|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: agonija zvana JMB
27.5.2013 20:56:48   
lala0606
i ja sam za to, a i svi roditelji sigurno... ja sam za da se organizujemo svi da se nadjemo i to ipred vlade... vjerujte daa je to jedino rijesenje u ovoj drzavi i to sto prije to bolje. Dani prolaze, a oni nista ne rijesavaju niti ce. kad im je dr sijednica? jedino to sacekat i ako ne bude nista onda definitivno treba se organizovati. Znam da ima sutra neko vijece ministara, a da li na prijedlogu JMB, to ne znam

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: agonija zvana JMB
30.5.2013 16:36:21   
lala0606
organizuje se skup svih roditelja cija djeca nemaju JMBG otvorena je fb grupa... PRAVO NA MATICNI BROJ

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: agonija zvana JMB
30.5.2013 16:57:41   
SREĆNA
Kako doći do te grupe ?

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: agonija zvana JMB
30.5.2013 17:24:12   
lala0606
pa ako si na fb, grupa se zove pravo na maticni broj

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: agonija zvana JMB
30.5.2013 20:50:18   
Tessy
molim te daj direktan link , a svi ostari sheramo dalje.

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: agonija zvana JMB
30.5.2013 20:53:10   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: Tessy

molim te daj direktan link , a svi ostari sheramo dalje.


Ispadoh levat.Vazdan pokušavam naći grupu, a očito je osnivač grupe zaboravio kliknut na ''javna''.

(odgovor članu Tessy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: agonija zvana JMB
30.5.2013 22:17:46   
nina2725
https://www.facebook.com/groups/468837449858663/ evo ga pridružite se user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: agonija zvana JMB
2.6.2013 8:48:35   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: canim

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Žene znam da je sizifov posao....ali ustanite sve sa tužbom za ugrožavanje prava dijeteta po UN deklaraciji o pravima dijeteta. Tužite državu Bosnu i Hercegovinu Sudu u Strassbourg. Dobit ćete ih (ili nas ).....nek više shvate da nismo ovce za šišanje.

Slazem se, to bi mogli mozda zajednickim snagama uraditi s grupom na fb ili eventualno preko foruma za bebe, napraviti peticiju i poslati tuzbu, samo sto neko od mama treba napraviti prvi korak, ja vjerujem da bi odziv bio velik.



Da, bas se vise pitam sta nam to jos trebaju uraditi da bi u ljudima napokon doslo do klika i preokreta!!!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: agonija zvana JMB
3.6.2013 0:25:09   
lala0606
ima li kakvih novina za ovu nasu agoniju, kad je sjednica i sta se deesava zna li iko??user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: agonija zvana JMB
5.6.2013 1:22:08   
lala0606
http://www.klix.ba/vijesti/bih/politicari-imate-li-savjesti-tromjesecna-beba-ne-moze-na-operaciju-jer-nema-jmb/130604130
e ovog sam se bojala... dzubrad jedna

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: agonija zvana JMB
5.6.2013 10:17:54   
zumbulcica
IZVORNA PORUKA: lala0606

http://www.klix.ba/vijesti/bih/politicari-imate-li-savjesti-tromjesecna-beba-ne-moze-na-operaciju-jer-nema-jmb/130604130
e ovog sam se bojala... dzubrad jedna


Evo citam i srce mi se stezeuser posted image .Sunasce, ni krivo ni duzno...zbog stoke,kretena,idiota nepismenih....
Evo linka grupe na FB-u, pridruzite se, pa da se dogovorimo i o nekom okupljanju.
www.facebook.com/groups/134792740053466/

< Poruku je uredio zumbulcica -- 5.6.2013 10:18:59 >


_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: agonija zvana JMB
5.6.2013 12:24:36   
aazra

IZVORNA PORUKA: lala0606

http://www.klix.ba/vijesti/bih/politicari-imate-li-savjesti-tromjesecna-beba-ne-moze-na-operaciju-jer-nema-jmb/130604130
e ovog sam se bojala... dzubrad jedna


Da ne trosim najgore rijeci za ovu drzavu iz koje bi zbrisala na drugi kraj svijeta da mogu...najgore sto ovi koji o tome odlucuju nemaju savjesti, a cekanjem se nista ne dobiva user posted image



_____________________________








(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: agonija zvana JMB
5.6.2013 12:45:44   
mala86
http://www.bosanka.net/javni-poziv-vijecu-ministara-da-rijesi-problem-sa-jmb-u-bih/


idemo svi slati evo nam primjera

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: agonija zvana JMB
5.6.2013 13:27:01   
palachinken
Iskreno se nadam da će mame koje su se javljale na ovu temu otici danas...
http://www.klix.ba/vijesti/gradjani-protestuju-ispred-parlamenta-bih-i-beba-porucila-ne-izlazite-dok-ne-dobijem-jmb/130605078

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: agonija zvana JMB
5.6.2013 14:22:13   
lala0606
USVOJENOOOO JE... KONACNO SMO DOBILI JMB- JEST DA JE I TO PRIVREMENI ALI SMO DOBILI

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 12:51:42   
Hanady RR
Slagali su nas...rješnje nije nađeno...al biće...
svi na proteste, sviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 13:23:27   
cinceza
Drage moje...meni je posao blizu parlamenta...pa sam pauzu provela na protestu. Dobar je osjecaj vidjeti da se ovaj narod budi iz nekog dubokog sna. Nadam se samo da ce se broj protestanata povecati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 13:32:36   
aazra

IZVORNA PORUKA: cinceza

Drage moje...meni je posao blizu parlamenta...pa sam pauzu provela na protestu. Dobar je osjecaj vidjeti da se ovaj narod budi iz nekog dubokog sna. Nadam se samo da ce se broj protestanata povecati.



user posted image

i ja se nadam da ce ova beba koja nas je sve ujedinila sto prije otici na operaciju user posted image

_____________________________








(odgovor članu cinceza)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 13:37:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: cinceza

Drage moje...meni je posao blizu parlamenta...pa sam pauzu provela na protestu. Dobar je osjecaj vidjeti da se ovaj narod budi iz nekog dubokog sna. Nadam se samo da ce se broj protestanata povecati.


user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu cinceza)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 14:10:09   
anja anjica
Drage moje iz Sa, maticni brijevi se izdaju u opcini centar i stari grad ostale opcine nisu dobile upustva

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 14:41:04   
sabinos

IZVORNA PORUKA: lala0606

USVOJENOOOO JE... KONACNO SMO DOBILI JMB- JEST DA JE I TO PRIVREMENI ALI SMO DOBILI

pa ovo nije novostuser posted image ili ja nisam u toku?
ja sam rodila krajem aprila i beba je bez problema dobila taj privremeni i zdravstvenu knjizicu.

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 15:22:25   
Emmy
Jedno veliko bravo za protestante i podrša ovdjeuser posted image . Ja nažalost ne mogu izaći s poslauser posted image . Evo nam i naše rr ekipe, kako sam skontala leona i pretty mama ili možda griješim user posted image . Leona prepoznadoh te po tašniuser posted image

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pocinju-protesti-gradjani-predali-zahtjeve-vijecu-ministara-i-parlamentu-bih/130606020#24



_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 16:27:05   
cinceza
Evo nagovorila sam mm da studentima obeca 5 bodova plus ako izadju na proteste :). Cujem da je i jedna firma besplatno obezbjedila podrsku za genesrisanje JMBG brojeva bez ikakvih oznaka, koje bi stitile i privatnost osoba. I to sve besplatno, ne znam zasto je problem to usvojiti?!

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 16:39:30   
lady_bubamara
Ljudi moji samo da pitam, jel ima neko svježe informacije o stanju za JMB za malu bebaru? Ja medijima ništa više ne vjerujem jer danas sam pročitala milion informacija te jest dobila JMB i može ići na operaciju pa onda poslije toga čitam da ipak ništa nije riješeno..... user posted image Kakvo je zapravo stanje???

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu cinceza)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 16:40:47   
bebaa

IZVORNA PORUKA: cinceza

Evo nagovorila sam mm da studentima obeca 5 bodova plus ako izadju na proteste :). Cujem da je i jedna firma besplatno obezbjedila podrsku za genesrisanje JMBG brojeva bez ikakvih oznaka, koje bi stitile i privatnost osoba. I to sve besplatno, ne znam zasto je problem to usvojiti?!

aferim draga....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu cinceza)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *