|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: agonija zvana JMB
22.6.2013 11:54:56   
I love youu

IZVORNA PORUKA: lala0606

i da, zaboravila sam napisat ove bebe koje su bile bez mat. njima pasos bude gotov najdalje za 10 dana, eto tu su dobili malo paznjeuser posted image


Heh imaju malo povlastica:)) Ipak dugo nisu imale jmbg. Jel ti taj papir boraviste,onaj iz cipsa sto se dobije. Ja sam dobila neki papir kad sam je prijavljivala za adresu prebivalista.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: agonija zvana JMB
23.6.2013 13:11:46   
lala0606
jeste taj iz cipsa i rodni list to je sve sto treba, tvoja licna isto treba

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: agonija zvana JMB
24.6.2013 21:10:24   
teacher75
http://media.ba/bs/vijesti-i-dogadaji-vijesti/jmbg-onemogucite-politicarima-laganje-putem-medija

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: agonija zvana JMB
17.7.2013 13:18:49   
Lady26
Vijeće ministara BiH danas je jednoglasno utvrdilo i uputit će u žurnu parlamentarnu proceduru Prijedlog zakona o izmjeni i dopuni Zakona o jedinstvenom matičnom broju, kako bi se sustavno riješilo pitanje izdavanja matičnih brojeva.

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: agonija zvana JMB
17.7.2013 14:13:18   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Lady26

Vijeće ministara BiH danas je jednoglasno utvrdilo i uputit će u žurnu parlamentarnu proceduru Prijedlog zakona o izmjeni i dopuni Zakona o jedinstvenom matičnom broju, kako bi se sustavno riješilo pitanje izdavanja matičnih brojeva.


Jeste, ali kakav prijedlog.....nadam se da neće proći u parlamentu. user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: agonija zvana JMB
17.7.2013 14:18:03   
Lady26

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Lady26

Vijeće ministara BiH danas je jednoglasno utvrdilo i uputit će u žurnu parlamentarnu proceduru Prijedlog zakona o izmjeni i dopuni Zakona o jedinstvenom matičnom broju, kako bi se sustavno riješilo pitanje izdavanja matičnih brojeva.


Jeste, ali kakav prijedlog.....nadam se da neće proći u parlamentu. user posted image

Kakav?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: agonija zvana JMB
17.7.2013 14:22:24   
hanabanana
Prijedlogom ovog zakona registracijska područja prilagođena su teritorijalnoj organizaciji BiH u skladu sa Ustavom BiH i Izbornom zakonu, što praktično znači da ima devet registracijskih područja unutar entitetskih linija i Brčko Distrikta BiH, i to tri u Republici Srpskoj, jedan u Brčko Distriktu i pet u Federaciji BiH.

Čemu onda naziv JMBG, jer ovo nije jedinstveni matični broj nego entitetski + Brčko Distrik brojevi.
Nije mi jasno zar je toliko bitno da se odmah po pogledu na matični broj vidi iz kojeg ko tora dolazi....
Bas su me onako iz cipela izbacili.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: agonija zvana JMB
17.7.2013 14:27:07   
zumbulcica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Prijedlogom ovog zakona registracijska područja prilagođena su teritorijalnoj organizaciji BiH u skladu sa Ustavom BiH i Izbornom zakonu, što praktično znači da ima devet registracijskih područja unutar entitetskih linija i Brčko Distrikta BiH, i to tri u Republici Srpskoj, jedan u Brčko Distriktu i pet u Federaciji BiH.

Čemu onda naziv JMBG, jer ovo nije jedinstveni matični broj nego entitetski + Brčko Distrik brojevi.
Nije mi jasno zar je toliko bitno da se odmah po pogledu na matični broj vidi iz kojeg ko tora dolazi....
Bas su me onako iz cipela izbacili.



Sada ce ovi nasi ( govnari od politicara) iz federacije reci da je narod kriv,mi ih pritisli da donesu kakav takav zakon iuser posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: agonija zvana JMB
17.7.2013 14:28:48   
hanabanana
A ne, oni tek treba da kažu jesu li ZA ili PROTIV.
Ovo je samo poslano u parlament.

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: agonija zvana JMB
17.7.2013 14:52:31   
Lady26
JMBG - jedinstveni maticni broj gradjana/osoba, valjda znaci jedinstven za pojedinca a ne drzavu i entitete user posted image
I zar se nije uvijek po nekim brojevima u JMBG dijelilo u regije i sta ja znam/drzave u bivsoj Jugi....bas sam komentarisala sa kolegicom o ovome, koja je dosta starija od mene i upucenija je...
I briga me hoce li ko znati po jmbg odakle je moje dijete i vjerujem da ni roditeljima koji su prosli kroz ovu agoniju to nije bitno...bar meni ne bi bilo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: agonija zvana JMB
17.7.2013 15:01:13   
hanabanana
Nama inače više ništa nije bitno, pa nam traba biti i gore.

Naravno da je to jedinstveni broj za pojedinca, ali regulisanje pitanja jmb, pasosa, licne karte, novca, platnog prometa je nesto sto jednu drzavu cini drzavom.
Isto kao i policija, zastava, grb.....pasos...

< Poruku je uredio hanabanana -- 17.7.2013 15:09:39 >

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 111
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *