|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: agonija zvana JMB
6.6.2013 19:41:22   
nina2725
Mala Belmina je dobila JMBG ali opet privremeni na 6 mj kako su rekli uglavnom može ići na liječenje,
tako smo mi saznali od jednog od aktivista Nihada Aličkovića , nažalost morali smo kući na pajkenje jer smo još maji,
ali je mm ostao... i sutra idemo i svaki dan dok se ne donese trajni zakon sve rr mame koje možete pridružite nam se....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 0:29:49   
leona81

IZVORNA PORUKA: Emmy

Jedno veliko bravo za protestante i podrša ovdjeuser posted image . Ja nažalost ne mogu izaći s poslauser posted image . Evo nam i naše rr ekipe, kako sam skontala leona i pretty mama ili možda griješim user posted image . Leona prepoznadoh te po tašniuser posted image

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pocinju-protesti-gradjani-predali-zahtjeve-vijecu-ministara-i-parlamentu-bih/130606020#24




user posted image i asos jakni:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 0:32:21   
Mya_81 RR
Da, da, i ja sam danas vidjela slikicu user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 1:26:28   
srećicaa
Bili smo čitav dan, bez obzira što je moja bebica stara 2,5 mjeseca I NIJE MI BAŠ BLIZU A DA SMO SAMO ROŠETALI. Mislim da je svaka porodica iz Sarajeva obavezna otići bar sat vremena tamo i da nema baš uno izgovora. Neka se stide oni koji nisu u stanju izdvojiti sat vremena za budućnost naše djece, koja je ovaj put JMBG, a sutra ko zna šta što će zatrebati i vašoj djeci.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 1:48:49   
lala0606
Vidim da ima dosta zabune oko procedure pribavljanja sve potrebne dokumentacije sada kada je uklonjena prva prepreka - JMB. Pa da vam pruzim preciznu informaciju na primjeru djece rodjene u GAK Sarajevo.
1. Sva djeca nakon rodjenja moraju se prijaviti u roku od mjesec dana u Opcinu Centar u registar rodjenih (dokument potreban je Otpusno pismo iz GAKa). Tu dobijete 2 papira: Rodni list i Uvjerenje o drzavljanstvu - oba bez JMB (sa famoznim crticama). 2. Sa ova dva papira (bijeli i plavi) idete u Glavnu postu na Obali, gdje se vrsi odredjivanje JMB. Tu vam uzimaju ova dva papira, a izdaju novi na kojem je informacija o dodjeljnom JMB. 3. Ponovo se vracate u Opcinu Centar gdje vam na osnovu ovog papira ponovo izdaju Rodni list i Uvjerenje o drzavljanstvu, ali ovaj put sa upisanim JMB. 4. Sa ovim papirima idete u nadlezne urede CIPSa u svojim opcinama (gdje ste dobili svoju LK) da prijavite djete u sistem CIPSa. Tu dobijete CIPSovu prijavu. 5. Sa ovom dokumentacijom, dopunjenom sa uplatnicom od 40KM, podnosite zahtjev za izdavanje pasosa. To bi takodjer trebalo da se vrsi u istom uredu CIPSa, ali imam informaciju da postoje neki problemi ovih dana i da bi ipak trebalo otici u MUP N. Sarajevo - mjesto gdje su se godinama izdavali pasosi. I to je to...Sretno!

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 7:58:14   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Bili smo čitav dan, bez obzira što je moja bebica stara 2,5 mjeseca I NIJE MI BAŠ BLIZU A DA SMO SAMO ROŠETALI. Mislim da je svaka porodica iz Sarajeva obavezna otići bar sat vremena tamo i da nema baš uno izgovora. Neka se stide oni koji nisu u stanju izdvojiti sat vremena za budućnost naše djece, koja je ovaj put JMBG, a sutra ko zna šta što će zatrebati i vašoj djeci.


Potpisujem!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 10:11:51   
Emmy

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: Emmy

Jedno veliko bravo za protestante i podrša ovdjeuser posted image . Ja nažalost ne mogu izaći s poslauser posted image . Evo nam i naše rr ekipe, kako sam skontala leona i pretty mama ili možda griješim user posted image . Leona prepoznadoh te po tašniuser posted image

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pocinju-protesti-gradjani-predali-zahtjeve-vijecu-ministara-i-parlamentu-bih/130606020#24




user posted image i asos jakni:)

Ha, ha, nisam skontala, valjda me tašnica "omađijala", ma sve je za 10user posted image

A u vezi protesta još bih dodala da je bh. društvo operisano od empatije, nažalost. Svako se drži tamo gdje ga boli, pa mu njegov problem najveći u tom trenutku izgleda. Otud pretpostavljam najviše na protestima rodbine i prijatelja obespravljene djece. Nakon "omasovljenja" protesta sa pokojim studentom, navijačima i penzionerima, protesti su dobili malo veću dimenziju, međutim nažalost sve se neslavno završilo, sa uhapšenih nekoliko demonstranata. Kažu, tu nije kraj, podnijet će se i krivične prijave protiv odgovornih za "talačku krizu"user posted image . Kako bilo, dadoh svoj skromni doprinos, i ne znam šta mi je, kako koji transparent pogledam i malu djecu, suze same lijuuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 10:23:00   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: srećicaa

Bili smo čitav dan, bez obzira što je moja bebica stara 2,5 mjeseca I NIJE MI BAŠ BLIZU A DA SMO SAMO ROŠETALI. Mislim da je svaka porodica iz Sarajeva obavezna otići bar sat vremena tamo i da nema baš uno izgovora. Neka se stide oni koji nisu u stanju izdvojiti sat vremena za budućnost naše djece, koja je ovaj put JMBG, a sutra ko zna šta što će zatrebati i vašoj djeci.


Potpisujem!




Slazem se

Mm je jucer izisao s posla bio neko vrijeme...ja sam kuci lezeca zboguser posted image nisam mogla:( a zato je moj dragi babo bio do pola jedan sinoc

Mah od moje zaove covjek besposlen vodi omladinsko udruzenje I nije se digao a imaju bebu koja nema jmbguser posted image

Tako da sam totalno razocarana odzivom. ..trebalo se puno vise ljudi dici a svaka cast I ovoj maloj skupini na istrajnosti




_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 12:13:18   
srećicaa
Evo samo da vam javim borba za bebe se nastavlja, studentski parlament je organizovao mirnu šetnju od Trga Alije Izetbegović u 14:00 prema zgradi Parlamenta. Idemo i mi!!!

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: agonija zvana JMB
7.6.2013 12:24:42   
Mya_81 RR
Mi smo do malo prije bile na protestu. S obzirom kako kod nas inace bude, okupilo se fino ljudi, ali iskreno sramota za sve mame cije bebe nemaju broj a nisu dosle!!! Naravno, vjerujem da ima onih koji su istinski bile sprječene, ali da ih je uspjelo doci svega nekoliko to mi nikad nece biti jasno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: agonija zvana JMB
8.6.2013 23:09:08   
maja78 RR
Saznala sam da se oformila grupa koja ce od sutra poceti organizovati radionice za djecu ispred Parlamenta

sutra 09.06. je prva radionica i pocinje u 12 sati, bit ce crtanje, face painting ...
pa eto ko god bude mogao neka dodje, djeci interesantno, a mi podrzavamo

kad saznam vise detalja napisem vam

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.6.2013 23:19:55 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: agonija zvana JMB
8.6.2013 23:11:29   
teacher75
cula sam za to, idemo sutrauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: agonija zvana JMB
8.6.2013 23:14:57   
maja78 RR
user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: agonija zvana JMB
8.6.2013 23:15:26   
Mya_81 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: agonija zvana JMB
8.6.2013 23:19:59   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: srećicaa

Bili smo čitav dan, bez obzira što je moja bebica stara 2,5 mjeseca I NIJE MI BAŠ BLIZU A DA SMO SAMO ROŠETALI. Mislim da je svaka porodica iz Sarajeva obavezna otići bar sat vremena tamo i da nema baš uno izgovora. Neka se stide oni koji nisu u stanju izdvojiti sat vremena za budućnost naše djece, koja je ovaj put JMBG, a sutra ko zna šta što će zatrebati i vašoj djeci.


Potpisujem!


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 10:00:00   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Saznala sam da se oformila grupa koja ce od sutra poceti organizovati radionice za djecu ispred Parlamenta

sutra 09.06. je prva radionica i pocinje u 12 sati, bit ce crtanje, face painting ...
pa eto ko god bude mogao neka dodje, djeci interesantno, a mi podrzavamo

kad saznam vise detalja napisem vam


Izmedju ostalih u animatorskom dijelu za djecu ucestvuje i Alexen kreativna radionica

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 11:04:59   
aazra
Do koliko sati ce trajati radionica, i mi bi dosli user posted image

_____________________________








(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 11:07:05   
Dalil@
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 11:36:12   
aazra
Please, zna li neko do koliko sati traje radionica, meni muz radi danas, pa bi mi najvise odgovaralo oko tri, četiri kad on zavrsava ali ne znam je li to kasno...?

_____________________________








(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 11:39:36   
Ninushka

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Saznala sam da se oformila grupa koja ce od sutra poceti organizovati radionice za djecu ispred Parlamenta

sutra 09.06. je prva radionica i pocinje u 12 sati, bit ce crtanje, face painting ...
pa eto ko god bude mogao neka dodje, djeci interesantno, a mi podrzavamo

kad saznam vise detalja napisem vam


Izmedju ostalih u animatorskom dijelu za djecu ucestvuje i Alexen kreativna radionica



Wow!!! Da sam bar u Sa..i da nisam na mirovanju...
pa ovo je genijalno, svaka čast organizatorima na ideji! user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 11:43:13   
aazra
Nadam se da ce se naci neko ko ce mi odgovoriti user posted image

_____________________________








(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 11:55:17   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: aazra

Please, zna li neko do koliko sati traje radionica, meni muz radi danas, pa bi mi najvise odgovaralo oko tri, četiri kad on zavrsava ali ne znam je li to kasno...?


nemam pojma stvarno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 12:01:09   
aazra
Mozda se poslije javi neka od mama koja je bila...ako nista bit ce jos dana user posted image



_____________________________








(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 13:00:08   
bebaci
Interesuje me da li ce jos neko od roditelja cija djeca nemaju jmng da podnesu tuzbu
http://informer.ba/tekstovi/vijesti/gradanima-imaju-pravo-da-podnesu-krivicnu-prijavu-protiv-poslanika-parlamenta-zbog-neizvrsenja-odluke-ustavnog-suda-bih-o-jmbg-u/

treba licno ili putem poste , moj muz ce u ponedeljak (sutra), nema se sta izgubiti bar smo pokusali nesto

_____________________________

veliki bubi 08.03.2010.
mali bubi 07.02.2013.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: agonija zvana JMB
9.6.2013 18:24:23   
aazra
Bili smo danas, super je bilo biti dio toga, ne znam kada je bila radionica, ali sadrzaja je bilo za djecu, svaka cas ovim volonterima user posted image

Ne znam hocu li doci u utorak, dijete mi ne slusa ni policiju, par puta su ga opominjali zbog priblizavanja fontani, ali on ih nista ne benda user posted image

_____________________________








(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *