|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 15:45:38   
Ivona
Draga Eminice,ne mogu da vjerujem da si morala kroz to proci...Uzas!
Na kraju je bitno da ste ti i bebara dobro...,ali moglo je i ne biti tako...Oni su stvarno mesari!Fuj!

Vidjela sam slicicu!user posted image  user posted image  user posted image  Dusa medena....Hocemo jos slicica!user posted image

Ljubim te i zelim ti sto brzi oporavak!

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 15:49:47   
Anoniman
eminice moja divim ti se na hrabrosti... zato te dragi Bog obradovao prelijepom i naprednom bebicom.. ti si nasa hrabrica prava...
a te tamo bezobraznice babice... ma vratice im se sve bona, ne sekiraj se, samo ne razumijem kako su mogle biti takve, ocito nisu majke pa nemaju pojma...zalsono je to stavrno sto je tako
hvala kazem opet dragom Bogu pa je sve to proslo i iza tebe je sad.. sad si najsretnije zena na svijetu sa svojim majim pacicem
nek ste mi zivi i zdravi puuuuuno godina
ljubim vas jos jednom user posted image

(odgovor članu jupajdi)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 16:01:30   
akica b
Draga Eminice...Bogu hvala pa je mali Bakir ziv i zdrav...I nek je i to proslo....

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 16:04:34   
bezelye
E bas sam se isplakala. Mislim da niko nije mogao ostati ravnodusan citajuci ovo.
Eminice duso svaka cast na hrabrosti i snazi. Hvala dragom Allahu pa si ti sve to izdrzala i da ste sada dobro i ti i tvoj maleni. Masallah ko med je. Sto bi stare zene rekle na valja bebu faliti nego reci "ih kakav si, koke te pokakile".
Vala kad sve ovo procitam sve mi je manje zao sto su meni rekli da moram na carski rez. Samo da beba bude dobro i da se ne napati kad dolazi na ovaj svijet.
Jos jednom pusa za tebe i Bakira. Cuvaj se!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 17:04:39   
budućamama
Svaka čast na snazi i izdržljivosti!
Ne mogu da vjerujem da te žena nije razumjela, bar kao ženu, a da ne govorimo činjenici da si ti na svijet donosila još jedno ljudsko biće! Ma grozno....
Tebi i tvom Bakiru i naravno tvom mužu želim puuuno zdravlja i sreće, a da ova priča bude ono najgore što vam se desilo i da je jako brzo zaboravite. Ljubi to svoje malo pile i velika cmoka za tebe

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 17:11:58   
AMYY
draga emina,stvarno si hrabra,svaka ti cast na izdrzljivosti,i tebi i nasem medu bakiru,3 puta sam procitala tvoju pricu,i jos uvijek placem,ma svaka ti cast,a tom osoblju,nek im je na dusu!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 17:16:17   
RAJA
Draga Eminice svaka ti čast što si bila tako hrabra i snažna a njima na dušu

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 17:18:02   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 17:29:27   
zvončica
IZVORNA PORUKA: amelaa RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Eminice svaka ti čast. Puno sreće tebi  i bebiciuser posted image user posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 17:32:44   
Emina*
Hvala vam srece moje puno od srca....
Rekla sam da bih jos 100 puta prosla kroz sve isto za svoju dusu......
Hvala vam puno.....
Nadam se da nisam nikoga uplasila,jer mi nije bila namjera...
Ljubim vas puno......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 17:50:00   
Lel@
Draga Eminice,
Tebi svaka čast,a njima na dušu!
Znam kako ti je bilo,jer je moj prvi porod bio još gori od tvog!
Nažalost,moja beba je umrlauser posted image
Tako da ti želim reći,ma kako god da ti je bilo,
Hvala Dragom Bogu pa je sve dobro završilo!!!
Najvažnije da ste vas dvoje živi i zdravi...
Od srca vam želim sve najbolje i najljepše što se poželjeti može!!!user posted image

A za sebe mogu reći,Hvala Dragom Bogu što mi je podario moje sunce,mog Sadina!!!


_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 18:25:18   
Suncica*
Draga moja Eminice,

izgleda da si prosla slicno kao ja..Ovo je sve strasno, ja sam rekla ako ikad vise budem trudna idem u Zambiju da se poradjam, ali ovim magarcima se vise ne dam u ruke. To treba na TV, u novine, na sud..a oni se provlace bez posledica.
Bitno je da ste oboje dobro, da je Bakir sada srecan sa mamom i tatom, a vise ne ponovilo se..

Ljubim vas oboje i zelim mnogo, mnogo srece..

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 19:12:56   
mali
Svaka čast,sve najbolje tebi i tvojoj porodiciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 19:14:10   
Nadi
Draga Eminice, tako sam se najezila citajuci tvoju pricu. Nisam ni znala da si se porodila. Samo nek je Bakir ziv i zdrav a ti dobro. Cuvajte se.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: vaša porođajna priča
30.4.2008 19:57:53   
rozi
I ja se isplaka, ne mogu da vjerujem, pa kakvi ljudi primaju platu za svoj posao. Zao mi je , Eminice, znam koliko si bila hrabra, nisi se nimalo bojala i sve si nas hrabrila. Ali, kao sto kazes , bitno je da je sve dobro proslo, bol ces sigurno zaboraviti, ali takve neljudske odnose vjerovatno neces.
Pusa i tebi i Bakiru , cuvajte se!

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: vaša porođajna priča
1.5.2008 13:33:52   
ziki
Draga Eminice, evo sebi ne mogu da dođem kad sam pročitala ovo. Stvrano ima svakakvog svijeta, da čovjek ne može da povjeruje da su ti ljudi  položili zakletvu i da se tako neodogovorno ponašaju sa tuđim životima. Sad mi je jasno što je amidža mm prošlog vikenda iz Mostara došao u Gračanicu da razgovara sa direktorom bolnice, i oni između sebe znaju ko je ko i kakav je ko..a ja budala mu nisam dala... Bože dragi kakvi su to ljudi

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: vaša porođajna priča
1.5.2008 14:44:55   
M kao Mama
joj moja eminice sva sam se naježila kada sam pročitala kroz koji su agoniju prošla, morama sam se javiti mada nema uslove za to jer mi moja kćer ne da da sjednem za računar, ali moram se eminici javiti, bože mili, jednosatvno čitajući tvoju priču, sjetila sam se svog poroda, sve mi je prošlo kroz glavu, svaki detalj, ali kada vidim ovakve priče iz dana u dan zahvaljume bogu i kaže ja sam super prošla, a činilo mi se niko gore i nikada više, ali sve prođe, a nama naše bebe ostaju

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: vaša porođajna priča
1.5.2008 19:43:07   
Aminad
draga eminice ne mogu da vjerujem da postoje ljudi koji se tako "igraju" s tuđim životima
moji porođaji su bili relativno lahki ako se tako mogu nazvati ali hiljadu puta su mi u sobu ušle sestre i rekle bar 2-3 riječi a i doktori
ne mogu da vjerujem da ljudi mogu biti takvi

tebi i tvom Bakiru puuuuuuno lijepih trenutaka skupa želimo nas četvero


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: vaša porođajna priča
1.5.2008 20:17:44   
zeničanka
draga eminice kao prvo želim da ti čestitam od sveg srca a onda ću samo reči "tako ti je to".
ja sam rodila dvoje djece,hvala bogu lako i brzo,ali nisam sigurna da li bi to bilo tako da uz mene nije bio moj doktor i moja kolegica koja inaće radi na porođajnom.zato svakoj svojoj prijateljici a evo i ovdje na ovom forumu mogu samo reči da se dobro pripremi odnosno da nađe nekog ko će biti uz nju tamo.izgleda da je to u svakom gradu isto i jednostavno moraš imati neku sigurnost i naravno "štelu".
eto to je moje mišljenje o porodima i našim doktorima

_____________________________

AJDIN-30.08.2002
ANEL- 11.07.2006

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: vaša porođajna priča
2.5.2008 14:18:21   
lamka
draga emina nemam rijeci za krvnike jer nisu nista drugo kad se mogu tako ponasati prema zeni koja se porada.
al je bitno da ste ti i bakir sada dobro i da imas svog bega pored sebe
pusa velika i nedaj mi se



_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu zeničanka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: vaša porođajna priča
2.5.2008 15:27:25   
lejlašh
Draga Emina ja sam se pravo isplakala čitajući o tvom porodu, Bože sačuvaj kakvi ljudi rade u bolnicama. Samo reci hvala Bogu da je sve to iza tebe i da je tvoj beg dobro i zdravo.
I kad mi neko kaže da je protiv carskog reza?!?
Ljubni malenog za mene u tu nonanu malenu i uživaj maksimalno u njemu, vidjećeš kako brzo rastu.


_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: vaša porođajna priča
2.5.2008 15:30:24   
amdi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: vaša porođajna priča
2.5.2008 17:05:08   
laracroft
Uhhh uzas zivi,ali hvala Bogu proslo je.Posljedice i trauma ce zauvijek ostati.Steta sto nisi imala mobitel da snimis taj izuzetno "pozrtvovani" odnos babice prema tebi,pa da nakon svega izadjes u javnost sa istom.Prema takvim kozama bih bila nemilosrdna i osim sudskog gonjenja bi dobile i momentalni otkaz,makar hranile i stotinu djece od te plate.Steta sto ih tvoj muz nije bas ono posteno namarisao,jer moj bi to uradio da sam ne daj Boze prosla kao ti.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: vaša porođajna priča
2.5.2008 17:45:40   
Sonja
draga eminice zao mi je sto si morala proci kroz sve to i toliko se napatiti ali hvala bogu pa je mali bakir ziv i zdrav
ne mogu da vjerujem da tako bezdusne osobe rade takav posao...
kao sto je neka forumasica napisala pravi su mesari i sigurno ta babica nije majka uopste

drago mi je sto se sve zavrsilo kako treba i da ste oboje dobro..
bakir je ko lutkica masalah

svaka ti cast na hrabrosti i izdrzljivostiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: vaša porođajna priča
3.5.2008 8:02:26   
Visnja RR
Eminice nek je sve proslo...i nek ste ti i tvoj Bakir dobro..
Slicnih situacija sam se nagledala (naslusala) za 7 dana lezanja u bolnici...
Kazu tako mora !!?? al znam samo da ima premalo babica i med.sestara u bolnici zato nemaju vremena za sve...a koliko ih ima na Birou nezapolsenih??!!

A znam na koju 150 kg babicu mislis

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *