|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 14:21:57   
mamma mumi
Hvala Alesija na podrsci, znam da ce biti guravo pogotovo prvih dana, ali sta cu, neka posla hvala Bogu, pa imam svoj dinar, a nedo Bog ovisti o mm.

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 15:19:04   
emma.L
mamma mumi, dvije moje prijateljice su liječnice i dežuraju po 24 sata. Koliko sam vidjela, u oba slučaja je veći problem njima bio, nego bebama. Obje bebe su ostajale s tatama, a ovoj jednoj je muž čak dovodio bebu na dojenje i da se malo pomaze pred spavanje.
Nakon par mjeseci, obje kažu da se odmore na poslu, iako djecu jako požele. A i one požele svoje mame, pa dan nakon dežure nema kuhanja ni peglanja... samo slikovnice i maženje, ali kud ćeš ljepše user posted image .
Nadam se da ćete i vi ovo prebroditi za kratko vrijeme.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 15:23:39   
škorpija
Planiram ostati s bebom 12 mjeseci i to sam odlučila davno iako bi u firmi sigurno voljeluid a dođem ranije, alis matram da ovo vrijeme nikad i niko ne može nadoknaditiuser posted image . Eh, ali ima i druga strana medalje, mrzim biti u kući, mrzim biti domaćica i nekad nisam ni najbolja majka baš zbog tih svojih frustracijauser posted image . vjerujem da ću kad budem na poslu sigurno toliko poželjeti bebca da ću mu biti puno bolja majka nego sad, a znam da će bit teško ga ostaviti user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 15:30:38   
Anoniman
Ja već 7 god. radim bez prestanka, tako da mi je ovo što sam kući sa djecom jedna jako lijepa promjena. Nažalost, na posao se moram vratiti 1.12. kada user posted image  bude imao 6 mj. user posted image user posted image  Kad sam saopštila da sa trudna, dir. mi je odmah rekao da je to ok al da se "moram" vratiti nakon 6 mj. Najradije bih ostala godinu al se onda vjerovatno ne bih mogla vratiti na posao...... mada mi se ruku na srce u to okruženje i ne vraća, ali raditi se mora..... user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 15:37:48   
teta berta
IZVORNA PORUKA: škorpija

Planiram ostati s bebom 12 mjeseci i to sam odlučila davno iako bi u firmi sigurno voljeluid a dođem ranije, alis matram da ovo vrijeme nikad i niko ne može nadoknaditiuser posted image . Eh, ali ima i druga strana medalje, mrzim biti u kući, mrzim biti domaćica i nekad nisam ni najbolja majka baš zbog tih svojih frustracijauser posted image . vjerujem da ću kad budem na poslu sigurno toliko poželjeti bebca da ću mu biti puno bolja majka nego sad, a znam da će bit teško ga ostaviti user posted image


škorpija ista sam ti takva, poludi u kuci, koliko god volis svoju bebu pozelis nekad i sjesti popiti kavu a da ne moras misliti ni na sta... jednostavno se opustiti. bilo bi lijepo da svako radi posao koji voli, najgore je ujutro ustajati i mrzovoljno izaci iz kuce radi toga sto moras raditi to sto ne volis. ja trazim posao i iskreno se nadam da cu naci ono sto volim, a bebi je godina dana tako da sam bila s njom, sada je vrijeme da i mama nesto zaradiuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 15:41:01   
emma.L
Škorpija, samo da znaš da te razumijem u potpunosti. To nema veze s tim da ćeš ga poželjeti, nego samo nekako se bolje sve obaveze usklade. I opet bude i skuhano i oprano i prošeta se... Kad smo doma, trudimo se (barem kod mene je tako bilo) da skuhamo i ručak, i opeglamo i da nema nereda i da je sve bebi potaman- nas nigdje,  jer kao muž radi pa bar to možemo. A sad zaista mislim da je to najteži i najnezahvalniji posao na svijetu- posao domaćice. Sad sve radimo popola, jedno je uvijek s Emom, sve ide lakše. I ja sam barem puno zadovoljnija i sigurno onda bolja i majka i žena, kad imam razlog ujutro se istuširati i našminkati i dotjerati malo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 16:52:14   
Enchy
I ja sam u posljednje vrijeme postala pravo losa mama, bas zbog toga sto sam postala domacica, a mrzim to biti jer nisam dobra u tome. Spopala me nervoza, samo galamim na dijete, kao da ono konta sta mu ja govorim, ha ha. A tek mu 9 mjeseci.
Imam mnogo vremena, a opet nista ne stignem uraditi. A i ono sto uradim, shvatila sam da radim uzalud, jer svaki dan opet ista prica, ne mogu ja to. A onda mi stalno haos u kuci, pa mi opet i to smeta...i tako sve u kruguser posted image
I u pravu si emma.L, znam da ce biti tesko poceti raditi i ostaviti dijete nekome, ali sve se to poslozi. I ja cu biti sretnija i zadovoljnija i biti bolja majka i zena kada se ujutro istusiram, nasminkam i dotjeram malo.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 17:19:29   
Golubica
Sve lezi u dobroj organizaciji. Ja sam i pokrenula bila ovu temu, pa su me pojedine forumasice osudjivale i kritikovale. Bilo je tesko raditi, a imati novorodjence u kuci. Ipak sve je teklo bez problema. Sada kada pogledam unazad godinu dana, nisam se pokajala sto sam morala odmah poceti raditi. Asja je imala svu ljubav i paznju, zdrava beba koja da ne bi vakcina nikada doktora ni vidjela ne bi.
Mislim, i majka mora biti zadovoljna da bi mogla dobro brinuti o djetetu, a par sati razdvojenosti nece skoditi (u mom slucaju samo 4 sata razdvojenosti, vjerovatno ne bih ni pristala da radim da je to duze od 4 sata). Sada sam na godisnjem odmoru, i mogu reci da sam zadovoljnija bila dok sam radila, jer dosadi biti i u kuci stalno, ne znaci ovo manjak ljubavi prema djetetu, nego jednostavno, svaka zena zeli malo prostora za sebe, a meni je to bio posao, nakon kojega sam svu paznju posvecivala djetetu, a umora i nije bilo, jer sam se sretna i zadovoljna vracala svaki dan kuci. U kuci se opet sve sdigne, i opere i skuha i ostale obaveze, sve to nekako ide usput, a uz sve to imas da priustis djetetu sto god ti je volja.



< Poruku je uredio Golubica -- 31.7.2009 17:21:04 >


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Enchy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 23:53:39   
NANICA
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja već 7 god. radim bez prestanka, tako da mi je ovo što sam kući sa djecom jedna jako lijepa promjena. Nažalost, na posao se moram vratiti 1.12. kada user posted image  bude imao 6 mj. user posted image user posted image  Kad sam saopštila da sa trudna, dir. mi je odmah rekao da je to ok al da se "moram" vratiti nakon 6 mj. Najradije bih ostala godinu al se onda vjerovatno ne bih mogla vratiti na posao...... mada mi se ruku na srce u to okruženje i ne vraća, ali raditi se mora..... user posted image



Mi smo kao preslikane ali smo o tome vec razgovarale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Povratak na posao
31.7.2009 23:59:48   
Lulu_
nekad pozelim da idem da radim , ali to su jako rjetki trenutci kad me naomih ne slusa i kad sam iznervirana...zasita sam sretna sto mogu da budem u kuci ... voljela bih da svi to mozemo

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Povratak na posao
1.8.2009 0:00:04   
Anoniman
Moja Nanice jedino da se user posted image  i skupa user posted image

Malo crnog humora user posted image

Uh..............

(odgovor članu NANICA)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Povratak na posao
1.8.2009 8:59:12   
new mama
Meni se isto blizi povratak na posao i ne volim uopste o tome ni da mislim,ali jednostavno to uvijek stoji negdje,mada znam da ima zena koje pocnu i ranije da rade i ostave bebicu,meni je ipak tesko,nekako je vezana za mene sve me strah hoce li se navici,da li ce plakati,kako cu ja da je ne vidim po 10 sati do sad se nismo razdvojile vise od 4 sata,nema sike kad hod pozeli,nego samo ujutro i navece i to kad ja dodjem nekad iz drugeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako ce se navici u vrticu,hoce li se dovoljno brinuti o njoj,bilo bi bolje da je moze cuvati mama ili svekrva,ali rade,,jos moj posao uzasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da mogu najradije se ne bih ni vratila,ali trenutno je takva situacija da moram,neznam uzasno mi je tesko samo da mi Bog da snage da sve to dobro podnesem i da se brzo naviknemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Povratak na posao
4.8.2009 22:49:27   
mamma mumi
Emma.L hvala ti na podrsci, i ja se nadam da ce sve biti bolje nego kako ja mislim.

Enchy i ja sam kao ti, poludim od kuce nekada, dojadi mi non stop krpa u ruci, peri ves, sudje i tako u krug,i mislim da ce nam biti sve lakse kad budemo radile, bar cu nesto ciniti za sebe, ovako niti imam dovoljno novca, niti sebi kakav luksuz mogu priustiti niti imam volje se napucati, a sve to cemo moci i morati kad budemo odlazile svakodnevno na posao.

New mama i ja se plasim i sve sto si rekla kao da sam ja, ali hvala Bogu pa imamo posao i mogle smo 1 god biti uz dijete.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Povratak na posao
4.8.2009 23:10:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: žana o8

ja cu u januaru abd na posao, kada Žani bude 4 mjeseca. Ne smatram to lošim, jednostavno tako je, mora se raditi, i priuštiti svojoj bebi sve što treba. I ne bih se složila da joj ne treba ništa , jer joj trebaju pampers pelene, pampers vlažne maramioce, kremice za guzu, za lice, sapunčić,šampončić.... i to joj sve treba od prvog dana.A to sve košta, a pogotovo ko ne doji , pa mora kupovati AD mlijeko. Eh , pa ja to lijepo sračunam i skontam da mi mjesečno za Žanu treba oko 200,00 KM. I da budem iskrena , malo se i radujem poslu, jer ovako totalno otupih. I ne smatram da sam ili ću biti lošija majka ili da će mom dietetu nešto faliti. Ona će biti sa svojom bakom od 8 do 3, a mame eto u 3,i još u toku radnog vremena kad god zatreba , jer imam super šeficu.A zam i dosta "super mama" koje se nisu vratile na posao , jer "pobogu kako ostaviti dijete", a po vazdan su na kafi u komšiluku i sl. E ja to ne smatram kvalitetno provedenim vremenom sa svojim djetetom. I golubice u potpunosti te razumijem, jer da danas preživiš moraš biti žena od  ministra ili da te zaboli dupe imala -neimala. A pogotovo u prosvjeti je jako teško dobiti posao,a djetete treba odhraniti ne samo sad nego i idućih 18 godina. Zato za tebe jedno velikouser posted image


slažem se s tobom žana u potpunosti, ja da sam se morala vratiti na posao 20 dan nakon poroda ja bi se vratila al kako vrijeme više prolazi ja se pitam kako ću kad malenoj bude 11 mjeseci ostaviti je, sad mi teže nego da sam odmah počela raditi al raditi se mora.... i radi sebe i radi bebe.... što reče žana otupi, malo-malo pa na internet još ću počet po komšiluku hodatiuser posted image user posted image user posted image  
žena je sretnija i zadovoljnija kada radi, šta će kući?! u redu je deverat oko bebe al za bebu treba i zaraditi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Povratak na posao
4.8.2009 23:20:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lulu_

nekad pozelim da idem da radim , ali to su jako rjetki trenutci kad me naomih ne slusa i kad sam iznervirana...zasita sam sretna sto mogu da budem u kuci ... voljela bih da svi to mozemo


nasmijah se, meni nije želja da budem kućanica... ok do prve godine bebinog života al da ne radim........
što se tiče finansijske strane mogla bi da ne radim al radi moje psihe neka me na posluuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Povratak na posao
4.8.2009 23:55:09   
Anushka
ee i ja sam godinama radila, i prije braka, i posto sam bila na odredjeno - stalno produzivali ugovor - za vrijeme trudnoce, u 8.mjesecu prestanem raditi i ne produze mi ugovor naravno. I uzivam!!! jeste da sam preuzela 99,99% obaveza oko kuce i djeteta, ali nije mi problem, stavise. Ponekad odem na 1-2 sata odraditi nesto al i to jednom u 2-3 sedmice i nije mi ni to bas bilo drago - ostaviti bebacha makar sto znam da mu nista ne fali i da mu je super, pa pozelim ga dok spava, a budi se najduze poslije 3-4 sata! da mm nije nasao posao naravno da bi uradila ono sto moram,da nema druge opcije naravno da bi radila, ALI pored bebacha jos nisam bila u situaciji da pozelim da se odmorim od njega ili kuce. ne znam sta me ceka, ali za sada iskljucivo uzivam u majcinstvu - najljepsi moguci posao a na puno radno vrijeme sa najboljom platom koju mogu zamisliti. plan je da kad prohoda i progovori ako Bog da ide u jaslice a ja da otvorim privatno a sad sta ce biti Bog zna. Posao me i onako isfurao, niko nema mjesta za mene a onda prime bez konkursa hrpu ljudi. Najgori su mi bili oni sto su direktno rekli cak i koja vrsta stele mi trebauser posted image  al odo off topic, sorry.  vjerujem da je moguce super se organizovati ali sebe ne mogu i ne zelim zamisliti u toj situaciji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Povratak na posao
1.9.2009 9:54:17   
mamma mumi
Eh drage moje meni se primice  posao, za 7 dana pocinjem raditiuser posted image . Toliko me more razne misli, znam da je bezpotrebna moja briga, ali nemogu drugacije.Znam da ce njemu biti fino sa nanom, dedom, a i mm je u smjenama pa ce cesto biti s njim kad ja tu nisam, ali sve me strah da nece znati kao ja nahraniti ga, presvuci kad treba.Ja cu i dalje pripremati obroke pa cu mu ostavljati, a da li ce ih jesti ko zna, jer ja  hiljadu marifetluka radim samo da bi on pojeo, ali vidjet cemo. od silne brige i ciklus kasni.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Povratak na posao
1.9.2009 10:02:51   
emma.L
Nakon tjedan dana će sve biti lakše, vjeruj. Znam da je stres, ali mislim da je gore nama nego bebama. Doduše, ja sam ostavila bebu od 4,5 mjeseca, pa mislim da bi i ona to puno gore podnijela recimo sada ili kad navrši godinu i postane svjesna tko je tko. Ali ipak, ja je nisam nikada hranila na flašicu, to je bilo za tatu i nanu, tako da je jela ok dok je bila na mlijeku. Ipak, i tako mala je pravila probleme oko hranjenja nani nakon što smo krenuli s nadohranom, pa je najčešće bila polu-sita dok ja ne dođem s posla. Ali ništa od toga nije njoj puno smetalo, više smo mi brinuli da kao prolazi kroz stresno razdoblje, pa neće da spava, da jede... Dakle, samo se nadam da neće biti suza na rastanku, jer mislim da je to grozno teško. A spavanje i jelo će doći sigurno na svoje. I držim vam fige!  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Povratak na posao
1.9.2009 10:27:24   
mamma mumi
Hvala Emma.L na lijepim rijacima, znam da ce meni biti teze, vec mi je, ja sam od onih osoba koje sve zele da je pod kontrolom,znam da ce mi biti tesko prvih dana, a jos imam i dezurstva 24h ma to ce mi tek biti, jer tokom noci sika mu je sve, sve mislim da ga polako oducim od nocnog hranjenja, ali ga sada muce zubici i zao mi jos i ja da ga mucim.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Povratak na posao
8.9.2009 8:09:31   
Dinka 79
Nazalost evo i mene na ovoj temi user posted image user posted image user posted image
Ja počinjem da radim 01.10 akoBogda,al me već hvata nervoza.bila sam godinu dana na porodiljskom,a kako mi je brzo prošla ,nemogu da vjerujem.Imam dobar posao,završila sam fakultet,imam i kredit koji moram otplaćivati,a da toga nema ja se nebi vratila na posao bar dok moja Naida nekrene u školu.Muka mi je od same pomisli,sinoć kad je plakala bila sam toliko nervozna da sam je par puta ruzno uhvatila a to sve zbog toga što su mi jučer čitav dan punili glavu kako ću je ostaviti da je neko čuva kad je toliko vezana uz mene user posted image user posted image user posted image
nemogu da vjerujem da ovako boli i sama pomisao na to da neću s njom biti pa skoro čitav dan i tako svaki dan user posted image user posted image user posted image
neznam da li postoji ta tema,ali sam htjela da vas pitam koliko je trebalo vašoj djeci da se prilagode zeni koja bi trebala da ih čuva ???


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Povratak na posao
8.9.2009 10:33:52   
Suzana
Kao što znate, ja sam se vratila na posao nakon 6. mjeseci.
Naravno, lakše beba podnese kada je mlađa, jer oni tada i nisu bili svjesni da ja idem na posao.
Meni je prvi mjesec bio užasan user posted image , kao da sam s Marsa pala, iz pelena i predivnog dječijeg mirisa uletim u poslovnu rutinu.
Sada je mojim dječacima 15 i kusur mjeseci, i drago mi je da radim. Naravno da ih čovjek poželi, ali u ovoj fazi nas jako umore (nek su mi živi i zdravi) tako da ja na poslu definitivno odmorim... user posted image
Vikendom uživamo zajedno.


Dinka 79, moj je prijedlog da tetu čuvalicu zaposliš prije nego se vratiš na posao. To je prilika da je i ti upoznaš, a i da se malena navikne na nju. Sretno!


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Povratak na posao
8.9.2009 10:45:04   
senka kurt
Preživjela sam i to. Povratak na posao! Preplakala nedjelju, apaurin u ponedjeljak, teti - čuvalici ostavila stotine papira, sa rasporedom hranjenja, sa našim telefonima, sve stvari spremljene i krenula. Ne sjećam se baš najbolje prvoga dana. Kao u bunilu.

Vratila sam se na posao, čini mi se na vrijeme. Mame koje su se osjećale tupe, dezorjentirane, fokusirane samo na kuću, znaju o čemu govorim. Sin ima 7 i pol mjeseci i nekako sam računala da će se lakše, dok još uvijek nije previše vezan za nas, priviknuti na tetu.

Teta je divna (da kucnem u drvo), prezadovoljni smo, ja se savladavam da ne zovem svakih pet minuta. I uspjevam. Nekim čudom. I dalje se svako jutro tresem kad odlazim od kuće. I plače mi  se. Tješim se, to se dešava svim mamama.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Povratak na posao
8.9.2009 11:04:15   
D_K
joj citajuci ove vase probleme sjetih se dana kada smo se muz i ja kao gerilci krili da nas ne vidi da izlazimo.. pa se sakrijemo na stepenistu ako ona gleda u nasem pravcu - jooj.. a suza sta sam isplakala kad sam je tek pocela ostavljati.. i ona i ja..pa ispocetka samo mislis kako ona place, doziva mamu ali u stvari uopste nije tako.. jos ako ih tete izvedu napolje - uzivancija..
ja sam ono vrijeme sto sam provodila sa njom pokusavala da iskoristim maksimalno a vjerujte da i to iscrpi.. dodjes sa posla, umorna a ona se raspekmezi i razmazi i pocne da provodi fazone koje inace ne bi..
ali sve bude i prodje. navici cete se i vi i bebica da mama mora ici na posao, to je u danasnje vrijeme potreba i na kraju krajeva i nase mame su radile i evo sta nama fali..

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Povratak na posao
9.9.2009 14:17:27   
Dinka 79
pošto naša buduća teta posti mislila  sam da poćne dolaziti poslije Bajrama akoBogda,to bi bilo negdje oko 7 dana prije,šta mislite da li je to dovoljno dana da se bebica prilagodi ili bi trebala još prije togauser posted image

_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Povratak na posao
9.9.2009 16:15:55   
Skvo RR
Ja sam uzela tetu mjesec prije mog posla, i situacija je sljedeca-
Prvu sedmicu je i podnosila, a ova dva dana, baca joj se, place, nece da bude sa njom ni 2 sek, znala sam da ce biti problema jer je od pocetka samo sa mnom, ali iskreno nisam ovo ocekivala,
Ovi dani su mi veoma stresni i bolniuser posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *