR
Ma nema na cemu
Nisam doktor ali eto cini mi se da je sve ok (bar onako kako opisujes meni se cini da rana zarasta pa se meso malo zateze - meni je tako bilo prvi put imala sam dva koncica i takav je osjecaj bio par dana prije ispadanja konaca) - drugi put nisam imala epiziotomiju tako da sam super prosla.
Svakako nam se pridruzi na temi, lijepo se druzimo i razmjenjujemo iskustva

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Shaci)
Neposredna veza do poruke: 77
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *